Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti (9 Mart Çarşamba) Suraj’ın Hayali Yarım Kalır!

Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 222 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 222 bölüm özeti
 • 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 222 Bölüm Fragmanı
 • 9 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım 223 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj otel için bankaya kredi almaya gitse de eli boş döner!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti

Suraj herkese hayalindeki otelin çizimini gösterir. Vedi’n çizimi ile birleştirdiğini söyler. Ved bu habere çok sevinir. Suraj hayalindeki otelin nasıl olması gerektiğini tek tek anlatır. Otelleri ünlü yapan oranın mutfağı olduğunu, bu nedenle hayalindeki otelin mutfağı da çok büyük olacağını açıklar.

Suraj dükkânın satışından elde ettiği paraya, otelin arazisini satın almıştır. Bunu kutlamak ister. Santos herkese tatlı yapacağını söyler. Ved ise dondurma canı çektiğini söyleyince, Suraj Mohit’e para verip dondurma almasını ister. Lakin Suraj’ın cebinde para çıkmaz. Ved babasının parasız kaldığını görünce üzülür.

Suraj Sandiya’dan bir miktar para ister. Suraj parayı Mohit’e verir. Mohit de herkese dondurma almaya gider.

Daisa Rathi ailesini ziyarete gelir. Mahallede konuşulan lafları söylemek istediğini dile getirir. Tatlıcı dükkânını Suraj’ın satmasına karşı mahalleli rahatsız olduğunu, dükkâna çok alıştıklarını söyler.

Daisa dondurma yiyen Rathi ailesini görünce, Suraj’ın para biriktirmesini, şimdiden dükkânın parasını çarçur etmemesini ister. Ved de babasının parasına almadıklarını, dondurma parasını annesi Sandiya verdiğini söyler. Daisa aradığı lafı bulduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti (9 Mart Çarşamba) Daisa Suraj ile Dalga Geçer

Suraj ve Rathi ailesine yüklenir. Suraj’ın beş parasız kaldığını, eşinin parasını yemeğe utanıp utanmadığını sorgular. Sandiya kocasına destek çıkarken, Daisa Suraj’ın evlilik yeminini hatırlatır. Eşlerinin giderlerini karşılamaya söz verdiğini söyler. Sandiya da ettiği yemini Daisa’ya hatırlatır. Eşinin her türlü yardımına koşacağı konusunda yemin ettiğini dile getirir.

Diasa toplumun bunu eleştireceğini, söyleyip evden gider. Minakşi, mevcut durumu çok iyi bildiğini, Daisa bir noktada haklı olduğunu, topluma bu durumu anlatmanın zor ve zahmetli olacağını söyler. Suraj duydukları karşısında köşesine çekilip ağlar. Sandiya ve Santos da onu görünce ağlar.

Sandiya Suraj’a para vermek ister. Lakin Suraj parayı kabul etmez. Sandiya, Suraj’a bir aile olduklarını, ne zaman dara düşerse birbirlerine yardımcı olmaya dair verdikleri sözleri hatırlatır. Suraj da ihtiyacı olduğunda alacağını söyler. Bu sırada yanlarına Ved gelir. Suraj bir sonraki gün bankaya gideceklerini açıklar. Ved de onlarla gelmek ister. Suraj da gelebileceğini söyler.

Chotu her zaman Suraj’a yardım ettiğini ama otel konusunda hiçbir fikiri olmadığını, ona yardım edemediği için üzgün olduğunu açıklar. Suraj da ona dua etmesinin yeterli olabileceğini söyler.

Minakşi Santos’un yanına gider. Ajanlık görevini yapmaya çalıştığını ama Ankur, Vansh ne kadar yaramazlık yapsa da ona hiçbir zaman kızmadığını, ceza verirken bile ödül gibi ceza verdiğini söyler. Santos bu habere çok sevinince Minakşi şaşırır. Taraf değiştirip değiştirmediğini sorar. Santos da ona taraf değiştirmediğini, Vansh’a bu zaman kadar Ankur’un nasıl baktığına dair önemli bilgi verdiğini söyler. Bu sırada Minakşi’nin oğlu Golu gelir. Kavanozu kırdığını söyler. Minakşi oğluna kızar.

“Sen Ankur’un iyi bir baba olamadığını kanıtlamak isterken, önümde iyi bir anne olamadığını kanıtlıyorsun!”

Diyerek Minakşi’nin Golu’ya kızmasına karşı çıkar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Sandiya ve Ved bankaya gider. Suraj otel işine girmek istediğini, bu konunda oteli yapacakları yer için arazi satın aldıklarını, otel inşaatı için kredi almaya geldiklerini söyler. Banka görevlisi tecrübesi olup olmadığını sorar. Sandiya dünyaca ünlü şef yarışmasını kazandığını söylese de banka görevlisi otel işletmek ile yarışmada birinci olmanın çok farklı olduğunu söyler. Ved babasının rüyası için geldiklerini, babasının rüyasını gerçekleştirmek için kendilerine para vermesini ister. Banka görevlisi kefil olmadan para vermeyeceğini açıklar.

Mohit gazetede karısı Emily’in evlenmek istediğine dair bir haberini görür. Bu haberi hemen Santos’a gösterir. Santos da şaşırır. Hemen Emily’e haberi sorar. Emily de zaten evli olduğunu, gazeteye de ilan vermediğini söyler. Pari oraya gelir ve gazeteye ilanı kendisi verdiğini söyler.

Suraj bankadan çıkarken Ved ile Mısri de orada Suraj’a destek verir. Hayallerinin peşinden gitmesini ister. İkisi de Suraj’a güvendiklerini söyler. Suraj çocukların bir kez daha güveni alınca mutlu olur. Çocuklar eve döner. Suraj kredi almak için kefile ihtiyacı olduğunu, kefil dışında işine ortak bile bulabilecekleri konusunda konuşur. Suraj yatırımcılarla görüşüp, finansman işini çözeceğini dile getirir.

Can Yoldaşım 222 Bölüm Özeti (9 Mart Çarşamba) Suraj'ın Hayali Yarım Kalır

Mohit Pari’ye annesini korumak adına yalan söylediğini açıklar. Lakin Pari annesinin haberi olmadığını, annesinin yıllarca acı çektiğini, şimdi iyi bir hayatı hak ettiğini, Anjali’den gazeteye ilan için yardım aldığını açıklar.

Santos torunu Pari’ye Emily’in bir kocası olduğunu, Mohit’in artık burada olduğunu söylese de Pari Mohit’in ona ne yaptığını, annesi ile arasını bozmak adına neler yaptığını açıkladıktan sonra Pari küçücük yaşına rağmen babaannesine şöyle seslenir.

“Söyle babaanne! Benim üzerime yemin et. Mohit bir koca olarak görevini yerine getiriyor mu? Mohit bir baba olarak, babalık vazifesini yerine getirebiliyor mu?”

Deyince Santos ve Emily ağlar. Emily kızına sarılıp öyle konuşmamasını, ikinci bir evlilik istemediğini söyler.

Suraj Vikram’ın da desteği ile finansman için Yogita Madam ile görüşmek ister. Lakin ilk başta, başka biri ile yanlışlıkla görüşüp, hayalinden bahseder. O kişinin Yogita olmadığını anlayınca özür diler. Yogita Suraj’ın hayallerine para bağlayamayacağını söyler.

Suraj bu sırada yanlışlıkla tanışıp derdiğini anlattığı Aditi’nin derdiğini öğrenir. Ona tavsiye verir. Adam Suraj’ın tavsiyesi ile sahibi olduğu takımın oyuncuları ile yollarını ayırmaya karar verir.

Can Yoldaşım 222. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Pari ile Mısri Emily’in ikinci evliği hakkında gizli gizli konuşur. Pari Mohit ile annesinin bir arada kalmasına dahi dayanamadığını, artık annesinin de Sandiya & Suraj veya Minakşi & Vikram gibi olmasını istediğini, annesinin evde 6 yıldır yalnız olduğunu söyler. Tam da bu sırada yanlarına Santos gelir. Ona ikinci evlilik meselesini aklında çıkarması konusunda tavsiye verir.

Ved, Vansh’ın evine grup ödevini yapmak için gitmek ister. Vikram Ved’i Ankur’un evine götürür. Minakşi Vikram’ı orada görünce hemen kendisini gizler. Vikram zengin evi olduğu için sari satmak ister. Evde sadece hizmetçisinin sari giydiğini fark eden Vikram, hizmetçiye %10 indirim bile yapacağını söyler. Bir arada Minakşi’nin sesini duyar gibi hissettiğini söylese de Minakşi kendisini gizlemeyi başarır.

Sandiya bankadan kredi için 14 yıldır düzenli olarak şeker aldığı toptancısına rica etmesini ister. Suraj toptancının yanına gider. Toptancı ona kredi alırken kefil olacağını ama Sandiya’nın da başka bir konudan yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Suraj Sandiya’yı işe karıştırdığı için adam kızar ve kefilliğini istemediğini söyler.

Suraj gittiği her kapı yüzüne kapanır. Bu sırada yanlışlıkla tanıştığı takım sahibine söylediği sözler aklına gelir. Yoların bittiğinde kendisine yeni bir yol seçmesi konusunda ki düşüncesi aklına gelir.

9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Bülbül Santos'dan Hesap Sorar

Ved ile Vansh, ödev yaparken Minakşi yüzü kapalı bir şekilde hizmetçi gibi pizza getirir. Minakşi Ved’in kırmızı biber yemediğini söyleyince, Ved ona bunu nasıl bildiğini sorar. Bülbül hizmetçinin boynundaki altınları görünce polisi aramakla tehdit edince, Minakşi yüzünü açar. Bülbür hemen Minakşi’yi tanır. Ona neden evine gelip, hizmetçi kılığına girdiğini sorar. Minakşi de tüm gerçeği Bülbül’e açıklamak durumunda kalır.

Chotu kabaddi turnuvasında oynamak için gitse de tanımadığı kişiler tarafından dayak yer ve yaralanır. Chotu Rathi evine gelir. Santos oğlu gibi Sevdiği Chotu’nun ayağının kırılmasına üzüldüğünü söyler. Chotu da birinci olana verilecek olan 50 Lakh’ı alıp, Suraj’ın otel inşaatına vermek istediğini ama şimdi yapamayacağını söyler.

Suraj Chotu’nun konuşmasından aklına bir fikir gelir. Otel arazisini turnuva alanı gibi düşünmesini ister.

Bübül Minakşi’yi de alıp Rathi evine gelir. Santos’a neden bütün bunları yaptığını sorar. Santos da torununu tesadüf eseri gördüğünü ama Ankur mahkeme kararı aldırıp, hapse attırmak için elinden geleni yaptığını söyler. Bülbül ilk başta babasının bu kadar katı olabileceğine inanamaz.

Bülbül aradaki çekişme nedeniyle babası biricik kardeşinden olduğunu, halası da kardeşi Ankur’dan olduğunu, Vansh’ı verirken ilişkileri geliştirmek adına verdiklerini ama sonu kötü bittiğini söyler.

Can Yoldaşım 222 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 223 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj otel için arazi satın alır
 • Daisa Suraj ile dalga geçer
 • Banka Suraj’a kredi vermez
 • Ved, Sandiya ve Suraj Bankadan kredi ister
 • Banka kefil ister
 • Suraj 14 yıldır çalıştığı toptancısından yardım ister
 • Toptancı şart sunar
 • Suraj finansman arar
 • Gitti her kapında hayali için kredi alamaz
 • Pari annesi için gazeteye ilan verir
 • Mohi Emily’in evlenmek için gazeteye ilan verdiğini zanneder
 • Pari ilanı kendisi verdiğini açıklar
 • Minakşi Ankur’un evinde Bülbül’e yakalanır

Can Yoldaşım 222 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 222. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Mart Can Yoldaşım 222 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 223 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 222 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 223 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu