Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti (7 Mart Pazartesi) Ved’in Sözleri Suraj’ı Yıkar

Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 220 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 220 bölüm özeti
 • 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 220 Bölüm Fragmanı
 • 7 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Mart Salı Can Yoldaşım 221 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Ved’in doğum gününde otel sahibi olmadığı ortaya çıkar. Ved babasına neden büyük adam olamadığını sorar!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Mart Salı Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti

Suraj ile Ved’in motosikletle okula doğru gitmesi ile başlar. Ved doğum günü yaklaştığı için babasına gerçekleri söylemek ister. Suraj oğluna neden canı sıkkın olduğunu sorar. Ved babasına “Canımın sıkkın olduğunu nasıl bildin baba?” deyince, Suraj onu çok iyi tanıdığını söyler.

Suraj ile Ved yolda dondurmacının önünde durup dondurmalarını yerken, Ved arkadaşlarına doğum günü partisini Suraj otelinde kutlayacağına dair söz verdiğini açıklar. Suraj oğluna meraklanmamasını, arkadaşlarını doğum günü için otele davet etmesini ister. Ved bu habere çok ama çok sevinir.

Chotu ile Bülbül bir plan yapar. Ankur’un sağlıksız beslendiğinden iş yerinde bayıldığına dair konuşma yapar. Ankita 6 yıl sonra değişen Chotu’yu tanıyamaz. Chotu da kendisini Ankur’un iş yerinde çalışan görevli olarak tanıtır. Ankita, Vansh ile Jaipur’a gittikten sonra, Ankur’un Puşkar da rezil olacağını düşünüp, gitmemeye karar verir.

Minakşi ile Santos bir adamın yanına gelirler. Minakşi inekten süt sağan adamdan yardım ister. Adam avukat olsa da süt sağması, Santos’u şaşırtır. Minakşi adamın rüşvet aldığını bahane edip, Ankur’un elinden Vansh’ı geri almak için adeta zorlar.

Ankur eve gelir. Ankita, Ankur’a ailesinin bölünmesini istemediğini, bu nedenle Vansh ile birlikte Jaipur’a gitmeyeceğini açıklar. Ankur her ne kadar “Bu Vansh için” dese de Ankita kararını verdiğini, Puşkar da kalacağını söyler.

Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti (7 Mart Pazartesi) Mohit Pari'yi Kandırmaya Çalışır

Suraj ile Sandiya kafede bir araya gelir. Suraj Ved’in sıkıntısını öğrendiğini, bu yüzden onu çağırdığını söyler. Sandiya ne olduğunu sorunca, Suraj da Ved doğum gününü otel de kutlamak istediğini, pahalı olacağı için çekindiğini söyler. Sandiya da Ved’in isteklerine karşı gelemez. Otel de yapılmasına onay verir.

Emily, yanında çalışan çırağının anne ve babasından habersiz evlenecek olması nedeniyle, Emily yanında ki kıza gelinlik bulmak, onun düğününü organize etmek ister. Mohit evlilik tarihini öğrenince Pari’nin yanına gider. Emily’in başka biri ile evleneceğini söyler. Pari babasına inanmaz. Emily Minakşi’nin yanına gider. Oradan gelinlik ister. Minakşi şakaya yapıp “Bu defa doğru kişiyi buldun mu yoksa!” der. Emily yanında çalışan kız için istediğini söyler.

Minakşi Emily’in neden gelinlik istediğini anlayınca, gelinliği yarı fiyatına verir. Mısri bu alışverişten memnun olmaz. Pari de uzaktan annesinin gelinlik aldığını görünce şaşırır. Mohit yanına gider ve kızına şöyle der.

“Ben sana demedim mi? Annen başkası ile evlenecek diye!”

Pari hala annesinin bunu yapabildiğine inanamazken, Mohit adım adın Pari’yi annesine karşı kışkırtmaya başlamıştır.

Suraj annesine bu ay kazancını daha sona vereceğini, Ved’in doğum günü partisini otel de kutlayacakları için para lazım olduğunu söyler. Minakşi Suraj’ın ilk defa aylık kazancını geç vereceğini söyleyip dalga geçer. Santos da Minakşi’ye kızar. Gizli gizli aldığı altınlardan haberdar olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya otele doğum günü partisi için rezervasyon yaptırır. Saat 17:00 da rezervasyon yapıldığını, hangi salonda olacağını, otel görevlisi Sandiya’ya haber verir.

Sandiya Ved’in öğretmeninden, Ved’in babasına yazdığı kompozisyonu okuduğu ana ait kamera kaydını ister. Öğretmende kaydı CD’ye aktarıp, Ved’e verir. Lakin Ved CD içinde ne olduğunu bilmez.

Ved ile Vansh okulda konuşur. Vansh Ved’in kolunda ki ipe dikkat eder. Vansh kolunda neden ip olduğunu sorar. Ved de babaannesi bağladığını, onu kötülüklerden koruduğunu söyler. Vansh da kendisinin büyük annesi olmadığını söyler. Bunun üzerine Ved Vansh’ın koluna, kendi kolundaki iplerden birini bağlar.

Doğum günü partisine gitmeden önce evde Ved için tören yapılır. Bu sırada Chotu telefondan Bülbül’ü görüntülü arar. Bülbül ile Vansh da Rathi ailesinin Ved için yaptığı aile için törene şahitlik eder.

“Seni seviyorum oğlum!”

Suraj oğluna böyle seslendiğinde, Vansh da uzaktan bende sizleri seviyorum deyince, Sandiya şaşırır. Vansh’ın sesi olduğunu söyler. Chotu da Bülbül ile görüntülü görüştüğünü, Ankur mahkemeden Rathi ailesi içinkarar aldırdığını, kendisi Rathi ailesine mensup olmadığı için bu karar onu bağlamadığını açıklar. Sandiya Chotu’ya teşekkür eder.

Santos ile Minakşi avukatın yanına giderler. Avukat, Vansh’ın koruyucu anne ve babasını sevmediğine dair bir dilekçesi ya da beyanı ile birlikte, Ankur ve Ankita’nın ona bakamadıklarına dair delil bulmaları halinde, Vansh’ı geri alabileceklerini açıklar. Santos Vansh’ı geri almak için bir umut doğduğunu görünce, çok ama çok sevinir.

Can Yoldaşım 220 Bölüm Özeti (7 Mart Pazartesi) Ved'in Sözleri Suraj'ı Yıkar

Ved annesine öğretmenin verdiği CD’yi verir. Sandiya Suraj’a bu videonun büyük sürpriz olacağını düşünür. Rathi ailesi çocuk partisi olacağı için Suraj ve Sandiya dışında diğer çocuklar gelir. Suraj otel müdürü ile konuşur. Otel müdürü hazırlıkların devam ettiğini, salonların hazır olduğunda haber vereceklerini söyler. Mısri yanında ki çocukları da alıp, otel içerisinden gezer. Ved’in doğum günü kutlayacağı salonun karşısında ki salona bakar. Onun daha güzel olduğunu gören Mısri, tabelaları değiştir.

Mohit, kızını kandırıp annesi ile arasını açmak ister. Pari annesinin şu günler de sessiz kalmasına canı sıkılırken, Mohit Pari’de ki bu değişimi görünce sevinir.

Otel görevlisi salonun hazır olduğunu söyler. Suraj otel içindeki salona gider. Oradaki yazan tabelaya göre içeri giren Suraj, hazırlıkları görünce çok beğenir. Sandiya da Suraj’ın çok pahalı süslemeler yaptırdığını görünce endişelenir.

Ved’in doğum günü için misafirler tek tek gelir. Tabelada yazan yere gelen misafirler, Ved’in ailesinin çok zengin olduğunu düşünür. Minakşi ile Santos da gizlice Ankur’un evini izler. Ankur’un Vansh’a karşı kötü davrandığını kanıtlamak için uzaktan izlerler. Bu sırada Vansh için Ankur ve Ankita sürpriz bir doğum günü hazırlamıştır.

Can Yoldaşım 220. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’ın çok para harcadığını düşünür. Suraj da Ved için her şeyi yapacağını, unutamayacağı bir doğum günü partisi vermek istediğini, masraftan da kaçmadığını açıklar.

Ved’in sınıf arkadaşlarından birinin ailesi Suraj ile konuşur. Büyük çocukları için aynı otel de doğum günü partisi vermek istediğini, indirim konusu hakkında konuşurlar. Suraj da otelin kurallarının katı olduğunu, indirime izin vermediklerini açıklar.

Gelen misafirler Suraj’ın otel sahibi olduğunu ama ufak bir indirimi bile çok gördüğünü söylerken, adam da Suraj’ın kılık ve kıyafetine dikkat çeker. Ayakkabısının yırtık olduğunu, yolda görse otel sahibi olduğu asla aklana gelmeyeceğini ifade eder.

Mısri’nin değiştirdiği tabela, diğer doğum günü kutlaması için gelen aileyi rahatsız eder.  Rahul’ün ailesi oteli dava edeceğini söyler. Otel görevlileri de hemen gerekeni yapacaklarını söyler.

7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Otel Müdürü Suraj'a Kızar

Mohit kızını yalnız yakalar. Annesi Emliy’in başkası ile evlenmeye karar verdiğini, ayı 26 için düzenlemeler bile yaptığını, artık Rathi ailesinden gideceğini açıklar. Pari sonunda babasının sözlerine inanır.

Doğum günü pastası gelir ve üzerinde Rahul’un adını görürler. Ved hemen yanlış pasta geldiğini söyler. Mısri tabelaları değiştirirken, pastaları akıl edemediği için endişelenir. Suraj görevliye yanlış patayı getirdiğini söyler. Otel müdürü başkasına rezerve edilen salonu kullandıkları için bağırır.

Suraj ile Sandiya, otel müdürünün açıklamalarından sonra şok olur. Gelen misafirler de otelin sahibi ile müdürün konuşmasına dikkat kesilir.

“Otelin sahibi, Suraj Rathi değil mi?”

Deyince, Suraj ve Sandiya otelin sahibi olmadıklarını açıklar. Sandiya onlara bunun kimin dediğini sorar. Sınıf arkadaşları da Ved’in açıkladığını söyler.

Tam da bu sırada Ved’in kompozisyonunu okuduğu anların videosu oynar. Ved orada babasının otel sahibi olduğunu söylediğini gören Suraj ve Sandiya yıkılır. Ved’in sınıf arkadaşları Ved’e yalancı deyip dalga geçer.

Davete gelenlerden birisi Suraj ile dalga geçer. Pahalı yerde davet vermeden önce iyi bir ayakkabı alması gerektiğini söyler. Suraj gelen misafirlerden özür diler. Partinin bittiğini açıklar. Misafirler otelden ayrılırken, Sandiya kimse kocası ile saygısızca konuşamayacağını, salonun parasını son kuruşuna kadar ödeyeceğini söyler.

Suraj morali bozuk bir şekilde otelden çıkar. Sandiya otel parasını ödeyip, hep birlikte Rathi evine gelir. Sandiya olup biteni açıklayınca, Santos’un canı sıkılır. Suraj’ın duygusal biri olduğunu, bu olaydan etkileneceğini söyler.

Ved gece dua ederken yanına Suraj gelir. Ona kızgın olmadığını söyler. Suraj oğluna banyo yaptırırken, neden yalan söylediğini sorar. Ved de babasına işi ile ilgili arkadaşları dalga geçtiği için utandığını söyler.

“Baba neden büyük adam olamadın!”

Deyince, Suraj bir kez daha yıkılır.

Can Yoldaşım 220 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 221 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Ved’e sıkıntısını sorar
 • Ved otelde doğum günü kutlamak istediğini söyler
 • Suraj Ved’e söz verir
 • Suraj ile Sandiya Ved’in doğum günü için otelde kutlaması için otelle görüşür
 • Minakşi ile Santos avukatla görüşür
 • Avukat Vasnh’ı geri almanın çok zor olduğunu ama imkansız da olmadığını açıklar
 • Mısri otelde doğum günü kutlaması için salonları değiştirir
 • Daha fazla para ödeyen adam, basit salonun kendisine geldiği için oteli dava edeceğini söyler
 • Otel müdürü Suraj’a kızar
 • Ved’in kompozisyondaki yalanı ortaya çıkar
 • Ved babasına evde neden büyük adam olamadığını sorar

Can Yoldaşım 220 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 220. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Mart Can Yoldaşım 220 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 221 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 220 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 221 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu