Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti (14 Mart Pazartesi) İlk Mağlubiyet!

Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 227 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 227 bölüm özeti
 • 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 227 Bölüm Fragmanı
 • 14 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Mart Salı Can Yoldaşım 228 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj takımda ilk mağlubiyetini alır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Mart Salı Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti

Suraj maç yapacağı salona gelir. Bu sırada Sandiya Suraj’ı arar. Sandiya ona destek verir. İlk maçı olduğu için ona destek vermeye, salona geleceklerini söyler. Suraj bu güzel habere çok sevindiğini açıklar.

Zakir Rathi evinde çocukları, kabaddi maçı hakkında bilgilendirir. Nasıl oynanacağı konusunda onlara örnek gösterir. Arun bildiklerini söylese de Zakir değişen kurallar olduğunu, onunda bilinmesi gerektiğini söyler.

Abhay karanlık bir yer de ortaya çıkar. Suraj ve takımının resmine bakıp, onu yakar. Tam da bu sırada takımın koçu Mahendra oraya gelir. Aditi hatta yaptığını, takımda yer alan her oyuncunun bir kusuru olduğunu, bilerek takımın zayıf performansı olanlardan seçtiğini söyşer. Avinsh’ın iyi bir oyuncu olduğunu açıklar. Abhay buna mutlu olur. Mahendra takım kaptanlığını Aditi’den Suraj’ olmasını istediğini ve takım içerisinden huzursuzluk çıkarttığını söyler.

Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti (14 Mart Pazartesi) - Suraj Takımına Moral Verir

Abhay eski hocasına teşekkür ederken, hain Mahendra yakında Aditi’nin pişman olup, eski takımı yeniden çağıracağını açıklar.

Rathi ailesi eve hazırlık yapar. Minakşi de maça gitmek için süslenir. Santos Zakir’in yemeğe geleceğini, maça gelemeyeceğini söyler. Chavi evde işleri olduğunu, maça gelemeyeceğini, evde olduğu için Zakir’e de yemek hazırlayacağını söyler. Minakşi Chavi’nin çok değiştiğini açıklar.

Suraj soyunma odasında tüm takım arkadaşları ile tek tek ilgilenir. Önlerinde kesinlikle kazanması gereken çok önemli bir maç olduğunu, her bir oyuncu takımı adına çalışmasını ister. Suraj en son Avinash’ın yanına gider. İyi bir oyuncu olduğunu, takımı adına mücadele etmesini ister


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Takımın sahibi Aditi ile koç soyunma odasına gelir. Herkesin başaracağına dair inancı tam olduğunu söyler. Bu sırada Rathi ailesinden Sandiya ve Ved oraya gelir. Lakhan, gelenlerin Suraj’ın eşi ve çocuğu olduğunu söyler. Aditi onlarla tanışır. Ved babasına kazanmasını, otel için para biriktirmesini ister.

Tüm takım soyunma odasına çıkar. Sandiya ve Ved de Suraj’ı izlemek için tribünlere gider. Zakir işe gideceği için gelmemiştir. Chavi de internetteki mağazası için malzeme beklediği için gelemez. Emily de evdeki işleri için gelmeyeceğini söyler. Mohit de Zakir’in evde olduğunu, Emily de bu sebeple evde kaldığını zannedip, Sandiya’ya gelemeyeceğini söyler.

Emily evde online mağazası için kataloglar için uğraşırken kapı çalar. Gelen postacıdır. Postacı Zakir’in annesinin gönderdiği zarfı alır. Chavi yeniden işine odaklanmak ister. Lakin Chavi işine odaklanamaz. Zakir’e gelen zarfı merak eder. İçini açtığında, Zakir’in annesi oğlu işçin seçtiği bir kaç gelin adayının resmi ve bilgilerini göndermiştir. Chavi hepsine bahane bulup, güzel olmadıklarını söyler.

“Ben Zakir’e aşık mıyım?”

Diye düşünmeye başlar. Zira Zakir’in bir kızla görüşecek olması, Chavi’nin içini acıttığını hisseder. Bu sırada Zakir gelin. Chavi hemen zarfı saklar. Ona aşık bir şekilde baksa da Zakir bunu fark etmez.

Rajputan katımı salona gelir. Sandiya Rajputan takımında oynayan kocasına destek verir. Koç Suraj’a neler yapması gerektiği hakkında bilgi verir. Suraj başaracaklarını söyler. Kura çekilir ve ilk başlayan Rajputan takımı oldur.

Can Yoldaşım 227 Bölüm Özeti (14 Mart Pazartesi) İlk Mağlubiyet

İlk maça çıkan Suraj olur. İlk sayıyı da Suraj alır. Suraj takımıma bir bir sayı kazandırır. Karşı tarafa gidip, onları alt ettiğini gören koç, ara ister. Suraj’ı yanına çağırır. Güçlü oyuncuları soran oynatmasını, kendisi oynamaya devam etmesini ister. Suraj da sırası gelen karşı tarafa saldırdığını, bunun haksızlık olacağını söylese de Suraj koçun emirini uygular.

Sırası gelen Rajputan takımından Ratan, karşı takımı alt etmek için hamle yapsa da Suraj onu durdurup, karşı takımınla savaşır. Suraj yine sayıyı alır.

Avinash’ın sırası gelir. Suraj Avinash’ı da geri de bırakıp, yine mücadele eder. Suraj yine karşı takımdan sayıyı almayı başarır.

Avinash Suraj dışında tüm takımı toplar. Suraj’ın tek başına oyun oynadığını, kendileri piyondan başka bir şey olmadığını, bunu Suraj’a göstermeleri gerektiğini söyler. Karşı takımdan gelen oyuncuya bilerek faul yaparlar. Hakem takımına sahip çıkamadığı için Suraj’ı kırmızı kartla oyun dışına atılır.

Mahendra takım içerisinde karışıklık çıkardığı için, içten içe mutlu olur. Suraj ise oyundan atıldığı için çok üzülür.

Can Yoldaşım 227. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj dışarında takımına destek olmak istese de takımda herkes kendisi için çalışır. Zira tamamı maçın adamı seçilmek istediği için Rajputan takımın da hatalar başlar. Geriden gelen takım, adım adım eşitliği sağlar. Maçın son anlarında Lakhan karşı takımdan birini yakalayıp, sayı alacağı sırada Lakhan tek başına mücadele ederken, diğer arkadaşları buna yardım etmez. Lakhan da tek baçına adamı tutamaz ve karşı takım maçı kazanır.

Mohit Emily’in yanına gelir. Ona karşı ilgi göstermek istese de de Emily onu istemediğini söyler. Bu sırada Chavi’nin kıyafetlerin arasına sakladığı zarfı fark eder. Mohit sinirden deliye döner. Zakir’in evleneceği kişileri neden sakladığını acıka açık sorsa da Emily haberinin olmadığını söyler.

Ved babasının yanına gelir. Otel planı hayal mi? der. Suraj da turnuvada henüz bir oyun oynadıklarını, gelecek maçlarda daha iyi oynayacaklarını söyleyip, oğlunu ikna etse de Santos oğlunun tatlıcı dükkanını bırakıp, otel hayaline koşmasına verdiği destekten bir an için pişmanlık duyar.

Zakir doktorla konuşur. Sandiya’nın tek böbrekle mücadele edip edemeyeceğini sorar. Doktor bunun çok riskli olduğunu söylese de Zakir Sandiya’ya güvendiğini, en ufak sorunda testi sonlandıracaklarını söyler. Zakir Sandiya’yı önemli bir vazifeye getirebilmek için testin ikinci aşamasına başlar.

Zakir Sandiya’yı arar. Sandiya Suraj’ın kaybettiğini söyler. Zakir bir sonraki mücadele de kazanacaklarına dair güvence verip, Sandiya’yı mutlu eder.

14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavi Zakir'e Aşık Olur

Aditi takımın yanına gelir. Neden kaybettiklerini sorar. Suraj takımda olduğu anlarda çok güzel oynayıp fark attıklarını, Suraj takımdan çıktıktan sonra bocalayıp kaybettiklerini söyler. Avinash ve diğerleri bunun Suraj’ın hatası olduğunu, Suraj tek başına oynayıp kendilerini saf dışı bıraktığını, Suraj’ı takım kaptanı olarak kabul etmediklerini söyler.

Mahendra Suraj’ın iyi bir kaptan olduğunu ama kaptan olarak takımda kimse istemediği için yeniden kaptanlık için düşünmesini ister. Aditi koçun dediklerinden sonra derin düşüncelere dalar.

Zakir eve gelir. Sandiya ile oyun oynar. Ved bu anlarda gülümser. Sandiya Ved’in gülümsemesinin resmini çekip, Suraj’a gönderir. Suraj’ı arayıp, Ved’in üzgün olmadığını, sonraki maçlarına odaklanmasını ister. Bu sırada Aditi Suraj’ın yanına gelir. Eşi Sandiya ile konuşmalarına kulak misafiri olur. Suraj takımı bir arya getirip, başaracağını söyleyip telefonu kapatır. Arkasını döndüğünden Aditi’yi görür. Aditi ona güvendiğini söyler.

Ertsdi gün Suraj, takım arkadaşlarının çantalarını karıştırır. Herkesin malzemesini birbirine karıştırıp, plan yapar. Abhay maçın sonucunu sorar. Mahendra planladığı gibi kaybettiklerini söyler. Abhay buna çok sevinir.

Sandiya evdeyken Suraj’ın arazisine çöktüğünü zannettiği, aslında sivil polis olan Chander’in suça karıştığını öğrenir. Tabi Sandiya onunun hırsız biri olduğunu zanneder. Sandiya telefonda Chander için tutuklama kararı çıkartılmasını ister. Sandiya hemen evden giderken, Zakir Santos’un yanına gelir. Sandiya’nın ikinci sınavı olduğunu, gizlice söyler.

Can Yoldaşım 227 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 228 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ilk maça çıkar
 • Ved ve Sandiya maçı izlemeye gelir
 • Suraj koçun taktiğini uygular
 • Suraj ard arda sayı alır
 • Koç Abhay’ın adamı olduğu belli olur
 • Koç bilerek takımını kaybetmesi için hamle yapar
 • Suraj’ı devamlı oyuna sürer
 • Suraj’a takım arkadaşları tepki gösterir
 • Suraj kırmızı kart görür
 • Rajputan takımı kaybeder
 • Suraj ilk yenilgisini alır

Can Yoldaşım 227 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 227. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Mart Can Yoldaşım 227 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 228 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 227 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 228 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu