Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti (10 Mart Perşembe) Suraj’ın Hedefi!

Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım 223 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 223 bölüm özeti
 • 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 223 Bölüm Fragmanı
 • 10 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Mart Cuma Can Yoldaşım 224 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, hedefine ulaşmak için Sandiya’dan ders alır. Kabaddi turnuvasına katılmak için çalışır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Mart Cuma Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj Kabatti oyununun birincisine verilecek olan büyük ödülü alabilirse, hayallerine de ulaşabileceğini söyler.

Pari ile Mısri de Emily’in kendisine uygun bir eş bulması için annesinden habersiz bir plan yaparlar. Bu sırada yanlarına Emily gelir. Meselenin ne olduğunu sorar. Mısri yalan söyler. Anne kız, dans yarışmasından bahsettiklerini, Pari’nin çok katılmak istediğini söyler. Emily de dans etmeyi çok bilmediğini söyleyince, Mısri Pari ile dalga geçer gibi yapar. Annesi Emily’in dans etmediğini daha önce söylediğini, bu hayalinden vaz geçmesini söyler. Emily gaza gelir ve yarışmaya katılacağını söyler.

Minakşi yeni sariler satın aldığını, onları yerleştirmesi gerektiğini söylerken, Mohit onlarla dalga geçer. Dükkanları Suraj’ın üzerine ait olduğunu, Suraj otel yapmak istediğini, paraya sıkıştığında dükkanlarını satabileceğini söyleyip, kardeşi kardeşe düşürür.

Suraj tam da bu konuşmanın üzerine oraya gelir. Kardeşlerine asla korkmamasını, kimsenin dükkanında gözü olmadığını, tapuda herkesin dükkanını devredeceğini, evrakları hazırlamasını ister. Minakşi buna çok sevinir.

Santos eşi Arun ile tapınaktan gelir. Suraj’ın dükkanları devredeceğini duyunca sinir olur. Ailenin birbirine güven demek olduğunu, onu devretmemesini istese de Suraj giderken geride kimseyi korku içinde bırakmak istemediğini, bundan dolayı herkesin dükkanını devrederse içi rahatlayacağını söyler.

Sandiya turnuvalarda Suraj’ın oynayabilmesi için fiziksel açıdan güçlü olması gerektiğini söyler. Chotu da oyunun nasıl oynanacağı konusunda Suraj ve Sandiya’ya detaylı bilgi verir.

Santos Suraj’ıın geride kimseyi bırakmak istemediğini, ailesi ile bir bütün olmak istediği konuşmasında etkilenir. Santos Bülbül’ü arar. Çok geçmeden Vansh Ankur’un yanına gelir. Gerçekleri öğrendiğini, gerçek babası başkası olduğunu söyleyince, Ankur şok olur.

Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti (10 Mart Perşembe) Ankur Özür Diler

Bülbül’e bir şey söyleyip söylemediğini sorar. Bülbül hayır deyince, Ankur Vansh’a dışarıda biri ile konuşup konuşmadığını sorar. Vansh da hayır der. Bülbül araya girer ve Vansh’ın şaka yaptığını söyler. Bülbül Vansh’ı alıp odasına götürür. Bu sırada içeri Santos girer.

Santos biraz önce yaşadıklarının gerçek olabileceğini, mahkeme kararına rağmen Vansh’a tüm bunları anlatabileceğini söyler. Ankur ona yapamayacağını söylese de Santos ayırmak istemiş olsa idi çoktan yapacağını, asıl amacı torununu görmek olduğunu, Sandiya fedakârlık edip evladına birini verirken, abisi olarak bencillik yaptığını söyler. Ankur bu konuşmadan etkilenir.

Suraj rüyasında kabaddi maçı oynarken yatağından düşer. Sandiya uyanır. Sandiya hayaller rüyalara girmeye başladığında onu durduracak bir şeyin olmadığını, kendisi de polis olmak istediğinde rüyasında hırsızları kovaladığını söyler.

Pari ile Mısri, anne ve kızın dans yarışması için dans hocası ayarladıklarını, onunla dışarıda görüşmesi gerektiğini söyler. Pari annesini süsleyip birlikte kafeye giderler. Çok geçmeden bir adam gelir. Adam Emily’in evlenmek için oraya geldiğini zannederken, Emily de Pari ile kendisine dans hocalığı yapacak kişi ile buluştuğunu zanneder.

Adam evlilikte bahsetmeye başlayınca, gerçek çok geçmeden anlaşılır. Mohit oraya gelip, Emily ile dalga geçer. Emily ve Pari eve döner. Santos Pari ile özel olarak konuşur. Annesi Emily’in Mohit ile nasıl evlendiğini aşk evliliği yaptıklarını, Emily’e biraz zaman vermesini, aralarındaki sorunun çözülmediğini anladığında kendisi Emily’i evlendirmek için öncü olacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj sabah erkenden kalkar. Sandiya bugün antrenman için ilk günü olduğunu, hemen hazırlanmasını ister. Ved de babasına sporcu gibi giyinmesini ister. Sabah evden çıkarken Vansh Rathi evine girince herkes şaşırır. Sandiya Vansh’a nasıl geldiğini sorar. İçeri Bülbül gelir. Onu getirdiğini söyler. Sandiya Ankur’un buna çok kızacağını söyler. Tam da bu sırada içeri Ankur girer ve şöyle der.

“Neden kızayım ki! Özür dilemek için 6 yıl geçmesi gerekiyormuş. Senden özür dilerim kardeşim Sandiya!”

Sandiya ve Ankur barışır. Suraj ve Sandiya Vansh’a doya doya sarılır. Vansh artık akrabaları olduğunu söyler. Santos da ağzında “Siz kardeşsiniz” sözünü kaçırınca, herkes şok olur.

Minakşi Pari ile Golu gibi herkesin kuzen olduğunu, birbirlerini kardeş olarak gördüklerini söyler. Mısri de artık bir ablası olduğunu söyler. Bülbül de aynı düşünceleri paylaşır. Suraj Santos’un güzel tatlılar yaptığını ama kendisi geç kalacağı için antrenmana gitmek zorunda olduğunu söyler. Ankur ve Vansh uzun zaman sonra Rathi evine giderken, Suraj ve Sandiya antrenman için dışları çıkarlar.

Can Yoldaşım 223 Bölüm Özeti (10 Mart Perşembe) Suraj'ın Hedefi

Sandiya Suraj’ın eğitimi için özel bir alana giderler. Suraj ilk antrenmanlarında çabuk yorulması Sandiya’yı endişelendirir. Her geçen gün Suraj dayanıklılığının üzerine koyar. Sonunda Suraj kabaddi maçı için hazır olduğunu hisseder.

Santos Suraj’ın 15 gün olmayacağını, kabaddi maçına gidip, oradan ödülü alıp geleceğini söyler. Suraj evdeki herkesle tek tek vedalaşır. Daisa Suraj’un yaşlı olduğunu söyleyip, hayalleri için kendisini rezil etmemesini istese de bu Suraj’ı durdurmaz.

Suraj’ın tatlıcı dükkanını sattığı adam Suraj’a tatlı ikram eder. Ödülü kazanması için ona dua edeceğini söyler. Suraj dualarla uğurlanır.

Can Yoldaşım 223. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj kabaddi seçimimi yapılacağı adrese gelir. Lakin onun gibi 30 kişi de kapıda beklediğini görür. Suraj herkesin neden beklediğini sorar. Bu sırada kapıdaki güvenlik görevlileri Kabaddi takımının sahibi yeni bir takım istemediğini, eski takımla yola devam etmek islediğini söyler. Suraj hayalleri yıkılır. Oradaki bulunanlar güvenlik görevlisi dövmek ister. Suraj güvenlik görevlisinden takımın sahibi bayanla görüşmek istediğini söyler.

Güvenlik görevlisi Kabaddi takımının sahibi bayanı arayıp meseleden bahseder. Güvenlik görevlisi bayanın görüşmeye gelmeyeceğini, uzaklardan gelenlerin yol masraflarını ödeyeceğine dair garanti verdiğini söyleyince, 40 kişinin 10’u bu açıklamadan sonra oradan ayrılır. Suraj hayalleri için son şansı olduğunu, bayanla görüşmeden oradan gitmemeye karar verir.

Ved babasının seçilebilmesi için tapınağa gidip dua etmeleri için herkesi ikna eder. Suraj, Santos ve Ved ile birlikte tapınağa giderler. Antos Ved’e nasıl dua edeceğini anlatır. Ved dua ettikten sonra tapınağın bahçesine çıkar. Bu sırada hırsızlar din görevlisini tehdit edip, altın kasasının anahtarını ister. Ved hemen gelip, durumu annesine bildirir.

Sandiya Ved’e Santos’un yanına gidip, tapınağın içindeki odayı içeriden kilitlemesini, kendisi bu durumu çözeceğini söyler. Ved Santos’a durumu anlatır. Santos da orada bulunan herkesi güvenli odaya kilitleyip, korku dolu bakışlarla Sandiya’nın gelmesini bekler.

10 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kabaddi Takımına Suraj Seçilir

Sandiya hırsızların bulunduğu odanın penceresinden içeri bakar. Yerden tabanca boyunda bir sopa alır. Yerdeki tenekeyi uzağa atar. Hırsızlar sesin geldiği yere gider. Sandiya bir hırsızı yakalar. Bıçağını alıp, sırtına sopayı silah gibi gösterip içeri girer. Diğer hırsızlar da polis memuru olduğunu, çantayı verip, din görevlisini serbest bırakmasını ister.

Hırsız çantayı telim ettiği anda Sandiya’nın elindeki silah değil, sopa olduğunu fark eder. Lakin Sandiya yerdeki çantayı alıp hızla kaçar. Sandiya birkaç kez hırsızları atlatsa da sonunda hırsızlar içeride kilitli duran kişileri öldürmeye başlayacağını yüksek sesle söyleyince, Sandiya saklandığı yerden çıkar. Kendisini aciz ve yorulmuş gibi gösterir.

Sandiya hırsızlara para dolu çantayı vermek için yaklaşır. Orada bulundan demir çanı fark eder. Onu alıp hepsini tek tep döver. Başlarında ki adam Sandiya’ya vurur. Sandiya yere düşer. Bu sırada Suraj’ın Sandiya’ya söylediği şu sözlerini hatırlar.

“Sandiya anneme böbrek vermenin bir bedeli var. Eskisi kadar güçlü olmayacaksın. Sen bir polissin. Bu güce ihtiyacın var!”

Sandiya kendisine hızla yaklaşan ve elinde bıçak olan hırsızdan kurtulamayacağını anladığı anda olay yerine Zakir ile birlikte polisler gelir. Hırsızları tek tek yakalar. Sandiya Zakir’e teşekkür eder. Zakir görevinden yükselmiştir. Sandiya ise böbreğini verdiği için daha pasif görevlerde çalıştığı için mevcut rütbesinde kalmıştır.

Zakir ona ülke güvenliğini tehdit eden büyük bir örgütün peşinde olduğunu, bu konunda yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sandiya tek böbrekle ülke güvenliğine zarar verecek kişilere karşı mücadele edemeyeceğini söyler.

Suraj ve yanında bulunan 25 kişi son otobüse binmez ve kabaddi takımının sahibi bayanla görüşüp, takımda olmak istediklerini dile getirir. Son otobüs de gittikten sonra içeriden biri gelir. Herkesi içeri davet eder.

Suraj da içeri girenler arasında olur. Herkes yeni takım kurup kurmayacağını sorar. Kadın da yeni takıma ihtiyacı olduğunu ama kimin gerçekten savaşmak isteyip istemediğini görebilmek için test etmek maksadı ile beklettiğini söyler.

Kabaddi takımı için cesur ve yetenekli 10 kişiye ihtiyacı olduğunu, 15 gün boyunca bazı testlerden geçeceklerini söyler.

Can Yoldaşım 223 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 224 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Kabaddi turnuvasına katılmak ister
 • Sandiya Suraj’a antrenman yaptırır
 • Mohit Suraj’ın dükkânları satabileceğini söyler
 • Suraj herkese dükkanlarının tapusunun vereceğini açıklar
 • Santos Ankur ile konuşur
 • Ankur hatasını anlar
 • Ankur 6 yıl sonra Rathi evine gelir
 • Ankur balası Sandiya’dan özür diler
 • Suraj Sandiya’dan eğitim alır
 • Kabaddi turnuvası için yeni kurulan takım seçmelerine gider
 • Suraj hedefine ulaşmak için sabırla bekler

Can Yoldaşım 223 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Mart Perşembe Can Yoldaşım 223. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Mart Can Yoldaşım 223 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 224 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 223 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Mart Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 224 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu