Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti (15 Mart Salı) Ratan’ın Başarısı!

Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Mart Salı Can Yoldaşım 228 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 228 bölüm özeti
 • 15 Mart Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 228 Bölüm Fragmanı
 • 15 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 229 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Mart Salı Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Ratan’ın Sağır olduğu ortaya çıkar. Suraj ona destek olur. Ratan oyunu ile herkesi şok eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti

Sandiya Cahnder’i yakalamak için olay yerine gelir. Tüm personelinden Chander’i bulmalarını ister. Bu sırada Chader’in terk edilmiş inşaat da görüldüğü haberi gelir. Sandiya inşaata tek başına çıkar. Bu sırada Zakir, amiri ve Doktor Sandiya’nın yaptıklarını kameradan an ve an izler.

Zakir diğer personele telefonla bilgi verir. Sandiya çağırdığında gitmemelerini ister. Sandiya Chander’in peşinden gider ve tuzağa düşer. Chander ve adamları Sandiya’yı yakalayıp, demir yatağa başlar. Zakir Sandiya’nın kurtulabilmesi için 100 kilo ağırlığında ki yatağı kaldırması gerektiğini söyler. Doktor da kameradan Sandiya’yı izler. Sandiya zorlandığında böbreğinde sıkıntı olacağını ifade eder. Zakir en ufak problem de görevi bitireceklerini açıklar.

Rajputan takımı odalarına gelir. Herkes eşyalarına başkalarının çantalarına bulunca, birbirlerini hırsızlıkla suçlar. Kavga etmeye başlar. Suraj oraya gelip, onların kavga etmesine alkış tutar. Birbirlerini dinlemeden kavga ettiklerini, maç da aynen böyle olduğunu, rakipleri kendilerine güldürdüklerini söyler. Suraj malzemeleri kendi karıştırdığını, kendisini anlamalarını ister.

Avinash Suraj’ın bencil olduğunu, takım için değil, kendisi için çalıştığını söyleyince, Suraj oğlu Ved üzerine yemin eder. Suraj’ın yeminini duyan takım arkadaşları şaşırır. Bu anlarda Mahendra Suraj’ı izler ve takımı bir araya getirdiği için sinir olur.

Chavi ilk siparişini alır. Emily onu takdir eder. Chavi yeniden evlenmesi için ona destek olmak istediğini söyler. Ona yeni elbiselerden bir tane hediye eder.

Mahendra ile Abhay dışları da buluşur. Mahendra Suraj’ın takımı yeniden bir araya getirdiğini ama başaramayacağını söyler. Abhay beklemeye vakti olmadığını söyleyip, Mahendra’ya yasaklı madde verir. Oyuncuların yasaklı madde kullandıkları gerekçesi ile diskalifiye olmasını istediğini söyler.

Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti (15 Mart Salı) Suraj Takımı Kurtarır

Zakir Sandiya’nın çabaladığını ama başaramadığını görür. Doktor daha fazla zorlanmaması gerektiğini söyler. Zakir görevi sonlandıracağı sırada Sandiya kendisini kurtarır. Zakir’i yanında ki amiri, Sandiya’nın dediği gibi güçlü olduğunu söyler. Zakir buna sevinir.

Ved ile Suraj konuşur. Suraj başaracağını ve hayallerine ulaşacaklarına dair oğluna güvence verir. Mahendra konuşmaları duyar. Oğluna ne güvencesi verdiğini sorar. Suraj da otel açma hayalini, turnuvayı kznama sözü verdiğin, kazandığı para ile otel yaptırmayı hayal ettiğini söyler. Mahendra turnuvanın çok zor olduğunu, oğluna kaybetmekten bile bahsetmediğini söyler. Suraj oğlunun üzülmesine asla izin vermeyeceğini söyler.

Chavi ilk online sipariş alır. Lakin adrese baktığına Rathi evini görünce şaşırır. Müşteri ismini kontrol edince, onun Zakir olduğunu görünce şok olur. Zakir eve gelir. Chavi ilk müşterisi olduğunu söyler. Minakşi güzel elbiseyi kime aldığını sorsa da Zakir cevap vermez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya eve üstü başı toz içinde gelir. Sandiya Chader’i elinden kaçırdığını söyler. Zakir yakında bulacaklarını söyleyip, durumu geçiştirir. Santos Sandiya’nın halini görünce endişelenir.

Mahendra gece Rajputan takımının kaldığı odaya girer. Üzerine şal alıp, kendisini gizler. Elindeki yasaklı maddeleri bir çantanın içine koyarken Suraj uyanır. Mahendra üzerindeki şalla birlikte kaçar. Suraj herkesi uyandırır. İçeri yabancı biri girdiğini söyler.

Suraj çantanın yanında ki yasaklı maddeleri görünce hemen polisi aramasını, kendilerine tuzak kurduklarını söyler. Tam da bu sırada polis binaya geldiğini görünce, Suraj yasaklı maddeyi koyanın ihbar edip, kendilerini turnuva dışına itmeye çalıştıklarını takımına açıklar.

Suraj polis gelmeden tüm takımı organize eder. Suraj yasaklı maddeleri saklamayı başarır. Polis içeri girdiğinde hepsi yastıyor numarası yapar. Polis onları uyandırır. İçeride yasaklı madde kullandıklarına dair bilgi geldiğini, odayı arayacaklarını söyler. Polis odanın her yerini arar. Banyoya baksa da bulamaz. Mahendra yasaklı maddeyi nereye koyduğunu merak eder.

Can Yoldaşım 228 Bölüm Özeti (15 Mart Salı) Ratan'ın Başarısı

Polisler gittikten sonra takımı Suraj’a teşekkür eder. Kariyerleri bir anda bitecekken onları kurtardığını söyler.

Chavi ile Emily ertesi gün alışverişe gider. Mohit de gizlice onları takip eder. Chavi dövme yaptırmak iste. Gizlice Zakir’in adını eline yazdırır. Chavi oradan gider. Emily Chavi’yi bulamaz. Dövmeciye gelir. Chavi’yi sorar. Kadın da Chavi’nin ayrıldığını söyler. Chavi ile Emily pazarda buluşup eve gelirler.

Mohit dövmeciye biraz önce giden bayanlarla ne konuştuğunu sorar. Dövmeci kadında sevgilisini eline kazıttığını açıklar. Mohit Emily’i rezil etmek için plan yapar.

Evde Emily yemek yaparken elini yakar. Elini sarar. Mohit Emily’in rol yaptığını düşünüp elinin yarasına yemek döker. Mohit bandajı açınca orada dövme görmeyi beklerken, gerçekten yara görünce şok olur.

Aditi kendilerini şikayet eden kişinin Abhay olduğunu açıklar. Suraj gece yanlarına gelen Abhay olmadığını, daha kısa boylu biri olduğunu söyler. Mahandra bu sırada gerilir. Aditi maça odaklanmalarını ister.

Chavi eve gelir. Sandiya Chavi’nin odasına geldiğinde onun elinde Zakir yazısını görünce şok olur. Sandiya Chavi’ye “Bu nede demek oluyor!” diye sorar.

“Zakir’e aşığım Yenge!”

Dediği sırada Santos oraya gelir.

Can Yoldaşım 228. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Chavi’ye neden gerdin olduğunu sorar. Sandiya da online sipariş aldığını, bundan dolayı da gerildiğini söyler. Santos kızı Chavi’ye her şeyin yoluna gireceğini, merak etmemesini ister.

Sandiya Chavi’den Santos ile konuşup, Zakir’den hoşlandığını söylemesini istese de Chavi Zakir’in farklı bir dinden olduğunu, bu ilişkiye asla müsaade etmeyeceğini söyler.

Mahendra Abhay ile dışarıda bulur. Mahendra ilk planlarının başarısız olduğunu, polis yasaklı maddeyi bulamadığını söyler. Bu sırada Aditi ile takımı aynı yere gelir. Mahendra onları görür görmez saklanır. Aditi takımı ile uğraşmaması için Abhay’ı ikaz eder. Aditi gittikten sonra Rajputan takımı Abhay’ı darp eder. Bu sırada Mahendra gizlice onları izler.

Suraj ve takım arkadaşları oradan gidince, Mahendra Abhay’a merak etmemesini, onları son maçta olduğu gibi yenilmesi için elinden geleni yapacağını söyler.

Mohit Santos ile konulur. Zakir’in artık kendisine yeni bir ev bulup gitmesi gerektiğini, evde gelin ve bekar kız olduğunu söyler. Santos Mohit’e bu kadar ucuz düşünebildiği için ona kızar.

15 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Ratan Sağır Olduğunu Açıklar

Santos bir önceki maça hep birlikte gittiklerini ve Suraj heyecanlanıp kaybettiğini, şimdi kimsenin gitmesini istemediğini söyler. Sandiya ve Ved’in gitmesini ister. Sandiya ve Ved, maç günü salona gelir. Suraj soyunma odasında takımı ile konuşup, kesinlikle kazanmaları gerektiğini söyler.

Maç başlar. Maç Samrat takımı ile Rajputan takımı arasına oynanır. Suraj ayağında ki ayakkabısı kayar. Ayakkabısında sorun olduğunu düşünür. Suraj defansif oynamak için Ratan’ı gönderse de Ratan hiçbir şey duyamaz. Suraj sorunun ne olduğunu anlayamaz. Takım bu arada puan kaybeder. Suraj mola ister. Ratan’a sorunun ne olduğunu sorar. Ratan takım arkadaşlarına söyle der.

“Ben sağırım. Siz kandırdım. Çok özür dilerim!”

Suraj sağır olmanın kusur olmadığını, oyununa odaklanıp, maçı alabileceklerini söyler. Suraj Ratan’ı yeniden hücum için gönderir. Ratan olağanüstü oynayıp takıma puan kazandırır.

Can Yoldaşım 228 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 229 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Cahnder’in peşinden gider
 • Chander Sandiya’yı yakalayıp bağlar
 • Chander oradan kaçar
 • Sandiya 100 kiloluk demiri kaldırıp kurtulur
 • Sandiya Zakir’in ikinci testinden de geçer
 • Mahendra Rajputan takımının yattığı odaya gelir
 • Gece çantalardan birinin içine yasaklı madde koyar
 • Suraj içeri birinin girdiğini fark eder
 • Suraj herkesi uyandırır
 • Odanın içinde yasaklı madde bulan Suraj, polis gelmeden imha eder
 • İkinci maçta Ratan’ın sağır olduğu ortaya çıkar
 • Suraj Ratan’a destek olur
 • Ratan’ın başarısı takımı büyük katkı sağlar

Can Yoldaşım 228 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Mart Salı Can Yoldaşım 228. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Mart Can Yoldaşım 228 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 229 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 228 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 229 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu