Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazar) Bir Şartım Var!

Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 23 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 23 bölüm özeti
 • 22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 23 Bölüm Fragmanı
 • 22 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Ağustos Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos’un, Suraj’a yardımı ve sonrasında Santos’un Suraj’a bir şartım var” demesi öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın dükkanında tatlı yapması ile başlar. Ancak Suraj annesinin dedeliklerini düşündüğü için tatlının hamuruna fazla su koyar. Suyu fazla koyduğunu çok geç fark eden Suraj, akşam beş de tatlıları almaya gelecek olan adamın siparişini hazırlayamayacağını düşünür.

Chotu, Suraj’ın kafasının karışık olduğunu fark eder. Ona hangi tatlıyı yaptığını, neden hayata yaptığını dolaylı yoldan sorar. Suraj çırağı Chotu’yu azarlayıp bilgi vermez.

Santos’un ailesinde hala soğuk rüzgarlar esmekte. Chotu adamın siparişini hazırlayamayacağını düşündüğü için eve gelip neden Suraj’ın böyle olduğunu sorgular. Suraj kafası karışık olduğu için hata yaptığını söyler.

Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazar) Bir Şartım Var

Evdeki herkes Suraj’ın neden bu halde olduğunu bilse de Chotu detaylı olarak olaylardan haberdar değildir. Chotu Suraj’ın durumu hakkında bilgi verse de Santos Suraj’ın meselesi ile ilgilenmediğini söyleyince, Chotu da şaşırır.

Santos her ne kadar içinden Suraj’ın işi ile ilgili meseleyi duymak istemediğini söylese de aslında her an oğlunu düşünmekte. Ancak bunu çaktırmamak için elinden geleni yapar.

Sabah ki adam tekrar gelir. Ladduların akşam beşe hazır olmasını, erken hazırlarsa bu numaradan ulaşabileceğini söyler. Suraj ne diyeceğini bilemez. Bu maznarayı Santos uzaktan izler. Sandiya kaynanasının yanına gidip Suraj’ın kafasını toplayamamasının tek sebebi anne sevgisinden mahrum olması olduğunu, ona kalbini açmasını ve affetmesini istese de Santos, evde Suraj’ın isteği ile kaldığını, bu konuya açıkça karışmamasını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj devamlı olarak Laddu yaparken hata yapmasında dolayı artık vaktin daraldığını ve yetiştiremediğine karar verir. Chotu’ya adamın telefonunu aramasını söylese de Chotu hala zamanı olduğunu, denemesini ister. Suraj da vaktin yetmeyeceğini, yapmaya çalışsa bile yarıda kalacağını açıklar. Suraj ile çırağının konuşmasını Sandiya uzaktan dinler. Suraj telefonu alıp adamın numarasını arayacağı sırada Sandiya gelir.

“Hayır Arama. Hemen vaz geçme! Annem de seni düşünüyor. Sen bunu yapabilirsin! Sana  istemeden de yalan söyledim. Beni affet!”

Diyerek Suraj’ın hala tatlıları yetiştirebileceğine inandırır. Suraj bir kez daha dener. Tatlıcı dükkânında biten bir baharatı almaya eve gelir. Sandiya baharatı verirken, Santos oğluna çocuk gibi para verip, hala aralarında ki soğukluğu hissettirecek şekilde konuşması Suraj’ı adeta yıkar. Suraj tekrardan tatlı yapmaya gitse de annesinin son tavrına canı sıkılır. Laddoların kıvamını tutturamaz. Chotu’ya tatlıları alacak adamın numarasını aramasını ister. Sandiya uzaktan Suraj’ı takip eder.

Can Yoldaşım 23 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazar) - Arun Sandiya'ya Yardım Eder

Sandiya, Chotu’nun da yardımı ile Suraj’ın tatlı siparişini engellemeyeyi başarırlar. Sandiya Suraj’a yardım etmeyi palanlar Bunun için Sandiya hemen eve gidip kayın babasına durumu anlatır. Bu sırada Santos da bir kaç adım ilerde Sandiya ile Arun’ın konuşmasını dinler.

“Baba Suraj tatlıların yapımına yardım etmezsek yetiştiremeyecek! Sen daha önce tatlı yapmış birisin. Bana bu konuda yardım et. Ben Tatlıları yapacağım!”

Deyince Arun da kabul eder. Ancak Arun tatlıları yapmayalı çok uzun zaman olduğu için bir malzemenin katılıp katılmayacağını hatırlayamaz. Sandiya yanlış malzemeyi karışıma dökeceği sırada Santos gelinini durdurur. Birlikte gelin kaynana tatlıları yapar.

Can Yoldaşım 23. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Tatlıcı dükkanında siparişleri veren adam gelir. Suraj ilk defa bir siparişi yetiştiremediği için panik olur. Mırın kırın ederek tatlıların yetişmediğini söylemeye çalışırken, eve tatlıları tamamlayan Santos, gelini Sandiya’yı arar. Ancak evde bulamaz. Santos saatin beşe yaklaştığını görünce panik olur. Oğlu müşteriye rezil olmasını istemez.

Meenaksihi ve diğerlerini de bulamayın Santos, oğluna tatlıları bizzat kendisi götürür. Bu sırada Suraj tatlı… derken Santos elinde tepsi ile adamın yanına gelir. Suraj annesinin kendisine yardım ettiğini görünce çok mutlu olur.

“Arun (Suraj’ın babası) ile Sandiya bilerek evde saklanmıştır. Zira Santos tatlıları kendisi götürdüğünde, Suraj ile Santos’un aralarında ki buzların eriyeceğini düşünürler.”

Adam tatlılar alıp gittikten sonra Santos oradan ayrılmak ister. Suraj annesini peşinden koşup, herkesin içinde yalvar yaklar olur. Santos oğlunun rezil olmasını, hele ki komşulara karşı rezil olmasını istemez. Evin arka tarafına hem gelini hem de oğlunu çağırıp konuşur.

22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Tatlıları Getirir

Suraj ile Sandiya daha önce açıkları mevzuyu bu defa daha detaylı anlatır. Sandiya, Suraj’ın okumuş biri olduğunu abisinin söylediğini, Suraj da abisi Ankur, Sandiya’nın yedinci sınıfa kadar okuduğunu ondan duyduğunu, kısaca Ankur her ikisini de kasten kandırdığını delilleri ile birlikte açıklayınca, Santos bu durumda herkesin mağdur olduğunu, bu işten bir tek çıkar sağlayan Ankur olduğunu fark edince, Santos şöyle der.

“Bir şartla Sandiya’nın gelinim olmasını kabul ederim! Bu şartım Sandiya 15 gün içinde yemek yapma konusunda kendisini geliştirirse, o zaman ben de Sandiya’yı kabul ederim!”

Suraj bunu duyunca biraz canı sıkılsa da hem annesini hem de eşini bir arada tutabilecek bir anlaşma zemini bulduğu için sevinir.

Sandiya Santos’un dediği gibi bir gelin nasıl olacağını düşünürken, Santos da oğluna Sandiya’nın ideal bir eş ve gelin olmadığını bu 15 gün içinde göstermek için bu süreyi vermiştir. Diğer yandan Meenakshi de bu kadar hata eden Sandiya’nın bir anda affedilmesine sinir olur. Evden kovulmadan geri eve döndüğünü, sonrasında Santos ile aralarını düzettiğini, buna engel olup yine Sandiya’nın evden kovulması için elinden geleni yapmak ister.

Mohit annesi Santos’dan habersiz bilgisayar kursuna gittiği için evde bilgisayarını gizlice saklayıp çalışmaktadır. Yine bilgisayarı açmak için kapıyı kilitleyip, bilgisayarı açtığında kapı çalar. Gelen kişinin Sandiya olduğunu görünce, Mohit bilgisayarı ortada bırakır. Sandiya Mohit ile arasını düzeltmek ve ondan yardım istemek için gelmiştir. Ancak ikisi konuşurken içeri Santos gelir. Santos Mohit’in aldığı bilgisayarı görecek mi? Devamı bir sonraki bölümde sizleri bekliyor.

Can Yoldaşım 23 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 24 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos oğluna yine ağır sözler söyleyecek
 • Suraj annesinin sözlerinden dolayı tatlıları yapamayacak
 • Sandiya Suraj’a yardım edecek
 • Sandiya oyun oynayacak
 • Tatlıları Santos Suraj’a götürmek zorunda kalacak
 • Sanmtos bir şartla Sandiya’yı gelin olarak kabul edeceğini açıklayacak

Can Yoldaşım 23 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 23. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Ağustos Can Yoldaşım 23 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 23 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 24 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu