Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti (16 Şubat Çarşamba) Sandiya’ya Umut Verme!

Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 201 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 201 bölüm özeti
 • 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 201 Bölüm Fragmanı
 • 16 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 202 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “XAnkur Suraj’dan Sandiya’ya umut vermemesi için konuşur!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti

Minakşi’nin bebek duası ile başlar. Suraj ile Sandiya’nın dansından sonra herkes mutlu olur. Chavi de bu mutluluktan faydalanıp, Minakşi’nin annesinin aldığı altın bileziği çaktırmadan çalar.

KANAL 7 İLE BÖLÜMLERİN UYUMLU OLMASI İÇİN ÖZET KISA TUTULMUŞTUR. 201 BÖLÜMÜN BİR KISMI, BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE DETAYLI OLARAK ANLATILDIĞI İÇİN BU KISIMDA GERİYE KALAN KISA BÖLÜM ANLATIMIŞTIR.

Santos ayak bileklerine takılan halhalları gösterir. Kadınlar evin ayakta durması için evin temel taşı olduğunu, oğulları eşlerine halhal takmasını ister. Vikram ve Mohit erkelik gururuna yediremez. Halhal takmayı reddeder. Santos oğlu Suraj’a sorar. Suraj kendi açısında bir sakıntı olmayacağını, Sandiya’nın ayağına halhal takabileceğini söyler. Dilip de Suraj ile aynı şeyi söyler.

Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti (16 Şubat Çarşamba) Sandiya İle Suraj Dans Eder

Sandiya ayağına kendisi halhalı takabileceğini söyler. Lakin Suraj hemen onun elinden alıp, Sandiya’nın ayağına halhal takar. Dilip de Chavi’nin ayağına halhal takar.

Emily, Sandiya’nın eve geri gelmesi, Mohit’in 20.000 Rs’lik işinden olacağı anlamına geldiğini düşünür. Zira Sandiya eve geldiğinde, Mohit’in Ankur’un şirketinde işe başladığı ortaya çıkacağını, buna da Snatos’un izin vermeyeceğini sonucu çıkarır. Bunun için bir şeyler yapmayı düşünür. Sanidya ise uzun bir zaman sonra ilk defa Rathi evine girmiştir. Suraj ile dans ettiği için çok ama çok mutludur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi’nin annesi artık törenin yavaş yavaş sonuna gelindiğini, kızına ilk hediyeyi annesi olarak kendisinin vereceğini söyler. Minakşi kendisine gelecek olan altınları düşünüp çok mutlu olur. Suraj’a bu sırada bir telefon gelir. Suraj dışarıda konuştuktan sonra Sandiya’nın yanına gelir. Onunla bir şey konuşmak istediğini, odalarına gelmesini ister.

Sandiya uzun bir zaman sonra evi bıraktığı gibi bulunca şaşırır. Zira Suraj onu evden kovduğu için odasında ki anıların da sildiğini düşünmüştür. Lakin odası bıraktığı gibi bulunca, Sandiya da hem şaşırır. Hem de çok mutlu olur.

Minakşi’nin annesi, hediyeyi ilk kendisi vermek için masaya koyduğu hediye kutusunu alıp herkese hava atmak için kutuyu açıp gösterir. Herkes gülmeye başlar. Minakşi’nin annesi de pahalı altın almasına rağmen neden misafirlerin kendisine güldüğünü anlayamaz. Kutunun içine baktığında, aldığı altının orada olmadığını görünce şok olur. Emily’in annesi altını koyduğu yere bir kez daha bakmaya gider.

Can Yoldaşım 201 Bölüm Özeti (16 Şubat Çarşamba) Sandiya'ya Umut Verme

Minakşi’nin annesine herkes alay eder. Minakşi annesini yanına çağırır. Ona yalan söylememesini ister. Minakşi’nin nanesi de daha önce defalara yalan söylediğini kabul eder. Lakin bu defa eve geldiğinde yanında altın getirdiğini, herkesin içinde havasını atmak isterken rezil olmayı asla istemediğini söyler. Minakşi derin düşüncelere dalar. Vikram yanlarına gelir. Hırsızı Sandiya’dan başkası bulamayacağını söyler.

Suraj Sandiya’ya neden bir defa aramasın da geldiğini sorar. Adeta niye geldik ki… demek ister. Bu sırada Suraj gün içinde Ankur ile konuşması gözlerinin önüne gelir.

Can Yoldaşım 201. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur Suraj’ın yanına Sandiya gelmeden önce gelip, Sandiya’yı devlet lojmanlarına yerleştirdiğinde karı-koca ilişkisi bittiğini, Santos’un yaralanmasının faturasını Sandiya’ya kestiğini, şimdi Santos’un isteği ile onu aradığını, Sandiya’ya yeni bir umut vermeye çalıştığını sinirli şekilde söyler.

16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'ya Kırıcı Konuşur

Ankur laf arasından Hindistan’da iki polisin İskoçya’da eğitim görme hakkı kazandığını, bunlardan birisi de Sandiya olmasına rağmen, Sandiya aile hayatında yaşadığı sıkıntıdan dolayı kabul etmek istemediğini, buna Suraj’ın sebep olduğunu söyledikten soran Suraj’a şöyle der.

“Sandiya’ya umut verme… Herkes kendi yoluna gitsin!”

Suraj Santos için Sandiya’yı evden uzaklaştırsa da Ankur’un bu sözleri canını epey acıtır. Suraj birden kendisine gelir. Ankur ile görüşmesini düşünüp, Sandiya’ya şöyle der.

“Seni buraya çağırmam yanlıştı. Annem mutlu olsun diye çağırdım. Lakin senin umutlanacağını düşünemedim.”

Sandiya ona kaygı dolu bakışla neden şimdi kendisi ile dans ettiğini sorgular. Suraj da misafirlere rezil olmamak adına dans ettiğini açıklar. Suraj acı dolu sözlerine devam eder. Chotu’nun aldığı özel dersin parasını Sandiya’ya vermeye çalışır.

Sandiya birden Suraj’ın gözlerine bakar.

“Gözlerinde hala aramızdaki ilişkinin düzeleceğine dair umut sende bile var!”

Suraj ise sert durmaya, Ankur’un dediği gibi Sandiya’yı kendisine karşı soğutmaya çalışır.

Can Yoldaşım 201 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 202 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chavi Minakşi’nin annesinin getirdiği altını çalar
 • Suraj ile Sandiya herkesin içinde dans eder
 • Santos bunu görünce çok mutlu olur
 • Suraj Sandiya’nın ayağına halhal takar
 • Suraj ile Sandiya odalarına gider
 • Suraj Ankur ile görüşmesi gözlerinin önüne gelir
 • Ankur Sandiya’ya umut vermemesini söyler
 • Suraj Sandiya’ya karşı kırıcı konuşur
 • Minakşi’nin annesi altınının çalındığını söyler
 • Hiç kimse Minakşi2nin annesinin altınının çalınmasına inanmaz

Can Yoldaşım 201 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 201. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Şubat Can Yoldaşım 201 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 202 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 201 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 202 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Şimdi yazdığım bölümde Santos’un ameliyat parasını rehin karşılığında veriyor şu an izliyorum. Sinir oldum bu Ankur’a

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu