Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti (19 Şubat Cumartesi) Rathi Ailesi Eteğindeki Taşları Döker!

Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 204 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 204 bölüm özeti
 • 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 204 Bölüm Fragmanı
 • 19 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım 205 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rathi ailesi eteğindeki tüm taşları döker. Santos her şeyi öğrenir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti

Chavi Ankur’un getirdiği vekâletnameyi okur. Evin satışının Vikram ve Mohit’e geçtiğini, Santos’un da parmak izi olduğunu söyler. Arun hemen hastanedeki olayı hatırlar. Santos’un elinin mor olduğu gece, Vikram ve Mohit’in yanında olduğunu hatırlar. Chavi de bu fikrin sorumlusu Minakşi olduğunu açıklar.

Santos iki oğlunun çok büyük yanlış yaptığını, eşleri yanlışa sürüklemek istese de oğulları da bu yanlışı yapmak istediği için onlarla birlik olduklarını, evlatlarından utandığını söyler. Vikram Ankur’un tuzağına düştüklerini ifade ederken, Arun da Ankur sayesinde iki oğlunun gerçek yüzünü gördüğünü açıklar.

Vikram hala yaptıkları anlaşmanın mantıklı olduğunu, evin yerine yapılacak sitede iki daire ve üzerine 60 Lakh para alacaklarını söyler. Santos iki oğluna da kızar. Suraj kardeşlerinin aç gözlü tavırları karşısında şok olur. Chavi de Minakşi’nin aklına uyduklarını söyler.

Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti (19 Şubat Cumartesi) Chavi'nin Notu Ortaya Çıkar

Minakşi sinirlenir. Chavi’nin iyi bir gelin olmadığını, Pushpa onu evden kovduğunu, burada gizli saklı kaldığını açıklar. Santos duyduklarına inanamaz. Chavi Minakşi’nin suçlamalarını reddederken, Minakşi elinde kanıt olduğunu söyler.

Minakşi falcı kılığına girip, Chavi’nin itirafını yazdığı notu getirir. Herkes tek tek o notu okur. Chavi sonunda dayanamaz. Kaynanası onu her dakika çalıştırdığını, kendi evinde rahat etmek istediği için plan yaptığını söyler. Bu sırada Dilip bunları duyar. Sinirle odaya gidip eşyalarını toplar. Santos kızı Chavi’den utandığını söyler. Pushpa’nın bir oğlu olduğunu, onu da elinden alıp kadını yalnız bırakmaya çalıştığını söyler.

Dilip eşyalarını toplayıp alt kata gelir. Chavi’nin yalanlarından bıktığını, annesinden gidip özür dileyeceğini, Chavi’den boşanmak için avukata vekâlet vereceğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dilip’in Chavi’ye boşanma evrakları göndereceğini söyler. Arun araya girer. Kızının hata ettiğini, bu defa onu affetmesini ister. Dilip ise hem kendisini hem de annesini kandırdığını, Chavi kendi keyfi için çabalayan bencil biri olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 204 Bölüm Özeti (19 Şubat Cumartesi) Rathi Ailesi Eteğindeki Taşları Döker

Dilip dışarı çıkmak ister. Chavi ona yalvarır. Evde onu bırakmamasını ister. Dilip ise ona şöyle söyler.

“Senin için ne ben ne de annem önemli değiliz. Senin için önemli olan tek şey, rahatın ve bencilliğin!”

Chavi ne diyeceğini bilemez. Yaptığı hatanın farkına varıp ağlar. Arun tekrardan araya girer. Chavi’nin çok büyük günah işlediğini, Pushpa’yı da arayıp ondan ailecek özür dileyeceklerini söyler. Ondan ikinci bir şans vermesini ister. Dilip açık sözlülükle Arun’a şöyle der.

“Sizin gelininiz Sandiya şimdi nerede? O bir hata yapmadığı halde onun desteklemediniz. Ona ikinci bir şans da vermesiniz. Oysa o size kendi evlatlarınızdan daha çok saygı duydu. Bir taraftan mesleğini yaparken, diğer taraftan ailesini ihmal etmedi. Ancak siz onu suçlayıp, evden kovdunuz. Şimdi hangi yüzle Chavi’ye benden ikinci şans istiyorsunuz?”

Arun damadı Dilip’in sözlerinden sonra adeta donakalır. Arun o an, Sandiya’ya büyük haksızlık etiğini fark eder.

Santos hayatta tek derdi ailesini bir arada tutmak olduğunu, eşlerini ona göre seçtiğini ama şimdi tüm ailesi yıkıldığını ağlayarak söyler. Chavi’ye çok kızar. Santos Chavi’nin kaynanası Puhspa’nın yerine kendisini koyduğunda, Chavi’yi asla affetmeyeceğini söyler.

Ertesi gün Arun Suraj’ın yanına gelir. Ona para verip, gelinin Sandiya dünyanın neresindeyse, gidip onu bulmasını ister. Suraj Arun’un bu kararlılığı karşısında şaşkına döner.

Can Yoldaşım 204. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ertesi gün Arun rüyasında; Suraj’ın İskoçya’ya gittiğini, Sandiya’yı İskoçya da bulduğunu, onunla konuşup onu geri getirdiğini görürür. Bu rüyasını hemen Santosa anlatır. Santos da sabah görülen rüyaların gerçek olacağını söyler. Bu sırada oraya Suraj gelir. Arun’un verdiği parayı geri iade eder. İşlerine yoğunlaşması gerektiğini, Puşkar da bit çok işi olduğu için işini bırakamayacağını söyler. Arun oğlunun acı çekmesine rağmen, Sandiya’yı aramaya gitmek istememesine çok şaşırır.

Emily Suraj’ın uzun zaman sonra geleneksel kıyafet giydiğine dikkat çekip şöyle der.

“Suraj hayatından Sandiya’yı çıkartmak istiyor. Zira Sandiya ona gömlek ve kot pantolon giydirmişti. Şimdi onun yerine eski kıyafetlerine döndü!”

Santos her zaman Suraj’ın kalbinde ve gönlünde Sandiya’nın olacağını, yakında her şeyi yoluna gireceğini dile getirir.

Emily dükkân da bir kadına yüz maskesi yapar. Kadın ona para verir. Emily ise kadının parasının 100 Rs’lik kısmı geri verir. Mohit Emily’e kızar. Neden paranın bir kısmını geri verdiğini sorar. Emily de kadının kanser hastası olduğunu açıklar. Mohit’in aklına bir fikir gelir. Planlarının tutması halinde, Chavi evine geri döneceğini açıklar.

Mohit sahte rapor ayarlayıp Pushpa’nın evine giderler. Chavi’nin birinci derece kanser olduğunu, kanser de moralin çok önemli olduğunu, onu yalnız bırakmamalarını ister. Dilip buna inanmaz. Mohit sahte raporları gösterince Dilip şok olur. Pushpa da Santos’u arayıp, gelinini geri evine getireceğini söyler.

Chotu oyun oynarken kolunu kırar. Hemen doktora götürürler. Doktor kolunu alçıya alır. Dinlenmesi gerektiğini söyler. Chotu da yengesi Sandiya’ya söz verdiğini, okulda ki sınavını geçmek istediğini söyler.

19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit ve Emily Yalan Söyler

Chotu sınavlarına girmek istediğini, Sandiya’ya söz verdiğini söyler. Suraj Chotu’dan üzülmemesini, onun yerine sınava çalışacağını, birlikte bu işi halledeceklerini söyler.

Mohit ve Emily, Pushpa ile Dilip’i kandırır. Pushpa Chavi’yi almaya gideceğini söyler. Mohit ve Emily Rathi ailesine söyledikleri yalanları açıklayamadığı için Pushpa’nın hiçbir şey demeden, Chavi’yi götürmesi için Chjavi’nin hastalığından Santos’un haberi olmadığını, meseleyi dillendirmeden Chavi’yi almasını ister.

Dilip ve Pushpa, Suraj’ın yanına gelir. Ona Chavi hakkında ki gerçeği sorar. Dilip Suraj’ın yalan söylemeyen biri olduğu için ona geldiklerini söyler. Suraj da ne gerçeği der. Mohit ve Emily’in evlerine geldiğini, Chavi’nin kanser olduğunu söylediğini açıklayınca Suraj şok olur. Dilip ve Pushpa’ya böyle bir şeyin olmadığını söyler.

Suraj, Mohit ve Emily’in yanına gidip onlara kızar. Yalan üzerine ilişki kurmanın sakıncalı olduğunu sözlerine ekler. Mohit ise Chavi’nin hayat arkadaşı olmadığını, tek başına yaşamayacağını açıklar. Suraj da tek başına olmadığını, ailesi yanında olduğunu söyler.

Suraj gittikten sonra Emily Suraj’ın artık Sandiya’yı kafasında tamamen çıkardığına dair inancı arttığını açıklar. Mohit de ona hak verir.

Can Yoldaşım 204 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 205 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chavi vekâlet mesesinde Minakşi’yi suçlar
 • Minakşi Chavi’nin Pushpa olan meselesini açıklar
 • Dilip chavi2nin gerçek yüzünü görür
 • Dilip Chavi’den boşanmak istediğini açıklar
 • Arun Dilip’den kızı adına ikinci şans ister
 • Dilip Snadiya’ya ikinci şans verip vermediğini sorar
 • Arun Sandiya’ya haksızlık ettiğini anlar
 • Arun Suraj’dan Sandiya’yı getirmesini ister
 • Suraj getirmek istemediğini söyler
 • Mohit ile Emily Chavi’nin kanser olduğu hakkında Dilip’e yalan söyler
 • Dilip ve Pushpa gerçeği Suraj2dan öğrenir

Can Yoldaşım 204 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 204. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Şubat Can Yoldaşım 204 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 205 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 204 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Şubat Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 205 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Özetler için teşekkürler filizcim ❤️🥰 lütfen 2 özet birden yazarmısın rica ederim canım

 2. Ozet Ucn tešekkur ederim ellerinize salik yine bekliyorus can yoldasim ne zaman final yapacak kaç bolumde

   1. Ve bu arada Filiz abla ben Aşk Yakar 1 bölüm özeti yazmaya hazırım yani Rusçadan Türkçeye çevirerek yazıyorum (:

 3. Çok heyecanlı bir bölümdü ayrıca Mohit ve Emily’nın Chavvi’yi tekrar evine göndermek için söyledikleri yalan hiç hoşuma gitmemişti. Böyle yaparlarsa, yaptılar bile Dilip ve Pushpa daha çok Chavviden aralarını bozar. Hani Emily polis olmak istiyordu? Hani o her zaman doğruyu söylerdi. Rathi ailesinde sadece ve sadece yalan söylemeyen, her zaman doğruyu söyleyen kişi Sandhya ile Sooraj’ dır. Ve bu arada Filiz abla 204 bölümü yazdığın için teşekkürler! Özetler muhteşemdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu