Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti (13 Mart Pazar) Zakir’in Planı!

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Mart Pazar Can Yoldaşım 226 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 226 bölüm özeti
 • 13 Mart Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 226 Bölüm Fragmanı
 • 13 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 227 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Mart Pazar Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Zakir Sandiya’nın yeniden kendisine güvenini kazanması için plan yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti

Suraj ile Avinash’ın topu almak için mücadele etmesi ile başlar. Avinash bu mücadele de kafası kanasa da Suraj’ın elinden topu alıp, sayı yapar. Mahendra maçın bittiği açıklar. Suraj son topu sayıya çeviremediği için canı sıkılır.

Minakşi Chavi’nin yeni bir eş bulması gerektiğini ama boşanmış olması onun en büyük kusuru olduğunu, bundan dolayı aday bulmada zorlandıklarını söyler. Zakir Minakşi’nin yanıldığını, Chavi hatalarından ders çıkarıp daha güçlü bir kadın olduğunu, yakında onu hak eden iyi bir eş bulacağı konusunda emin olduğunu söyler.

Emily de Zakir’in sözlerine destek verir. Bulacağı eş Zakir gibi olması gerektiğini söyler. Bu Mohit’in dikkatini çeker.

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti (13 Mart Pazar) Suraj Takıma Seçilir

Aditi tüm takımı toplar. Kimi oyuncuların iddiasını karşılayamadığını, kimisi de beklentilerin çok üzerinde performans gösterdiğini, şimdi 10 as oyuncunun açıklanacağını bildirir. Suraj son topu sayı yapamadığı için ilk 10 arasında olup olmayacağını bilemez. Bu sebeple oldukça gerilir.

Aditi akıma seçilenleri tek tek açıklar. İlk 10 arasında Suraj’ın takımdan ayrılmasına engel olduğu Lakhan da girer. Avinash da takım içerisinde yer alırken, Suraj’ın kuyusunu kazan Prem da ilk 10 isim arasında yer alır. Aditi son kişi olarak da Suraj’ın adını açıklayınca, Suraj adeta havalar uçar.

Suraj sevincini hemen Sandiya ile paylaşmak ister. Sandiya da bu sırada otel yapacakları araziye, oğlu Ved ve koruması ile birlikte gider. Suraj’ın takıma seçildiğini duyunca çok sevinir. Suraj müjdeli haberi Santos’a söylemesini ister. Sandiya telefonu kapatır kapatmaz, Suraj’ın arsasına çökmeye çalışan Chander gelir. Sandiya Chander’i görünce sinir olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj soyunma odasına gider. Avinash’ın boynunun kanadığını ve kendi kendine pansuman yaptığını görünce, Suraj ona yardım etmek ister. Avinash Suraj’ı sert bir dille ikaz eder. Suraj aynı takımın bir parçası olduğunu, yardım etmek istediğini söylese de Avinash oralı olmaz. Suraj Avinash’ın annesi ile konuştuğunu, onunla bir kez konuşması gerektiğini söyleyince, Avinash sinirlenip Suraj’ın boğazını sıkar.

“Benim ne yaşadıklarımı sen biliyor musun? Kardeşim Prakash ve ekibini yendiğimde huzura ereceğim!”

Avinash sinirlenip gider.

Ertesi gün Aditi takım kaptanını açıklamak için tüm takımı toplar. Aditi takımı iptal ettiğini, herkesin evine dönebileceğini söyleyince, herkes şok olur.

Suraj Aditi’nin odasına gider. Herkes kendisini kanıtladığını, neden takımı iptal ettiğini sorar. Aditi de bakan arayıp oğlunu takımda görmek istediğini, sporda torpilin olmayacağını, bu diğer oyunculara haksızlık olacağını söyler. Suraj geride kalanları da düşünmesini, bakanın oğlunun da takıma almasını, böylelikle takımda bunca zaman emek edenlerin hala bir umudu olacağını söyleyerek Aditi’yi ikna etmeye çalışır.

Can Yoldaşım 226 Bölüm Özeti (13 Mart Pazar) Zakir'in Planı

Chavi moda tasarı konusunda Puşkar da isim yapmak ister. Mumbai da iyi işler çıkardığını, şimdi yeni tasarımları için yengelerinden kıyafetleri giymesini ister. Emily gelinlik kıyafeti giyer. Chavi Zakir’den de yardım ister. Zakir de damatlık giyer.

Eve fotoğrafçı gelir. Emily ile Zakir’in gelin ve damat gibi pozlarını çekerken, Mohit onları görünce iyice sinirlenir.

Can Yoldaşım 226. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos evde Arun’u göremez. Sandiya’ya haber verir. Kapıda bekleyen Chander’ın birden kaybolduğunu, Arun’un da ortaklarda göremediğini, Chander’ın ona bir şey yapmasında korktuğunu söyler. Sandiya hemen ekip aracı ile mahalleye gelir. Mahallenin çıkışında Chander’ı ve aracını fark eder.

Sandiya ile Chader arasında sıcak takip başlar. Sandiya uzun süre onu takip ederken, biri de canlı yayında Sandiya’nın Chander’ı nasıl kovaladığını an ve an izler. Sandiya’nın yolda aracı bozulsa da Sandiya ortadaki bisikleti alıp, dağ tepe demeden Chander’ı yakalar. Olay yerine gelen polisler Chander’i aracından indirir. Sandiya Arun’uın nerede olduğunu sorar.

Aditi Suraj’ın otel açma hayali olduğunu bildiğini, kabaddi oyuncusu olmanın arkasına para kazanmak olduğunu söyler. Suraj doğru olduğunu, bunca zaman 10 oyuncu olarak emek verdiklerini, bir kişi takıma haksız olarak gireceği için diğerlerinin hayallerini yok etmemesini ister. Aditi ona takım arkadaşlarının yanına dönmesini, kararını açıklayacağını söyler.

Aditi takımını yanına gelir. Suraj ile konuştuğunu ve kararını değiştirdiğini, maçlara katılacaklarını söyler. Tam da bu sırada yanında koruması ve basın mensupları ile bakanın oğlu gelir. Aditi Suraj’ı yanına çağırır. Suraj’dan yeni takım arkadaşlarını açıklamasını ister. Suraj takımda 11. oyuncu olarak bakanın oğlu “Raj Pratap” katıldığını söyler. Takımda huzursuzluk başlar. Emek veren ve ilk 10’a giremeyenlerin olduğunu, bakanın oğlu direk takıma girerek haksızlık yaptığını söyler.

13 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj Takım Kaptanı Olur

Aditi Suraj’ın kendisini ikna ettiğini, aksi halde takımı feshetmek ile karşı karşıya kalacaklarını söyler. Aditi takımı iyi yönetebildiği için Suraj’ın takım kaptanı olduğunu açıklar. Avinash her maç da en iyi performans kendisini gösterdiğini, bunun kendisine haksızlık olduğunu söylese de Aditi Suraj’ın takımı bir arada tutmak için mücadele verdiğini açıklar.

Sandiya Chander’i aracında indirir. Aracın içerisinde kayın babasını göremeyince, Chander’a onun nerede olduğunu sorar. Chader da Arun’u görmediğini, yolda gitmek bir suç olup olmadığını sorar. Bu sırada Santos gelinini arar. Arun’un teras da uyurken bulduğunu, merak etmemesini söyler. Sandiya telefonu kapatır ve Chander’ı gönderir.

Zakir, Santos üst düzey emniyet mürünün odasında toplantıda görülür. Zakir Sandiya böbreğini vermiş olsa da en iyisi olduğunu, devletin güvenliği için daha çok güçlü olduğunu, kaynanası olarak Santos’un da buna destek verdiğini söyler. Santos gelinine güvendiğini, Sandiya korkmak için değil, düşmanı korkutmak için var olduğunu söyler.

Zakir, Suraj’ın arsasına çöken Chander’i yanına çağırır. Onun aslında gizli polis olduğunu, aslı amacı Sandiya’nın ameliyat sonrası korkularını yenmek için kurdukları bir düzen olduğunu ortaya çıkar. Bu düzenin içerisinde Santos da vardır. Zakir memur Chandar’ı çağırırp, Sandiya hakkında bilgi vermesini ister. Chander hem zeki hem de çok akıllı bir memur olduğunu açıklar. Zakir ondan çok dikkatli olmasını, planlarını açığa çıkartmamasını ister.

Akşam Chavi butik açmak için katalogların yakında geleceğini söyler. Mohit boş hayal olduğunu, büyük bütçeler gerektiğini söyler. Zakir Chavi’ye online mağaza açması fikrini verir. İnternette butik mağazası açıp, oradan satış yapabileceklerini söyler. Chavi bu fikir çok sever.

Can Yoldaşım 226 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 227 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Avinash ile mücadele eder
 • Avinash Suraj’ı yener
 • Avinash performans birincisi olur
 • Aditi takımı iptal ettiğini açıklar
 • Suraj Aditi’yi ikna eder
 • Suraj takım kaptanı seçilir
 • Sandiya Chader’ın Arun’un kaçırdığını düşünür
 • Sandiya Chander’ı yakalar
 • Chander’ın yanında Arun’u bulamaz,
 • Sandiya Aruın’un evde olduğunu açıklar
 • Zakir Sanadiya’nın kendisine gevenini kazanması için Chander olayı tertiplediği belli olur

Can Yoldaşım 226 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Mart Pazar Can Yoldaşım 226. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Mart Can Yoldaşım 226 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 227 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 226 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 227 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu