Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti (23 Şubat Çarşamba) Suraj Gerçeği Öğrenir!

Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 208 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 208 bölüm özeti
 • 23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 208 Bölüm Fragmanı
 • 23 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 209 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’nın Santos’a böbrek verdiğini öğrenir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj lunaparktan çıkması ile başlar. Sandiya bir şekilde Suraj’ı kandırıp, olayı geçiştirmek istese de Suraj onun bir şey saklandığından emin olup, sinirle oradan ayrılıp otele gider.

Bela ve sevgilisi Mısri ve Pari’yi pazar yerinde dilendirir. Bu sırada oraya Vikram gelir. Vikram telefonla konuştuğu için Mısri’yi fark etmez. Bela da hemen oradan çocukları alıp uzaklaştırır. Bela ve sevgilisi günün hasılatını paylaşır.

Suraj otele gelir. Sandiya’ya bir kez daha sorar. Lakin Sandiya hiçbir şey olmadığını söyler. Bu sırada Suraj boş ilaç kutusu bulur. Suraj Sandiya’ya çaktırmadan onu saklar. Bu sırada Chotu Sandiya’yı çağırır. Suraj ilacı alıp hemen oradaki doktora gider. Doktor da ilacın çok güçlü bir ilaç olduğunu açıklar. Suraj eşinin hiçbir ağrısı olmadığını söyler. Doktor da ameliyat olup olmadığını sorar. Suraj da ameliyat olmadığını ifade eder. Suraj doktordan çıktıktan sonra Sandiya’nın kesin bir şey sakladığını anlar.

Bela Mısri ve Pari’yi eve getirir. Mısri annesi Minakşi’den “Allah Rızası için bana çikolata ver!” deyince, Minakşi şok olur. Ona dilenmeyi kimin öğrettiğini merak eder. Mısri’yi dövmek isterken araya hizmetçi Bela girer. Çocuklara vurmamasını söyleyip, Belya’yı bir odaya götürür. Gizlice Bela, Mısri’ye annesinin yanında dilenmemesini, aksi halde bir daha dışarıda çikolata almayacağını söyler.

Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti (23 Şubat Çarşamba) Suraj İlaçları Doktora Gösterir

Sandiya ile beraber kaynanası ve kayın babası havuz başında otururlar. Bu esnada Chotu Chavi’den birlikte yüzmeye gitmek ister. Chavi yüzme bilmediğini söylerken, Chavi’nin ayağı kayıp havuza düşer. Can havli ile çırpınmaya başlar. Sandiya hemen onu havuzdan çıkartmak ister. Lakin dikişleri ıslanacağı için yapamaz. Kenar da duran can simidini beline takıp Chavi’yi kurtarmaya giderken, başka biri onu sudan çıkartır.

Suraj hemen Chavi’nin yanına gider. Onu havuzdan çıkartırken Sandiya’nın orada durduğunu fark eder. Suraj Sandiya’nın nede Chavi’ye yardım etmediğini merak eder. Suraj Chavi’yi odasına götürür. Suraj’ın kafasında ki şüpheler iyice artar.

Suraj Sandiya’nın odasında ki valizini döker. İçinde bir poşet ilaç bulunca şok olur. Eşinin hiçbir hastalığının olmadığını bildiği için ilaçları kontrol eder. İlaçlara bakınca, annesi Santos’un da aynı ilaçları içtiğini hatırlar. Hemen Santos’un odasına gidip ilaçları karşılaştırınca, aynı ilaç olduğunu anlar. Tekrar Sandiya’nın odasına gelir. Orada bulunan reçeteyi kontrol eder. Doktor adına bakınca, Santos’un ameliyatını yapan doktorun adı olduğunu görünce şok olur. Sandiya, Santos’a böbreğini verdiğini anlar. Göz yaşlarını tutamaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj can sıkıntısı ile otelin terasına çıkıp, ağlar. Bu sırada yanına Sandiya gelir. Neden orada oturduğunu sorar. Suraj hiçbir şey demeden Sandiya’nın beline sarılır. Sandiya acı içinde ter döker. Suraj şöyle der.

“Hayırdır Sandiya! Neden terledin?”

Sandiya hiç… Diyerek durumu geçiştirir. Bu defa Suraj Sandiya’nın arkasına geçip belinden tutar. Sandiya acı çektiğini fark eder. Suraj Sandiya’ya açık açık şöyle der.

“Bunu benden ve bizden neden sakladın. Sen böbreği Santos’a verdiğini biliyorum!”

Sandiya bunu duyunca şok olur. “Ne? Nasıl yani…” diyerek anlamamazlıktan gelse de Suraj artık yeter diyerek gerçeği söylemesini ister. Sandiya artık kaçamayacağını anlayınca, Santos’a böbreği verdiğini açıklar.

Suraj ağlar. İşini kaybedebileceğini, hayalinin bir çırpı da elinin tersi ile atmanın ne demek olduğunu bildiğini söyler. Sandiya da masa başında iş yapabileceğini, bu konuda merak etmemesini ister. Suraj Santos öğrendiğinden ne diyeceğini Sandiya’ya sorarken, Sandiya asla gerçeği bilmeyeceğini, saklamalarını ister. Suraj ile Sanidya birbirlerine sarılırlar.

Can Yoldaşım 208 Bölüm Özeti (23 Şubat Çarşamba) Suraj Gerçeği Öğrenir

Otel çıkışında Santos arabaya binmek için beklerken, Sandiya ile Suraj’ın birbirlerine çok yakın davrandığını görünce şaşırır. Minakşi’nin telefonda söyledikleri aklına gelir. Artık bir torun istediğini, bunu da Suraj ile Sandiya’ya söylemeyi düşünür.

Rathi ailesi otelden ayrılıp hava alanına giderken, Santos onlara açık açık torun istediğini söyler. Suraj ile Sandiya birbirlerine bakar. Suraj ameliyat meselesini açmak ister. Lakin Sandiya Suraj’a engel olur.

Rathi ailesi uçağa binip Puşkar’a gelir. Oradan da taksi ile evlerine giderken, yoldaki kaza nedeniyle tüm trafik kapanmıştır. Bela ve sevgilisi de Vikram’ın gidemeyeceği yere çocukları getirip, yolun ortasında dilendirir.

Sandiya ve Suraj çocukların dilendiğini fark eder. Sandiya yasal olarak suç olduğunu söyler. Hemen kendi ekibini arayıp, olay yerine ekip göndermesini ister. Bu esnada Mısri Suraj’ın yanına gelip, onun elini tutar ve der ki!

“Suraj amca!”

Suraj şok olur. Yüzü gözü kapkara olan Mısri’yi sesinden tanır. Hemen yüzünü sildiğinde, onun Mısri olduğunu fark eder. Birkaç metre ilerde Pari’yi fark eder. Santos ve Arun da bu ana şahit olur.

Can Yoldaşım 208. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi eve gelir. Minakşi ve Emily evi tertemiz ettiklerini söyler. Santos torunlarını görmek ister. Minakşi de yeni hizmetçi aldıklarını, çocukları sirke götürdüğünü söyler. Santos Chotu’dan çocukları getirmesini ister. İçeri dilenci kılında iki çocuk girer. Minakşi şöyle der.

“Evi yeni temizlettim. Dilencileri neden eve alıyorsunuz?”

Santos sinirlenir. Çocuklarını görmeyeli onların yüzlerini unuttuğunu söyler. Ondan çocuğun yüzünü silmesini ister. Minakşi büyük olan çocuğun yüzünü sildiğinde, onun Mısri olduğunu anlayınca şok olur. Emily de Pari’nin yüzünü silince şok olur.

Santos çocuklara kimin baktığını sorar. Sandiya da eve aldığı hizmetçinin adını ve adresini ister. Minakşi adının “Bela” olduğunu ama adresini almadıklarını açıklar.

23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily Evden Gider

Sandiya eve hizmetçi alırken araştırmadan aldıklarını, çocukları nasıl ona emanet ettiğini sorgular. Minakşi de kocaları için iyi yemek yaparken, çocuklarına vakit bulamadığını, bundan dolayı hizmetçi aldıklarını açıkladıktan sonra şöyle der.

“Senin bebeğin yok ki! Bizi nasıl anlayacaksın?”

Deyip, Sandiya’nın canını sıkar. Sandiya hizmetçinin daha önce çalıştığı iş yerinin adresini ister. Sandiya evden ayrılırken, Suraj da onunla yanında gelmek ister. Sandiya yalnız gideceğini, evde Santos’a bakması gerektiğini söyler. Sandiya gerekli araştırmaları yaptıktan sonra doktora gider. Hamile kalıp kalamayacağı hakkında bilgi alır. Aynı şekilde Suraj da o hastaneye gidip, eşinin tek böbrekle hamile kalıp kalamayacağını sorar. Hastane içerisinde Suraj ile Sandiya karşılaşırlar.

“Buraya sanırım ikimiz de aynı sebepten geldik!”

Deyip gülerler. Birlikte tekrardan doktorun yanına gidip, ondan gerekli bilgileri alırlar.

Vikram ve Mohit annesi Santos’dan özür diler. Eve hizmetçiyi kendileri almadığını, eşleri aldığını için kedilerini affetmesini ister. Lakin Santos sessiz kalmak da bir çeşit kabul etmek olduğunu ifade eder.

Vikram ve Mohit çocukları ile ilgilenir. Eşleri çocuklarına dokunmasına da izin vermezler. Minakşi ve Emily de hem eşlerin hem de Santos’un onları affetmesi için bir şey yapmaları gerektiğini düşünürler.

Ertesi gün Minakşi evde Emily’i bulamadığını söyler. Mohit dükkân da olabileceğini ifade etmese de Minakşi baktığını, sabah dükkanı hiç açmadığını açıklar. Mohit hemen kaynanasını arar. Lakin Emily’in annesi eve hiç gelmediğini söyler. Emily’in annesi panik olur.

Sandiya ekiplere haber vereceğini, yakında onu bulacaklarını açıklar. Mohit panik yapmamalarını, müşteriye gitmiş olabileceğini, randevu defterine bakmaları gerektiğini söyler. Sandiya randevu defterin de veda mektubunu bulur.

Emily hatasını anladığını, iyi bir anne, iyi bir eş ve iyi bir gelin olmadığı için sonsuza kadar Rathi evinden ayrıldığını yazmıştır. Herkes mektubu okuyunca şok olur. Pari ağlamaya başlar. Minakşi Pari’yi odasına götürür. Bilgisayardan Emily ile Pari’yi görüntülü görüştürür. Emily kaçma olayı Minakşi ile planladıkları bir olaydır. Emily, Santos’un üzülüp üzülmediğini sorar.

Can Yoldaşım 208 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 209 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’nın bir şey sakladığını düşünür
 • Suraj Sandiya’nın odasında ilaç bulur
 • Suraj ilacı doktora gösterir
 • Suraj Sandiya’nın çatasında, Santos’un içtiği ilacın aynısını bulunca gerçeği anlar
 • Sandiya sadece Suraj2a gerçeği itiraf eder
 • Bela, Mısri ve Pari2Yi dilendirir
 • Rathi ailesi, tatilden döner
 • Yolda trafik kapanır
 • Mısri Suraj’ın yanına gider
 • Suraj Mısri’yi tanır
 • Bela ve sevgilisi hemen oradan kaçar
 • Minakşi ve Emily Bela’nın gerçek yüzünü görür

Can Yoldaşım 208 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Şubat Çarşamba Can Yoldaşım 208. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Şubat Can Yoldaşım 208 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 209 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 208 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 209 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Bela nın çocukları dilendirmesini hiç ama hiç sevmedim çok kızgın oldum ya. Ve bu arada Minakşi ile Emely nın yaptıkları planı pek sevmedim. Emely de aptal ya kaynanası kendisini affetmesi için her şeyi göze alıyor ya hatta Pari den de geçti plan için hem de kaynanasının kendisini affetmesi için.
  Ve bu arada Filiz abla 209 bölüm özetide gelebilirmi

 2. Ablacim ask yakar ne zaman ozetlerini yazacaksiniz lutfen çok bekletmeden yazsaniz çok sevinirdik canim

  1. canım ben sizlere söz verdim ama başım beladan bir türlü kurtulmuyor. 20 gündür yaşadıklarımı anlatsam film olur. Rabbim sizleri her türlü beladan uzak eylesin. Sıkıntı geldi mi ardı arkası resmen kesilmiyor. Rabbim üzerimdeki belayı tez zamanda kaldırsın inşallah..

     1. Merhaba Filiz abla, emaileme cevap yazmışsın bende cevap yazdım, kendi emailene bakabilir misin

   1. Filizcim canim ALLAH’IM senide her tür beladan uzak eylesin zorunu kolay etsin sikintilarin tez zamanda geçer IŞŞALLAH 😍

  1. 15 gündür başımızda türlü türlü bel geldi. Nazar mı? Rabbim’in sınavı mı bilemedik. Şimdide stresten migren atağı geçirdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu