Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti (21 Ağustos Cumartesi) Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Değil!

Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 22 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 22 bölüm özeti
 • 21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 22 Bölüm Fragmanı
 • 21 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Ağustos Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos’un Suraj’a karşı Sevgisi ve tavırları” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın annesinin odasına gitmesi ile başlar. Lakin onu orada göremeyince evden çekip gittiğini bile düşünür. Tam da bu sırada Santos’un sesini duyar. Evin hizmetçisine yemekleri servis etmesini söyler. Suraj yavaş yavaş annesinin oturduğu sofraya gider.

Ev halkı hemen gelip sofraya oturur. Suraj uzun bir müddet annesine bakar. Santos hemen Chatturi’ye Suraj için de tabak koymasını söyler. Sandiya da bu sırada hemen mutfağa gidip Meenakshi’nin yaptığı ekmeğe yardım etmek ister. Ancak Meenakshi “ben yaparım! Sakın dokunma” der.

Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti (21 Ağustos Cumartesi) Suraj Özür Diler

Sandiya yapılan ekmekleri sofradakilere götürür. Santos ekmek istemediğini söyler. Suraj da yemeği gelene kadar annesinin tabağından yemek ister. Ancak Santos tabağını geri çekip buna izin vermez. Sofradaki herkes şok olur. Zira Santos oğlu Suraj’ı sildiğini düşünür. Chatturi Suraj için tabak getirir. Santos, yemekten kalkıp kendi bulaşığını kendisi yıkamak ister. Sandiya kaynanasının bulaşıklarını yıkamak istese de Santos buna izin vermez.

Suraj yemek yemden sofradan kalkıp annesinin yanına gider. Neden böyle yaptığını, kızıp kendisine vurmasını ama böyle duyarsız kalmamasını söylese de Santos sanki hiç bir şey olmamışçasına duyarsız davranmaya devam eder.

Suraj annesini ikna etmek, her zamanki gibi ona kızmasını ister. Lakin Santos ortada bir şey yok gibi davranıp olayları unutmuş gibi tavır takınır. Bu esnada içeri babası gelir. Suraj hemen babasına yardım etmek ister. Ancak o da Suraj’ın kendisine dokunmasına izin vermez.

“Oğlum çok yorgunum. Çık uyuyacağım!”

Diyerek Suraj’ın çıkmasını ister. Suraj çıktıktan sonra Santos sessizce ağlar. Suraj da annesinin yatak odasının kapısında ağlar. Onun söylediklerini düşünür. Sandiya ise buna sebebiyet verdiği için içten içe kendisini suçlar. Zira Suraj bu yaşına kadar hiç bir zaman annesine karşı gelmeyen bir evlatken, şimdi kendisi için ilk defa annesinin sözünün üstüne söz söylemiştir. Ona karşı çıkmıştır.

Chatturi her zaman olduğu gibi Suraj’un babası Arun’a çay getirir. Arun önce çayı almak istese de canı istemediğini söyleyip almak istemez. Bu sırada Sandiya da çay yapıp getirir. Santros’a çay yaptığını söyler. Santos gelinin çayını alıp içer.

Suraj salonda tıraş olurken, geçmişte yaşadığı bir olayı hatırlar. Yine tıraş olurken yüzünü kestiğini, Santos buna panik olup hemen pansuman yaptığını hatırlayınca, Suraj bilerek kendi yüzünü keser. Santos önce panik olup ayağa kalkmak ister. Ancak yaşadıkları aklına gelir. Sandiya’nın ilkyardım çantasını getirip pansuman yapmasını söyler.

Sandiya da Suraj’ın yüzünü bilerek kestiğini düşünüp, pansuman yapılacak malzemenin nerede olduğunu bilmediğini söyleyince, Santos yerinden kalkıp malzemeyi Sandiya’ya verir. Suraj artık annesinin kendisini hiç ama hiç sevmediğini, yaptığı oyunla ortaya çıkartmış olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj işe gitmeden önce her zaman yaptığı gibi en küçük kardeşine harçlık verir. Mohit buna çok sevinir. O sevinçle dışarı çıkacağı sırada Santos oğlu Mohit’i durdurur. Suraj’ın verdiği parayı elinden alıp gelini Sandiya’ya verir. Sandiya bunu neden yaptığını, kendisinin paraya ihtiyacı olmadığını, Mohit okula gittiğini, onun paraya ihtiyacı olduğunu söylemesine rağmen Santos “Sen de üniversiteye gidiyorsun. Para sana da lazım olur” diyerek çaktırmadan laf sokar. Suraj annesinin bu hareketi ile yerle bir olur.

Can Yoldaşım 22 Bölüm Özeti (21 Ağustos Cumartesi) Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Değil

Suraj tatlı dükkanında annesinin kendisine söylediklerini düşünür. O kadar dalgındır ki yanından geçeni bile fark etmez. Bir müşteri Suraj’a selam verir. Ancak Suraj adamın dediklerini duymayınca Suraj’ın çırağı Chotu hemen adama istediği tatlıyı sorar. Onu paketleyip gönderir. Adam bir kaç dakika sonra gelir. Verdiği tatlıda malzemenin eksik olduğunu söyler. Bu sırada Santos adam ile Suraj’ın konuşmasını duyar. Oğlunun tatlıyı yapmadığını ve adamın bunda şikayet ettiğini anlar.

Sandiya kaynanasının yanına gidip Suraj’a karşı tavır almamasını, tüm suçun kendisinde olduğunu söyler. Santos pencereden oğluna bakar. Sandiya affetmesini ister. Ancak Santos gidip pencereyi kapatıp, daha sonra Sandiya’ya hiç bir şey demeden oradan uzaklaşır.

Can Yoldaşım 22. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Meenakshi sonunda istediğine kavuşur. Eskisi gibi Sari dükkanında çalışmaya başlarken, Sandiya da mutfakta nasıl yemek yapılacağını evin hizmetçisi Chatturi’den öğrenmeye başlar. Mohit’in laf arasında ekmeyin en iyisi ve en güzel kapak boyu kadar olması değini hatırlayınca hemen onun boyutunda ekmek yapar. Sandiya’nın bu çabasını gören Santos da ona yardım eder.

Suraj tatlının hamurunu hazırlarken, annesinin söylediği ve adeta kalbine sıkılan kurşun gibi acısını hisseder. Bu esnada hamura suyu fazla koyar. Bunu da Chotu fark eder. Chotu ustasına neden böyle dalgın olduğunu sorar. Ancak Suraj işine bakmasını ister. Chotu gizlice Santos’un yanına gider. Bu esnada Santos ve ailesi yemek yemektedir. Santos hemen Meenakshi’ye bir tabak hazırlamasını ister. Ancak Chotu yemek yemeye gelmediğini, ustası bugün işte çok dalgın olduğunu ve hep hata yaptığını söyler. Chotu evden istediği cevabı almayınca yeniden ustasını yanına gider.

21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj İşleri Yetiştiremez

Sandiya, Chotu’nun söylediklerinden sonra bir kez daha Santos’un yanına gidip ondan özür dileyip, Suraj’a karşı tavır yapmamasını söylese de Santos Sandiya’ya yalancı olduğunu, Suraj’ın isteği ile evde kaldığını unutmamasını isteyip yanından gider.

Adamın biri yüklü miktarda tatlı ister. Akşama hazır olmasını, hazır olduğunda verdiği karttan kendisine telefona edip haberdar etmesini ister. Suraj bir türlü dikkatini toplayamaz. Sonun da Chotu’ya adamın telefonu aramasını, siparişleri hazırlayamadığını açıklayacağını söyler. Sandiya Suraj’un dikkatini toplayamadığını, bu sebeple siparişi yetiştiremediği için iptal edeceğini duyar.

Can Yoldaşım 22 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 23 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos hiç bir şey olmamışçasına hayatına devam eder
 • Suraj annesinin bu tavrının arkasında büyük üzüntüyü fark eder
 • Sruaj annesinden defalarca özür diler
 • Sandiya kaynanasından özür diler
 • Sandiya ev yemeklerini Chatturi2dne öğrenmeye başlar
 • Suraj iç yerinde dikkat dağınıklığından işlerini yetiştiremez

Can Yoldaşım 22 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 22. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Ağustos Can Yoldaşım 22 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 22 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 23 Bölüm fragmanı yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. buraya benim yazdıklarımı eleştirmek için yorum yazan arkadaşlar kimi samimi eleştirileri not ederken, kimi yorumların arkasında ki ard niyeti de görebiliyorum.
  Örnek olarak;

  “Ya neden yazdın biz bu bölümü 2 saat sonra izleyecektik!”

  Bu tarz eleştiri bizim yorumcumuzun eleştirisi değil. Zira ben 12 saat önce yayınlamıştım. Ancak onu bile fark etmeden sırf eleştirmek adına yorum yazan kişilerin neden bunu yaptıklarını da iyi biliyorum. Boşa çabalamayın!

  KİMSENİN KAFASINA SİLAH DOĞRULTMUYORUZ. İLLA Kİ BURADAN OKUYUN DA DEMİYORUZ. BİZİM SAMİMİYETMİZE GÜVENEN BİZİMLE ÖZETLERİ OKUMAYA DEVAM EDECEKTİR. BİZ BİZE YETERİZ!

  1. yorumları el onayına aldığım için ard niyetli kişilerin de yorumlarını onaylamadan görebiliyorum

 2. kanal 7 yi samimiyetsiz buluyorum ikiyüzlü bulmaya başladım .
  hint dizilerinden dışarıya açılmıyor . kendini yüksek yerlerde görme özelligine sahip can yoldaşım başka ülkelerde fazla yayında kalmıyor .
  dizi verilecekse aşk yakar ı ne zaman vermeyi düşünüyorsunuz .
  diziyi niye vermekten vazgeçtiniz 500 bölüm süren diziler 80 ve 90 sürdüreceginize 4 bölüm birden vereceginiz e bir zahmet 3 bölüm birden verin en az 80 veya 90 bölüm sürecek dizileri 120 bölüm e çıkarma şansınız olmalı
  hem samimiyetsiz hem ciddiyetsiz bir kanalsınız güvenilmez güven dahi vermediginiz seyircileri bezdirmeye çalışıyorsunuz

 3. Merhaba Filiz hanım,
  kötü niyetli insanların yazdıkları moralinizi bozmasın,benim gibi dizilerin özetini önceden okumak isteyen ve sizin sitenizi takip eden çok insan var,çabalarınızı taktir ediyoruz ve devam etmenizi bekliyoruz
  Sevgiler
  Mine

 4. SELAM arkadashlar Selam Filiz abla lutfen ablam bir kac kotu insanlar icin kafa yormayyn zaten degmez ablam biz sizi seviyoruz ozetleride cok bekliyoruz lutfen devam edin bashka sozum yok harikasiniz iyi gunler dilerim Ablacim.

 5. Ellerine saglik cnm filizcim dogru soyluyorlar kizlar km ne derse desin tatlim bosver biz cok seviuoruz

  Filizcim nedan yorumum cikmiyo lutfan bakarmisin lutfan

 6. Özetler ücin teşekürler Filiz abla. Kim ne derse desin sen harikasın Filiz abla kötü niyetli insanlar ücin kafa yormaya gerek yok. Boşverrrr

 7. kanal 7 yi çoookkkk fazla ciddiyetsiz samimiyetsiz ve gereksiz kanal olarak görmeye başladım.
  ilerleme zahmetine girmiyor
  hint dizilerinin dışına çıkma cesareti yok sadece hint dizileri toplumda kendini geliştirme var diger kanallar gibi olamıyor sürekli geriye gidiyor
  can yoldaşım 22 30 veya 23 30 a alınması daha başarılı aşk yakar ı 15 30 da görmeliyiz
  bu kadar başarısız kanal kore çin japon pakistan gibi diziler e gitmek insanı küçültmez sırf 15 ve 20 bölümcük diye vermek istemeyen kötü bir zihniyet e sahip olmak iyi degil tayland. malezya.

 8. öyle çok büyük izlenen kanal degilsin tutmuşsun hint dizilerine gidiyorsun ya evrende bir türkiye bir hindistan yok sen kanal 7 hiç mi kendini geliştiremedin
  evrendeki diger dizilere gitmeyi denemelisin anlaşılan zahit akman ihsan aydın büyümeyi istemiyor bu dar görüşlülüktür 2018 kore
  esintisini rüzgarını getiren tekrar aynısını yapar her sene 4 dizi alsa olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu