Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti (26 Şubat Cumartesi) Uyurgezer Sandiya!

Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 211 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 211 bölüm özeti
 • 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 211 Bölüm Fragmanı
 • 26 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım 212 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya uyurgezer olur. Ankita bebeğini kaybeder!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj gece konuşması ile başlar. Sandiya onu şımartmasını ister. Hamile olduğunu söyler. Akşam herkes yatar. Sandiya uyur gezer bir halde mutfağa gidip, orada gizlice yemek yiyen Minakşi’yi ağla yakalar. Minakşi kaçamaz.

Sabah olduğunda herkes Minakşi’yi mutfakta ağa takılı bir halde bulunca şok olur. Santos bunun nasıl olduğunu sorar. Minakşi bunu Sandiya’nın yaptığını söyler. Sandiya uykudan uyanıp gelir. Gece oraya gelmediğini, şimdi uyandığını söyler.

Santos Sandiya’nın hiçbir zaman yalan söylemediğini, Emily’in bunu yapmış olup olmadığını sorsa da Emily yapmadığını söyler.

Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti (26 Şubat Cumartesi) Minakşi Ağa Takılır

Minakşi bir anda yalancı durumuna düşünce ağlar. Emily Minakşi’yi odasına götürür. Sandiya odasında işe gitmek için hazırlanır. Chavi kocası ile yaşadığı sıkıntıdan dolayı Rathi evinde kalmaya devam ettiği için abisi Suraj’dan para ister.

Suraj hemen kardeşine harçlık verir. Chavi tam dışarı çıkacağı sırada Sandiya ona “Borcunu ne zaman geri vereceksin!” der. Chavi şok olur. Suraj sesini çıkartmayınca, Chavi parayı bırakıp, ağlayarak odasına gider.

Santos kızına ne olduğunu sorar. Chavi de olup biteni anlatır. Santos Sandiya’nın davranışları değiştiği için şaşırır. Bu esnada Sandiya’nın saçında ağ parçası fark eden Santos, Sandiya’nın neden yalan söylediğini düşünmeye başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ofise gider. Lakin Suraj’ın onu aramasına sinir olur. Neden aramadı diye içi içini yer. Normalde böyle biri olmadığını fark eden Sandiya, kendisi gibi hamile olan Ankita’yı arar. Ankita da doktor ile aynı mesele hakkında bugün görüştüklerini, hepsinin normal olduğunu, ailesini asla üzmemesini ister. Çok geçmeden Suraj Sandiya’ya mesaj atar. Sandiya’nın yüzünde güller açar.

Ankita evde telefonla konuşurken Bülbül’ün ayağı kayar. Ankita hamile halde onu tutmak isterken yere düşer. Ankita hemen hastaneye kaldırılır. Doktorlar Ankata’nın bebeğini kaybettiğini açıklar. Ankita bunu duyunca şok olur. Bülbül de tüm olay kendisi yüzünden olduğunu düşüp, elinden kendisi ve kardeşinin de olduğu aile resmini yere düşürür.

Bülbül yolun ortasına çıkıp adeta ölmek ister. Suraj onu son anda kurtarır. Neden yolun ortasında olduğunu sorar. Bülbül de olup biten her şeyi Suraj’a anlatır. Suraj hemen Bülbül’ü Ankur’un yanına götürür. Ankur ve Ankita, Suraj’a teşekkür eder.

Can Yoldaşım 211 Bölüm Özeti (26 Şubat Cumartesi) Uyurgezer Sandiya

Suraj Santos’u arayıp, Ankita’nın bebeğini kaybettiğini, Sandiya’dan bunu saklamaları gerektiğini söyler. Bu sırada Sandiya işten eve gelir. Santos telefonu hemen kapatır. Sandiya çok aç olduğunu, yemek de ne olduğunu sorar. Emily ve Minakşi de en sevdiği yemeği yaptıklarını söyler.

Sandiya akşam dondurma canı ister. Suraj ondan süt içmesini istese de Sandiya sağlığa çok da yararlı olmayan şeyler yemek ister. Suraj’ı dondurma almak için gönderip, gizli gizli yerken Suraj yanına gelir. Sandiya hemen elindekini saklar.

Can Yoldaşım 211. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya her ne kadar sağlığa zararlı şeyi yerken saklasa da Suraj onu bulur. Sandiya’ya çok kızar. O kızgınlıkla Suraj açık olan pencereden onları dışarı atar. Suraj evdeki herkesi bu konuda bilgilendireceğini, sağlığına zarar verecek şeyleri yemesine engel olacağını söyler.

Gece Suraj uyurken Sandiya yine uyur gezer olur. Suraj’ın yemesine engel olduğu, sağlığına da zarar verecek şeyleri almak için pencereden çıkmaya çalışırken Suraj uyanır ve onu son anda kurtarır. Herkesi başına toplar. Santos Sandiya’nın neden değiştiğini anlayamaz. Minakşi gece kendisine ağ atıp yakaladığını söylerken, Sandiya şimdi bile olanları bilmediğini, sadece Suraj’ın kendisini tuttuğu anı hatırladığını ifade eder. Santos yanlışlıkla ağzından kaçırır.

“Senin de Ankita gibi olmanı, onun çektiği acıları çekmeni istemiyorum!”

Deyince Sandiya Ankita’ya ne olduğunu sorar. Santos da mecburen gerçeği açıklamak durumunda kalır. Ankita’nın bebeği düşürdüğünü söyler. Sandiya da gece gidip onu görmek istese de Santos gece gitmesinin doğru olmadığını, ertesi gün gitmesini ister.

Sabah Sandiya ve Suraj doktora giderler. Uyurgezerlik hakkında bilgi alır. Doktor belli dönem hormonlardan olabileceğini, zamanla düzeleceğini açıklar. Doktor ona ilaç vermeyeceğini en iyi ilaç, sevdiklerinin yanında olması olduğunu ifade eder.

26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Ankita Bebeğini Düşürür

Suraj Sandiya’ya söz verir. Her zaman onun yanında olacağını söyler. Suraj ile Sandiya, Ankita’yı görmek için yola çıkarlar. Bülbül babasına ve annesine kardeşinin ne zaman geleceğini sorar. Ankur da gelmeyeceğini söylemesine rağmen Bülbül, geleceği konusunda ısrar edince Ankur da Bülbül’e kızar.

Sanidiya ve Suraj, Ankur’un Bülbül’e kızdığı an odaya girer. Sandiya hemen ortamı sakinleştirir. Ankita’nın acısının paylaşır. Ankita Sandiya’dan çok dikkatli olmasını ister.

Suraj ile Sandiya eve döner. Santos oğluna doktorun ne dediğini sorar. Doktor da ilaç vermediğini, 2 ile 4 ay içinde tüm bu sorunların ortadan kaybolacağını açıklar. Akşam olduğunda herkes panik olur. Suraj Sandiya’nın başında nöbet bekler. Sandiya uyur. Bu esnada Suraj’ın yanına annesi gelir. Onun uyumadığını görünce onu odası gönderip, kendisi başında bekleyeceğini söyler. Suraj uykusu olmadığını söyler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Sandiya uykusundan yine kalkar. Suraj kapının açılma sesine uyanır. Sandiya’nın yanında olmadığını görünce şok olur. Hemen dışarı çıkar. Çıkan sese Santos da uyanır. Sandiya bu sırada evde puja yaparken bulan Santos, Sandiya’nın başına bir şey gelmediği için şükreder.

Can Yoldaşım 211 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 212 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gece yatağından kalkar
 • Minakşi mutfakta gizlice yemek yerken Sandiya Minakşi’yi ağla yakalar
 • Minakşi, ağdan kurtulamaz
 • Sabah Ev halkı Minakşi’yi ağla yakalanmış halde bulur
 • Minakşi Sandiya’nın yaptığını söyler
 • Santos Sandiya’ya sorar
 • Sandiya yapmadığını söyler
 • Ankita Bülbül’ün düşmesine engel olmak isterken kendi bebeğini kaybeder
 • Sandiya gece yine uyurgezer olur
 • Rathi ailesi bunu öğrenir.
 • Doktor yakında geçeceğini açıklar

Can Yoldaşım 211 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Şubat Cumartesi Can Yoldaşım 211. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Şubat Can Yoldaşım 211 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 212 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 211 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Şubat Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 212 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu