Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti (4 Mart Cuma) Ved Yalan Söyler!

Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Mart Cuma Can Yoldaşım 217 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 217 bölüm özeti
 • 4 Mart Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 217 Bölüm Fragmanı
 • 4 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 218 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Mart Cuma Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Ved babasının işi hakkında arkadaşlarına yalan söyler!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti

Bölüm mahkemede başlar. Suraj, kendi evladını Ankur’a verdiklerini, bugün bu muameleyi hak etmediklerini dile getirir. Ankur ise Rathi ailesine hiçbir zaman güvenmediklerini, çocuğunun psikolojisini bozacaklarını, oğlunu kayıt ettirdiği okulda ikiz kardeşini kaydettirip yakınlaşmaya çalıştığını ifade eder. Suraj ve Sandiya, Ankur’un bencil tavırlarını görünce çok üzülürler.

Ved tatlıcı ustası olarak sahneye gelir. Tüm arkadaşları, özellikle Vansh onunla dalga geçer. “Tek hayali helva olmak!” der. Ved sahneyi terk edip, lavaboya gider. Orada kendisine söylenen hakaretleri hatırlar. Öğretmeni Ved’in yanına gelir. Ved artık okulda okumak dahi istemez.

Hakim Suraj ise Sandiya’nın, Vansh’dan uzaklaşması hakkında kararını verir. Ankur daha fazlasını ister. Ved’i de o okuldan aldırmaya çalışa da başaramaz. Lakin Suraj ve Sandiya, Vansh’a hakim kararı nedeniyle ona yaklaşamayacaktır.

Mohit çocukları okula götürürken, yıllar önce borç aldığı adamı görüp, hızla kaçar. Pari de adama kızar. Adam da babasının İngiltere’ye gitmediğini, kendisinden borç alıp, onu ödeyemediği için dilenci olduğunu açıklar. Pari duydukları karşısında şok olur. Yine de ona inanmak istemez.

Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti (4 Mart Cuma) Pari Gerçekleri Öğrenir

Suraj, Sandiya ve Ved ile eve gelir. Ved ödevlerini yapmak yerine tatlı yapmak ister. Suraj ödevlerine karşı ilgisiz tavırları dikkat çeker. Bir gün önce okula gitmek için can atan Ved’in neden okulu istemediğini anlayamaz.

Öğretmen Sandiya’yı telefonla arar. Ved’in bugün başına gelenleri, okulda arkadaşlarının ona karşı nasıl dalga geçtiğini tek tek anlatır. Sandiya Ved’in neden üzgün olduğunu anlar. Ona özgüvenini yeniden kazandırmak için tüm aile ile birlikte bir oyun oynamak ister.

Pari ile Mısri ders çalışma bahanesi ile Santos’un odasına gidip babasının pasaportuna balkar. Mohit hiçbir zaman İngiltere’ye gitmediğini görünce, adamın dediklerinin doğru olduğunu anlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya bazı kelimeler yazar. Evde bu vasfı taşıyan kişinin adını yazmasını ister. Herkes Suraj’ın adını yazar. Ved şaşırır. Sandiya oğlunu dışarı götürür. Babasının çok iyi bir usta olduğunu, en iyi tatlıcı olduğunu söyler. Ved de okulda herkes kendisine güldüğünü, kimse onu sevmediğini açıklar

Sandiya Suraj’ın tüm özelliklerini anlatır. İyi bir baba, iyi bir kardeş, iyi bir tatlıcı olduğunu, yaptığı meslekten daha çok, kalbinin güzelliğini anlatır. Ved babasına bir kez daha hayran olur.

Pari ve Mısrı de Mohit’in aslında hiçbir zaman İngiltere’ye gitmediğini anlar. Kendisine gelen telefon numarasının arakasına düşer. O numara tatlıcı dükkânına ait olduğunu anlayan Pari, kendisini hafta bir defa arayan, ona hediye gönderen aslında babası değil, amcası Suraj olduğunu öğreğince yıkılır.

Pari alt karta gelir. Suraj’ın ona aldığı hediyeyi getirip ona verir. Herkesin kendisini kandırdığını, aslında babasının hiçbir zaman İngiltere gitmediğini açıklar. Suraj ondan özür diler. Santos ve Emily de ona yalan söyledikleri için çok üzülürler.

Pari babasının nasıl biri olduğunu öğrenince adeta yıkılır. Sandiya da aslında en baştan gerçeği söylemeleri gerektiğini, yalanlar bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu olduğunu dile getirir. Suraj da yakında Ankur’un mahkeme kağıdı eve ulaşacağını, Santos bu gördüğünde büyük sıkıntı olacağını ifade eder.

Can Yoldaşım 217 Bölüm Özeti (4 Mart Cuma) Ved Yalan Söyler

Sandiya mahkeme evrakı eve ulaşmadan, Santos’a Vansh’ın yaşadığını ve nerede olduğuna dair bilgi vermeleri gerektiğini söylese de Suraj, Ankur’un mahkemeden karar çıkarttığını, bu sebeple ailesinin başının belaya girmesini istemediğini söyler.

Mohit kızına yalan söylediği için Santos ile konuşur. Onunla arasını nasıl düzelteceğini sorar. Santos hiçbir zaman ümidini kaybetmemesini, Vansh’ı 6 yıl önce kaybettiğini, şimdi bir onu çök özlediğini söyler. Mohit onu bulup bir gün eve getireceğini söyler. Suraj ise Sandiya bunu duyunca, Sandiya gerçekleri söylemenin zamanı olmadığını söyler.

Çocuklar eve Mohit’in yalan söylemesi, Suraj’ında Pari’yi kandırması üzerine konuşur. Santos oraya gelir. Suraj’ın iyilik için karşısındaki insanı üzmemek için yalan söylediğini açıklar. Ved, yalanın tamamen kötü olmadığını düşünür.

Ved okula gider. Okulda öğretmeni ailesindeki en sevdiği kişi hakkında kompozisyon yazmasını ister. Ved babası hakkında makale yazar. Babasını tatlı ustası değil, otel sahibi olarak anlatır. Arkadaşları Ved’e babasının hangi otelin sahibi olduğunu sorar.

“Babam Suraj otelinin sahibi!”

Deyince, Vansh Ved’in yalan söylediğini fark eder. Ved daha fazla arkadaşları ile konup, açık vermemek adına lavaboya gider.

Sandiya ve Suraj markete girip, tüm çocuklar için kıyafet alır. Suraj, Mohit’in Pari karşısında düştüğü duruma üzüldüğünü, Ved ile arasında böyle bir problem çıkmadığı için kendini şanslı hissettiğini söyler. Sandiya içinden Ved’in tatlıcı ustası olmak istediğini ama okulda dalga geçildiği olayı, Suraj’ın öğrenmemesinin iyi olduğunu, aksi halde kendisine güveni kaybolacağını düşünür.

Can Yoldaşım 217. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ved yazdığı makaleyi sınıfın ortasında herkese okuduğu için öğretmen de Ved’e şöyle der.

“Ved yarın babanı okula davet edelim. Başarı hikayesini ondan da dinlemek isteriz.!”

Ved bunu duyunca gerilir. Zira kendini kurtarmak için söylediği yalan başına bela olmuştur. Ved Mısri ile konuşur. Okulda yalan söylediğini, öğretmende bu yalana istinaden Suraj’ı okula çağırıp, söyleşi yapmasını istediğini açıklar. Mısri yalan söylemenin kötü olduğunu, mesele ile ilgileneceğini söyler.

Mohit ile Emily tartışır. Mohit Emily’i dövmek isterken Pari odaya girer. Pari babasını istemediğini, 6 yıldır o olmadan huzur içinde yaşadıklarını, şimdide geldiği yere gitmesini ister. Mohit sinirlenir. Arun ve Santos araya girip, sakinleştirmeye çalışır.

Sandiya Ved’in attığı notu bulur. Öğretmeni Suraj’dan okula gelip, yaptığı iş ile ilgili konuşma yapmasını istemiştir.

4 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chotu ile Bülbül Karşılaşır

Sandiya baba ile oğlu arasında ki sevginin daha da büyüyeceğini düşünür. Bunun için Suraj’ın yanına gider. Sandiya Ved’in öğretmeni onu okula çağırdığını, yaptığı iş ile ilgili sınıfında konuşma yapmasını istediğini açıklar.

Suraj toplum önünde konuşmayı çok sevmediğini, Ved’i utandırabileceği için bundan çekindiğini söyler. Sandiya Suraj’ı ikna eder.

Chotu okulda bir kızla tanışmak ister. Kız yere kartını düşürür. Chotu ona kartını verirken “Bülbül Kothari” yazısını okur. Chotu kıza onu tanıdığını söyler. Kız şaşkınlıkla ona bakar. Chotu kendisini tanıtır.

Bülbül Sandiya halasına kızgın olduğunu, Vansh’ı verdikten sonra bir daha aramadığını, bir daha onunla görüşmediğini, ona defalarca mektup yazdığını söyler. Chotu da Ankur’un ona hep yalan söylediğini, Sandiya ve Suraj, Vansh için çok çabaladıklarını ama Ankur, Suraj ile tüm ilişkisini bitirdiği için Sandiya’nın eli kolu bağlı olduğunu açıklar.

Okulda öğretmen Ved’in babası okula geleceğini söyler. Ved babasının geleceğini duyunca, söylediği yalanların ortaya çıkacağını düşünüp, bundan çok korkar.

Can Yoldaşım 217 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 218 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Ved’i sunumunu yapar
 • Arkadaşları Ved ile dalga geçer
 • Hakim Suraj ise Sandiya’nın, Vansh’dan uzaklaşması hakkında kararını verir
 • Pari babasının hiçbir zaman İngiltere’ye gitmediğini öğrenir
 • Ved arakdaşlarına babasının mesleği hakkında yalan söyler
 • Öğretmen Ved’in babasını sınıfa davet eder
 • Ved babasına bunu söylememeyi düşünür
 • Sandiya öğretmenin davetini öğrenir
 • Suraj ile Snadiya sınıfa gelir
 • Chotu ile Bülbül karşılaşır
 • Ved yalanı ortaya çıkacağı için gerilir

Can Yoldaşım 217 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Mart Cuma Can Yoldaşım 217. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Mart Can Yoldaşım 217 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 218 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 217 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Mart Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 218 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu