Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti (18 Şubat Cuma) Vekalet Meselesi!

Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım 203 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 203 bölüm özeti
 • 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 203 Bölüm Fragmanı
 • 18 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 204 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos’a bir bağışçı böbreğini bağışlar. Mohit ile Vikram da Rathi evini satabilmek için Santos uyurken parmak izini alır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti

Ankita’nın Sandiya’ya yemek yapması ile başlar. Ankita ona en sevdiği yemeği yaptığını söyler. Sandiya Santos’un da kendisine böyle davrandığı anlar gözlerinin önüne gelir. Duygulanır ve Ankita’ya sarılır. Ankita neden sarıldığını sorar. Sandiya da kaynanası Santos’un kendisine böyle davrandığını, onu özlediğini açıklar. Ankita içten içe, Santos’un hastaneye gittiğini Sandiya’nın öğrenmesi halinde kendilerini asla affetmeyeceğini düşünür.

Suraj sahtekâr adamın yanına gider. İnsanların zaafından yaralandığını, böbreği vermek istemeyen çaresiz birinden zorla almaya çalıştığını söyler. Adam da Suraj’a parasını geri vereceğini ama annesi böbreksiz olduğu için her an ölebileceğini açıklar.

Minakşi ve Vikram Mohit’in çalıştığı şirkete giderler. Santos’un ameliyatı için 9 Lakh parayı ondan istemeyi düşünürler. Resepsiyonda duran bayandan Mohit’in ailesi olduklarını, patron ile görüşmek istediklerini açıklar. Sekreter patronlarının çok yoğun olduğunu, adını ve ne istediğini bir kâğıda yazması halinde, patronun masasına bırakacağını söyler.

Minakşi Mohit’in ailesi olduğunu, Mohit’in annesi Santos’un acil ameliyat olması gerektiği için 9 Lakh paraya ihtiyaçları olduğunu yazan bir not verir. Ankur notu okur ve sekreterden gelen misafirleri toplantı odasına götürmesini ister. Vikram ve Minakşi toplantı odasına giderler. Minakşi gelen çayı ve bisküvileri görünce görgüsüzlük yapıp, onları bir çırpıda yemeye çalışır. Vikram da bu anlarda eşinden utanır. Çok geçmeden içeri Ankur girer.

Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti (18 Şubat Cuma) Vikram Ankur'un Teklifini Kabul Eder

Vikram Ankur’u görünce şaşırır. Sekreter Ankur’u patronları olarak tanıtınca, Minakşi ve Vikram şok olur. Vikram onlara sakin olmasını ister. Minakşi Santos’un ameliyatı için 9 Lakh paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Ankur hemen parayı hazırlatır. Ankur parayı verdikten sonra geriye 60 lakh daha vereceğini, karşılığında Rathi evini kendisine satmasını ister. Vikram şok olur. Ankur “İş başka, arkadaşlık başka!” der.

Vikram sinir olup giderken, Ankur onlardan evlerini kendisine ipotek ettirmesini, bu sayede parayı alabileceklerini söyler. Minakşi Vikram’ın aklına girer ve parayı alırlar. Ankur Santo’un parmak izini alıp, senedi getirmesini ister. Vikram da yapacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vikram ilk başta Ankur’a sinir olsa da Ankur hem Santos’un ameliyat parasını vereceğini hem de 60 Lakh paraları olacağını, üstüne bir de Rathi evinin arsasına yapılacak siteden iki daire alacaklarını duyunca, Ankur’un teklifine Vikram evet der.

Minakşi ile Vikram hastaneye giderler. Santos’un yalnız başına yattığını görgünce, hemen içeri girip parmak izini kapıda bastırmak isterken bir el buna engel olur. Vikram kafasını kaldırdığında, karşısıda Mohit ve Emily’i görünce şok olur.

Mohit hemen Vikram’ın elinden kağıtları alıp okur. Abisinden utandığını, babası ve Suraj’ın yana yana para ararken, Vikram’in miras derdine düştüğünü söyler. Minakşi de araya girip Arun’un yanında çalıştığını bildiklerini, bunu da Arun’a söyleyeceklerini açıklayınca, Mohit gerilir.

Can Yoldaşım 203 Bölüm Özeti (18 Şubat Cuma) Vekalet Meselesi

Minakşi Ankur evin yerine yeni bir ev yaptıracağını, iki daire de vereceğini, üstüne 60 lakh para vereceğini, bu para sayesinde annelerini ameliyat ettirebileceklerini açıklayınca, Mohit de kabul ederler. Chavi gelmeden Santos’un parmak izini almak için harekete geçerler.

Suraj böbrek ticareti yapan adamı karakola şikâyet eder. Çok geçmeden olay yerine polisler gelir. Adam Suraj’a sinirlenir ve der ki;

“Annenin cenazesine omuz atmak için hazırlan!”

Suraj adam sinir olsa da artık cezaevinden çıkamayacağı için insanlığın kazandığını düşünür.

Ankur Vikram ve Minakşi’yi kandırdıktan sonra Suraj’ın kendisine karşı hakaret vari “Bizim ailemiz güven üzerine kurulu.” Sözünü Suraj’a yedirmek için Mohit ve Vikrma’ın nasıl insanlar olduğunu göstermeyi düşünür.

Emily ve Mohit ile Vikram ve Minakşi, Snatos’un parmak izini almayı başarır. Böylelikle Santos evi satması için vekalet vermiş olur. Çok geçmeden Chavi ile Arun gelir. Santos’un elindeki morluğu fark eder. Minakşi de kandan dolayı morardığını, serumdan dolayı olduğunu söyler.

Suraj hastaneye gelir. Arun da oğlu Suraj’ın böbreği ayarladığını, bu güzel haberi Suraj’dan açıklamasını ister. Suraj morali bozuk bir şekilde böbreği ayarlayamadığını, adamın sahtekar biri olduğunu, masum insanların böbreğini zorla almaya çalıştığını açıklar. Santos sinirlenir ve oğlu Suraj’a şöyle der.

“Sen benim oğlum olamazsın. Sen beni değil, başkalarını düşündün!”

Bunu duyan herkes şok olur. Lakin gerçek çok geçmeden belli olur. Santos Suraj’a şöyle der.

“Suraj sen şimdi insanlık vazifeni yapıp, masum birinin böbreğinin alınmasına göz yummadın. Annen olarak beni düşünmedin. Çünkü insanlık vazifen daha ağır bastı. Sandiya da uçak kaçırma olayında bizleri güvenli bölgeye götürdü. Vazifesini yapmak için oradan ayrıldığın da sen onun peşinden gittin. Ben de senin peşinden gittim. Sonuçta ben yaralandım. Burada Sandiya’nın ne suçu vardı. Sandiya sadece görevini yaptı. Tıpkı senin benim için böbrek alırken yanlışı fark edip, adamı şikâyet etmen gibi…”

Suraj sonunda Sandiya’ya büyük bir haksızlık yaptığını fark eder. Herkesin içinde özür diler. Sandiya ile arasını nasıl yapacağını düşünür.

Can Yoldaşım 203. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Sandiya’nın hata etmediğini Arun’a da söyler. Suraj hemen hastaneden çıkıp Ankur’un evine gelir. Suraj Sandiya ile görüşmek istediğini söyler Ankur Sandiya’nın gittiğini açıklar. Suraj uçağının 18:000 da olduğunu, henüz gitmeyeceğini söyler. Lakin Ankur uçağın erkene çekildiğini, çoktan İskoçya’ya gittiğini açıklar. Suraj ona inanmaz ve evi arar. Bülbül de halasının gittiğini söyler.

Vikram Suraj’ı arar. Birisi böbrek bağışladığını, hemen hastaneye gelmesi gerektiğini söyler. Suraj Sandiya’nın uçuş numarasını sorgulattığında, çoktan uçağın kalktığını öğrenir. Hemen Santos’un yanına hastaneye gider.

Santos Sandiya’yı sorar. Suraj da çoktan İskoçya’ya gittiğini söyler. Suraj böbreğin nasıl ve kim tarafında verildiğini sorar. Minakşi de bir bağışçı gelip, böbreğini verdiğini açıklar. Suraj kadının odasına gider. Ona teşekkür etmek ister.

18 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Böbrek Veren Kadına Teşekkür Eder

Suraj arkası dönük olan kadınla konuşur. Ona teşekkür eder. Doktor Santos’un böbrek naklini gerçekleştir. Ameliyatın başarılı geçtiğini, sadece bir kişinin görebileceğini açıklar.

Suraj annesi ameliyattan çıktıktan sonra yanına gider. Santos ona Sandiya’yı sorar. Suraj da İskoçya’ya gittiğini, henüz haberinin olmadığını söyler. Santos bunu duyunca üzülür.

Hastanede birkaç gün kaldıktan sonra Santos taburcu edilir. Yeniden Rathi evine gelen Santos’un gözleri gelini Sandiya’yı arar. Çok geçmende eve Ankur gelir.

“Bu evde benim de hakkım var!”

Minakşi ve Vikram gerilir. Ellerindeki kâğıtları gösterir. Suraj’ı alaya alıp, ailesinin kusursuz olduğunu ileri dürdüğünü, ailesinin gerçek yüzünü göstermeye geldiğini söyler.

Chavi Ankur’un elindeki kâğıtları alır. Rathi evinin satış için vekaleti Mohit ve Vikram’ın üzerine geçtiğini okuyunca herkes şok olur.

Can Yoldaşım 203 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 204 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj yasa dışı böbrek işi yapan adamı şikayet eder
 • Vikram ve Minakşi, Mohit’in patronunu öğrenir
 • Minakşi Ankur’dan 9 Lakh para ister
 • Ankur evi satmaları karşılığında 9 Lajkh vereceğini açıklar
 • Vikram Anklur’un teklifini kabul eder
 • Minakşi ve Vikram uyuyan Santos’un parmak izini almak ister
 • Mohit Vikram’a engel olur
 • Vikram olayı anlatır
 • Mohit Vikram’ı haklı bulur
 • Santos Suraj’ın gerçekler anlaması için ona şaka yapar

Can Yoldaşım 203 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Şubat Cuma Can Yoldaşım 203. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Şubat Can Yoldaşım 203 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 204 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 203 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Şubat Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 204 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Size yardimci olsa bize gunde iki tane ozet daha yazarsiniz çok sevindim size yardimci gelecek diye

  1. normalde günde 4 özet hatta 7 özet yazdığımız zaman oluyordu. Şimdi kendi hayatımda yoğunluk var. 5 ay ileriden 120 bölüm önden götürdüğüm de oldu ama kanal 7 yayın politikası çok çabuk değişiyor. Bazen 4 part bazen 5 part yayınlıyor. Bazen de hafta sonu yayınlamayı bırakınca, bizler mağdur oluyor

   1. Hafta içi 5 part hafta sonu 4 part veriyor aşk yakar her akşam 5 part Baş Tacım artık hafta içi 4 parta düştü hafta sonu vermiyor

 2. Aceba santosa böbrek veren kadin kim sandiya ola bilirmi o verdiyse o zaman sandiya yandi çünki polis olmak çok saglikli olmayi gerekdirir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu