Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti (20 Şubat Pazar) Suraj Özür Diler!

Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım 205 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 205 bölüm özeti
 • 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 205 Bölüm Fragmanı
 • 20 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 206 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, Sandiya’ya verilen ödül töreninde tüm dünyanın huzurunda Sandiya’dan özür diler!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 206 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti

Suraj’ın ders çalışması ile başlar. Ertesi sabah Santos Suraj’a ilaç getirir. Vitamin ilaçlarını almasını ister. Suraj tüm gece çalıştığı için Santos’un ne ilacı getirdiğini bilmeden o ilaçları içer. Suraj ilaçları içtikten kısa süre sonra uyuklamaya başlar. Chotu da ödevlerini bitirmesini, aksi halde düşük not alacağını söyler.

Arun Santos’a Suraj için verdiği ilaçlar hakkında konuşur. Santos ona uyku ilacı verdiğini anlayınca şok olur. Suraj, Sandiya için Chotu’nun ödevlerine büyük önem verdiğini, şimdi Chotu’nun sınavını geçemediği takdirde büyük sıkıntı olacağını açıklar.

Chotu Suraj’ın bir an evvel yazması gerekenleri bitirmesini ister. Suraj çok zorlanır. Öğretmen de kağıtları vermelerini ister. Suraj son anda her şeyi yazar. Chotu dersi iyi notla geçeceğini, sınav sonucu açıklandığında, ilk olarak Sandiya yengesi ile paylaşacağını açıklar.

Emniyet müdürlüğün de bayram kutlaması yapılır. Her yıl yapılan bayramda, emniyet teşkilatı içerisinde özel ödüller de sahibelerini bulur. Ankur Zakir’in yanına gelir. Sandiya ile kendisini babası Arnavid’in her zaman oraya getirdiğini, Sandiya o zamanlarda polis olmayı istediğini açıklar.

Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti (20 Şubat Pazar) Santos Suraj'a İlaç Getirir

Zakir Sandiya’nın İskoçya da olduğunu, gittiği eğitimini çok önemli olduğunu, kendisi ile beraber cesaret ödülünü alabilmesini çok istediği ama eğitimindeki ilerlemesinin daha önemli olacağını açıklar. Ankur kardeşi ile gurur duyduğunu ifade eder.

Dasia Rathi evine gelir. Hemen TV’yi açmasını, Sandiya Hindistan’da polis teşkilatında özel cesaret ödülüne Zakir ile birlikte layık görüldüğünü açıklar. Minakşi Santos’un hastalığı neden ile Sandiya’nın başarısını kaçırdıklarını söyleyip, detay vermez.

Emniyet müdürlüğünde özel ödüller sahiplerini bulur. Sunucu Zakir’i anons eder. Rajkumar’ın yakalanmasında cesaret ödülüne layık görüldüğünü açıklar. Akabinde aynı ödüle Sandiya Rathi’nin de layık görüldüğünü açıklar. Sandiya ise bu sırada evde TV’den o anları izler. Ödül töreni sırasında Suraj oraya gelir ve konuşma yapmak istediğini söyler. Sandiya Suraj’ı orada görünce çok şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emniyet yetkilileri Sandiya’nın özel bir sebeple ödül törenine katılamadığını, onun yerine ödülünü alması için Ankur davet edilmiştir. Lakin Suraj birden sahneye çıkar. Ankur’dan özür diler. Sandiya’nın eşi olarak çok önemli bir konuşma yapmak istediğini ifade eder. Ankur sinir olsa da müsaade eder.

Can Yoldaşım 205 Bölüm Özeti (20 Şubat Pazar) Suraj Özür Diler

Sandiya İskoçya da ödül törenini izlerken, Ankur’un elinden mikrofonu alıp, kürsüye çıkan Suraj’ı görünce şok olur. Santos ve Rathi ailesi de Suraj’ın TV’de olduğunu görünce ne diyeceğine dikkat kesilir.

“Ben Suraj Rathi! Sandiya’nın kocasıyım. Sandiya uçak kaçırma olayında hem görevini yaptı. Hem de ailesini korudu. Lakin ben annemin vurulmasından sonra korkak bir evlat oldum. Annemin vurulmasının tek sorumlusu olarak Sandiya’yı suçladım. Tüm dünyanın önüde senden özür diliyorum. Beni affedebilecek misin?”

Sandiya Surja’ın sözlerini duyunca gözyaşlarına hakim olamaz. Daisa ve diğer komşular da Suraj’ın Sandiya’yı evden kovuğunu bu açıklamamalarla öğrenmiş olur. Ankur ve Zakir de Suraj’ın yaptığı açıklamalardan dolayı onunla gurur duyar.

Can Yoldaşım 205. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj tüm dünyanın önünde evlilik de yaptığı 7yemini tutamadığını, bunun farkına varıp, herkesin içinde özür dilemek istediğini açıklar. Sandiya ekran karşısında ağlar. Suraj, Sandiya’nın kendisini affetmesi için 9 gün, 9 aya, 9 yıl, 9 asır bekleyeceğini açıklar. Bunu duyan Zakir ve Ankur gülümser.

Vikram, Suraj’ın konuşmasını duyunca sinir olur. Rathi adını lekelediğini, hanımından özür dilemesinin yanlış olduğunu, aile meselesi herkesin önünde ortaya dökmemesi gerektiğini ifade eder. Mohit de buna katılır. Santos iki oğluna da kızar.

“Herkesin içinde özür dilemek, temiz bir kalbe sahip olmayı gerektirir. Bu kalp sizde ne yazık ki yok!”

Mohit sinir olur. Vikramda Santos’un tepkisinden dolayı canı sıkılır. Zira hala Santos’un gözünde, evi satıp parasını yemek isteyen biri gibi gözükmektedir.

Suraj ödül töreninden çıkıp mahallesine gelir. Mahallenin kadınları Suraj’ı tebrik eder. Eşinin onure ettiğini, yakında Sandiya’nın ona geri döneceği konusunda emin olduklarını açıklar. Suraj ödül törenin de Sandia’ya verilen ödülü Santos’a getirir. Santos da oğlu ve gelini ile gurur duyduğunu ifade eder.

20 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Rathi Evine Gelir

Ertesi gün Suraj, Sandiya’ya verdiği resmi odasında görünce şok olur. O resmini kopyası olmadığı için hemen Santos’un yanına gider. Eve biri gelip gelmediğini sorar. Santos da sadece süt satıcı geldiğini açıklar. Suraj’ın hala kafası karışıktır. Bu sırada Chotu gelir. Kitabını bulamadığını söyler. Santos imalı bir cevap verir.

“Onu nereye bırakıtıysan, orada ara!”

Suraj bu cümleden etkilenir. Hemen Sandiya’yı bıraktığı yere gider. Orada yüzüne şal düşer. Şalı kaldırdığında Sandiya’nın karşısında durduğunu görünce gözlerine inanamaz.

Suraj karşısında Sandiya’yı görünce şok olur. Ona gidip sarılır. İskoçya’dan nasıl geldiğini sorar. Sandiya ise “Beni burada mı bekleteceksin? Evimize götürmeyecek misin?” diye sorar. Suraj Sandiya’yı da alıp Rathi evine gider. Santos Sandiya’ya aarti töreni yapar. Sandiya Arun’un duasını alır. Arun da gelininden özür diler. Büyükler de hata yapabildiğini, tüm söylediklerini unutmasını ister.

Sandiya Chavi’nin yanına gider. Dilip ile konuşacağını, aralarının düzelmesi için elinden geleni yapacağını açıklar. Chavi bunu duyunca çok sevinir.

Minakşi, Vikram ile Mohit ve Emily de Sandiya’nın gelmesine sevinirler. Santos’un onları affedeceğini düşünür. Minakşi Sandiya’nın eğitimden neden çok çabuk döndüğünü sorar. Sandiya da eğitime gitmeden son bir sınavı geçemediğini ifade der.

Minakşi Santos’un çok büyük bir ameliyat geçirdiğini, Puşkar da olmadığı halde neden gelmediğini sorar. Sandiya gerilir.

“Sandiya Santos’a böbreği veren kişi mi?”

Santos gelininden üzerini değiştirmesini ister. Sandiya üzerini değiştirir. Lakin sari değil, geniş ve rahat kıyafetler giyip geldiğini gören Santos şok olur. Gelinine neden geniş kıyafetler giydiğini sorar. Sandiya da sari giymek istemediğini ifade edince, Santos şaşırır.

Can Yoldaşım 205 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 206 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Chotu’nun sınavı için yardım eder
 • Sandiya ve Zakir cesaret ödülü alır
 • Ankur Sandiya’nın ödülü için davet edilir
 • Suraj Ankur’dan önce sahneye çıkar
 • Suraj kameralarına önünden Sandiya’dan özür diler
 • Sandiya Suraj’ın yanına gelir.
 • Sandiya Rathi evine gelin olarak döner
 • Arun yaptıklarından pişman olduğunu açıklar
 • Santos gelinini Sandiya’nın tören yapar

Can Yoldaşım 205 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Şubat Pazar Can Yoldaşım 205. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Şubat Can Yoldaşım 205 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 206 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 205 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Şubat Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 206 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Ozetler çok guzel tešekkurler Santosa bobregini veren Sandiyami çok merak edyorumda lutfen sorumumy cevaplaemisiniz

    1. Selam Cansu! Sen demişsin ki: Bence özet iyi değil çünkü önceden neler olucağını biliyoruz. Demişsin. O zaman niye okuyorsun ki? Sana “Oku çabuk!” diyen kişi yok ki yoksa sen zorla mı okuyorsun? Bir insan yorularak bu özeti 2-3 saat bu özeti yazmak için uğraşıyor ama sen? Ama sen napıyorsun? Özet iyi değil diyosun şimdi bu hoş mu? Bu mu şimdi senin insana olan saygın? Bence bu hiçte hoş değil..

     1. Ben nasıl olacağımı kimse sorgulayamaz anlıyorum ama dayanamayıp okuyorum hem bence iyi değil dedim bu benim kişisel düşüncem benim düşüncemde size ne anlamadım

 2. Ya çok güzel her zaman ki gibi Filiz abla çok sağol. Acaba neden Sandhya sarı giymek istemedi ki? Sandhya Emely gibi hristian değil ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu