Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti (24 Şubat Perşembe) Eltilerin Savaşı!

Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 209 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 209 bölüm özeti
 • 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 209 Bölüm Fragmanı
 • 24 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım 210 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Minakşi ve Emily’in oyun oynadığını anlar. İki eltiyi karşı karşıya getirir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti

Mohit ile Santos’un Pari ile ilgilenmesi ile başlar. Lakin ne Mohit, ne de Santos Pari’yi sakinleştiremez. Bu sırada Minakşi oraya gelir. Pari ile ilgileneceğini söyleyip onu kendi odasına götürür. Minakşi bilgisayardan Emily ile görüştürür.

Sandiya salonda kendisine bağlı ekiplere talimat verip içeri girer. Minakşi’nin odasının önünden geçerken, Emily’in sesini duyar. Tam içeri gireceği sırada, Sandiya’nın telefonuna mesaj gelir. Sandiya mesajı okurken, Minakşi sesi duyup bilgisayarı masanın üzerine koyar.

Sandiya Minakşi’nin odasına girdiğinde, Minakşi Pari’yi uyutuyor numarası yapıp, Emily’in söylediği ninniyi söyler. Sandiya Minakşi’nin sesini Emily’e benzettiğini düşünür. Sandiya dışarı çıkacağı sırada bilgisayarın tam kapanmadığını fark eder. Bilgisayarı açıp tekrar kapatır. Mohit’in onu açık unuttuğunu düşünür.

Minakşi, Sandiya gittikten sonra ucuz yırttığını düşünür. Hemen bilgisayarı başka bir yere koyar.

Sandiya ertesi gün Mohit’e kızı Pari’nin nerede olduğunu sorar. Mohit de Minakşi yengesi ilgilendiğini açıklar. Sandiya Minakşi’nin Emily’i hiç merak etmediğini fark eder. Bu sırada Santos, Sandiya’yı yanına çağırır. Santos Emily’i affettiğini, Pari’nin çok ufak olduğunu, annesine ihtiyacı olduğu için bu kararı verdiğini ifade eder.

Minakşi bu konuşmaları duyar. Planlarının tıkır tıkır işlediğini düşünür. Mohit, Emily’in gidebileceği birkaç adrese bakmaya gider. Pari salonda bilgisayarın yanına gelip “Anne! Anne!” der. Sandiya’nın dikkatini çeker. Minakşi hemen Pari’yi bilgisayarın yanında alıp dışarı çıkartır.

Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti (24 Şubat Perşembe) Emily'e Araba Çarpar

Sandiya Suraj’a bu durumu anlatır. Minakşi’nin olup bitenden haberi olup olmadığını sorar. Suraj da Minakşi’nin sicilinin bu konularda bozuk olduğunu söyler. Bunun üzerine Sandiya, Minakşi’nin duyabileceği bir ses tonu ile Suraj ile görüşür. Emily’e yardım edenin hapis bile yatabileceğini söyler söylemez, Minakşi hemen odasına gider. Telefonla biri ile konuşur. Sandiya odayı basar ve telefonu elinden alır. Lakin Minakşi’nin konuştuğu kişi, toptancıdır.

Minakşi suçsuz yere suçlandığını bahane ederek, herkesi başına toplar. Sandiya defalarca özür dilese de Minakşi Sandiya’yı kendisinden uzaklaştırmak için bağıra bağıra ağlar.

Santos Sandiya’yı yanına çağırır. Söylediklerini harfiyen yazmasını ister. Sandiya Santos’un söylediklerini tek tek yazar. Sandiya’dan gidip gazeteye bu şekilde ilan vermesini ister.

Sandiya gazeteye gidip, Santos’un verdiği mesajı yayınlamak ister. Bu sırada reklam firması Emily’in daha önce salon ilanı ile ilgili parasının durduğunu, kurs sonrasında yayınlanacağını söyler. Sandiya Emily’in bir kursa gideceğini orada öğrenir.

Minakşi hemen Emily’i arar. Bir sonraki gün gazeteleri okumasını söyler. Emily de neden diye sorsa da  Minakşi sürpriz olduğunu söyler. Emily hala kursunun 4 günü olduğunu ama evi de çok özlediğini, eve gelmek için çok sabırsızlandığını ifade eder.

Polis memuru Emily’in son zamanlarda yaptığı aramaların dökümünü getirir. Büyük çoğunluğunun Delhi de ki birkaç yerle görüştüğünü söylker. Sandiya Emiy’in Delhi de akrabası olmadığını, orada kiminle görüştüğünü merak eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mısri ve Pari’yi dilendiren Bela ve sevgilisi yakalanır. Bela Sandiya’dan özür diler. Bela Emily’in 7 gün boyunca Delhi deki güzellik merkezi kursuna gittiğinde, Pari’ye bakmaya söz verdiğini ama olaylar sebebi ile bakamadığını laf arasında açıklar. Sandiya Emily’in Delhi’ye güzellik merkezi kursu için gittiğini anlar. Hemen Suraj ile Sandiya Delhi’ye, bahse konu güzellik merkezini bulmaya giderler.

Sandiya Emily’in kaldığı oteli bulur. Lakin Emily’in kursta olduğunu öğrenirler. Suraj ve Sandiya orada oturup, Emily’in gelmesini beklerken dışarıda kaza olur. Emily kızı Pari ile telefonda konuşurken, kamyonet Emily’e çarpar. Lakin Sandiya ve Suraj otel de olduğu için kaza anını göremezler.

Suraj Emily’in geç kaldığını, kazadan dolayı yolların kapanması buna sebep olabileceğini, dışarı çıkıp bakmaları gerektiğini ifade der. Suraj ile Sandiya dışarı çıkıp Emily’e bakınırken, Sandiya’nın polis okulundan arkadaşı Raghav ile karşılaşırlar.

Raghav ile Sandiya hasret giderdikten sonra kaza yapan kişinin kimliği belli olur. Polis memuru şöyle der.

“Komiserim kaza yapan kızın kimlik kartını bulduk. Adı Emily Rathi!”

Suraj ve Sandiya bunu duyunca şok olur. Sandiya hemen kimlik kartını alır. Onun eltisi olduğunu söyler. Sandiya polis okulundan arkadaşı ve Suraj ile birlikte hastaneye giderler.

Mohit, Suraj ve Santos’un hastaneye gelir. Doktor Emily’i kontrol eder. Rathi ailesine iyi olduğunu söyler. Santos Emily’in 7 günlük kurs için yalan söylemesine anlam veremediğini açıklar. Sandiya meselenin kurs olmadığını, asıl mesele affedilmek için yaptıklarını açıklar. Santos da ailesini üzerek affedilmek ne kadar da kötü der. Sandiya onlara ailenin ne demek olduğunu, iyi bir ders vererek anlatacaklarını, ailelerini kandırmak için artık bir kez daha düşüneceklerini söyler.

Sandiya Rathi evine gider. Minakşi kendi odasında, bilgisayarda Emily ile görüşmek için defalarca arasa da ulaşamaz. Bu durumu Mohit, Vikram, Arun ve Sandiya gizlice izler. Sadiya planından onlara da bahseder.

Can Yoldaşım 209 Bölüm Özeti (24 Şubat Perşembe) Eltilerin Savaşı

Plan dahilinde Arun koşarak Rathi evine gelir. Emily’i bulduklarını söyler. Minakşi, Emily adını duyunca hemen alt kata gelir. Sandiya neden gelmediğini sorar. Arun da Suraj ve Santos’un almaya gittiğini ama bir şartı olduğunu söyler. Minakşi ne şartı deyince, Arun şöyle der.

“Emily Rath evinin tapusunu üzerine yapmadığı takdirde gelmeyeceğini söyledi. Biz de bu şartı kabul ettik!”

Minakşi yıllardır Rath evi için çalıştığını, Emily’in hakkı olmadığını, evden kaçma olayını birlikte planladıklarını, her gün hem telefondan hem de bilgisayardan görüştüğünü bir çırpıda açıklar. Sandiya kanıtlamasını ister. Minakşi Emily’in ikinci numarasını arasa da ulaşamaz. Mohit bilerek Minakşi’nin yalan söylediğini ifade eder. Minakşi bunun üzerine planı en baştan itibaren anlatır.

Emily kendisine gelir. Doktor ona adını sorar.

“Benim adım Emily Rathi!”

Deyince içeri Santos ve Suraj girer. Emily yaptığı oyundan dolayı pişmanlığını dile getirir. Mohit ve Pari’nin neden gelmediğini sorar. Santos da Mohit’in Pari’yi okula götürdüğünü söyler.

“Ama anne Pari daha iki yaşında. Nasıl okula gidebilir ki!”

Suraj 4 yıldır komada olduğunu, bugün gözünü açtığı konusunda Emily’i kandırır. Doktor raporlarında ki tarihi gösterir. Emily şok olur.

Can Yoldaşım 209. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi evin tapusunu asla vermeyeceğini kendi kendine söyler. Sandiya planlarının tuttuğunu, sırada ikisini karşı karşıya getirmek olduğunu açıklar.

Emily 6 yıl sonra uyandığına inanır. Mohit ve Pari’yi görmek için eve gitmek ister. Sandiya da Suraj’ı arayıp, Emily’in annesini aramasını, onu evine götürmesini ister. Emily şaşırır.

“Benim evim Rathi evi değil mi?”

Santos oyununa yeniden başlar. Emily’in kaybolduktan sonra Mohit Pari’ye tek başına bakamadığını, kendi rızası ile evlendiğini açıklar. Emily şok olur.

Santos Mohit’i evlendirme konusunda Minakşi çok yardımcı olduğunu, kendi kız kardeşi ile Mohit’i evlendirdiğini açıklar. Emily Minakşi’nin sırtından vurduğunu düşünürken, Minakşi de Emily’in arkadan iş çevirip, Rathi evini alacağını zannedip sinir olur.

24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos İki Gelinini de Affeder

Rathi evine Emily’in yola çıktığı haberi gelir. Minakşi bir yolunu bulup evden çıkmak için bahane arar. Dışarı oyuncak atar. Onu alma bahanesi ile dışarı çıkarken Santos engel olur. Zira hala Emily eve gelmediği için Minakşi’nin dışarı çıkmasına izin vermez. Yarım saat kadar sonra Minakşi ocakta bilerek bez yakar.

“Yangı var! Yetişin!”

Diye bağırır. Rathi ailesi Minakşi’nin bunu evden çıkmak için bilerek yaptığının farkında olmasına rağmen, yalandan panik yapar. Minakşi de bu kargaşadan yaralanıp evden çıkar.

Yolda Minakşi ile Emily karşı karşıya gelir. Rathi ailesi de birkaç metre ilerde gizlenip, iki eltinin savaşını izler.

Emily 6 yıl önce gittiğini, arkasından kardeşi ile Mohit’i evlendirdiği için ona kızar. Minakşi de 6 yıl önce değil, 6 gün önce gittiğini söyler. Minakşi de ona evin tapusunu istediğini, o evde herkesin hakkı olduğunu söyler. Emily böyle bir istediğinin olmadığını açıklar.

Rathi ailesi oraya gelir. İnsanları kandırmak ne kadar da kötü olduğunu, hele aile içinde kaldırdıklarında geri dönülmez hatalara yol açtıklarını ifade eder. Minakşi ve Emily Santos’dan özür diler. Santos her iki gelinini de affeder.

Sandiya holi kutlamalarında bir telefon alır. (Sandiya Hamile) Bu haberi hemen Suraj’a söylemek istese de Suraj onunla oyun eder. Daisa Sandiya’ya içine ilaç katılmış laddo verir. Sandiya laddodan yeğince herkesi çift görmeye, saçma sapan konuşmaya başlar.

Can Yoldaşım 209 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 210 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Emily’i affettiğini gazeteye yazdırmak ister
 • Sandiya Minakşi’den şüphelenir
 • Çocuk bakıcısı Bela yakalanır
 • Bela Emily’in Delhi de kursa gideceğini söyler
 • Suraj ile Sandiya Delhi’ye gider
 • Emily’e araba çarpar
 • Sandiya okul arkadaşını Delhi de görür
 • Sandiya okul arkadaşı ile konuşurken kaza yapan kadının kimliği açıklanır
 • Sandiya Emily’in kaza yaptığını öğrenir
 • Suraj ve Snadiay hemen hastaneye giderler
 • Santos ve Mohit de oraya gelir
 • Santos kendisini suçlar
 • Sandiya tğm gerçeği Santos2a açıklar
 • Sandiya Minakşi ve Emily’e iyi bir ders vermek istediğini söyler
 • Sandiya’nın oyunu ile iki eltinin savaşı olur

Can Yoldaşım 209 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Şubat Perşembe Can Yoldaşım 209. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Şubat Can Yoldaşım 209 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 210 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 209 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Şubat Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 210 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu