Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti (2 Mart Çarşamba) 6 Yıl Sonra!

Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 215 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 215 bölüm özeti
 • 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 215 Bölüm Fragmanı
 • 2 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım 216 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Ved’in kurtarsa da Vansh kaybolur. Dizide 6 yıl ilerleme olur!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj’ın karakoldan çıkması ile başlar. Suraj bebeklerini bulmalarını ister. Bu sırada polis memuru hırsızların yerlerini tespit ettiklerini, adreslerine gideceklerini söyler. Sandiya polis ekibi ile birlikte baskına giderken, Suraj da Ankur’a adresi verip, olay yerine geleceğini söyler.

Ankur, Arun’dan özür diler. Santos’a karşı tepki göstermesinin yanlış olduğunu, olayın şoku ile söylediğini dile getirir. Bu sırada yanına Santos gelir. Ankur Santos’dan da özür diler.

Emily, Ankur ve diğerlerine haber verir. Bebekleri kaçıran hırsızın yerinin belli olduğunu söyler. Ankur Tüm Rathi ailesini arabaya bindirip, bahse konu adrese doğru yola çıkarlar.

Sandiya polis ekipleri ile birlikte adrese giderler. Hırsızlar polislerin geldiğini görünce, kendilerini korumak adına, bebekleri öldürebilecekleri konusunda konuşurlar.

Bir grup polis evin içine girip hırsızları ararken, hırsızlar dışarıda saklanır. Çaktırmadan oradan kaçmak isterken, Sandiya onları fark eder. Hırsızların peşinden koçar. Bu sırada diğer polisler de peşlerinden gelir.

Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti (2 Mart Çarşamba) Ankur Hırsız Kadına Çarpar

Sandiya uzun süre kovaladıktan sonra yol ikiye ayrılır. Yaşlı kadın bir tarafa, kocası diğer tarafa kaçar. Sandiya kadının daha yavaş koştuğunu görünce, onun peşinden gider. Kadın yola bakmadan ormanlık alandan yola çıkmak isterken, Ankur arabası ile istemeden kadına çarpar.

Tüm Rathi ailesi adeta dona kalır. Zira bebekten ses çıkmaz. Kaza sırasında onun da öldüğü bir an için akla gelir… Sandiya ölen kadın hırsızın kucağından bebeği alınca bebek ağlar. Herkes derin bir nefes alır.

Suraj bebeği kontrol eder. Santos da bebeği kontrol eder. Sağlığının iyi olduğunu söyler. Ankur Ved’in bulunduğunu, Vansh’ın nerede olduğunu sorar. Sandiya da durumu kısaca onlara açıklar. Tam da bu esnada polis memuru Kohli ve yanında ki polisler, Sandiya’nın yanına gelir.

Sandiya Vansh nerede? diye sorar. Kohli de adamı takip ettiklerini, uçuruma gelince, hırsız adam bebekle birlikte uçurumdan atladığını açıklayınca, herkes şok olur. Vansh’ın öldüğü düşünülür. Uçurumun derin ve erişilemez olması, cesedin de bulunamamasına neden olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bölüm 6 yıl zaman atlaması olur. Artık Ved okul cağındadır. Sandiya oğlunu bulamayınca, kendisini mesleğine adeta adamıştır. Bir adam tüm öğrencileri rehin alır. Sandiya adamın elinden öğrencileri kurtarmak için yanına gitmek ister. Lakin adam çatının kapısını kilitlediği için Sandiya uzun namlulu silahı alıp, karşı çatıya çıkar. Adam geri sayıma başlayıp, öğrencilerden birini öldüreceğini açıklar. Sandiya adamı uzaktan vurur.

Sandiya 6 yıldır Puşkar da değil, Jodhpur da görev yapmaktadır. Zira oğlunu kaybettiği yerde onu aramak için tayinini oraya çıkartmıştır. Emniyet müdürü Sandiya’nın 40 çocuğu kurtarması karşısında onu takdir eder. Sandiya Puşkar’a gidip, ailesini ziyaret edeceğini söyler. Emniyet müdürü ona izin verir.

Ved Diasa ile dalga geçer. Oradan koşup, tiyatro gösterisi yapan arkadaşlarına sataşırken, yanlışlıkla yangın çıkmasına neden olur. Tiyatro gösterisinde yer alan çocuklardan birisi Suraj’ın yanına gelip, olayı anlatır. Suraj ve Santos hemen gösteri merkezine gelir.

Suraj alevlerin arasından Ved’i kurtarır. Ved tekrar kendisini alevlerin arasına atıp, oranda bir resim alır. Suraj tekrar oğlunun peşinden gidip, onu ikinci defa kurtarır.

Can Yoldaşım 215 Bölüm Özeti (2 Mart Çarşamba) 6 Yıl Sonra

Suraj neden ikinci defa yangına girdiğini sorar. Ved de babası Suraj’ın resmini gösterip, onun yanmasına asla müsaade etmeyeceğini açıklar.

Dasia ve diğer mahalleli, Rathi evine gelir. Ved’in yaramazlıklarından bıktığını söyler. Santos torunlarını kayırınca, Santos da Sandiya’ya haber vereceğini söyler.

Ved annesinin kulağına yaramazlıklarının gitmemesi için Misri, Pari ve Golu ile bir plan yapar. Golu (Minakşi’nin oğlu) Daisa’yı sinir edip evinin anahtarını düşürmesine neden olur. Diğerleri evin anahtarını alır. Mısri de Daisa’nın resmini açık giyen mankenin yüzüne montaj yapar. Daisa çocukların zekasından korkar. Mahalleliye rezil olmamak için Sandiya’ya söylemeyeceğine dair söz verir.

Santos Ved’e kızar. Yaramazlıklarından bıktığını, eve her zaman şikayet getirdiğini söyler. Suraj da onun çocuk olduğunu söyleyip, çocuklara destek çıkar.

Çocuklar da Suraj’dan aldığı destekle şımarıp, dans eder. Bu sırada Sandiya gelir. Ved annesini görünce korkar. Sandiya çocuklara sarılır. Puşkar’a tayin olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 215. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mohit 6 yıl önce evi erk etmiştir. Lakin bu gerçek Pari’den saklandığı için haftanın belli günlerinde Suraj sesini değiştirip, babası Mohit gibi Pari ile konuşur. En son konuşmasında Pari, babası zannettiği Suraj’a telefonda şöyle der.

“Baba yurt dışında artık çalışma. Biz senin paranı istemiyoruz. Seni çok özledik!”

Suraj çok duygulanır. Suraj akşam olduğunda tüm çocuklara hikâye okuyup, onları uyutur. Ertesi gün Sandiya Ved’i banyo yaptırmak ister. Ved ise annesinin çamaşır yıkar gibi yıkadığı için annesinin banyo yaptırmasını istemez. Lakin sonunda buna mecbur kalır.

Ertesi gün Santos uzak tapınağa gidip dua eder. Tapınak çıkışında dualı tatlı ve ikramları çevresindekilere dağıtır. Turuncu giyimli bir adam, Santos’un ayaklarının dibine düşer. Santos kendisini dine adayan adamı yerden kaldırınca, onun Mohit olduğunu fark eder.

2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sanos Mohit ile 6 yıl Sonra Karşılaşır

Santos oğlu Mohit’i de alıp, Rathi evine gelir. Mohit 6 yıl önce kendi ailesini kenara itip, dinin peşinden gittiğini ama asıl ailesini ihmal etmemesi gerektiğini şimdi anladığını açıklar.

Santos henüz eve Pari’nin gelmemesinin büyük bir şans olduğunu, babasını sakallı ve dikeci gibi görmemesini ister. Emily’den onu affetmesini ister. Emily Mohit’in evi nasıl terk ettiğini hatırlar. Mohit artık sorumluluktan bıktığını söyleyip, evden nasıl ayrıldığını bir bir hatırlar.

Emily Pari’’nin bu halde babasını görmemesi için onu odasına götürür. Saçını ve sakalını kesip, takım elbise giydirir. Pari babasının geldiğini duyunca, hemen yanına gidip ona sarılır. 6 yıldır görmediği çocuğunun çok büyüdüğünü söyler.

Ved amcası ile ilk defa tanışır. Mohit ona Vasnh der. Herkes onun Vansh değil, Ved olduğunu açıklar. Ved’in aklına Vanhs kim diye takılır. Ved kafasına takılan tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek için Sandiya’ın yanına gider.

Can Yoldaşım 215 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 216 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya hırsızların peşine düşer
 • Hırsızların adresi tespit edilir
 • Sandiya hırsızları görüp peşinden koşar
 • Hırsızlar iki farklı yöne gider
 • Sandiya kadın olan hırsızın peşinden gider
 • Ankur yanlışlıkla kadına çarpar.
 • Ved kurtulur
 • Polis memurları erkek hırsızı uçurumun kenarında sıkıştırır
 • Adam kucağında Vansh ile birlikte uçurumdan atlar
 • Tüm aramalara rağmen Vansh’ın cesedi bulunamaz
 • Bölümde 6 yıl zaman ilerlemesi olur
 • Mohit evi erk etmiştir.
 • Minakşi ve Vikram yurt dışında yaşamaktadır
 • Sandiya farklı ilde görev yapıyor

Can Yoldaşım 215 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 215. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Mart Can Yoldaşım 215 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 216 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 215 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 216 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu