Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti (12 Mart Cumartesi) Tehlike Yanı Başında!

Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 225 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 225 bölüm özeti
 • 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 225 Bölüm Fragmanı
 • 12 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Mart Pazar Can Yoldaşım 226 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandıya Chander’i ikaz etse de Chander gözdağı vermek için Rathi ailesinin karşısında ki dükkanda çalışmaya başlar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Mart Pazar Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti

Kamp alanında başlar. Avinash bir sonra ki tur için antrenman yaparken, Prem da Aditi’yi etkilemek için yüzüne maske yapar. Bu sırada kendisine iftira atılan gariban Lakhan da üzerine atılan iftiradan rahatsız olduğunu, kampı terk etmek istediğini söyler. Suraj ona engel olurken, oraya Aditi gelir. Prem hemen kendisini Aditi’yi göstermek için yanına gider. Aditi Lakhan’a haksızlık ettiklerini söyler.

Lakhan sorun olmadığını, kamp alanından ayrılacağını söylese de Aditi iyi bir oyuncu olduğunu, takımda iyi isimleri istediğini, elemeler için kalması gerektiğini söyler. Lakhan da ısrar üzerine devam etme kararı alır.

Suraj bilgisayardan ailesi ile görüntülü konuşur. Santos oğlunun zayıfladığını söyler. Bu sırada Lakhan oraya elinden süt ile gelir. Suraj’a süt verir. Smatos onun kim olduğunu sorar. Lakhan da Suraj’ın kamp alanında en iyi arkadaşı olduğunu, ona ailesi gibi baktığını söyleyince, Santos Lakhan’a teşekkür eder.

Sandiya ile Suraj yalnız konuşmak ister. Sandiya bilgisayarı mutfağa götürür. Suraj Sandiya’nın yüzündeki durgunluğunu sorar. Sandiya da bu sırada Chander’in tehditlerini hatırlar. Lakin Suraj’a bir şey demez. Onu özlediğini, çabuk gelmesini ister. Suraj konuşmayı kapattığında yanına Aditi gelir. Ona bir kızla görüştüğünü, uzaktan gördüğünü, onun kim olduğunu sorar.

Suraj bilgisayarda konuştuğu kişi eşi olduğunu açıklayınca, Aditi “Kabaddi mi? Yoka Eşin mi?” diyerek şaka yapar. Suraj da şakaya, şaka ile karşılık verir. “Eşim Sandiya Kabaddi!” der. Aditi gülerek yanından ayrılır.

Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti (12 Mart Cumartesi) Suraj Koçu İkna Eder

Minakşi tüm altınlarını bir kasaya koyar. Chander’in onu alabileceğinden korkar. Suraj’ın arsasını zorla alan, evlerine kadar giren kişiden korkmaları gerektiğini söyler.

Sabah takım antrenörü Mahendra, takımı bırakmak istediğini Aditi’ye açıklar. Aditi nedenini sorar. Mahendra da herkesi zehirlemek isteyen eski takım oyuncusu Abhay’ı kendisi yetiştirdiğini, ona verdiği emeklerin boşuna gittiğini, iyi bir eğitmen olamadığını söyler.

Aditi bu konuda onun suçu olmadığını söylese de Mahendra sporcunun ahlaken de örnek olması gerektiğini, Abhay’ı sporcu yapan kendisi olduğunu, bu konuda suçluluk hissettiğini söyler. Orasını toplarken Suraj ile Lakhan yanına gelir.

Suraj onları neden cezalandırdığını sorar. Mahendra kimsenin suç işlemediğini, ne cezası diyerek karşı çıksa da Suraj öğretmenileri ve koçları ayrıldığında koçsuz kalacaklarını, bu da onlara büyük bir ceza olduğunu açıklar.

Suraj Mahendra’yı ikna etmek için özlerine devam eder. Birinin hata yapması, onu yetiştirenin hatası olmadığını, bir baba iki evladını da yetiştirdiğini ama biri iyi diğeri kötü olabildiğini, iyilik de kötülük de insanın içinde olduğunu söyler. Mahendra Suraj’ın konuşmalarından etkilenir. Takımda kalmaya karar verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Prem’a Suraj’ın koçu ikna edemeyeceğini söyler. Tamda bu sırada Suraj ve Mahendra oyun alanına gelir. Aditi Suraj’ın koçu ikna ettiğini, kendisi çabalamasına rağmen Mahendra kabul etmediğini ama Suraj’ın konuşması, Mahendra’nın kalmasını sağladığını söyler. Takım arkadaşları Suraj’ı alkışlar.

Kamp alanında oyuncuları antrenman yapar. Kabaddi maçını kendi aralarında oynayıp, kimin ne kadar bilgi sahibi olduğunu görmeye çalışır. Aditi ise Mahendra, takımda iki kaptan olduğunu, birisi Suraj diğerinin de Avinash olduğunu Suraj’ın kararlı, Avinash’ın ise yetenekli olduğunu söylerken, Avinash koç ile takım sahibi Aditi’nin konuşmalarını duyar.

“Bu takımın kaptanı ve en yetenekli oyuncusu sadece ben olmalıyım!”

Avinash’ın artık tek hedefi Suraj’ı yarış dışına itmektir. İlk fırsatta Suraj’ı yollamayı düşünür.

Chavi, evliliğini bitirdiği için yeniden evlenmek istemez. Santos da yeniden evlenmesini ister. Chavi sorumluluk alamadığını, aile istemediğini söyler. Sandiya yanına gelir. Onu zorlamadıklarını, hayat arkadaşı istediğinde kendilerine söylemesinin yeterli olabileceğini ifade der.

Can Yoldaşım 225 Bölüm Özeti (12 Mart Cumartesi) Tehlike Yanı Başında

Sandiya karakola gider. Karakolda Zakir ile konulur. Suraj’ın arsasına çöken Chander ve yapabildikleri hakkında konuştuktan sonra laf Zakir’in evlenmesine gelir. Zakir annesinin bulduğu hiçbir kızla evlenemediğini söyleyip güler.

Mahendra takımları belirler. Suraj’ın defans yapmasını ister. Suraj defans yparken, Avinash onu gözüne kesitirir. Avinash Suaj’ın kaybetmesini sağlar. Mahendra iyi bir oyun olduğunu, yakında 10 oyuncu olarak kabaddi turnasına gideceklerini söyler. Suraj da iyi oynayan Avinash’ı tebrik eder.

Avinash’ın annesi gelir ve onu kamptan göçtürmek iter. Suraj Avinash’ın annesi ile konuşup, Avinash’ın iyi bir oyuncu olduğunu, Kabaddi turnuvasına takılıp, öyle gelmesi gerektiğini söyler.

Emily yolda Zakir’i görünce durur. Zakir ondan para isteyince Emily şaşırır. Nedenini sorar. Zakir de hırsız cüzdanını çaldığını, bunu başkasına söyleyemediğini, bunun gülünç olacağını, ondan bir miktar para vermesini ister. Emily ona para verir. Zakir birkaç sat sonra elinde çantası ile Rathi evine gelir. Santos ve Arun çantayı görünce şaşırır. Nedenin sorar. Zakir Puşkar da başka tanıdıkları olmadığını, birkaç günlüğüne geldiğini açıklar.

Can Yoldaşım 225. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Avinash herkesin içinde rezil olduğunu düşünüp annesine kızar. Kadın üzülerek oradan ayrılırken, Suraj kadını durdurur. Ona Avinash’ın iyi bir evlat olduğunu, kabaddi maçını kazandıktan soran yanına gelip aralarının düzeleceği konusunda emin olduğunu söyleyip, Avinash’ın annesinin gönlünü alır.

Zakir Santos’a boş lojman olmadığını, Puşkar’a yeniden atandığı için kiralık evde bulamadığını, bir kaç günlüğüne kalmak istediğini söyler. Santos onun evi olduğunu, kapısı ona her zaman açık olduğunu söyler.

Santos Sandiya’nın onlara önceden haber vermediğini, daha önce bilgileri olmuş olsaydı odasını hazır edebileceklerini söyler.

“Sandiya’nın benim buraya geldiğimden haberi bile yok!”

Santos hemen Emily’den Zakir’in odasını hazırlamasını ister. Emily de Zakir’e yol gösterir. Mohit Zakir ile Emily’i yan yana görünce kıskanır.

Mohit ilk fırsatta Emily’i sıkıştırır. Zakir ile yakınlaşmamasını, yoksa kötü olacağını söylerken, içeri Sandiya gelir.

“Kötü olacak olan ne Mohit?“

Deyince, Mohit Emily’in çok çalıştığını, sağlının kötü olacağını söyler. Kısaca yalan söyleyip, Emily’i arka planda korkutmak ister.

Sandiya ile Zakir konuşurken, Sandiya Chander’ı pencereden fark eder. Zakir ile Sandiya Chander’ı evin önünde ne aradığını sorar. Chander de durmanın yasak olmadığını, istediği yerde durabileceğini söyler. Sandiya adamı yeniden tutuklamak isteyince, Chander dükkân sahibi kendisini işe aldığını, dükkânı korumak için önünde durduğunu söyler. Zakir bunu duyunca bir şey yapamayacaklarını söyler. Chander ise pis pis sırıtır.

Mahendra ertesi gün oyuncular adına büyük gün olduğunu, takım için son 10 kişinin seçileceğini açıklar. Geriye kalan 20 kişiden son 10’a girmek için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini söyler.

Mahendra 10 oyuncunun seçileceği oyunu anlatır. Lakhan sevinir. Prem neden sevindiğini sorar. Lakhan bu konunda daha önce pratik yaptığını söyler. Prem ilk 10’a giremeyeceğini düşünüp, gerilir.

12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Son Elemeler Başlar

Suraj ve Avinash da oyun hakkında konuşurlar. Suraj ne pahasına olursa olsun oyunun iyi oynayıp, ilk 10 arasına girmesi gerektiğini, hayatında artık geri dönüş olmadığını düşünür.

Minakşi Chavi için kısmet olduğunu söyler. Chavi de adamın resmini merak eder. Minakşi adamın 10 yaşında ki resmini gösterir. Chavi resme bakında gelmesini ister. Santos Chavi’ye dünür gelecek aileye haber verilmesini, onlarla görüşeceğini açıklar.

Kamp alanında oyun başlar. Avinash ile Suraj iyi iş çıkartır. Zamana göre yarışırlar. Avinash ve Suraj’ın oyun bitimine 2 dakika kala aynı puanları toplar. Avinash ne yapıp edip, Suraj’ın puanlarını geçmeyi düşünür.

Minakşi’nin bulduğu görücüler Chavi’yi görmeye, Santos’un evine gelir. Chavi damadı görünce şok olur. Zira damat çok yaşlıdır. Santos onları kırmayacak bir dille gönderir. Chavi yengesi Minakşi’ye kızar. Yaşlı birini bulduğunu söyler. Santos da damadın çok yaşlı ve Chavi’ye uygun olmadığını söyler. Minakşi Santos’dan özür diler.

Suraj puan almak işçin topu eline alsa da Avinash ona yetişip, Suraj’ı düşürür. Top için Avinash ile Suraj yerde mücadele eder.

Can Yoldaşım 225 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 226 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Lakhan seçmelerden ayrılmak ister
 • Suraj Lakhan’a engel olur
 • Aditit Lakhan’dan özür diler
 • Sandiya ile Suraj görüntülü görüşür
 • Suraj Sandiya’nın endişeli göründüğünü söyler
 • Sandiya Chader’dan bahsetmez
 • Minakşi Chavi için kısmet bulur
 • Santos gelen damadın yaşlı olduğunu görünce şok olur
 • Zakir’in cüzdanı çalınır
 • Emily Zakir’e para verir
 • Zakir kalacak yer bulamaz
 • Zakir Rathi evinde kalır
 • Kamp alanda koç takımı bırakmak ister
 • Suraj koçu ikna eder

Can Yoldaşım 225 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 225. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Mart Can Yoldaşım 225 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 226 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 225 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Mart Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 226 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu