Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti (25 Şubat Cuma) Sandiya Hamile!

Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım 210 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 210 bölüm özeti
 • 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 210 Bölüm Fragmanı
 • 25 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 211 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın Hamile olduğunu kesinlik kazanacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti

Sandiya Daisa’nın verdiği ilaçlı laddoları yer. Daisa Sandiya’dan laddoları Santos’a vermesi istemesine rağmen, Sandiya yer. Sandiya kısa sürede sarhoş olur. Herkes holi kutlamasında eğlenirken, Sandiya Suraj’ın yanına gidip, ona aldığı müjdeli haberi vermek ister. Suraj da erkek arkadaşları ile konuşurken Sandiya’nın yanına gelmez. Sandiya alkolün de etkisi ile sahneye çıkar. Eline mikrofonu alıp, saçma sapan konuşur.

Kutlamaya gelen herkes, Sandiya gibi makam sahibi birinin saçmalaması, oldukça dikkat çeker. Sandiya mikrofondan Suraj’ı yanına çağırır. Suraj onun yanına gider. Sandiya Suraj’ı herkesi içinde öpmeye çalışır. Minakşi bu sırada utanıp, gözlerini bile kapatır.

Sandiya Suraj’a Deepak’ı sorar. Onun gelmeyeceğini söyler. Suraj şaşırır. Santos Deepak’ın kim olduğunu merak eder. Sandiya ise Deepak veya Jothi’nin gelebileceğini açıklar. (Kız ya da erkek demek istiyor) Sontos bu kişilerin Sandiya’nın akrabası olduğunu düşünür. Sandiya onların kim olduğunu sarhoş halde açıklamak ister. Lakin Suraj anlayamaz.

Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti (25 Şubat Cuma) Sandiya Hamile Olduğunu Açıklar

Sonunda Sandiya Santos’un artık babaanne olma günü geldiğini açıklayınca, holi kutlamasına gelen herkes, bu habere çok sevinir. Daisa hemen Santos’u orada tebrik eder. Suraj duyduklarına inanamaz. Rathi ailesi araba ile eve giderken Suraj, Sandiya’ya söyledikleri hakkında sorular sorsa da Sandiya cevap vermez.

Sandiya eve gelip hemen uyur. Rathi ailesi başında bekler. Minakşi Diasa’nın laddolarına ilaç kattığını ve bu nedenle Sandiya’nın sarhoş olduğunu, katılan ilaç insanların hayalindeki istediği anı yaşamak için bilinç altından çıkardığını, dolayısı ile Sandiya gerçekten hamile olmama olasılığından bahseder.

Sandiya yavaş yavaş kendisine gelir. Rathi ailesi tam kadro başında beklediğini görünce şaşırır. Santos gelinine, Deepak ve Jothi’nin kim olduğunu sorar. Sandiya onları tanımadığını söyler.

Sandiya açıkça Deepak ve Jothi’nin kim olduğunu bilmediğini söyler. Lakin Minakşi o isimleri Sandiya’nın söylediğini, ondan hatırlaması gerektiğini açıklayınca, Sandiya şaşırır

“Bu isimleri ben mi söyledim?”

Deyince Santos Emily’den hemen Sandiya için Zencefil çayı yapmasını ister. Emily zencefil çayı verir. Sandiya birkaç yudum aldıktan sonra Santos bir kez daha Holi de söylediklerini hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Sandiya da hatırlamadığını açıklar. Bunun üzerine Santos, oğluna Sandiya’nın Holi sırasında söylediklerinin video kaydını göstermesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Sandiya’nın konuşmalarını kaydetmiştir. Onun videosunu gösterir. Sandiya Video da Suraj’a’ın baba olacağını, kendisinin de anne olacağını herkesin içerisinde açıkladığı o videoyu gösterir. Santos gelinine “Bu söylediklerin doğru mu?” der. Sandiya utanır ve oradan uzaklaşır. Santos Sandiya’nın gerçekten hamile olduğunu anlar ve sevincini herkesle paylaşır.

Minakşi eskiden 3 ay olmadan hamile olduğunu açıklamanın toplum tarafından reddedildiğini ama şimdi durumun değiştiğini açıklar. Santos da ona herkesin bilmesi, Sandiya’nın herkesten dua alacağı anlamına geldiğini ifade eder.

Santos eşi Arun’a hemen kuruyemiş almasını ister. Bu sırada Minakşi’nin odasında, Minakşi’nin annesi Minakşi’ye hemen erkek evlat doğurması gerektiğin, aksi halde mirastan pay alamayacağını söyler. Santos bunu duyar ve Minakşi’nin annesinin hiçbir zaman değişmeyeceğini ifade eder.

Can Yoldaşım 210 Bölüm Özeti (25 Şubat Cuma) Sandiya Hamile

Minakşi çok mutlu olduğunu, Sonunda Sandiya’nın annelik duygusunu tadacağını açıklar. Santos Minakşi’nin bu sözlerini kapının arkasından duyup sevinir. Sandiya’nın bebeği henüz doğmadan tüm aileyi birleştirdiğini hisseder.

Rathi ailesinde artık bir hazırlık başlar. Santos gelini Sandiya’nın artık daha dikkatli olmasını söyler. Diğer gelinlerine Sandiya’yı örnek gösterir. Hamile olduğu halde dışarıda çalıştığını ifade der. Santos gelininden dışarıda yemek yememesini, ona öğle yemeğini göndereceğini söyler.

Sandiya iş yerine gider. Santos da Sandiya’nın sevdiği helvayı yapar. Minakşi de aynı helvadan ister. Santos da yapacağını ifade eder. Minakşi kendisine verilen helvayı yer. Santos Sandiya’nın helvasına dokunmamasını söyler. Eve gelen mango satıcısı kendi kabı ile Sandiya’ya gidecek helva kabı karıştırır.

Adam eşinin yaptığını helva zannedip onu yer. Suraj da orada adamın kabını karıştırır. Onu Sandiya’ya götürür. Gerçek çok geçmeden anlaşılır. Santos hemen adamın evine gidip, ona fırça atarken, Sandiya aç olduğu için adamın yemeğini yer. Lakin onu Santos’un yaptığını zanneder

Can Yoldaşım 210. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya karakolda mango satıcısının yemeğini severek yer. Mango Satıcısı da Santos’un helvasını yer. Sandiya daha önce yemediği bir lezzette Hint turşusu olduğunu, çok hoşuna gittiğini söyler. Sandiya akşam eve gelir gelmez çok aç olduğunu, öğlen gönderdiği Hint turşusunu vermesini ister.

Santos olup biteni anlatır. Sandiya’nın canı sıkılır ve aç olmadığını söyler. Santos torunu sağlıklı beslenebilsin diye gidip hızlı turşu yapar. Lakin Sandiya beğenmez. Bunun üzerine evde olan turşuları tek tek Sandiya’ya getirse se Sandiya hiçbirini beğenmez.

Santos ve Suraj, mango satan satıcının evine gider. Adam neden geldiklerini sinirli bir şekilde sorar. Suraj da karısının Hint turşusunu çok sevdiğini, ondan satın almaya geldiklerini söyler. Adam da Santos’un kendisine kızdığını, turşu vermeyeceğini söyler. Santos ve Suraj eve eli boş döner.

25 Şubat Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rathi Ailesi Hırsızlık Yapar

Sandiya aç olduğu halde öğlen yediği Hint turşusu olmadığı için odasına gider. Bunun üzerine Rathi ailesi birbirlerinden habersiz Mango satıcısının evine gider. Suraj oraya tesisat tamircisi olarak gider. Minakşi gizlice turşudan çalar. Santos, Minakşi gittikten sonra gelip turşunda biraz alır. Oraya da para bırakır.

Arun turşudan çalmaya gider. Lakin adam oraya gelince saklanır. Adam gittikten sonra turşunda biraz alıp hemen kaçar. Suraj da ilk fırsatta turşu alırken, Mango satıcısı onu yakalar.

Rathi ailesi bir bir eve gelir. Hepsi de Sandiya’ya turşu getirdiğini söyler. Sandiya şaşırır. Santos, Arun ve Minakşi aynı adamın evinden turşu çaldığını öğrenince gülümser. Çok geçmeden oraya mango satıcısı ile Suraj gelir. Adam Suraj’ın hırsızlık yaptığını açıklar.

Santos adama gelini aşerdiğini, bundan dolayı almak zorunda kaldıklarını, bedeli ne ise ödeyeceklerini açıklar. Adam da her gün turşu getireceğini, bedel olarak da Sandiya’nın hamile halde kendisine dua etmesini ister.

Can Yoldaşım 210 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 211 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya herkesin içinde hamile olduğunu açıklar
 • Sandiya Rathi evine gider
 • Alkolün etkisi geçtiğin de hiçbir şey hatırlamaz
 • Suraj onun sözlerini video kaydı ile gösterir
 • Sandiya sözlerinden çok utanır
 • Sandiya hamile olduğunu doğrular
 • Rathi ailesinden hemen hazırlık başlar
 • Santos gelinine helva yapar
 • Mango satıcısı kapları yanlışlıkla karıştırır
 • Sandiya Mango satıcının eşine yaptığı turşudan yer
 • Sandiya o turşudan bir aha yemek ister
 • Mango satıcısı vermez
 • Rathi ailesi birbirinden habersiz hırsızlık yapmaya gider

Can Yoldaşım 210 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Şubat Cuma Can Yoldaşım 210. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Şubat Can Yoldaşım 210 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 211 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 210 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Şubat Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 211 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. O mango satıcının yaptığı şeyi hiç sevmedim çok sağol Filiz abla özetler çok iyi!

 2. Editorlar meraba ozet yokmu ask yakar diziyi ne zaman yazmayi dušunyorsunuz kanal 7rica edyorus ask yakar benim adim melek dizile saatlerni degištirebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu