Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti (20 Ağustos Cuma) Defol Evimden!

Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 21 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 21 bölüm özeti
 • 20 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 21 Bölüm Fragmanı
 • 20 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 22 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Ağustos Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Sandiya’yı evden Kovar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya’nın bamyaları vermesi ile başlar. Santos bamyaların biber doğrar gibi doğrandığını görünce şok olur. Bamyaların salyasını aktığını görünce sinirlenir. Santos yemeğin geriye kalanını yapacağını söyler. Bu sırada Sandiya sütlacı yapmaya devam eder. Tabi kafasında ki tarifi uydurduğu için Santos ona ne yaptığını sorar.Tam da bu esnada düdüklü tencereye az su koyduğu için düdüklü tencere adeta bomba gibi patlar. Sandiya’nın artık kaçacak yeri kalmadığı için şöyle der.

“Kaynana ben yemek yapmayı bilmiyorum!”

Deyince Santos ve orada bulunan herkes bir şok daha yaşar. Zira bu zamana kadar Sandiya’nın çok güzel yemek yapabildiğini söyledikleri için Santos sinirlenir. Tam da bu sırada komşular ellerinde gazete ile birlikte Santos’un evine gelip, kendilerince kutlama yapar.

Santos komşuların oynayarak gelmesine şaşırır. Neden geldiklerini ve neyi kutladıklarını sorar. Daisa da gelinin başarısını kutlamak için geldiklerini söyler. Kimse Daisa’nın sözlerinden bir şey anlamaz. Bunun üzerine komşusu Daisa gazeteyi verip okumasını, gelini Hindistan da sınav da derece yaptığını kendi gözleri ile görmesini ister.

Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti (20 Ağustos Cuma) Defol Evimden

Ev halkı şok olur. Santos bunda bir yanlışlık olduğunu, gelini yedinci sınıfa kadar okuduğunu açıklar. Sandiya tam fırsatı deyip gerçekleri açıklamak ister. Ancak Santos onu susturur.

Daisa iddiasını kanıtlamak için Santos’un kızı Chavvi’ye gazeteyi götürp, gazete yazılanları ve orada bulunan resme iyi bakmasını ister. Chavvi gazeteyi okuyunca, Daisa’nın doğru söylediğini açıklar. Bunun üzerine Santos bir şey diyemez. Komşular mutfaktaki yemeklerin her tarafa saçıldığını görünce “Gelini sınavda başaralı ama yemek yapmasını bilmiyor” diyerek dalga geçer.

Meenakshi fırsattan istifade etmek için Sandiya’nın İngilizce bildiğini, Santos’u şikayet eden kişi de İngilizce bilen biri olduğunu ortaya atıp adeta Santos’u karakola şikayet eden kişinin Sandiya olduğunu çaktırmadan söylemeye çalışır.

Santos evindeki mesele kimseyi ilgilendirmediğini, evinde olup bitenle mücadele edebilecek kapasitede olduğunu söyleyince, komşular “gazetede Sandiya’nın resmini Suraj görünce yine aynı şeyi söyleyecek misin?” deyip evden ayrılır. Santos hemen kapıyı kilitler. Sandiya da Santos’dan özür dilerken, Meenakshi içinden şöyle geçirir.

“Bana atılan tokadın intikamını alacağım. Şimdi Santos sana tokat atacak!”

Diye içinden geçirir. Ancak Santos, Sandiya’ya tokat atmaz. Sandiya kendisini ifade etmeye çalışır. Santos onu susturup, Suraj gelince konuşacağını, o zamana kadar bir şey duymak istemediğini söyleyip salondan ayrılır.

Santos sinirle Sandiya’nın mahvettiği mutfağı temizlemeye gider. Meenakshi de yalakalık etmek için “Anne ben de yardım edeyim” dese de Santos müsade etmez. Chavvi ise yengesine yüklenir. Kendilerine yalan söyleyip kandırdığını söylerken, Mohit de Sandiya’nın karşısında yer alır. Kendilerini aptal yerine koyduklarını söylerken, Sandiya eğitim konusunda ki yalanı başkası söylediğini, kendisi bu yalanı devam ettirmek durumunda kaldığını açıklamaya çalışır.

Mohit ile Chavvi sinirle salondan ayrılır. Vikram da güvenlerini boşa çıkardığını, en baştan yalan söyleyerek herkesi sinsice kandırdığını öfkeli bir şekilde dile getirir. Vikram fırsatını bulmuşken kendi eşinin masum olduğunu, evin tüm işlerine koştuğunu söyleyip onu aklamaya çalışır. Meenakshi de masum, masum bakar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Evdeki herkes buna Chatturi de dahil olmak üzere kendilerini kandırdığı için aralarına mesafe koyar. En son Suraj’ın babası Arun kalır. Ona derdini anlatmak için yaklaşmaya çalışır. Arun “Dur orada. Gelme yanıma” der. Bunun üzerine Sandiya da eğitim durumu meselesini en baştan anlatır. Kendisini de kandırdıklarını söyler. Sonrasında Santos’un karakola şikayet mevzusunda polis raporlarını alıp, aradaki uyumsuzluğu kendisi çözdüğünü söylese de Arun da Sandiya’ya inanmaz.

Arun da Sandiya’yı bırakıp gidince Sandiya salonda tek başına kalır. Tam arkasını dönüp odasına gideceği sırada kapı açılır. Gelen Suraj’dır. Ağır adımlarla Sandiya’nın yanına gelip şöyle der.

“Annen ile babana çok saygı duyduğunu söylemiştin! Peki sen hiç anne ile babana yalan söyledin mi?”

Suraj açık açık Sandiya’nın hem kendisini hem de tüm ailesini kandırdığını, annesini komşuların karşısında küçük düşürdüğünü söyler. Sandiya da neden yalan söylediğini, daha doğrusu yedinci sınıfa kadar okuma mevzusunun nereden çıktığını söylemek ister. Lakin Suraj, Sandiya’nın bir kelamını dahi duymak istemez. Bu sırada Santos tapınaktan gelir. Sandiya dışında evin hizmetçisine dahil parasat (okunmuş tatlı gibi düşünebilirsiniz.) verir.

Can Yoldaşım 21 Bölüm Özeti (20 Ağustos Cuma) Sandiya Özür Diler

Sandiya başında geçenleri, evlendikten sonra abisi Ankur’un kendisini kandırdığını, Suraj’ın eğitimli olduğunu ama evde yaşadıkça gerçekleri öğrendiğini, bunu bir kaç defa söylemek istediğini ama yapamadığını açıkar.

Santos kendisine yalan söyleyen Ankur mu? yoksa Sandiya mı? olduğunu anlamak için ABD de yaşayan Ankur ile Ankita’yı araması için Mohit’e emir verir. Mohit Sandiya’nın Satos’u karakola şikayet ettiğini düşündüğü için hemen telefonu alıp Ankur’u arar.

Santos yalancı olduklarını, Sandiya yedinci sınıfa kadar değil, üniversiteye gittiğini, hatta final sınavlarında üçüncü olduğunu, bunun yanında yemek yapmayı bilmediğini, açıkça kandırıldığını, böyle bir gelin istemediğini söyler.

Ankur yalvarır. Sandiya’nın hiç bir şeyden haberi olmadığını, onun da masum olduğunu, Sandiya olayı evlendikten sonra öğrendiğini açıklar. Buna rağmen Santos böyle bir gelin istemediğini söyleyip, telefonu Suraj’a verir. Suraj da annesinin fikrine karşı çıkmayınca, Santos bu iş burada bitti değil telefonu kapatır.

Anika ABD’de eşi Ankur’a karşı tepki gösterir. Geçici yalanlarla Sandiya’nın hayatını mahvettiğini, hem aile hayatı kalmayacağını hem de hayallerini yıktığını söyler.

Can Yoldaşım 21. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos telefonu kapatır kapatmaz zil çalar. Herkes kim geldi diye merak eder. Kapıyı açtıklarında gazeteciler bir anda içeri girer. Sandiya’nın evi burası olup olmadığını sorarken, bayan gazeteci Sandiya’yı fark eder. Hemen onu tebrik etmek için çiçek verip bu başarısının sırrını sorar.

Evli olmasına rağmen nasıl çalıştığını, hem ev işi hem de üniversite sınavları zor olup olmadığını sorsa da Sandiya hiç birine cevap vermez. Santos sinirden delirir. Gazetecilerin üzerine yürür. Kameramanların önünde Santos, Sandiya’yı herkese rezil eder.

Gazeteciler çıktıktan sonra Santos, Mohit ile Chatturi’ye Sandiya’nın tüm eşyalarını toplamasını söyler. Chavvi’ye kasanın anahtarını verip, Sandiya baba evinden gelirken getirdiği altınları getirmesini ister. Vikram’a da Sandiya eve gelirken getirdiği sarileri getirmesini ister.

20 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Gitmesine Engel Olur

Herkes tek tek Santos’un dediklerini salona getirir. Santos eline biraz para alıp Sandiya’ya verir. Sonrasında eline kalem kağıt alıp yalancı olduğunu, insanların güvenin boşa çıkardığını, herkesi kandırdığını içeren bir itiraf mektubu yazdırdıktan sonra evinden defolup gitmesini ister. Sandiya evdeki herkesle vedalaşmak ister. Lakin hiç kimse buna yanaşmaz.

Sandiya adım adım kapıya giderken, Suraj’ın bir anda aklına Sandiya’nın hep bir şey söylemek istediğini ama bir türlü söyleyemediği halleri aklına gelir. Daha sonra Sandiya yangında tüm parasını Vikram’a vermesi, Santos’a çok iyi bakması gibi tüm nedenleri bir araya getirip Sandiya dış kapıya adım atmadan Suraj onu durdurur.

Herkes neden durduğunu merak eder. Suraj Sandiya’nın yanına gidip çantasını alıp kolundan tutup içeri getirir. Sandiya yalan söylediyse, o yalandan kendisi de ortak olduğunu, Sandiya defalarca açıklamaya çalıştığını ama onu dinlemeyerek hata yaptığını, Sandiya giderse eşi olarak kendisinin de gitmesi gerektiğini söyler.

Vikram yalakalık yapmak için yalancı bir kız için Santos’a karşı geldiğini söyler. Vikram ile Suraj neredeyse kavga edeceğini anlayan Santos şok olur. Evladının ilk defa kendisini dinlemediğini, yalancı bir gelin olarak bunu nasıl başardığını alaycı bir dille sorar.

Salonda herkes öfkeyle ayrılır. Suraj, Sandiya’nın bütün eşyalarını odasına taşır. Sandiya Suraj’ı durdurup, neden annesine karşı geldiğini defalarca sorar. Suraj da bu zaman kadar yaptıklarına istinaden yardımcı olduğunu, gidecek yeri olmadığını bildiğini söyler. Suraj Sandiya’nın odasında ayrılıp Santos’un odasına gitse de onu orada bulamaz.

Can Yoldaşım 21 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 22 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya’nın sınavdaki başarısı gazetelere çıkacak
 • Suraj mal almaya gittiğinden onu görecek
 • Suraj Sandiya’nın üniversitede üçüncü olduğunu öğrenecek
 • Santos’un komşuları Sandiya’nın gazeteye çıktığını gösterecek
 • Santos gelinin üniversitede okuduğunu öğrenecek
 • Santos gelinin evden kovacak
 • Suraj Santos’a karşı gelip engel olacak.

Can Yoldaşım 21 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 21. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Ağustos Can Yoldaşım 21 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 22 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 21 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 22 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. SELAM arkadashlar hepinize iyi gunler dilerim Filiz abla nasilsiniz ellerinize saglik ablacim arkadashlar sizleri yeni tanimaya bashladim ve tanishmakdan memnun olurdum daha dogrusy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu