Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti (8 Mart Salı) Suraj’ın Dükkanı!

Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Mart Salı Can Yoldaşım 221 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 221 bölüm özeti
 • 8 Mart Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 221 Bölüm Fragmanı
 • 8 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 222 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Mart Salı Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Ved’in sözlerinde etkilenip, otel açmak için dükkanını satacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti

Ved ile Suraj’ın banyoda konuşması ile başlar. Ved ona neden büyük adam olamadığını sorar. Suraj’ın canı sıkılır. Bu sırada Santos ile Minakşi dertleşir. Santos oğlunu okutmadığı için pişman olduğunu, okuma yaşında Rathi ailesinin geçim derdi sırtına bindiğini, 14 yaşından beri durmadan çalıştığını söyleyip, derdini Minakşi ile paylaşır.

Santos oğlunun zeki olduğunu, okumayı da çok sevdiğini ama babası Arun’un rahatsızlanıp, tatlıcı dükkanında çalışamaz duruma gelince, Suraj okulu bırakıp, işlerin başına geçmek zorunda kaldığını, o günün şartlarında Suraj çok doğru yaptığını ama şimdi okutmadığına pişman olduğunu açıklar.

Emily de Sandiya ile konuşur. Suraj’ın güçlü biri olduğunu, kafasına takmamış gibi göründüğünü söylese de Sandiya Suraj’ın içten içe üzüldüğünü çok iyi bilir.

Arun ile Mohit başka bir odada aynı mesele hakkında konulur. Arun oğluna yeterince destek veremediğini, kendisi yüzünden oğlu okuyamadığını söyler. Mohit kendisini suçlamamasını ister. Bu sırada yanlarına Pari gelir. Mohit Pari’nin yanına gider. Ona asla yalan söylememesini, doktor olmak için de çok çalışmasını ister. Mohit kızı ile arasında ki kırgınlığı bitirdiği gibi, 6 yıldır gece gündüz yanında olan Emily ile arasını açtığını düşünür.

Suraj Ved’in yanına gelir. Sandiya Ved’i uyutacağını, onun uyumasını istese de Suraj Ved’i uyutmak istediğini söyler. Hep birlikte yatarlar. Suraj gecenin yarısında uyanır. Otel de herkesin kendisine söylediği sözleri düşünür. Evde Ved’in kendisine sözlerini hatırlar. Suraj gece evde duramaz. Kendi tatlıcı dükkanını gider.

Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti (8 Mart Salı) Minakşi Plan Yapar

Gün içerisinde yaşadığı kalp kırıklıklarını düşünür. Sandiya da bu arada uyanır. Suraj’ın odada olmadığını fark eder. Alt kata indiğinde, Suraj’ın dükkanda ağladığını görür. Santos da uyanır. Sandiya dükkâna gideceği sırada Santos onu durdurur. Suraj’ın tek başına ağlaması gerektiğini, kendi başına bu psikolojik durumdan çıkabilmek için güçlenmesi gerektiğini söyler. Sandiya kaynanasına sarılıp, gelin kaynana ağlar.

Ved Sandiya’ya eski okuluna dönmek istediğini, yeni okuluna da gitmek istemediğini söyler. Sandiya gerçekle yüzleşmesi gerektiğini, arkadaşlarına karşı şimdi gerçeği söyleyip, ilk başta söyleyemediği gerçekle şimdi yüzleşip, güçlü bir çocuk olmasını ister. Eski okuluna dönecek olursa, gerçekler ve korku her zaman onun peşinden geleceğini, hayatta hep kaçacağını söyler. Ved annesinin konuşmasından sonra annesine yeni okuluna gideceğini söyler.

Minakşi ile Santos, Vansh’ın Rathi evine gelmesi için bir planı olduğunu söyler. Santos ona planını sorar. Minakşi gizlice planından bahseder. Santos Bülbül’ün kötü ekileceğini ama sonunda Vansh’ın Rathi ailesine gelmesi kendisi için daha önemli olduğunu, planını başarı ile uygularsa arkasında olacağını söyler.

Sandiya, Ved ile okula gelir. Ved’in tüm arkadaşları Ved’e şöyle der.

“Yalancı Ved!”

Ved ise arkadaşlarının karşısına dimdik çıkar. Yalan söylediğini kabul edip, babası Suraj’ın nasıl biri olduğunu arkadaşlarına anlatır. Büyüyünce babası gibi tatlıcı olacağını bile söylerken, Sandiya bu anları kamera ile kaydeder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj önceki gece adeta kovurlur gibi çıktığı otele gider. Otel müdürü Sandiya’nın faturayı ödediğini, neden otele geldiğini sorar. Soraj kendilerine ait bir şey unuttuklarını söyler Müdür ne diye sorunca, oğlunun video kaydı salonda kaldığını söyler. Suraj onu alıp eve gelir.

Minakşi elini ve yüzünü gizleyip, Rathi evine hizmetçi olarak girmek için Bülbül ile konuşur. Bülbül Minakşi’nin yüzünü görmek istese de Minakşi yemin ettiğini, kocası gelene kadar yüzünü kimseye göstermeyeceğini söyler. Bülbül Minakşi’nin konuşmasından sonra ona acır. Babası ile konuşacağını, evde ona iş verebileceklerini söyler.

Suraj otelden eve döner. Sandiya da Ved’in video kaydını göstermek ister. Sandiya özellikle Ved’in konuşmalarını Suraj’a göstermek istese de Suraj gerek olmadığını söyler. Bu sırada Vikram abisine neden otele gittiğini sorar. Suraj da Ved’in video kaydını orada unuttukları için onu almaya gittiğini söyler. Sandiya Ved’in yalan söylediği video kaydını ne yapacaksın deyip, onu atmasını ister.

Suraj Ved’in sözlerinden soran otel açmaya karar verdiğini açıklar. Rathi ailesi şok olur. Herkes nasıl diye sorar. Suraj da hayalinin peşinden gidip, otel açacağını söyler. Vikram Ved’in sözlerini dikkate almamasını, yaş olarak ondan geçtiğini, büyük miktar da paraya ihtiyacı olacağını açıklasa da Suraj hayalinin peşinden gitmek istediğini ifade eder.

Can Yoldaşım 221 Bölüm Özeti (8 Mart Salı) Suraj'ın Dükkanı

Vikram otel açmanın bedelinden bahsederken, Minakşi onu hayal etmek için çok geç kaldığını söyler. Mohit de yaşlandığını ifade eder. Suraj hayalinin peşinden gideceğini, üstüne basa basa söyler. Santos herkes tepki gösterir.

“Oğlum Suraj senin arkandayım! Vikram dükkân açmak istediğinde maddi olarak onlara yardım ettin. Sandiya polis olmak istedi. Sen ona da destek oldun. Emily güzellik salonu açmak istedi. Onun dükkanını sen alıp, ona verdin. Şimdi oğlum bir şey hayal ediyor. Lakin siz ona engel oluyorsunuz!”

Diyerek evdeki herkese tepki gösterir. Suraj annesini arkasına aldığı için mutlu olduğunu söyler. Ved odasında resim yaparken, Suraj ile Sandiya odasına gelir. Ved babasına bir otel resmi gösterir. Babasına yeni açacağı otelin resmini çizdiğini, nasıl olduğunu sorar. Suraj da resmi çok beğendiğini ifade eder.

Santos oğluna destek verse de ilk başarısızlığında umutlarını kaybedeceği, bunun için korktuğunu söylese de Arun yapamazsa yeniden şekerci dükkanında devam edebileceğini açıklar.

Mohit Pari’nin aklına girer. Ona annesinin aldığı mangalsutra’yı ve gelinliği gösterip, annesine tepki göstermesini ister. Emily giderken Pari yanına gelir. Ona sarılıp, vedalaşır. Emily de yakında geleceğini, merak etmemesini ister. Emily gittikten sonra Mohit neden annesine kızmadığını sorar. Pari de artık büyüdüğünü, annesine karşı kasten kışkırtmaya çalıştığını çok iyi bildiğini söyler.

Sandiya banka memuru gibi Suraj ile konuşur. Bankalarından neden kredi istediğin sorar. Suraj da hayalini gerçekleştirmek istediğini söyler. Sandiya da banka memuru gibi ona kredi verdiklerini söyleyip gülümserler.

Can Yoldaşım 221. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram ile Minakşi kendi aralarında Suraj’ın otel açma sevdası hakkında konuşur. Vikram abisi adına endişelendiğini, başarısızlıkla sonuçlandığında, iyice yıkılacağını söyler. Minakşi ise şöyle cevap verir.

“Aman üzüldüğün şeye bak. Suraj bizden para istemediği için asla üzülmemesin!”

Diyerek, Suraj’ın onlardan para istemediği için sevinmesi bile gerektiğini ifade eder.

Bülbül Minakşi’yi arar. Babası ile konuştuğunu, bir sonraki gün gelip işe başlayabileceğini söyler. Minakşi bu habere çok sevinir. Mısri konuşmaları yarım yamalak duyar. Annesine şantaj yapar. Babası ve herkese duyduklarını söyleyeceğini dile getirir. Minakşi ondan ne istediğini sorar. Mısri 3 takım sari der. Minakşi iki takım sari vereceğini söyler.

Suraj Santos’u tapınağa getirir. Suraj ona 14 yaşında getirdiği tapınak olduğunu, bura da ona verdiği kaşıkla tatlıcı dükkanını açtığını söyler. Santos hiçbir zaman unutmadığını dile getirir. Suraj yeniden annesine tapınak da dua edip, yeni bir işe gireceğini, girdiği işte muvaffak olmak istediğini ifade eder. Santos ona dua eder.

Suraj mahalleye gelir. Tüm Rathi ailesini tatlıcı dükkanına çağırır. Sandiya ve Suraj ailesine dükkânda hizmet eder. Herkes bu kutlamanın amacını sorar. Sandiya da bir taraftan bu anı ölümsüzleştirmek için kaydeder.

8 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Dükkanın Yeni Sahibi Dükkanın Tabelasını İndirir

Ertesi gün Ved arkadaşları ile yeni aldığı patenini gösterirken bir adam Suraj’ın tatlıcı dükkanını panosunu sökerken görür. Ved adama kızıp, durmasını söyler. Rathi ailesi oraya gelir. Herkes adama kızar. Adam da Rathi ailesine şöyle der.

“Ben bu dükkânı Suraj Rathi’den satın aldım. Artık bu dükkân benim!”

Suraj ailesini eve toplar. Otel işine girmeye karar verdiğini, en ufak başarısızlıkta geriye dönmek için hiçbir umudunun olmasına izin vermek istediği için dükkanı sattığını açıklar.

Suraj Santos’a dükkânın mülk sahibi olduğu için parmak izini, imza olarak kağıda basmasını ister. Santos üzülse de Suraj’ın arkasında olduğunu söyler.

Minakşi Ankur’un evinde hizmetçi olarak başlar. Asıl amacı evde Ankur’un çocuklara kötü davrandığı ana ait bir kamera kaydı çekmek için oraya adını değiştirerek girmiştir.

Minakşi Vansh’a süt verir. Vansh süt istemez. Bu sırada Ankur gelir. Bilgisayarın pili bittiğini görünce onu masaya bırakır. Minakşi bilerek sütü Vansh’a uzatır. Vansh sütü itekler ve bilgisayara dökülür. Ankur sinirle oraya gelir. Minakşi hemen telefonundan kamerayı açıp, kayda başlar. Lakin Ankur onlara kızmaz.

Can Yoldaşım 221 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 222 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Ved’in sözlerinden etkilenir
 • Suraj dükkanında gidip ağlar
 • Suraj ertesi gün otele gidip Ved’in konuştuğu video kaydını alır
 • Minaki Ankur’un evine hizmetçi olarak işe başlar
 • Suraj Ved’in istediği gibi baba olmak için otel açmaya karar verir
 • Sandiya ve Santos destek verir
 • Suraj Tatlıcı dükkanını satar
 • Ved dükkanın satıldığına çok üzülür
 • Minakşi Ankur’un Vansh’a kötü davranmasını bekler
 • Ankur çocuklara hep iyi davranır
 • Pari babasının ne yapmak istediğini fark eder

Can Yoldaşım 221 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Mart Salı Can Yoldaşım 221. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Mart Can Yoldaşım 221 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 222 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 221 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 222 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu