Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti (11 Mart Cuma) Chander Sandiya’yı Tehdit Eder!

Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Mart Cuma Can Yoldaşım 224 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 224 bölüm özeti
 • 11 Mart Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 224 Bölüm Fragmanı
 • 11 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 225 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Mart Cuma Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ilk turu geçer. Suraj’ın otel arazisine göçmenler yerleşir. Sandiya göçmenleri araziden çıkarmak isterken, adamlar Sandiya’yı tehdit eder!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti

Suraj ailesi ile görüntülü telefonla görüşmesi ile başlar. Suraj iyi olduğunu söylerken, Ved annesinin tapınakta hırsızlarla nasıl baş ettiğini anlatmak üzereyken, Sandiya telefonu alır. Suraj bir şey olup olmadığını sorar. Sandiya iyi olduğunu, onu özlediğini söyleyerek konuyu geçiştirir.

Suraj telefonu kapatır. Aynı odada kalan rakiplerinden biri Suraj’ın ailesini sorar. Suraj 34 yaşında olduğunu, 12 yıllık evli olduğunu ve 7 yaşında oğlu olduğunu açıklar. Adam içinden yaşlı bir rakibini şimdiden elediğini düşünür.

Mohit Minakşi’nin aklını bulandırır. Emily’in miras paylaşılırken evi alacağını söyleyip gider. Vikram gelir. Neden canı sıkkın olduğunu sorar. Minakşi de Emily’e evi vereceklerini söyler. Mohit yine aile içinde fitenin başı olur.

Kabaddi takımını sahibi Bayan Aditi ofisinde çalışırken, Suraj ile biraz önce konuşan Prem onun ofisini önüne gelir. Aditi’ye âşık olduğu için uzaktan unu izler. Aditi sesleri fark edince hemen oradan uzaklaşır. Lakin elindeki mektubu düşürür.

Bayan Aditi ofisin önüne gelir. Yerdeki yazan notu bulur. Suraj’ın 34 yaşında ve eğitimler de zaman kaybı olduğuna dair yazan notu okuyan Aditi, derin düşüncelere dalar.

Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti (11 Mart Cuma) Suraj Yaşın Değil Cesaretin Önemli Olduğunu Açıklar

Santos Sandiya’nın hırsızları bir bir alt etmesinden sonra, evde Sandiya’nın madalya ve takdirnamelerini çocuklara gösterir. Sandiya’nın neler yaptığını onlara anlatırken, Sandiya da o anları yeniden gözlerinin önünden canlandırır. Zakir’in onu yeni bir göreve davet ettiği sözlerini hatırlar.

Bayan Aditi, takımına seçmek için çağırdığı 40 adayı kamp alanına toplar. Ondan kendisine gelen mektubu gösterir. Suraj’ı herkesin önüne çıkartır. Suraj’a bir şey söylemek isteyip istemediğini sorar. Suraj meseleni yaşla alakalı olduğunu anlayınca şöyle der.

“Bu maç akılla ve zihinle oynanan bir oyundur. Ben buraya her şeyimi feda edip geldim. Yaşımın buna engel olacağını düşünüyorsanız, beni gönderebilirsiniz. Şu an 40 kişiyiz. Ben son 10 kişi arasına girmek için çabalayacağım!”

Aditi Suraj’ın konuşmasında etkilenirken, Suraj’a bu tuzağı kuran Prem sinir olur. Aditi Suraj’ın bu hırsını oyun alanında da göstermesini, bir sonraki gün 40 kişiden 20’si eleneceğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya’ya Ved’e yemek yedirir. Çocukların çok sıkıldığını gören Sandiya, onları Suraj’ın otel yapacağı araziye götürüp, orada piknik yapacaklarını açıklar. Çocukları alıp yola çıkarlar. Sandiya otel arazisine geldiğinde şok olur. Oraya yerleşmiş göçebeleri fark eder. Sandiya onların başında ki Chander ile görüşür. Adam arazinin yıllarca kendilerinde olduğunu, kendi arazisi olduğunu sert bir dille söyler. Sandiya adamın yüzüne iyice bakıp, çocukları alıp oradan uzaklaşır. Sandiya gittikten sonra bir araba gelir. Chander adama dediğini yaptığını söyler.

Sandiya olup biteni Rathi ailesine anlatır. Santos endişelenir. Suraj arazi için dükkanını bile sattığını söyler. Sandiya merak etmemesini, onları araziden çıkartacaklarını dile getirir. Sandiya mahkemeden göçebeler için tahliye emri çıkartır. Aldığı emirle birlikte otel arazisine gider.

Bhaiya, Sandiya’nın sert kayaya çarptığını, araziden çıkmaya niyetlerinin olmadığını, başına belaya aldığını açık açık söyler. Sandiya Chander ve diğerlerini alıp, araziden uzaklaştırır.

Ertesi gün kamp alanında bir eğitmen oyunu anlatır. Gözleri bağlı şekilde tüm engelleri tek tek geçip, yukarıda duran küpü kırması gerektiğini kendisi bizzat göstererek anlatır. Srauj nasıl yapacağını düşünürken, Suraj’ı sevmeyen Prem da Suraj’ın ilk 20 arasına giremeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 224 Bölüm Özeti (11 Mart Cuma) Chander Sandiya'yı Tehdit Eder!

Kabaddi eğitmeni Mahendra, adayların engelleri nasıl geçmesi gerektiğini, gözleri kapalı şekilde tek tek gösterir. Kabaddi konusunda uzaman olan adam, nasıl yapılacağını gösterdikten sonra ilk grubun hazır olmasını ister.

Minakşi Emily’i evden gönderip, Rathi evinin kendisine kalmasını ister. Bunun için Emily’e ikinci evlilik meselesini açar. Emily de evlenmeyi düşünmediğini söyler. Minakşi Emily’i alıp Pari’in yanına götürür.

“Pari büyüyünce ne olacaksın? Büyüyünce evlenmek istiyor musun?”

Pari doktor olacağını ve evlenmek istemediğini söyler. Minakşi Pari’nin Mohit ile Emily’in evliliklerinden etkilendiğini, bundan dolayı yeni bir evlilik düşünmesi gerektiğini söyler.

Sandiya Zakir’in yanına gelir. Onunla iş hakkında konuşurken bir telefon gelir. Arayan Chavi’dir. Mumbai’den Puşkar’a geldiğini, şimdi takside olduğunu, onu karşılaması gerektiğini söyler. Sandiya Chavi’ye inanmaz. Chavi de arabanın içinde selfi çeker. Sandiya telefonunda Chavi’nin gönderdiği selfi’ye bakarken, Suraj’ın otel arazisini gasp etmeye çalışan adamın onu takip ettiğini görünce panik olur. Hemen Chavi’yi karşılamaya gider.

Can Yoldaşım 224. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Kamp alanında ilk turda 3 kişi takıma seçilir. Sırası ile herkes engelleri geçer. Lakin ilk 20 seçileceği için geriye sadece iki kişi kalır. Suraj ve beraberindekiler engelleri geçmeye başlar. Suraj’ı daha önce şikâyet eden ve onunla dalga geçen Prem, çaktırmadan göz bandını biraz açar. Adım adım hedefe ulaşır.

Sandiya Chavi’nin dediği yere gelse de taksinin boş olduğunu görür. Santos’a ne diyeceğini düşünürken, Chavi yengesi Sandiya’yı arar. Sandiya iyi olup olmadığını sorar. Chavi kötü adamların geldiğini ama oradan geçen başka bir adam ona yardım edip, kendisini eve getirdiğini söyler.

Sandiya yardım eden adama teşekkür eder. Chavi adamın gitmediğini, onunla konuşmak için beklediğini söyler. Sandiya adamla telefonla konuşur. Ses tonu çok tanıdık geldiği için şüphelenir. Eve gitmeye karar verir.

Prem, gözleri yarı açık olduğu için küpü 19. kişi olarak kırmayı başarır. Geriye sadece bir kişi kalır. Suraj adım adım gidip, 20. olarak bitirir. Prem Suraj ile dalga geçer.

Seçilen 20 kişi öğle yemeği için yemekhaneye gelir. Orada daha önce yemek alan 4-5 kişini kustuğunu görünce, Suraj kimsenin yemek yememesini, yemekte zehir olabileceğini söyler. Aditi herkesi yemekhanenin önüne toplar. İçlerinden birisinin bunu yapmış olabileceğini söyler.

Mahendra bunun yanına ortaya çıkmasını ister. Prem, Lakhan’ın yemeklere zehir katmış olabileceği konusunda düşüncesini paylaşır. Lakhan’ın çantasında ilaç bulunur. Lakhan kendisine ait olmadığını söylese de Suraj dışında kimse ona inanmaz. Suraj onun zehir katabilecek biri olmadığını, yapmış olsaydı çoktan kampı terk edeceğini söyler.

11 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj İlk Turu Geçer

Mahendra Suraj’ın haklı olabileceğini söyler. Yemeği yapan tüm aşçıları çağırır. Aditi kamera kaydına baktığında gerçeği ortaya çıkacağını söyler. Kamera kaydına bakmadan aşçıların bir şey bilip bilmediğini sorar. Aşçılar sessiz kalınca, Aditi kamera kaydına bakıyor numarası yapar. Aşçılardan biri Aditi’nin ayaklarına kapanır. Ondan biri bunu yapmasını istediğini söyler. Aditi kim diye sorar. Aşçı eski takım oyuncusu Abhay’ın isteği üzerine yaptığını söyler.

Polis Abhay’ı kamp alanına getirir. Aditi şikayetçi olduklarını söyleyince, Abhay tutuklanır. Kamp alanında ki 20 aday da odalarına gider.

Sandiya Chavi’yi görmek için eve gelir. Chavi’nin iyi olduğunu görünce derin bir nefes alır. Sonrasında Chavi kendisini kötü adamlarına elinden kurtaran adamı gösterince, Sandiya şok olur. Zira o adam Suraj’ın arsasına çöken, Chander’dardan başkası değiştir.

Sandiya ona evinde ne aradığını, buna nasıl cüret ettiğini sorar. Chander, hiçbir suç işlemediğini, hangi halkla onu tutuklayacağını sorar. Sandiya adama kızarken Chendar da giderken Sandiya’yı ailesi ile tehdit eder. Santos adamla Sandiya’nın konuşmalarını duyar. Sandiya ona merak etmemesini söyler.

Can Yoldaşım 224 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 225 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ailesi ile telefonda görüşür
 • Ved babasına Sandiya’nın hırsızlarla kavgasını anlatmak ister
 • Sandiya Ved’in konuşmasına engel olur
 • Kamp alanında, Suraj’ın 34 yaşında olması mesele olur
 • Suraj herkesin önünde konuşma yapar
 • Kabaddi takımının sahibi Aditi Sruaj’ın konuşmasında etkilenir
 • Prema Suraj’ın ilk turda eleneceğini söyler
 • Suraj gözleri bağlı şekilde ilk elemeyi geçer
 • Sandiya çocukları alıp, otel arazisine piknik yapmaya gider
 • Otel arazisine bir günde yerlilerin yerleştiğini görünce şok olur
 • Yerlilerin başında ki adam Sandiya’yı tehdit eder

Can Yoldaşım 224 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Mart Cuma Can Yoldaşım 224. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Mart Can Yoldaşım 224 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 225 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 224 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Mart Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 225 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu