Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti (28 Şubat Pazartesi) Sandiya’nın İkizleri Olur!

Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 213 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 213 bölüm özeti
 • 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 213 Bölüm Fragmanı
 • 28 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Şubat Salı Can Yoldaşım 214 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ikizlerden birini, Ankita’ya vermek ister. Santos buna karşı çıkar. Bülbül Santos’a böbreğini Sandiya’dan aldığını açıklar. Sandiya ikizlerini dünyaya getirir!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Mart Salı Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti

Din görevlisinin puaja töreni sırasında bebeklerin annelerine ömür boyu bağlanması için ipleri bağlamasını istemesi ile başlar. Geçtiğimiz bölüğümde Suraj, Ankita’nın bir daha bebek sahibi olmayacağını doyunca, ikizlerden birsini onlara vermek istediğini Sandiya ile paylaşmış, Sandiya bu durum karşısında karasız kalırken, Santos olanları uzaktan duymuştu. Şimdi Sandiya ipleri bağlaması halinde, evladı ile arasında ömür boyu bir köprü olacağını bildiği için Sandiya, Suraj’ın yüzüne bakar.

Sandiya ikinci ipi bağlayacağı sırada Suraj’a bakar. Zira Suraj ile Santos, henüz konuşmadığı için ortalığın karışacağını hisseder. Tam da bu sırada Suraj Sandiya’nın değil, Ankita’nın ipi bağlayacağını açıklar.

Rathi ailesi şok olur. Santos meseleyi daha önce duyduğu için öfkeden deliye dönerken, Suraj Ankita ömür boyu çocuk sahibi olamayacaklarını, bu kararı çok düşündükten sonra aldıklarını açıklar.

Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti (28 Şubat Pazartesi) Suraj Bebeklerden Birsini Ankita'ya Vermek İster

Arun oğlunu ikaz eder. Oyuncak bebekle normal bebek farklı olduğunu, 9 ay anne karnında büyüyen bir evladı annesinden ayırmanın günah olduğunu söyler. Lakin Suraj inat etmiş gibi kararından dönmeyeceğini söyler.

“İkinci bebeği Ankita’ya verirsen. Anneni de hayatından sil!”

Suraj annesi olmadan yapmayacağını, mesele iki bebeği paylaşmak olduğunu söylese de Santos bebekler değil, rızıklar paylaşıldığını açıklar.

Vikram Mohit’i arar. Mohit abisi ile telefonda konuşur. Minakşi’nin doğum sancısı çektiğini duyunca henem Santos’a haber verir. Tüm Rathi ailesi hastaneye gider. Minakşi bu defa erkek bebek dünyaya getirir.

Suraj bebeği kucağına alığında, Santos onu başkasına vermesini ister. Suraj önce şaşırır. “Nasıl verebilirim ki…” der. Santos da başkasına ait bir bebeği veremezken, kendi bebeklerini nasıl verebileceklerini sorgular.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj dua ederken bir bebek istediklerini ama şimdi iki bebeği olacağı için birini de Ankita’ya vermek istediklerini söyler. Santos torununu kimse ile paylaşamayacağını, bütün bunlar Bülbül’ün ısrarı yüznden olduğunu, gidip onunla konuşacağını söyler.

Santos Ankita’nın evine gider. Bu sırada Bülbül artık yemek yemeyi istemediğini söyler. İçeri Santos girer. Ankita onları yalnız bırakır. Santos anne ile bebeği ayırmanın günah olduğunu, onları istediği zaman görebileceğini söyler. Suraj dışarıda annesi ile Bülbül’ün konuşmasından çıkacak sonucu bekler.

Santos dışarı çıkar. Puja’nın yarım kaldığını, geriye bir ipin bağlanmadığını, Ankita’nın diğer ipi bağlayacağını açıklar. Herkes şok olur. Bu bebeğin birisini Ankita’ya verileceği anlamı çıkmaktadır. Arun karısına kızar. Torununu nasıl verdiğini sorgular. Santos Bülbül ile konuşmasında, Bülbül’ün ona dediği şu sözlerinden etkilenir.

“Başka bir benden de büyümesi önemli değil. Önemli olan ona sevgi verebilmekte. Bak Sandiya halam içindeki böbreğini sana verdi. Şimdi sen o böbreği taşıyorsun. Ona yani böbreğine sevgi verebiliyorsun!”

Santos orada duydukları karşısında şok olmuştur. Sandiya’nın iyiliğine karşılık vermek için bebeklerden birini vermeyi kabul ettiğini Santos Arun’a açıklar.

Can Yoldaşım 213 Bölüm Özeti (28 Şubat Pazartesi) Sandiya'nın İkizleri Olur

Arun duydukları karşısına şaşkına döner. Santos da bugün böbrek meselesini küçük bir çocuğun ağzından duyduğunu, yarın Ankita ve Ankur’un ağzından duyabileceklerini, kimseye muhtaç olmadan bedel ödediğini ama kendisine bu bedelin çok ağır geldiğini açıklar. Arun da ne yapacağını bilemez.

Zaman ilerler. Sandiya hamileliğinin 7 ayına gelir. Emily eski kıyafetler getirir. Bülbül o kıyafetleri fırlatıp atar. Kardeşine eski kıyafetler giydirmeyeceğini, diğer bebeğe eski kıyafetler giydirebileceklerini söyler. Santos küçük çocukla rekabet etmek ister. Doğacak torununu başkalarının eskilerini değil, yenileri alacağını açıklasa da Arun çocukla çocuk olmamasını ister.

Sandiya hamileliğinin 8 ayında, Zakir onu görmeye gelir. Zakir Sandiya’nın şişmiş karnını görünce, artık kendisi ile rekabet edemeyeceği konusunda şaka yapar. Suraj ise şöyle der.

“Sandiya eskisinden 3 kat daha güçlü!”

Deyince herkes güler.

Can Yoldaşım 213. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chavi erkeklerinde kadınların hamilelikte ne çektiğini bilmesi için bir oyun oynamak ister. Tüm erkeklerin karnına yastık bağlar. Komik anlar oluşur. Herkes dans eder. Bülbül de Sandiya’yı zorla dansa kaldırır. Sandiya’nın başı döner. Santos Bülbül’e kızar. Bülbül de yanlış bir şey yapmadığını söylese de Santos yanlış bir davranışla bebeklerin zarar göreceğini açıklar.

Santos sinirlenir ve Minakşi’in onları beklediğini, herkesin hazırlanmasını ister. Bu sırada Sandiya’nın başı iyice döner. Bebeklerden birisinin hareket etmediğini fark eder. Santos hemen Sandiya’yı doktora götürür. Doktor da bebeklerden birisi daha sağlıklı olduğunu, diğer az beslediğini söyler.

Santos bebekleri vermek istemez. Öfkesini Ankur ve Ankita’dan çıkartmak ister. Oğlunun büyüklük yapıp evladını paylaşmak istediğini ama onu reddedebilecekken, neden reddetmediklerini sorgular. Kısaca Santos bu meseleden rahatsız olduğunu açıkça ifade eder.

28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rathi Ailesi Hastanede Bekler

Sandiya’nın canı dondurma ister. Suraj zorda olsa onları bulur. Santos artık Sandiya’nın dokuz ayı bitirdiğini, her an doğum başlayacağını, bundan sonra Sandiya ile aynı odada kalmaya karar verdiğini açıklar.

Gece Sandiya’nın sancısı başlar. Sandiya hemen kaynanasını uyandırır. Hep birlikte hastaneye giderler. Sandiya bebeklerini dünyaya getirir. Suraj sevincini herkesle paylaşırken, bebeklerin kız mı? Yoksa erkek mi olduğunu doktora sormayı unutur. Doktor tekrar gelir.

“İki erkek bebek dünyaya geldi!”

Deyince Rathi ailesi çok mutlu olur. Minakşi’nin de erkek bebek dünyaya getirdiğini söyler. Hem Sandiya hem de Anktia anne olarak tebrikleri alır. Lakin Santos bu durumdan hiç de hoşnut değildir.

Can Yoldaşım 213 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 214 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Şubat Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj bebeklerden birini Ankita’ya vermek ister
 • Santos bunu gizlice duyar
 • Suraj bebeklerden birini Ankita’ya vereceğini açıklar
 • Santos buna açıkça karşı çıkar
 • Bülbül Santos ile konulur
 • Bülbül laf arasında Sandiya’nın ona böbreğini verdiğini açıklar
 • Santos iyilik altında kalmamak için ikizlerden birini vermeyi, istemese de kabul eder
 • Minakşi bir oğlan bebek dünyaya getirir
 • Zaman ilerlemesi olur
 • Sandiya iki erkek bebek dünyaya getirir

Can Yoldaşım 213 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Şubat Pazartesi Can Yoldaşım 213. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Şubat Can Yoldaşım 213 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 214 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 213 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Şubat Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 214 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu