Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti (6 Mart Pazar) Vansh’ı İstiyorum!

Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Mart Pazar Can Yoldaşım 219 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 219 bölüm özeti
 • 6 Mart Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 219 Bölüm Fragmanı
 • 6 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 220 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Mart Pazar Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos gelini Minakşi’den Vansh’ı eve getirmesini, bunun karşılığında tüm altınlarını ona vereceğini söyler!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti

Polis memuru ve müfettiş, Santos ve Arun’u tutuklaması ile başlar. Santos ne olduğunu anlayamaz. Müfettiş ona mahkeme kararını gösterir. Santos torununu kaçırmaya gelmediklerini, sadece onunla tanışmak istediklerini söyler. Polis Santos’un Vansh’a verdiği tatlının içinde zehir olup olmadığını bilmediklerini, bunun için tatlıyı laboratuvara göndermek ister. Santos “kendi torununu neden öldürmek isteyeyim” diye çıkışır.

Ankur mahkeme kağıdını gösterdikten sonra Rathi ailesini uzak tutmak istediğini, söylese de Santos mahkeme kağıdından haberinin olmadığını açıklar. Ankur da Rathi ailesi ne kadar kararlı olduğunu görmesini istediğini, oğlunun yanına yaklaşmalarına izin vermeyeceğini, bu defa onu affettiğini söyler.

Arun ve Santos mahkeme emrini uygulamadıklarını, haklarına ne işlem yaparsa buna razı olduklarını söylese de polis onları serbest bırakır. Arun Sandiya’ya haberdar etmek istese de Santos gerek olmadığını söyler.

Mısri annesi Minakşi’nin odasına gidip, onun altınları ile resim çektirmek ister. Lakin Minakşi’nin dolabında ki altınların olmadığını görünce şok olur. Emily oraya gelir. Mısri’ye neden ağladığını sorar. Mısri de annesinin altınlarını bulamadığını, onunla resim çektirmek için odasına girdiğini söyler. Pari Sandiya’dan yardım almaları gerektiğini söyler. Bu sırada Emily orada saklanan Mohit’i görür. Çocukları odadan çıkartıp, Mohit’in altınları çaldığını, onu geri vermesini ister.

Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti (6 Mart Pazar) Polis Santos'u Tutuklamak İster

Pari odaya gelir. Babasının hırız olabileceği aklında bile gelmemiştir. Mohit de Pari’ye iyi gözükmek için yanında ki çantanın içinde Pari’nin çocukluk anılarına ait resimleri almaya geldiğini söyler.

Bülbül Sandiya’nın çalıştığı karakola gider. Polis memuru Sandiya’nın yanına gelir. Bir kızın geldiğini onunla konuşmak istediğini söyler. Sandiya içeri girmesini ister. Sandiya karşısında yeğeni Bülbül’ü görünce çok sevinir. Bülbül 6 yıldır görüşemediklerini, arada yanlış anlaşılma olduğunu söyler. Sonrasında Vansh’ın bebeklik resimlerinin olduğu CD verip, oradan gider.

Chotu Suraj’a Bülbül ile konuştuğunu, Santos’u Vansh ile tanıştırma planından bahseder. Suraj ona mahkeme kararından bahsedince, Chotu olaydan haberi olmadığını söyleyip özür diler. Akabinde Bülbül’ü arayıp, Ankur’un mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldırdığını açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arun Suraj ile Sandiya’yı arayacağını söylese de Santos buna izin vermez. Şimdi olanları unutma zamanın deyip, Ajmer’den Puşkar’a dönerler. Sandiya bir kanal da yemek yarışması olduğunu görür. Ved gözünde ki Suraj’ın itibarını yükseltmek için o yarışmaya, konuk olarak katılmasını sağlamak amacı ile kanala gidip görüşür.

Görevli Sandiya ile adeta dalga geçer. Sandiya kocası Suraj’ın 8 yıl önce dünyanın en iyi aşçı unvanını aldığını söyler. Kanal görevlisi de eskilerin unutulduğunu söyler. Sandiya buna rağmen mail olarak Suraj’ın biyografisini ve videosunu göndereceğini söyler.

Emily Mohit’in elinde altın bulamayınca Sandiya’ya söyleyip, evde hırsızlık olduğunu söylemek ister. Çok geçemeden Emily’in çantasından altın düşer. Pari ve Mısri bunu fark eder. Emily altını çantasında bulur. Pari altının çantasına nasıl geldiğini bilmediğini söyler.

Can Yoldaşım 219 Bölüm Özeti (6 Mart Pazar) Vansh'ı İstiyorum

Mohit bunun karısına bilerek yapmıştır. Amacı Pari’nin gözünde annesinin bile hata yapıyor imajı verip, kendisi de zamanında hata yaptığını, şimdi bu hatasından dönmek istediğini Pari’ye söylemek için altınları Emily’in çantasına koymuştur.

Suraj Ved’in doğum günü için güzel bir hazırlık yapmak ister. Ved sessiz kalır. Suraj nedenini merak eder. Mısri de Vansh’ın doğum günü kartını gösterince, Suraj Vansh ile kutlayabileceğini söyler.

Vikram ile Minakşi yurt dışında döner. Mısri ile karşılaşmaları da bir hayli komiktir. Arun ve Santos eve döner. Suraj ve Sandiya Ankur hakkında ki tüm gerçeği, Ajmer yakınlarında oturduğunu, Vansh’ın da Ved ile aynı okulsa gittiğini ama mahkeme kararı ile engel koyduklarını açıklar. Santos az önce yaşadığı gerçek karşısında üzülür.

Minakşi ile Vikram eve gelir. Bu üzüntünün içinde Rathi ailesi onların erken gelmesine çok sevinir. Herkes Minakşi ve Vikram’ın yanına gider.

Can Yoldaşım 219. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram Rathi evine girince, Mohit’in de orada olduğunu görünce sevinir. Zira o evden ayrılırken, Mohit evi çoktan terk etmiştir. Minakşi Mohit’in eve geldiğini nede kendilerine söylemediğini sorar. Evdeki herkese hediye aldığını ama Mohit’e alamadığını, onun geldiğinden haberinin olmadığını söyler.

Vikram ve Minakşi yurt dışında yaşadığı anılarında bahsedip gülerken, Santos ve Arun’un da oralara gidip görmeleri gerektiğini ifade der. Santos’un ise aklı fikiri torunu Vansh’dadır. Ankur’un koydurduğu mahkeme kararı, elini kolunu bağlamakta.

Sandiya Suraj’a makarna yapmasını ister. Suraj da önce yok dese de Sandiya Ved’in doğum günü için deyip onu kandırır. Suraj makarna yaparken Sandiya gizli çekim yapar. Suraj makarnayı bitirdikten sonra Sandiya kaydı tamamlar. Chotu’dan bu konuda yardım ister. Suraj’ın aşçılık beceresini, ülkedeki herkesin görmesini istediğini ifade eder.

Ertesi gün öğretmen Vansh’ın hasta olduğunu, okula gelemediğini, doğum günü partisi de bu sebeple yapamayacağını açıklar. Öğrenciler de Ved’in de aynı gün doğduğunu, onun partisine gideceklerini söyler.

Ved babasının otelinin olmadığını şimdi herkesin öğreneceğini düşünüp gerilir. Bir yolunu bulup, arkadaşlarını nasıl ikna edeceğini düşünür. Mısri ile buluşup, doğum günü kutlaması için güzel bir mekân ayarlamak ister.

Vansh, babası zannettiği Ankur’a neden doğum günü partisini iptal ettiğini sorar. Ankur da ailesi için gerekli diyerek durumu geçiştirir. Bülbül gelir. Mahkeme kararı aldırdığını söyler. Ankur da Sandiya ile buluşup, buluşmadığını sorgular. Bülbül de Sandiya halasının yanına gittiğini, hala Vansh’ı çok sevdiğini ama onu almak için hiçbir girişimde bile bulunmadığını söyler.

6 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti Vikram ile Minakşi Döndü

Ankur Sandiya ile Bülbül’ün arası yeniden düzlediğini görünce, Ankita ile Vansh’ı, Jaipur’a göndereceğini, Vansh’ın eğitimine orada devam edeceğini açıklar.

Emily ile Minakşi, evdeki Golu ve Mısri hakkından konuşur. Emily çocuklar onu çok özlediğini, elti olarak kendisi de onu çok özlediğini söyler. Minakşi, Pari ile Mısrı’ye bilezik hediye eder. Mısri Pari’de ki bileziği beğenince, Minakşi yalanla dolanla Pari’nin elindeki bileziği alır. Santos bunu fark eder.

Santos gelinin Minakşi’yi yanına çağırır. Pari’yi kandırıp, elinden bileziği aldığını, buna rağmen Pari onu bile isteye verdiğini, bu zekanı Vansh’ı geri almada da kullanmasını ister.

Santos altınlarını gösterip, torununu eve getirmesi halinde altın vereceğini söyler. Minakşi Vansh’ı 6 yıldır aradıklarını ama bulamadıklarını söyler. Santos ona gerçeği anlatır. Minakşi alacağı altınları düşünüp, Vansh’ı geri alacağına dair söz verir.

Sandiya bir telefon alır. Kanal Sandiya’nın çektiği, Suraj’ın videosunu beğenmiştir. Kanal Suraj’ı çekimlere beklediğini söyler. Sandiya Suraj’a bunu söylese de Suraj Jaipur’a gidemeyeceğini, orasının çok sıcak olduğunu, toplum önünde konuşamayacağını söyler. Sandiya Ved için yapmasını ister

Bülbül ile Chotu buluşur. Bülbül Chotu’ya, Vansh ile annesi Ankita’nın Jaipur’a yerleşeceğini, babası Ankur’un da tayin olunca Jaipur da kalacaklarını açıklar. Chotu buna izin vermemeleri gerektiğini, Vansh’ın ayrılmasına müsaade etmeyeceklerini, birilerinden yardım almaları gerektiğini söyler.

Emily akşam iyi bir yerden iş alır. Yanında bulunan çırağına akşam gelip gelemeyeceğini söyler. Çırağı da anne ve babasının izin vermediği bir eş bulduğunu, ona kaçacağı için artık işe gelemeyeceğini söyler. Emily de onların düğününe şahitlik etmek istediğini açıklar. Mohit bunu duyar ve bir plan yapıp, Pari’nin gözünde Emily’i kötü göstermesi gerektiğini düşünür.

Ved ile Vansh telefonda konulur. Vansh artık okula gelmeyeceğini, Jaipur’a yerleşeceklerini söyler. Bu sırada telefon kesilir. Ved bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Ertesi gün Ved servisi kaçırır. Sandiya götürmek istese de Ved işe geç kalacağını, babası Suraj’ın onu okula bırakabileceğini söyler. Suraj ile Ved yolda giderken, Ved babasına doğum günü partisi ile “Suraj otel” konusunu açmayı düşünür.

Can Yoldaşım 219 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 220 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos gördükleri çocuğun Vansh olduğunu anlar
 • Santos torununa tatlı verirken polis gelir
 • Polis Santos’u tutuklamak ister
 • Polis mahkeme kararını gösterir
 • Santos haberlerinin olmadığını söyler
 • Ankur bu seferlik onları affettiği söyler
 • Arun ve Santos Vansh’ı bulduklarını Suraj ile Sandiya’ya söylemek ister
 • Vikram ile Minakşi yurtdışından döner
 • Bülbül babasının yalan söylediğini öğrenir
 • Ankur, ailesini Jaipur’a götürmek ister
 • Chotu ile Bülbül buna engel olmak için plan yapar

Can Yoldaşım 219 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Mart Pazar Can Yoldaşım 219. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Mart Can Yoldaşım 219 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 220 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 219 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 220 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu