Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti (5 Mart Cumartesi) Santos Vansh İle Karşılaşır!

Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 218 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 218 bölüm özeti
 • 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 218 Bölüm Fragmanı
 • 5 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Mart Pazar Can Yoldaşım 219 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos yolda gördüğü çocuktan şüphelenir. Onu Sandiya’ya benzetir. Santos Sonunda Vansh ile karşılaşır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Mart Pazar Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya okula gelmesi ile başlar. Ved babası gerçekleri söyleyeceği için tüm arkadaşlarının önünde rezil olacağını düşünür. Suraj Sandiya ile birlikte sınıfa girer. Arkadaşları Suraj’ın neden takım elbiseli olduğunu merak eder. Sandiya çocuklara maske dağıtır.

Sandiya ve Suraj sınıfa girer girmez, Ankur ailevi meseleden dolayı Vansh’ı okuldan almaları gerektiğini söyler. Sandiya Vansh’ı görse de ona yaklaşamaz. Ankur’a mahkeme kararını çiğnemediklerini, sınıfa öğretmen çağırdığı için geldiklerini söyler. Ankur sinirlenip oradan uzaklaşır.

Chotu’nun söylediklerine Bülbül inanmaz. Bülbül hemen orada annesini arar. Ankita ona gerçekleri açıklamak durumunda kalır. Ankur’un ona yalan söylemek zorunda kaldığını, ailesini korumak istediğini dile getirir. Bülbül Vansh’ı kimseye geri vermeyeceğini söyler. Chotu da Vansh’ı babaannesinden, dedesinden ayırdıklarını, en azından onu bir defa görebilmesi gerektiğini dile getirir. Bülbül bu konuda ona yardım edeceğini açıklar.

Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti (5 Mart Cumartesi) Suraj ile Sandiya Ved'in Okuluna Gelir

Chotu eve gelir. Bülbül’ün söylediği plana göre Santos’un Ajmer’e gitmesi gerekiyor. Lakin Santos oraya gitmeyeceğini söyler. Chotu Mısri’den yardım ister. Santos’u Ajmer’e götürmek için iyi bir plana ihtiyacı olduğunu dile getirir.

Ved babasının rezil olduğunu görmek istemez. Lavaboya gitme bahanesi ile sınıftan çıkar. Bu sırada Suraj çocukları çok güzle eğlendirir. Ved dışarıda arkadaşları babasına güldüğünü, onun rezil olduğunu düşünür. Ved daha fazla rezil olmak istemez. Suraj çok güzle bir sunum yapar. Öğrenciler Suraj’dan çok hoşlanır. Sunum biter. Sandiya dışarı çıktığında, Ved’i orada bulamayınca panik olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Ved’i bulamaz. Mısri da bu arada Santos’u Ajmer’e götürmek için plan yapar. Chotu ile birlikte Ajmer de ki tapınağa gitmeleri gerektiğini söyler. Santos kabul eder.

Sandiya okulun içinde Ved’i bulur. Babasından utanıp utanmadığını sorar. Ved babasından utandığını söyler.

Babası evi geçindirebildiğini, mahalle de herkes ona saygı duyduğunu ama okulda kimse babasına saygı duymadığını, 14 yaşlında beri sadece tatlıcı olduğunu, bunun bir başarısızlık örneği olduğunu söyler. Sandiya sinirlenir ve elini kaldırır. Suraj oraya gelip Sandiya’nın vurmasına engel olur.

Can Yoldaşım 218 Bölüm Özeti (5 Mart Cumartesi) Santos Vansh ile Karşılaşır

Suraj neden Ved’e vurmak istediğini sorar. Sandiya anne ile oğul arasında ki bir mesele olduğunu, kendi aralarında çözeceklerini söyleyip, Suraj’a gerçekleri söylemez.

Chotu Santos’u Ajmer’e götürür. Orada kısa bir süre Santos’u yalnız bırakır. Santos yere çöp atar. Vansh ona gelip kızar. Yere çöp atmamasını ister. Santos’un aklına Sandiya’nın ilk zamanlar mahalleye geldiğinde yaptıkları aklına gelir.

Sandiya ve gelir. Ved’i banyo yaptırırken okulunu değiştirmeye karar verdiğini, mahallenin içindeki okula kayıt ettireceklerini söyler. Ved okulunu çok sevdiğini, kimseye bir şey söylemeyeceğini, babası hakkında kötü düşünmeyeceğine dair söz verir.

Can Yoldaşım 218. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vansh Santos’a peçete verir. Elini silmesini ister. Oradan giderken atkısı yere düşer. Santos çocuğun konuşması, davranışları aynı Sandiya’ya benzediğini düşünürken, atkıda “V” harfini görünce onun Vansh olabileceği aklına gelir.

Santos eve geldiğinde bunu kocası Arun ile paylaşır. Arun iyi bir haber olduğunu söyler. Suraj ve Sandiya’ya haber vermeleri gerektiğini söylese de Santos boşa ümit vermek istemediğini, o çocuk hakkında bilgi alıp, daha sonra Suraj ve Sandiya’yı bilgilendirmeleri gerektiğini ifade eder.

Pari okulda gireceği sınav giriş belegesi kaybolur. Aslında onu Mohit çalmıştır. Kızı Pari’ye şirin gözükmek, Emily’in de iyi bir anne olmadığını kendince kanıtlamak ister. Pari her yerde giriş belgesini arasa da bulamaz. Tam da Mohit belgeyi ona vereceği sırada, Chotu Santos’un kendisine meseleden haberdar ettiğini, okuldan yeni bir giriş belgesi getirdiğini söyler. Pari buna çok sevinirken, Mohit sinir olur.

Pari gittikten sonra Mohit ile Chotu tartışır. Mohit ona Rathi ailesinden olmadığını, sadece hizmetçi olduğunu söyleyip, Chotu’nun canını sıkar. Suraj Mohit’e kızar. Chotu aileden olduğunu söyler.

Bülbül, Anklita ve Ankur’a hesap sorar. Halası onlara bebeklerini verdiğini ama Ankur’un Sandiya’ya ihanet ettiğini, tüm ilişkilerini kestiğini, bunun vefasızlık olduğunu söyler. Ankur da her şeyi ailesini ayakta tutmak adına yaptığını, başka bir amacı olmadığını ifade etse de Bülbül, Vansh’ın anne ve babası işle tanışmasına izin vermeleri gerektiğini söyler. Lakin Ankur ve Ankita, Vansh’ın geri gelmeyeceğini düşünüp, buna karşı çıkar.

Ved ile Vansh, okulda arkadaşları doğum gününe davet eder. Çocuklarda ikisinin de kardeş olup olmadığını sorar.

“Benim zaten kardeşim var!”

Diyerek Vansh hava atar. Ved de ailesi ile doğum günü kutlayacaklarını söyler. Çocuklar Ved’in babasını çok sevdiklerini, Ved’in babasına ait olan otel de doğum günü kutlamak için geleceklerini söyleyince, Ved çok gerilir.

Ved kendi aralarında doğum günü kutlamayacağını söyleyip, çocukları Vansh’ın doğum gününe gitmeleri konusunda teşvik eder. Babasının otel sahibi olduğu konusunda yalan söylediği için Vansh’ın doğum gününe gitmelerini ister. Vansh ona teşekkür eder. Hatta Ved’i de onun doğum gününe davet eder.

5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Vansh Santos'a Mendil Verir

Arun ve Santos, bir önceki gün atıksını düşüren küçük çocuğu, yine aynı yerde bulma umudu ile parka giderler. Vansh oraya gelince Santos çok sevinir. Arun çocuğa atkısını verdikten sonra ona adını sorar. Vansh babasının yabancılarla konuşmasına izin vermediğini söyler. Arun da kendisinin sihirbaz olduğunu, onun adının Vansh olup olmadığını sorar.

Vansh sonunda evet der ve tam adı “Vansh Kothari” olduğunu söyleyince, Arun ve Santos şok olur. Sonunda Vansh’ı bulduklarını düşünür. Arun Vansh’ı alıp eve götürmek istese de Santos, Ankur’a çok kızdığını ama Vansh’ı iyi eğittiği için kızgınlığı kalmadığını söyler.

Ankur bu sırada Vansh’ı parktan almaya gelir. Orada Arun ve Santos’u görünce polisi arar. Santos Ankur’un evine gidip, ona teşekkür etmek isterken polis gelir. Polis memuru mahkeme emrini çiğnedikleri için onları tutuklayacağını söyler.

Can Yoldaşım 218 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 219 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj okula gelir
 • Suraj tüm çocukları etkileyen konuşma yapar
 • Sandiya Suraj’a yardım eder
 • Ved babasının tatlıcı olduğunu çocuklar öğrenecek diye sınıftan ayrılır
 • Sandiya bunu fark eder
 • Sandiya Ved ile konuşur
 • Ved babasının işinden utandığını söyler
 • Snadiya Ved’e kızarken Suraj gelir
 • Sandiya Ved’e neden kızdığını söylemez
 • Chotu Bülbül ile plan yapar
 • Santos Vansh ile karşılaşır

Can Yoldaşım 218 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 218. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Mart Can Yoldaşım 218 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 219 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 218 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Mart Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 219 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu