Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti (16 Mart Çarşamba) Mahendra Hain!

Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 229 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 229 bölüm özeti
 • 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 229 Bölüm Fragmanı
 • 16 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım 230 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sruaj Mahendra’nın hain olduğunu ortaya çıkaracak. Zakir Chavi ile evliliği kabul edecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti

Ratan’ın sayı alması ile başlar. Suraj Sandiya ile göz göze gelir. Ratan’ı da oyuna dahil ettiği için kendisi ile gurur duyar. Sandiya da Ved’e Suraj’ın yaptığı hamleyi anlatır. Prem hile yağıp kazanmak için kendi bacağına yağ sürer. Lakin çok geçmeden yakalanır.

Hakem Suraj’ın takımına 3 puan ceza verir. Hakem’in cezası bununla da sınırlı kalmaz. Karşı takımın bacaklarına da yağ sürdürür. Böylelikle eşit olacağını söyler. Suraj hem eksi puan hem de karşı takımın bacaklarında ki yağ olması, canını epey sıkar.

Mahendra ikinci maçında kaybettiklerini düşünüp, içten içe sevinir. İlk arada Sandiya Suraj’ın yanına gider. Suraj ne yapacağını bilemediğini, tüm şartlar kendisine karşı olduğunu söyler. Sandiya bir yolunu bulması gerektiğini, karşı takımın ayakları ve bileklerinde yağ olduğunu ama bellerinde yağ olmadığını söyler. Suraj Sandiya’dan aldığı fikirle takım arkadaşlarının yanına gider.

Suraj ilk önce kendi ayakkabısını değiştirir. Akabinde Rahat’ın işitme cihazının pilini düzelttikten sonra karşı takımın bacaklarında değil, beline odaklanmaları gerektiğini anlatır. Maç yeniden başlar. Suraj’ın takımı üst üste sayıyı alır. Maçın son anında Avinash gitmek ister.

Suraj 6 oyuncuya dokunup gelmesi gerektiğini, buna gönüllü olduğunu söyleyip karşı takıma saldırır. Suraj 6 oyuncuya dokunup, kendi tarafına gelmek istese de rakip takım oyuncuları Suraj’ın üstüne çullanır. Suraj hepsini alt edip, beyaz çizgiye dokunmak isterken bacağı çok şiddetli acır.

Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti (16 Mart Çarşamba) Suraj'ın Takımı Kazanır

Suraj karşı takımını tüm oyuncuların alt edip, beyaz çizgiye dokunup sayıyı alır. Maç biter ve Rajputan takımı maçı kazanır. Mahendra seviniyor gibi numara yapıp, içten içe sinir olur. Sandiya Suraj’ın yanına gelir. Onu tebrik eder. Ved de Mahendra’ya şöyle der.

“Babam kazanacağına söz verdi!”

Mahendra sinir olup, bulunduğu yeri terk eder.

Sandiya hemen Santos’u arar. Suraj’ın kazandığını söyler. Santos ona bu müjdeyi verdiği için teşekkür eder. Suraj anne ve babasının da maçta olmasını istediğini söyler. Santos bir dahakine deyip, geçiştirir. Santos ona dua edeceğini söyler.

Suraj basına demeç verirken, Sandiya gelir. Suraj’ın bayanlarla konuşmasına çok kıskanır. Suraj ise bayanlara eşi Sandiya’ya duyduğu aşkı anlatır. Sandiya da o sırada konuşur ve aşklarının zamanla daha da büyüdüğünü söyler.

Maç sonunda Suraj, Aditi ve Mahendra ile yalnız konuşur. Ratan’ın sağır olduğunu maç sırasında öğrendiğini, düşmanları bunu çok önceden bilip onun kulağında ki cihazı bozduğunu, kendi ayakkabılarını değiştirdiklerini tek tek anlatır. Suraj içeriden biri bunu yaptığını söyler.

Mahendra Suraj’ın dikkatini başka yöne çevirmek için Avinash’ın Suraj’ı kaptan olarak istemediği anları hatırlatır. Maç sırasında Ratan’ın oynamasına da karşı çıktığını söyler. Bu sırada içeriye torpilli bakanın oğlu gelir. Kukla gibi durduğunu, neden oyunda oynayamadığını sorar. Suraj da final mücadelesinde Avinsh’ın yerine oyuna gireceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raj Suraj’ın söylediklerinden emin olup olmadığını sorar. Suraj da emin olduğunu söyleyince, Raj bunu basına açıklamaya gider. Mahendra ise takım içerisinde yine huzursuzluk çıkaracağını düşünüp sevinir.

Zakir işe gitmek için gömleğini giyer. Lakin onun düğmesinin koptuğunu fark eder. Zakir Santos’dan yardım ister. Santos elleri kirli olduğunu söylerken, Chavi dikeceğini söyler. Santos gelini Emily’den dikmesini ister.

Chavi üzülse de bunu belli etmemeye çalışır. Emily de Zakir’in gömleğini dikerken Mohit görür ve yine olayı yanlış anlar. Suraj soyunma odasına giderken, Avinash ile Babban’ın konuşmalarını duyar. Avinash kardeşi Prakash’dan daha iyi bir oyuncu olduğunu göstermek için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyler.

Can Yoldaşım 229 Bölüm Özeti (16 Mart Çarşamba) Mahendra Hain

Suraj bu sırada Avinash’ın omuzundaki sakatlığı fark eder. Suraj takım kaptanı olarak bir sonraki oyunda Avinsh’ın oynamayacağını, bu kararına karşı gelirse takımı bırakabileceğini söyler. Avinash mecburen boyun eğmek durumun da kalır.

Aditi neden Avinsh’a bunu yaptığını sorar. Suraj Avinash’ın hain olmadığını çok iyi bildiğini, omuzundaki yaradan dolayı istirahat verdiğini söyler. Suraj ile Sandiya konuşur. Suraj içerideki haini bulamadığını söyler. Sandiya ona bir fikir verir.

Suraj soyunma odasına gelip otel inşaatı için 24 saat içinde 50 Lakh acil paraya ihtiyacı olduğunu çaktırmadan herkes duyurur. Aditi ona para vermek istediğini ama kabaddi takımına yatırdığını söyler. Suraj 50 Lakh paranın 24 saat içinde olması gerektiğini, aksi halde hayalleri biteceğini söyler.

Suraj bunu takım arkadaşlarına duyurduktan sorna Aditi ile gizlice görüşür. Aditi hainin yakında ona para teklif etmek için geleceğini, karşılığında maçı da kaybetmesini isteyeceğini söyler. Suraj planın eşi Sandiya’ya ait olduğunu söyler.

Sandiya Santos’un mutlu anına denk getirip, Chavi’nin Zakir’e aşık olduğunu, bu evlilik için adım atmasını ister. Santos Zakir’in nasıl biri olduğunu bildiği için Sandiya ile Santos, Zakir’in yanına gider. Chavi ile evlendirmek istediğini söyler. Zakir bunun çok ani olduğunu, Chavi’ye hiç o gözle bakmadığını söyler.

Can Yoldaşım 229. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Zakir Santos ile Sandiya’ya biraz zaman vermesini ister. Santos üzülür. Zakir Chavi’nin daha önce evliliğini hiç sorun etmediğini, sadece Chavi ile evliliği hiç düşünmediği için şimdi zaman istediğini söyler.

Suraj gece odada dururken bir mektup görür. Mektubu okur ve hemen Aditi’yi bilgilendirir. Aditi dikkatli olmasını ister. Suraj mektupta yazan yere gider. Orada bir taksiye biner ve göl kenarına gelir.

Suraj göl kenarında dururken telefon çakar. Suraj oradaki telefonu açar. Suraj ona kim olduğunu sorar. Karşıdaki kişide “Bir dost” der. Onun paraya ihtiyacı olduğunu bildiğini, çantanın içinde 50 Lakh para olduğunu, otel hayalini şimdi gerçekleştirebileceğini söyler.

Suraj neden kendisine yardım ettiğini sorar. Adam da telefonda ona Rajputan takımının kaybetmesini istediğini söyler. Suraj yalandan kabul eder. Telefondaki kişi araba ile gelip ona parayı atar. Suraj arabaya taş atıp kaza yapmasını sağlar. Arkasında koşup onu yakaladığın da şok olur. Zira “Hain Mahendra” olduğunu görünce şaşkınlığını gizleyemez.

Suraj ona nende diye sorar. Mahendra da Abhay ile kan bağı olduğu için yaptığını söyler. Suraj Abhay ile nasıl bir kan bağı olduğunu sorar. Mahendra şöyle der.

“Abhay benim oğlum!”

Suraj bir şok daha geçirir. Ondan takımını kaybettirmesini isterse de Suraj hodri meydan der. İkisi de sahada karşılaşmak için sözleşir.

Suraj takımına gelip, içerideki hainin Mahendra olduğunu açıklar. Bu sırada Avinash, Mahendra’nın sözlerini hatırlar.

16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Zakir Chavi ile Evlenmeyi Kabul Eder

Zakir gece boyu düşünür. Ertesi sabah Sandiya ile Zakir konuşur. Zakir tüm gece düşündüğünü, Chavi ile evlenmek istediğini ama kalbinde hiçbir şey hissetmediğini söyler. Sandiya da kendi evliliğinden bahseder. Suraj’dan ilk başta nefret ettiğini bile söyler. Görücü usulü ile evlilikte aşkın sonradan daha sağlam geldiğini açıklar.

Zakir ile Sandiya, Santos’un yanına gider. Zakir Chavi ile evliliğe evet dediğini söyler. Santos bu habere çok sevinir. Ved babasının son maçı hakkında neden bilgi vermediklerini sorar. Sandiya maça gitmeyeceklerini söyler. Herkes çok üzülür.

Santos Suraj’ın orada yalnız kalmasına izin vermeyeceğini, Sandiya’nın gitmesini ister. Sandiya da Santos olmadan gitmeyeceğini söyleyince, Santos maça gitmeye mecbur kalır.

Zakir üst düzey emniyet mensubu ile görüşür. Acil olarak Delhi’ye gelmesini, Sandiya ile birlikte gelmesini ister. Sandiya neden gitmeleri gerektiğini söylese de Zakir emir geldiğini söyler.

Santos Sandiya’ya Suraj’ın maçı olduğunu hatırlatır. Sandiya maça yetişeceğini söyler. Zakir ile Sandiya, Delhiye gider. Orada bir dizi güvenlik çemberinden geçer. Zakir belli bir noktaya geldikten sonra Sandiya’yı tek bir odaya bırakır. Sandiya karanlık bir odada kalır.

Can Yoldaşım 229 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 230 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Ratan’ın takıma katar
 • Ratan sayı alır
 • Prem bacağına yağ sürer
 • Hakem Prem’in bacağındaki yağı fark eder
 • Hakem Rajputan takımına ceza verir
 • Suraj takımına son anda galibiyet getirir
 • Sandiya haini bulmak için Suraj’a fikir verir
 • Srauj Hain Mahendra olduğunu öğrenir
 • Zakir Chavi ile evliliği kabul eder

Can Yoldaşım 229 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 229. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Mart Can Yoldaşım 229 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 230 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 229 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 230 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Filizcim meraba bayraminiz kutlu olsun çiçekler gibi guzel olun ozet ucnde tešekkur ederis

  1. teşekkür ederim. Aşk Yakar konusunda yakında biteceğini yönünde duyum aldım. O sebeple yazmadım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu