Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti (1 Mart Salı) İkizleri Kaçırılır!

Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Mart Salı Can Yoldaşım 214 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 214 bölüm özeti
 • 1 Mart Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 214 Bölüm Fragmanı
 • 1 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 215 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Mart Salı Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ikizlerden birini AnkitAy2a verir. İki bebek iki ay sonra kaçırılır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj’ın konuşması ile başlar. Suraj eşi Sandiya’ya teşekkür eder. Rathi ailesi Sandiya’nın odasına gelir. Sandiya’nın ameliyatının iyi geçip geçmediğini sorar. Sandiya da iyi olduğunu açıklayınca, Santos Hindistan geleneği olan tencereyi kaşıkla çalar. Kutlama ve sevinç gösterisi gibi düşünülebilir.

Çok geçmeden hemşire bebekleri getirir. Rathi ailesi bebeklerin başına toplanır. Suraj kendi bebeğini göremez. Mohit’ten kenara çekilmesini istese de Mohit abisi Suraj’a yer vermez. Mohit bebeklerin kötü gözüktüğünü, çok çirkin olduğunu söyleyip, Suraj’ı sinir eder. Suraj daha bebekleri hiç görmediği için merak eder.

Suraj sonunda bebekleri görür. Onların çok ama çok güzel olduğunu dile getirir. Santos da Suraj’ın artık bebekleri gördüğünü, Ankur’a veremeyeceğini düşünür. Sandiya da bebeklerine bakar. Ankur ve Ankita, Sandiya’yı tebrik eder.

Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti (1 Mart Salı) Ankur Endişelenir

Ankur ile Ankita Rathi ailesini yalnız bırakıp, Sandiya’nın odasına pencereden bakar. Ankur, Sandiya ve Suraj’ın iki bebekle daha mutlu olduğunu, hiçbiri bebeği vermeye yanaşmadığını söyler. Karı koca hastaneden ayrılıp eve gelir.

Evde Ankur ve Ankita’yı bekleyen Bülbül, bebeklerin nerede olduğunu sorar. Lakin Ankur cevap veremez. Bülbül bebeğin odasını ve yaptığı hazırlığı gösterir. Ankur, Bülbül’e gerçeği açıklamak ister. Suraj ve Sandiya’nın bebeğini almayacaklarını söylemek isterken kapı çakar. Gelen Suraj’dır. Bülbül bebeği sorar. Suraj bebeği getirmediğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bülbül bebeğin gelmediğini görünce canı sıkılır. Lakin hemen arkasından Sandiya ve Santos gelir. Bebeği de getirmişlerdir. Ankur ve Ankita buna çok sevinirler. Bülbül hemen bebeğin resmini çeker. Bebeği de kucağına almak ister. Suraj ona bebeği verir.

Santos bebeği vermeyeceklerini düşünse de hastanede Suraj bebeği götürmeleri gerektiğini söylediği için Santos çaresize onu götürmüştür. Ankita bebeğe iyi bakacağını söylerken, Sandiya Bülbül onun ablası olarak her ihtiyacına koşacağını söyler. Rathi ailesi, Ankur’un evinden ayrılır.

Ertesi gün hazırlık başlar. Bebeklere isim töreni yapılır. Ankur ve Ankita da diğer bebeği getirir. Din görevlisi gerekli duaları ettikten sonra bebeğe ismini verecek kişiyi sorar. Chavi bebeğe isim vermek için kucağına alır. Ona “Ved Rathi” der. Herkes ismi çok beğenir.

Can Yoldaşım 214 Bölüm Özeti (1 Mart Salı) İkizleri Kaçırılır

Din görevlisi ikinci bebeğin ismini vermesi için annesinin isim söylemesini ister. Herkes Sandiya’ya bakar.

Sandiya ikinci bebeğin adını da “Vansh Kothari” der. Santos hala bir umudu olduğunu düşünürken, Sandiya’nın bebeği vermeme durumunu hayal eder. Lakin Sandiya ağlasa da bebeği Ankur ve Ankita’ya verir. Ona iyi bakacakları konusunda emin olduğunu söyler.

Santos artık gitme vakti geldiğini söyleyip, Rathi evine giderler. Santos bir torununu orada bıraktığı için canı sıkılır. Sandiya’nın da aklı Vansh da kalır. Lakin söz verdiği için de geri dönemez.

Sandiya Vansh için bir mektup yazar. İleride bir gün gerçek annesi olduğunda neden onu verdiklerini açıklayıcı ve onu çok sevdiğine dair mektubu yazıp ağaca asar. Santos çaktırmadan o mektubu alır.

Rathi evine gelen Santos, kutlamalar sırasında neşesi yoktur. Daisa ikiz bebeklerden birinin neden eksik olduğunu sorar. Santos ise ne diyeceğini bilemez.

Can Yoldaşım 214. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Daisa’ya söyler. Rathi ailesi Santos’un üzgün halini fark eder. Aradan iki ay geçer. Artık ikizler iki aylıktır. Santos her geçen gün Ved’e alışmıştır. Lakin aklı da fikri de diğer torunu Vansh’dadır. Dini ritüel yapılacaktır. Ved’in artık iki aylık olduğunu, diğer bebeği de getirmeleri gerektiğini söyler.

“Anne artık kabullenmek lazım. Vansh artık Ankur ile Ankita’nın oğlu!”

Sandiya da Ankita’nın bu tarz ritüellere inanmadığını, bundan dolayı çağırmanın da uygun olmayacağını söyler. Sandiya Santos’un ısrarına boyun eğmek durumunda kalır. Sandiya Ankita’yı arar. Vansh da bu sırada ağlamaktadır. Sandiya Vansh’ın ağladığını duyunca içi parçalanır. Sandiya ne olduğunu sorar. Anktia biraz üşüttüğünü, onunla ilgilendiğini söyleyip telefonu kapatsa da Rathi ailesi Vansh için endişelenir. Özellikle Santos, Vansh için çok endişelenir.

Santos torunu Vansh’ı görmek, onun iyi olup olmadığını bilmek için Ankur ile Ankita’nın evine gitmek ister. Lakin Suraj buna engel olur. Santos oğluna dini ritüeller için Ved’e yeni kıyafetler almasını ister. Suraj ve Sandiya evden alışveriş için çıkar.

Yolda Sandiya ile Suraj, Ankita’nın bebeği iyi baktığı konusunda, birbirlerinin için ferahlatacak sözler söyler. Santos ise Rathi evinde duramaz. Vansh’ı görmeye Ankita’nın evine gider. Kapıyı hizmetçi açar. Hizmetçi Vansh’ın hastalandığını, onu doktora götürdüklerini söyler.

1 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos ile Ankur Tartışır

Santos ile Arun Ved’in aşısını yaptırmak için hastaneye giderler. Hemşire randevuları olup olmadığını sorar. Santos da randevu aldıklarını söyler. Hemşire bebeği alıp içeri götürür. Bu sırada Ankur, Ankita, Bülbül ve Vansh’ı uzaktan fark ederler.

Satos Ankur’un yanına gider. Vansh’a ne olduğunu sorar. Ankita biraz üşüttüğünü, yakında iyi olacağını söyler. Santos akşam iyi olduğunu, şimdi neden hastalandığını sora. Adeta “Siz bebeğe iyi bakamıyorsunuz!” demeye getirir. Ankita da klima yüzünden hastalanmış olabileceğini ifade der. Bu sırada hemşire gelir. Vansh bebeği de alıp, aşı için götürür.

Yaşlı bayan ile adam, içeri uyutma gazı sıkıp, gizlice Ved ile Vansh’ı kaçırır. Ankur bebeği Vansh’ı alıp hastaneden gitmek isterken, bebeği dedesi ve babaannesi aldığını öğrenir. Ankur Santos’u suçlar. Lakin Santos bebeği almadığını söyler. Santos Ved’i ister. Hemşire büyük annesi alıp götürdüğünü söyler. Santos onu kendisi getirdiğini, büyük annesi sadece kendisi olduğunu, nasıl başkasına verdiklerini sorgular.

Ankur hemen Suraj ve Sandiya’yı arar. Sandiya ve Suraj hastaneye geldiklerinde, Ankur ve Santos tartışır. Onları çaldıkları için birbirlerini suçlar. Sandiya olay el atar. Polis hemen güvenlik kamerasından bebeği kaçıran yaşlı çifti tespit eder.

Can Yoldaşım 214 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 215 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj bebekleri görür
 • Santos ikizlerden birini vermek istemez
 • Ankur ve Ankita hastaneden bebeği almadan ayrılır
 • Suraj ve Sandiya Ankita’nın evine gider
 • İkizlerden birini Ankita’ya verir
 • Bebeklerin isim töreni yapılır
 • Sandiya da kalan bebeğin adı Ved Rathi olur
 • Ankita da kalan bebeğin adı ise Vansh Kothari olur
 • İki ay sonra aşı günü gelir
 • Aşı günü ikizler kaçırılır

Can Yoldaşım 214 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Mart Salı Can Yoldaşım 214. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Mart Can Yoldaşım 214 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 215 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 214 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 215 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Filizcim meraba neden ozetleri hizli hizli yazmiyorsunuz çok bekletyorsunuz ask yakar ozetleride lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu