Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti (3 Mart Perşembe) Vansh Yaşıyor!

Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım 216 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 216 bölüm özeti
 • 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 216 Bölüm Fragmanı
 • 3 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Mart Cuma Can Yoldaşım 217 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Vansh’ın yaşadığı ortaya çıkacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Mart Cuma Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj’ın konuşması ile başlar. Ved evde devalı yaramazlık yaptığı için onu yatılı okula gönderme fikri ortaya çıkar.

Rathi ailesi Ved’in tüm komşulardan şikâyet aldıklarını, onu ahlaki yönden de eğitebilecek bir okula gitmesi konusunda hemfikir olurlar.

Suraj bunu daha önce düşündüğü için birkaç okul araştırmış, Ved de bu okullardan birsini beğenmiştir. Sandiya ve Suraj okul konusunda tartışırlar. Sandiya farklı bir okulda okumasını isterken, Suraj ve Ved de farklı okul isimleri söyler.

Ertesi gün Suraj, Ved’i okula yazdırmak için gider. Bayan Suraj ile İngilizce konuşur. Suraj İngilizcesi çok iyi olmadığı için ne kadının dediklerini ne de kendi derdini ona anlatamaz. Kadın da Suraj ile dalga geçmek için ona Kulak Burun Boğaz uzmanına ait telefon numarası verir. Boğazında bir problem var dercesine dalga geçer.

Suraj dışarı çıktığında Sandiya ile karşılaşır. Sandiya’ya olup biteni anlatınca, Sandiya o kâğıdı alıp kadının yanına gider. Kadına saf Hintçe bir dille derdini anlatır. Kadın onu anlamadığını söyler. Sandiya da kadına kulakları duymadığını, sağır olup olmadığını sorar. Kadının Suraj’a verdiği KBB uzamanına ait numarayı, bu defa Sandiya kadına verir.

Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti (3 Mart Perşembe) Ankur Vansh'ı da Alıp Gider

Kadın şok olur. Sandiya da kadına Suraj’ın eşi olduğunu, oğlunu bu okula kayıt ettirmeye geldiğini söyler. Kadın Sandiya’nın kararlılığı karşısında şaşkına döner. Ved okula kabul edilir.

Ved okulda paten yapmak ister. Oradaki bir çocuklar tartışır. Okul müdürü her iki tarafın ailesini de çağırır. Ved’in kavga ettiği çocuk aslında onun kardeşi Vansh’dır. Ankur ve Ankita okula gelir. Ankur Suraj ve Sandiya’yı orada görünce onlarla muhatap olmadan gider.

Sandiya geçmişte abisi ile yaşadığı olayı hatırlar.

Polis memuru Kohli adamın uçurumdan atladığını söyler. Akabinde bir polis, bebeğin ağaca takıldığını söyler söylemez, Sandiya oğlunu kurtarır ve ona sarılır. Ankur buna sinir olur. Bebeğin ailesi olduklarını ama Sandiya kendilerinden önce Vansh’a sarıldığını, tüm ilişkilerini bitirdiklerini söyleyip, farklı bir yere taşınmışlardır. Sandiya 6 yıldır Vansh’ı görmeden yaşamıştır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ve Suraj eve gelir. Vansh ile Ved’in aynı okulda olacağını, Ved’i okula götürürken Vansh’ı da göreceğini söyler. Santos oraya gelir. Onlara ne konuştuklarını sorar. Suraj Vansh’ı gördüklerini bilerek annesine söylemez. Zira gerçeği söylemesi halinde Santos orada rahat durmayıp, Vansh’ın yanına gidip, gerçek anne ve babasının Suraj ve Sandiya olduğunu söyleyeceğini çok iyi bilir.

Ved ertesi gün, okulun ilk günü için hazırlanır. Suraj oğlunun okulda yakışıklı gözükmesi için onun saçlarına yağ sürer. Sandiya ve Suraj, Ved’i ilk gün okula çok erken getirirler. Aslında onlarında amacı Vansh’ı orada görebilmektir.

Can Yoldaşım 216 Bölüm Özeti (3 Mart Perşembe) Vansh Yaşıyor

Sandiya Ved’i okula gönderdikten sonra sağa sola bakar. Suraj onun yanına gelip, neden çevresine bakındığını çok iyi bildiğini, belki de geç geldiklerini söyler. Sandiya çok erken geldiklerini ama Vansh’ı göremediklerini söyler. Tam da bu sırada Vansh okula gelir. Vansh’ın ayakkabısının ipleri çıktığını görür. Suraj onun ayakkabı bağını bağlar. Vansh onlara şöyle der.

“Teşekkürler amca. İyi günler teyze!”

Sandiya evladının kendisine teyze demesine ağlar. Uzaktan Ankur ve Ankita da olanları izler. Sandiya ve Suraj’a iyi bir ders vermek ister. Onlarla yıllar önce tüm ilişkisini bitirdiğini ama Sanidya rahat durmayıp, Vansh’ın yanına geldiği için sinirlenir.

Vans okulun ilk günü sırasına oturur. Vansh da zengin çocuk gibi büyüdüğü için okulda birini saçının kötü koktuğunu söyler. Ved arkadaşları kendisi ile dalga geçmesin diye lavaboya gider. Öğretmeni neden ağladığını sorar. Ved bilerek yalan söyler. Babasını aramak istediğini söyler. Ved öğretmeninden telefon alıp, Mısri ile konuşur. Mısri ona ne yapması gerektiği hakkında fikir verir.

Can Yoldaşım 216. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Pari okula gitmek ister. Mohit’den onu okula bırakmasını istese de Mohit oralı olmaz. Sandiya 6 yıl sonra çocuğunu gördüğünü ama ona karşı hiçbir ilgi göstermediğini söyleyince, Mohit sinirlenir.

“Sen de Vansh’ı bir kere eve getirdin mi? Annem defalarca söyledi!”

Deyince Sandiya üzülür. Suraj Mohit’ten kendisine gelmesini, konuştuklarına dikkat etmesini ister.

Ved okuldan babası ile birlikte döner. Ved ondan jöle almasını, okulda yağ sürmek istemediğini söyler. Suraj ilk başta yok dese de Ved ısrar eder. Annesine söylemeyeceğini dile getirir. Suraj ona alacağını söz verir.

Pari okula gider. Arkadaşlarına babası Mohit’in İngiltere’den döndüğü açıklar. Arkadaşları Pari’nin sözlerine inanmaz. Pari de babasının İngiltere’ye gittiğini, pasaportunda ki mührü gösterip, onu kanıtlayacağını söyler.

Pari eve gelip babasının pasaportunu alır. Tam içini açacağı sırada Emily ve Santos onun durdurur. Mohit kızına sinirlenir. Pari üzülerek oradan ayrılır. Sandiya gerçeği Pari’ye söylemeleri gerektiğini, aksi halde başkasından öğrenirse sorun olacağını ifade eder.

3 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti Ved ile Vansh Aynı Okulda

Ved okulda ki gösteride herkesin ne olmak istediği konusunda düşünür. Suraj annesi gibi polis olmasını söylese de Ved asla annesi gibi olmak istemediğini söyler. Bu sırada Vansh da okul gösterisinde polis memuru olduğunu gören Ankita ve Ankur şok olur.

Ankur Vansh’ın polis olma fikrini beğenmez. Zira gözünün önüne Sandiya gelir. Ankita ona başka bir meslek seçer. Gösteri de onun birinci olacağına dair güzle fikirleri olduğunu söyler.

Ved babası gibi tatlı ustası olacağını söyler. Herkesi Ved’in fikrini beğenir. Ved de babası gibi tatlı ustası kıyafeti giyer.

Sandiya ve Suraj dışarıda dururken mahkeme kâğıdı gelir. Ankur onları mahkemeye vermiştir. Gösteri günü Suraj ile Sandiya mahkemeye gidip hâkim karşısına çıkar. Ankur evladının yanına yaklaştığını, ailesini tehlikeye düşürdüğünü, oğlunun psikolojisini bozduğunu söyler.

Suraj da diğer evladı da aynı okulda olduğunu, onu tesadüf eseri orada gördüklerini söyler. Vansh okula astronot kıyafeti ile gelir. Astronot mesleği ve ne yaptığı hakkında bilgi verir. Sıra Ved’e gelir.

Can Yoldaşım 216 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 217 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj Ved’i okula kayıt ettirmek ister
 • Suraj Farklı okul adı söyler
 • Sandiya farklı isim söyler
 • Ved babasının dediği okula gitmeye karar verir
 • Suraj oğlunu okula yazmaya gönderir
 • Okul görevlisi Suraj ile dalga geçer
 • Sandiya olup biteni öğrenip okul görevlisi, ile dalga geçer
 • Vansh da aynı okula yazılır
 • Ankur 6 yıl önce Vansh kurtulduğunda Sandiya işle tüm ilişkilerini bitirmeye karar vermiştir
 • Sandiya 6 yıl aradan sonra oğlu Vansh’ı görür
 • Ankur, Sandiya ve Suraj hakkında uzaklaştırma kararı çıkartmak için onları mahkemeye verir

Can Yoldaşım 216 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Mart Perşembe Can Yoldaşım 216. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Mart Can Yoldaşım 216 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 217 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 216 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Mart Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 217 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu