Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti (15 Şubat Salı) Sandiya Rathi Evinde!

Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Şubat Salı Can Yoldaşım 200 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 200 bölüm özeti
 • 15 Şubat Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 200 Bölüm Fragmanı
 • 15 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 201 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Şubat Salı Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Minakşi’nin bebek duası için Rathi evine bir misafir gibi gider!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’ın motosikletini tamir etmesi ile başlar. Suraj da eski günlerde olduğu gibi Sandiya’nın burnundaki lekeyi gösterir. Sandiya motosikletin aynasından kendi yüzüne bakınca, daha önce benzer bir anısını hatırlayıp duygulanır.

Chotu Ankur’un evine gider. Orada Sandiya’nın yeğeni Bülbül ile tanışır. Chotu da adını söyler. Bülbül ona “Motu” deyip dalga geçer. Chotu ile Bülbül’ün kavgasını Sandiya ayırır.

Chotu ile Sandiya ders çalışmaya başlar. Chotu ilk ders olduğunu ama akşam erken ayrılacağını, Santos’un gözleri şimdiler de iyi görmediği için terziye Suraj’ın kopan düğmesini diktirmeye götüreceğini söyler. Chotu gömleği masaya bırakır.

Sandiya kendi kendine “Hayır karışmamalıyım!” dese de bir tarafı gömleğin düğmesini dikmesini ister. Sandiya ile Chotu ders çalışır. Sandiya dayanamaz ve gömleğin düğmesini diker.

Ankur Mohit’e hemen 20.000 Rs maaşla iş teklif eder. Kalıcı olması halinden 30.000 Rs maaş alacağını, Mohit’e baktığında eski işe yaramaz Ankur’u gördüğünü, birisinin elinden tutmasına ihtiyacı olduğunu anları gözleri önüne geldiğini söyleyip, onu ikna etmeye çalışır.

Ankur Mohit’e 20.000 Rs çek verir. İşi kabul etmesi halinde hemen avans olarak kullanabileceğini söyler. Mohit abisinin düşüncesi ile Ankur’un vereceği maaş arasında kalır. Mohit sonunda masada duran çeki alır.

Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti (15 Şubat Salı) Sandiya Rathi Evine Geleceğini Söyler

Suraj akşam gömleği giyerken Sandiya’nın kokusunu hisseder. Gömleğin düğmelerinin de dikildiğini görünce bunun nasıl olabileceğini düşünür. Tam da bu sırada Santos Suraj’a Minakşi’nin bebeği yakında doğacağını, ailesini hep bir arada görmek istediğini, Sandiya’yı evden kovduğunda ses etmediğini ama şimdi davette onu da görmek istediğini açıklar.

Suraj Sandiya’nın gelmesine itirazı olmadığını söyler. Lakin Santos Sandiya’nın çok kırıldığını, kendisi davet ederse gelmeyeceğini, Suraj’ın davet etmesini ister. Suraj Sandiya’yı telefonla arar. Bu sırada Sandiya da ellerine krem sürerken telefon çalar ve yere düşer. Sandiya elleri kremli bir şekilde telefonu açar.

Suraj Sandiya’yı Minakşi’nin bebeğinin doğum öncesi duasına davet eder. Lakin Sandiya cevap vermeden Suraj şöyle der.

“Seni gelmek için zorlamıyorum. Gelmek istemezsen bu durumu anneme açıklarım!”

Sandiya Santos için geleceğini ama gelmesini istemiyorsa açık açık söylemesini ister. Suraj da hiçbir problem olmadığını söyler. Sandiya da orada olacağını söyler.

Mohit Rathi evine takım elbise ile gelir. Herkes şok olur. Ellerinde alış veriş poşeti gören Vikram “Hangi mağazayı soydun?” der. Mohit de büyük bir firmada işe başladığını, onun verdiği avansla herkese hediye aldığını açıklar. Minakşi ve Vikram kıskanır. Minakşi kendisine ne hediye aldığını sorar. Mohit ona özel bir hediye aldığını söyler. Mohit Minakşi’ye bir zarf verir. Minakşi zarfı açınca, içinde Santos’un ilaç parasının bedeli olan 550 Rs çıkar. Emily bunu görünce güler. Minakşi sinir olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emil ve Mohit odalarında konuşur. Nerede işe başladığını sorar. Mohit de Sandiya’nın abisi Ankur’un çağırdığını, orada işe başladığını açıklar Emily ailesinin duyması halinde sıkıntı yaşayacağını söyler. Mohit de kimseye söylememesini ister.

Sandiya, Minakşi için kolye almak için kuyumcuya gider. Kuyumcu da Sandiya Minakşi için gümüş kolye beğenir. Kolyenin içine “Sandiya Suraj Rathi” yazar. Sonradan Suraj ile ayrıldığını hatırlayıp, Suraj’ın adını not kısmından çıkartır. Aynı kuyumcuya Suraj gelir. Minakşi için Sandiya’nın beğendiği aynı kolyeyi beğenir.

Suraj ile Sandiya birbirlerini orada görürler. Kuyumcu iki kolyeden birisinin hasarlı olduğunu, sadece bir tane sağlam olduğunu söyler. Suraj başka alacağını söyler. Sandiya hayır dese de Suraj kendisine başka hediye seçer.

Can Yoldaşım 200 Bölüm Özeti (15 Şubat Salı) Sandiya Rathi Evinde

Chavi kaynanasının kendisini kovduğunu ailesine söyleyemediği için Minakşi’nin bebek duasına kendi kaynanasını davet etmemesi için evdeki telefon defterini yırtar. Arun telefon defterini kimin yırttığını sorar. Lakin kimse cevap vermez. Santos Pushpa’nın da olması gerektiğini, dünürleri olmadan olmayacağını söyler. Chavi Pushpa2nın il dışına gitme planından bahseder. Minakşi şüphelenir ve şöyle der.

“Hayırdır Chavi, orada sen bir şey mi yaptın?”

Diye sorar. Chavi de hiçbir şey yapmadığını, orada her şey yolunda olduğunu söyler. Minkşi Vikram’ın bizzat gidip haber edeceğini dile getirince, Chavi gerilir.

Mohit ilk mesaisine gelir. Ona bu şansı verdiği için teşekkür eder. Ankur da bu şansı çalışarak hak edeceğini sözlerine ekler. Mohit ilk iş günü olmasına rağmen bugün Minakşi’nin bebek duası olduğu için izin alıp alamayacağını sorar. Ankur da sıkıntı olmadığını, gidebileceğini söyler.

Sandiya evde hazırlanır. Bülbül yengesinin süslenmesine yardımcı olur. Ankur oraya gelir. Bülbül’ü odadan çıkardıktan sonra Sandiya’ya ne için hazırlandığını sorar. Sandiya da “Biliyorsun işte gittiğim yeri…” der. Ankur orada yerinin olmadığını, kendisine saygısı olması gerektiğin, evlerinden kovulduğunu, şimdi yüzsüz gibi gitmemesi gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 200. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Ankur’un sözlerini dikkate almaz. Rathi evine gider. Kapı girişinde Suraj’ın çiçekleri astığını görür. Chotu da ona yardım etmektedir. Chotu içeri girer. Suraj Chotu’nun hala yanında olduğunu zannedip ondan bazı malzemeler ister. Sandiya ona yardım eder. Suraj arkasını döndüğünde Chotu’nun değil, Sandiya’nın yardım ettiğini görünce şok olur. Kayıp düşerken Sandiya onu tutar.

Vikram Pushpa ve ailesini davet etmeye gider. Chavi evde olmadıklarını söylemesine rağmen, Vikram davetiye bırakmaları daha uygun olacağını düşünüp oraya gider. Vikram orada Pushpa ve Dilip’i görünce Chavi’nin nende yalan söylediğini merak eder.

Misafirler gelmeye başlar. Kadınlar Sandiya’nın son zamanlarda ortalıkta neden görünmediğini sorar. Santos hemen araya girip, Sandiya’nın abisi Puşkar’a taşındığını, Sandiya da birkaç günlüğüne oraya gittiğini açıklar.

Sandiya uzun bir zaman sonra Rathi evine girer. Arun’un ayaklarına dokunup, duasını almak istese de Arun çaktırmadan geri adım atar. Sandiya çok üzülse de bu durumunu misafirlere belli etmemeye çalışır.

Minakşi ve Vikram, Suraj’ın yüzündeki ifadeye bakıp, bahse girerler. Vikram abisi bir daha Sandiya ile olmayacağını söylerken, Minakşi Sandiya yeniden eve geleceğini, Suraj’ın onu evden kovduğunu ama kalbinden kovmadığını söyler. Vikram ile 1000 Rs bahse girerler.

Vikram Dilip’i getirir. Minakşi Dilip’i çok özlediğini, Santos da Pushpa’yı davet etmek istediğini ama Pushpa’nın il dışına gittiğini Chavi’nin haber verdiğini, bundan dolayı onu çağıramadıklarını söyler. Dilip sinirli şekilde Chavi’ye bakar. Dilip yine de Chavi’nin yalanı ortaya çıkmasın diye durumu idare eder.

15 Şubat Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Töreni Başlatır

Santos evin en büyük oğlu olarak Suraj ve doğal olarak karısı Sandiya’nın töreni başlatması gerektiğini söyler. Tüm misafirler Suraj ve Sandiya’nın öne çıkıp töreni başlatmasını beklerken, Suraj Sandiya’ya, Sandiya da Suraj’a bakar.

Suraj ve Sandiya gelen misafirlere rezil olmamak için aarti törenini başlatır. Arun bundan hiç hoşnut olmaz. Santos ise onları bir arada görünce mutlu olur. Sandiya Minakşi’ye aldığı hediyeyi verir. Daisa bundan sonra kimin hamile kalacağına, bir oyunla karar vermek ister. Santos da bu oyunu destekler.

Tüm bayanlar Minakşi’nin arkasına sıraya geçer. Minakşi çiçeği atar. Çiçek Sandiya’nın eline düşer. Sandiya utanırken, Daisa Sandiya’nın yakında hamile olacağını, Sandiya için yeni bir hayatın başlayacağını söyler. Sandiya utanırken, Suraj şok olur.

Vikram ile Minakşi, Mohit ile Emily sırası ile dans edip eğlenirler. Bu sırada Chavi de olup biteni Dilip’e tek tek anlatır. Durumu kurtarmak için gelen altınlardan birisini çalmaları gerektiğini söyler. Dilip ilk başta buna karşı çıksa da Chavi onu ikna eder.

Can Yoldaşım 200 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 201 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’ın motosikletini tamir eder
 • Chotu Suraj’ın gömleğini terziye götüreceğini söyler
 • Sandiya Suraj’ın gömleğini tamir eder
 • Santos Sandiya’yı Minakşi’nin bebek duasına çağırmak ister
 • Suraj annesine sorun olmadığını söyler
 • Santos oğlundan Sandiya’yı çağırmasını ister
 • Sandiya Suraj’ın davetini kabul eder
 • Mohit Ankur’un yanında işe başlar.
 • Mohit Ankur’un şirketinde çalıştığını söylemez
 • Sandiya Rathi evine uzum bir zaman sonra gider

Can Yoldaşım 200 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Şubat Salı Can Yoldaşım 200. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Şubat Can Yoldaşım 200 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 201 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 200 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Şubat Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 201 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

   1. Anlaşıldı ,bilezikler Miyase ‘nin yine kendini beğenmiş birisine verilecek 10bilezik para parayı çekiyor anlaşılan.Anlamadigim bilezikler 22ayar değil sanırım iki bine bilezikmi olur, bileşiklerin fiyatı başlangıçtan beri hiç değişmiyor altın başını almış gidiyor oyunmu bu ?!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu