Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti (17 Şubat Perşembe) Santos Hastanede!

Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 202 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 202 bölüm özeti
 • 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 202 Bölüm Fragmanı
 • 17 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım 203 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos son böbreğini de kaybeder. Suraj el altında annesine böbrek aramaya başlar!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’a tepki göstermesi ile başlar. Suraj onu eve çağırmasının büyük hata olduğunu, ayrılmaya karar vermişken, annesinin hatırına çağırdığını ama ona ümit vermek istemediğini söylerken, Sandiya gözlerinde hala onu sevdiğini hissettiğini açıklar. Suraj sessiz kalır. Sandiya neden onunla dans ettiği, neden ayaklarına halhal giydirdiğini sorsa da Suraj’ın tüm bunlara mantıklı bir cevabı yoktur.

Sandiya Suraj’ın neden böyle olduğunu çok iyi bildiğini, ailesini korumak adına kendisini feda ettiğini, şimdi temelli hayatından çıkacağını ağlayarak söyler. Bu sırada Santos da misafirleri yolcu eder.

Ankur, Ankita’ya, Suraj ile konuşmasını anlatır. Ankita yanlış yaptığını, Sandiya’nın çok üzüleceğini söylerken, Ankur kariyeri için yapması gereken eğitime gitmek istemediği için bunu yapmak zorunda olduğunu söyler.

Santos Sandiya’nın ağlayarak Suraj’ın yanından çıktığını görür. İçine bir dert oturur. Sandiya alt kata gelir. Santos’un duasını alır. “Suraj’a iyi bak. Artık temelli gidiyorum. Çok uzaklara…” deyip ağlayarak evden ayrılır. Minakşi ve Vikram da bu ana şahit olurlar. Minakşi, Suraj ile Sandiya’nın birkaç saat önce dans ettiğini ama şimdi aralarında büyük bir uçurumun olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti (17 Şubat Perşembe) Chavi Yakalandı

Misafirler gittikten sonra Minakşi’nin annesi altınlarını Chavi’nin aldığını fark ederler. Chavi’yi suçüstü yakalamak için Minakşi annesi ile yalandan konuşur. Minakşi’nin annesi sahte altın aldığını, gerçek altın alacak kadar parası olmadığını söyler. Tabi bunu Chavi’nin duyabileceği bir şekilde söyler. Chavi bunu duyar duymaz, çaldığı altını kontrol etmek için odasına gider.

Vikram hemen peşinden gider. Chavi altını çıkarıp kontrol ederken, Vikram, Minakşi ve annesi odaya girer. Chavi’nin elindeki altını alıp, hırsız olduğunu söyler.

Sandiya abisinin evine gider. Ankur ve Ankita Sandiya’nın ağlamaklı halini görünce endişelenir. Sandiya abisine kararını verdiğini, İskoçya da polisi eğitimi için kendisine yapılan teklifi kabul edeceğini söyleyip, önündeki kabul formunu imzalar.

Suraj gece odasında uyuyamaz. Sandiya’nın giydiği şalın aksesuarı ses yapar. Her rüzgâr estiğinde Sandiya’yı hatırlar. Kapında Santos bunu görür. Oğlunun gizli gizli ağladığını bile fark eder.

Vikram, Chavi’nin artık gerçekleri söylemesini ister. Chavi de yalan çok olduğu için Pushpa’nın çeyiz için para istediğini, bunu da annesine söylemediğini, Pushpa da bu kendisi ile Dilip’i evden kovduğunu açıklar. Vikram hemen inanır. Lakin Minakşi asla ona inanmaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya abisinin yanından ayrılıp, Zakir’in evine gider. Ona İskoçya da ki polis eğitimine katılacağını, formu doldurduğunu açıklar. Zakir Sandiya’nın eğitime hazır olmadığını, Puşkar’dan uzaklaşmak için gitmek istediğini çok iyi bilir.

Sabah Santos tapınağa gitme bahanesi ile evden Chotu ile çıkar. Arun yanında gelmek istese de Santos ona kızıp, yalnız gideceğini söyler.

Santos Chotu ile birlikte Ankur’un evine giderler. Sandiya’nın odasına giden Santos, ona giymesi için kalın kıyafetler getirir. Sandiya kaynanasını karşısında görünce çok şaşırır. Suraj da bu sırada tatlıcı dükkanında gelen müşterilere tatlı yaparken, Ankur’un sözlerini hatırlar. Sandiya’nın gece yola çıkacağını hatırlar. Hemen motosikletine binip Ankur’un evine gider.

Can Yoldaşım 202 Bölüm Özeti (17 Şubat Perşembe) Santos Hastanede

Chotu Rathi evinden getirdiği kalın giysileri gösterir. Santos onu durdurmaya gelmediğini, gittiği yerde kalın giysilere ihtiyacı olacağı için getirdiğini söyler. Ankita da kaynanasının yerini kimsenin alamayacağını söyler. Santos gelini ile vedalaşıp oradan çıkarken, Ankur ile karşılaşır.

“Buraya Sandiya’yı durdurmaya gelmedim. Bir tarafta kızgın ve korkmuş kocası, diğer tarafta egosu tavan yapmış abisi var.”

Diyerek oradan ayrılır. Sandiya bunu duyunca göz yaşlarına hakim olamaz. Santos Ankur’un evinden ayrılır.

Minakşi ile Vikram doktor kontrolünden çıkarlar. Yolda Dilip ve Chavi’yi görürler. Onların yalanını yakalayan Minakşi, Vikram’dan Dilip’i aramasını, öğle yemeğine gelip gelmeyeceğini sormasını ister. Vikram Dilip’i arayıp, önce nerede olduğunu sorar. Chavi iş yerinden olduğunu söylemesini ister. Dilip de Chavi’nin yönlendirmesi ile iş yerinden olduğunu söyler. Vikram yemeğe gelip gelmeyeceğini sorar. Dilip gelemeyeceğini söyler.

Minakşi ve Vikram, Dilip’in bile yalan söylemeye başladığını, bu işin arkasında ki gerçek nedeni bulmaları gerektiğini söyler. Minakşi’nin aklına bir fikir gelir. Minakşi kendisini geleceği gören, olağanüstü yetenekleri olan büyücü olarak kılık değiştirir.

Vikram Chavi ile pazara gelir. Bu plana uyan birkaç kişi de büyücü babanın her şeyi bildiğini söyler. Chavi buna inanır. Derdiğini bir kâğıda yazıp, büyücü babaya verir. Minakşi Chavi’nin asıl derdi ne diye Chavi’nin verdiği kâğıdı okur. Chavi ondan işlediği günahların yok olması için ateşte yakmasını ister. Minakşi el çabukluğu ile başka kâğıdı yakar.

Can Yoldaşım 202. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram alışverişi tamamladığını söyleyip, Chavi’nin yanına gelir. Chavi de artık günahlarından kurtulduğunu düşünüp oradan ayrılır. Chavi gittikten sonra Chavi’nin yazdığı notu okuyan Minakşi, şok olur. Hemen bunu kaynanası Santos’a söylemesi gerektiğini düşünür.

Chotu ile Santos, Ankur’un evinden Rathi evine dönerken Santos rahatsızlanır. Çok geçmemeden de bayılır. Chotu hemen oradakilerden yardım ister. Suraj’ı arayıp bilgilendir. Santos hastaneye kaldırılır. Doktorlar Santos’u muayene ederler.

Doktorlar Santos’un son böbreği de işlevini yitirdiğini, acil olarak ona böbrek bulunması gerektiğini açıklar. Rathi ailesi şok olur. Suraj hemen böbrek vermeye hazır olduğunu söyler. Suraj’a test yapılır. Lakin doku uyuşmazlığı yüzünden, Suraj böbreklerini veremez.

Chotu hemen Ankur’un evine gider. Sandiya’yı bu konuda bilgilendirmek ister. Ankur Chotu’yu durdurur. Sandiya’nın evde olmadığını, geldiğinde Santos’un durumundan bahsedeceğini söyler. Chotu dışarı çıkar. Pencerede Sandiya’yı görür. Ankur hemen sitenin bekçisini arayıp, Rathi ailesinden herkesi site dışına çıkartmasını, Rathi ailesinden hiç kimseyi de içeri almamasını ister. Chotu Sandiya ile konuşamadan, bekçi Chotu’yu çıkarı çıkartır.

17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Büyücü Kılığına Girer

Vikram kendi böbreğini vermek ister. Orada ki bir adam el altından böbrek ayarlayabileceğini, 10 Lakh para ayarlamaları yeterli olacağını söyler. Vikram hemen kabul eder. Uçak kaçırma olayından dolayı hava yolu şirketinin verdiği 9 Lakh para olduğunu, üzerine biraz ekleyip böbrek alabileceğini söyler. Chotu aradaki parayı Sandiya’dan istemeyi düşünür. Chotu telefon kulübesinden yengesi Sandiya’yı arar. Lakin telefona Ankita çıkar. Hemen Ankur telefonu alıp, Chotu’ya bir daha aramasını sert bir dille söyler.

Ankita Ankur’a tepki gösterir. Sandiya’nın bilmeye hakkı olduğunu söyler. Lakin Ankur gerçeği öğrendiğinde İskoçya’ya gitmeyeceğini, onun adına değişiklik olmasını istediğini söyler.

“Abi ne değişikliği”

Diyerek Sandiya Ankur’un odasına gelir. Ankur ve Ankita gerilir. Konuşmaların tamamını Sandiya’nın duyduğunu düşünür.

Ankur yalan söyler. Sandiya da mesele üzerinden durmak istemez. Suraj el altına böbrek ayarlayacak adama parasını vermek için evdeki tüm altınları satmak için Rathi evine gelir. Minakşi altınların vermek istemez. Mohit’in hiç katklı yapmadığını söyler. Vikram ne yapması gerektiğini sorar. Minakşi de Mohit’in yeni işe girdiğini, gidip patronundan isteyeceklerini söyler.

Sandiya İskoçya’ya gitmeden Rarthi evinin önünden geçip, ailesini yakında görmek ister. Üzerine giydiği kara çarşafla tanınmayacak bir halde oralarda gezer. Suraj orada Sandiya ile çarpışır. Lakin Suraj Sandiya’yı tanıyamaz. Suraj adama para verir. Adamda bir ayyaşı çağırır. Dediği vakitte gelmesini ister.

Suraj yolda giderken bir kadının kaçtığını fark eder. Kadın Suraj’dan yardım ister. Kocası onu aradığı için saklanması gerektiğini söyler. Suraj kadını saklar. Ayyaş kocası Suraj’dan karısını tarif edip nereye gittiğini sorar. Suraj da adam yanlış yönü gösterir.

Ayyaş adam gittikten sonra Suraj kadına ne olduğunu sorar. Kadında kocası içki bağımlısı olduğunu, içki parası için böbreğini sattığını, şimdi de onu aldırmak için kendisini aradığını açıklayınca, Suraj şok olur. Zira evdeki altınları verdiği adam, ayyaş adamla konuştuğunu gördüğü için kadının böbreği Santos’a gideceğini anlar.

Can Yoldaşım 202 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 203 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’dan temelli ayrılacağını söyler
 • Sandiya İskoçya eğitimi için belgeyi imzalar
 • Santos Sandiya’ya kılın kıyafetler getirir
 • Eğitime gittiğini bildiğini söyler
 • Santos yolda rahatsızlanır
 • Doktorlar Santos’un ikinci böbreğini almaları gerektiğini söyler
 • Suraj el altında 9 Lakh parayla böbrek almaya çalışır
 • Chavi’nin hırsızlık yaptığını Minakşi yakalar
 • Chavi yeni bir yalanla yırtar
 • Minakşi Chavi’yi oyuna getirip tüm sırrını öğrenir.

Can Yoldaşım 202 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 202. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Şubat Can Yoldaşım 202 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 203 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 202 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Şubat Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 203 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Selam Filiz abla! Can yoldaşim dizisinin tüm özetini okudum. 203 özetide gelebilirmi acaba abla

  1. canım 1 özeti yazmak 2,5-3 saat sürüyor. Sanıldığı gibi kolay değil. Şu an akşam yemeği yiyoruz. İzleyip yazıyorum be. İzledim akşam yazıya geçireceğim

 2. Ya Filiz abla keşke sana yarım ebebilseydim gerçektende ben yardım etmek istiyorum. En azından bildiğim oyuncuları yazardım, izlediğim dizileri tek tek güzelce anlatırdım, dizi haberleri verirdim..

   1. Hayır yapmadım abla. Ama bu işlerde ben çok iyimdir. İnsanlara yardım etmeyi seviyorum. Ben size yardım edersem, her şey çok çabuk yayımlanacak ve insanlar da rahatlıkla okuyabilirler abla

    1. canım ben Hintçe çeviriyorum. İzleyip yazıyorum. İzlemesi 2,5 saat sürüyor. Benim yazılarımda %100 ayrıntı olur. Başka hiçbir yerde bulamazsınız ;)

     1. Ben Hintçe çeviremezsem de, biraz da olsa yardım edebilirim. Mesela dizi haberleri verirdim, gerekirse Can Yoldaşım dizisini bile yazardım, oyuncu kadrosu, oyuncu yani bildiğiniz yardım edebilirim. Bana güvenin ki ben yardım etmek istiyorum abla

     2. bu yorum altına mail adresi yazar mısınız. Oradan iletişime geçelim.

  1. canım sizlerden ricam google ye “dizicenter can yoldaşım” yazarak sitemize gelirseniz, bize en büyük katkıyı sağlarsınız.

    1. buraya yorum kısmına yazdığın gibi kullandığım mail adresini yaz. Ben yorumunu onaylamayacağım. Ya da sitemizin iletilişim kısmında ki mail adresinden yazabilirsin

 3. Ikiniz birlikde çalyšsaniz çok iyi olacak o zaman ask yakar dizi ozetlerinide yazarsiniz o zaman Filiz ablacim çok yorulmicak

     1. Filiz abla, oradan derken ne demek istemiştiniz? Anlamadım Filiz abla

 4. Filiz abla şimdi okudum canım ben filiz diye de yazmışsınız peki tamam şimdi oradan iletişime geçelim Filiz abla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu