Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti (27 Şubat Pazar) Sandiya’nın İkiz Bebeği Olacak!

Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım 212 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 212 bölüm özeti
 • 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 212 Bölüm Fragmanı
 • 27 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 213 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ikiz bebeği olacağını öğrenecek. Bülbül Sadiya’nın bebeklerinden birini isteyecek!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti

Sandiya, Suraj ve Santos’un doktora gitmesi ile başlar. Doktordan bilgi aldıktan sonra hepsi birlikte eve gelir. Ev halkı doktorun ne dediğini sorar. Santos gelinlerine hazırladıkları malzemelerden ikişer tane daha hazırlamasını ister. Herkes Minakşi’nin de doğum yapacağını bildiği için zaten iki adet hazırladıklarını açıklar.

Santos Sandiya için iki, Minakşi için bir olmak üzere toplamda üç adet hazırlamasını ister. Herkes şaşırır. Sonunda Santos, Sandiya’nın ikizlerinin olacağını açıklar. Herkes çok sevinir.

Ev halkı artık Sandiya’nın ikizlerine odaklanır. Sandiya 4 ay olana kadar uyurgezer olma durumları devam edeceği için tüm ev halkı gece nöbet tutmak için sözleşirler. Suraj gece sabaha kadar bekleyeceğini söylese de Arun hem tatlıcı dükkanında hem de gece uykusuz devam edemeyeceğini, ifade eder.

Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti (27 Şubat Pazar) Rathi Ailesi Evden Ayrılır

Emily Sandiya doğum yapana kadar merdiveni olmayan bir evde yaşamanın daha doğru olduğunu söyler. Santos bu fikre katılır. Yakınlarda hep birlikte kalabilecekleri kiralık ev bakmak isterler. Tam da bu sırada içer. Ankur girer. Aradıkları evi bulduğunu söyler.

Santos hemen gidip tutmak istediğini söyler. Ankur kendi evi merdiveni olmadığını, Sandiya’nın iyiliği için daha önce teklif etmek istediğini ama kabul göremeyeceği için Sandiya’yı eve getiremediğini, şimdi tüm Rathi ailesini evinde kalmasını istediğini söyler.

Santos geleneklerine bağlı biri olduğunu, dünürlerinin evinde kendisine 6 ay kaldı dedirtmeyeceğini ama Sandiya’nın sağlığı daha da önemli olduğunu, Sandiya kendisine geleneklerden daha çok aile ve sevginin aha önemli olduğunu anlattığını, bundan dolayı gitmeyi kabul edeceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi ailesi Ankur’un evine gelir. Arun Ankur’un evini beğenir. Ankita da misafirlerini karşılar. Evine şenlik geldiğini söylerken, Ankur da Rathi ailesi geldikten sonra eşi Ankita’nın yüzü güldüğünü söyler. Mohit yakında iş yerine makamı yükseleceğini düşünürken, Vikram da Ankur’un iş yerinde kendisine bir iş bulmayı düşünür.

Bülbül misafirlerinin karşısına çıkar. Herkesi mutlu bir halde görünce nedenini sorar. Ankita kızına şöyle der.

“Kızım Rabbim dualarını kabul etti! Bak halan iki bebek getirecek! Artık ikisi ile birlikte oynayabileceksin!”

Deyince, Bülbül duyduklarına inanamaz. Emin olmak için birkaç defa sorar. Doğru olduğunu anlayınca hemen gidip ona sarılır.

Sandiya geceleri uyandığı için evde yine nöbet tutma durumu gündeme gelir. Suraj ilk gün Sandiya’nın başında bekleyeceğini, duruma göre sonraki günleri planlayacaklarını söyler.

Can Yoldaşım 212 Bölüm Özeti (27 Şubat Pazar) Sandiya'nın İkiz Bebeği Olacak

Suraj ile Sandiya odalarına geçerler. Suraj Sandiya’nın karnında ki bebekleri ile konuşur. Annesini rahatsız etmemesini, annesi gece rahat uyumasını için onlarında uyumasını ister. Suraj Sandiya yatmadan ip bağlar. İpin diğer ucunu da kendisine bağlar. Böylelikle Sandiya kalkıp yürümek istediğinde, Suraj’ın da haberi olacaktır.

Gece Suraj uzun bir müddet Sandiya’nın uyumasını bekler. Akabinde Sandiya uyur. Lain gece yarısından sonra Sandiya tekrar uyanır. Suraj ilk gün olduğu için yerini de yadırgar. Sandiya’nın uyandığını fark eder etmez. Hemen onu geri uyutur.

Can Yoldaşım 212. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur ile Ankita bir daha bebek sahibi olamayacağını konuşurken, Bülbül bunu duyar. Evin hizmetçisinin küçük bebeğini de alıp odasının kapısının kilitler. Tüm aile Bülbül’ün kapıyı açması için dil dökse de Bülbül açamaz. Bebeğin sahibi kadın da bebeğinin hasta olduğunu, içeride yalnız kalamayacağını ifade eder.

Ankita anahtarı getirir. Bebeğin annesi hemen çocuğunu Bülbül’ün elinden alır. Bülbül ağlamaya başlar. Ankur Bülbül’e kızar. Suraj ve Sandiya, Bülbül’ü alıp dondurma yemeğe götürür. Sandiya ve Suraj, Bülbül’ün yaptığının yanlış olduğunu ifade eder.

Ailesinden habersiz bir bebek alınamayacağını söylerken, Ankur ve Ankita da evde Bülbül’e gerçeği açıklamaları gerektiğini, aksi halde bu tarz olaylara devam edeceğini söyler.

Bülbül park da dondurma yerken, Sandiya’nın iki bebeği olacağını, birini kendilerine vermesini ister. Suraj şok olur. Sandiya çocuk olduğu için Bülbül’ün sözlerini önemsememesini ister. Bu sırada Ankur gelir. Kızına bir kez daha kızar.

Ankur ve Bülbül eve döner. Herkes Bülbül’ün neşeli bir şekilde eve döndüğünü görünce, ne konuştuklarını sorar. Ankur da yakınlardaki yetimhaneden evlat edinmek istediklerini, Bülbül de bu habere çok sevindiğini söyler.

27 Şubat Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Bülbül Sosyal Hizmetler Görevlisi İle Konuşur

Ankur herkese yetimhaneden Bülbül’ün istediği bebeği kardeş olarak alacaklarını açıklar. Sandiya herkes için hayırlısını diler. Ankur yetimhane görevlisi ile telefonda görüşür. Yetimhane görevlisi formu doldurmak için evlerini ziyaret etmeleri gerektiğini söyler. Ankur görevliyi evine davet eder.

Görevli Ankur’un evine gelir. Herkes görevliyi karşılayıp, ona hürmet eder. Görevli gerekli bilgiler aldıktan sonra bebeğin verilme oranın %100 olduğunu, bebeğin iyi koşullarda büyüyeceğini, lakin bazı formaliteler kaldığını açıklar. Ankur ve Ankita bu habere çok sevinir. Görevli evden çıkmadan önce lavaboya gitmek ister.

Bülbül göreliyi lavaboya götürürken, evin çalışanı ve bebeği ile karşılaşırlar. Evin hizmetçisi hemen bebeğini Bülbül’den saklar. Sosyal hizmetler görevlisi bu durumu fark eder. Evin hizmetçisine nedenini sorar. Evin hizmetçisi de Bülbül’ün yaptıklarını bir bir anlatır.

Sosyal hizmetler görevlisi, Ankur ve Ankita’ya bebek veremeyeceklerini açıklayınca herkes şok olur. Görevli bebeği gerçekten istemediklerini, Bülbül için istediklerini, lakin bebek sahibi olmak sorumluluk gerektirdiği için onu daha çok isteyen aileye vereceklerini söyleyip evden gider. Bülbül bu habere çok üzülür.

Can Yoldaşım 212 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 213 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya doktora gider
 • Sandiya ikiz bebeği olacağını öğrenecek
 • Rathi ailesi ikiz bebek haberini alacak
 • Tüm Rathi evinden hazırlık başlayacak
 • Emily Sandiya’nın gece merdivenlerden düşebileceğini söyleyecek
 • Santos merdiveni olmayan ev kiralamak isteyecek
 • Ankur tüm Rathi ailesini evinden kalmasını isteyecek
 • Rathi ailesi Ankur’un evine yerleşecek
 • Bülbül bakıcının bebeğini odaya kilitleyecek
 • Ankita odanın kapısını açacak
 • Ankur yetimhaneden çocuk sahibi olmak isteyecek

Can Yoldaşım 212 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Şubat Pazar Can Yoldaşım 212. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Şubat Can Yoldaşım 212 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 213 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 212 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Şubat Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 213 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. yazı içeriklerimizi çeken hırsız site için alınan küçük bir önlem

   KUSURUMUZA BAKMAYIN LÜTFEN. İSTEYEREK YAPMIORUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu