Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti (17 Mart Perşembe) Suraj Kupayı Kazandı!

Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım 230 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 230 bölüm özeti
 • 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 230 Bölüm Fragmanı
 • 17 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Mart Cuma Can Yoldaşım 231 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj kabaddi turnuvasını kazanır. Para ödülünü kazanır. Sandiya gizli görevi kabul eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Mart Cuma Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti

Sandiya ile Zakir Delhi’ye gelir. Bir dizi güvenlik çemberinden geçtikten sonra, kapı da onları sivil polis karşılar. Zakir’in başka bir odaya gitmesini, Sandiya ile özle konuşulacağını söyler. Sandiya tedirgin olsa da Zakir merak etmemesini söyler.

Sandiya odaya girer. Oda hafif karanlıktır. Ekranda Chander ile yaşadığı sorunların videosunu görünce şok olur. Chander’i yakalamak için yaptıkları, Chander’in kendisini odaya kilitleyip gittiği anlara ait kamera kaydığını görünce, şaşkınlığını gizleyemez.

Sandiya kamera kayıtlarına bakarken, içeri sivil bir polis girer. İçeri giren görevli rütbesini söyledikten sonra adının Bharat Kapur olduğunu açıklar. Sandiya mesleki saygı ile onu selamladıktan sonra, yerine oturur.

Suraj takımını bir araya toplar. Oynayacakları takım turnuvada maç kaybetmedikleri için en güçlü rakipleri olduğunu ama geçilmez de olmadıklarını, azim ve kararlılıkla onları yenebileceklerini söyler. Tüm takımı başarıya odaklar.

Takım dışarı çıkarken, Avinash ilk oyunda yer almadığı için buna çözüm bulmak ister. Takım dışarı çıktıktan sonra Suraj’ın dolabının üzerinde dambıl yerleştirir. Suraj dolabın kapısını açtığında, kafasına dambılın düşmesi için ayarlama yapıp hemen yedek kulübesine döner.

İstihbarat dairesinde Sandiya karşısında ki amirine tüm bu olanları sorar. Kapur da Chader’in hırsız ya da mafya olmadığını, onunda polis olduğunu, tüm bu olanların aslında onu test etmek için yapıldığını açıklayınca, Sandiya şok olur. İstihbarat görevlisi ülke için çok önemli bir görevli olduğunu, bu görev öncesinde bazı testlerden geçmesi gerektiğini söyler. Sandiya göreve hazır olduğunu söylese de memur görevin zor ve yaşama garantisi olmadığını, iyi düşünmesi gerektiğini söyler. Bu sırada istihbarat görevlisinin telefonu çalar. Odadan çıkarken hemen karar vermesini ve iyi düşünmesini ister.

Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti (17 Mart Perşembe) Sandiya Gizli Görevi Öğrenir

Sandiya odada tek başına kaldığında kendi içinde düşünmeye başlar. Bir tarafta gelin Sandiya ve sorumlulukları, bir tarafta anne Sandiya, diğer tarafta vatanı için canını kırpmadan feda edecek Sandiya aklına gelir. Neye karar vereceğini, hangi duygusunun ağır bastığını anlamaya çalışır.

İstihbarat memuru Sandiya’dan kararını vermesini ister. Suraj ve takımı sahaya çıkar. Spiker Rajputan takımı yeni kurulduğunu ama Agni takımı çok daha köklü bir kulüp olduğunu söyler. Mahendra Agni takımın koçu olurken, Abhay da Agni takımın yeni kaptanı olur.

Abhay Suraj’ın yanına gelir ve şöyle der.

“Suraj seni biraz araştırdım. Puşkar da ünlü bir tatlıcıymışsın. Bu kupayı biz alacağız ve seni tatlıcı dükkânına geri göndereceğim!”

Suraj ondan kendi takımını küçümsememesin, maçın sonucunda cevabının vereceğini söyler. Suraj ilk olarak torpilli bakan oğlu Raj’ı oyuna girdirir. Raj karşı takım tarafında yakalanır ve sayı yapamaz. Raj oyundan çıkarken, Suraj Avinahs’ı oyuna dahil eder. Avinash final maçında oynamayacağını düşünürken, Suraj onu yanına çağırır.

“Sen benim takımımın en iyi oyuncususun. Seni bilerek dinlendirdim. Şimdi karşı tarafı yıkmak için sana güveniyorum!”

Dediği anlarda Avinash gözyaşlarını tutamaz. Zira karşı takımda öz kardeşi Prakash da vardır. Kendisini hem kardeşine hem de annesine kanıtlamak isteyen Aviansh eline geçirdiği fırsatı iyi değerlendirir. Öz kardeşi alt edip sayıyı ayılır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Avinash’ın öz kardeşi Prakash, Avinsh’ın yetenekli bir oyuncu olduğunu söyleyip, onu över. Aviansh ve Prakash’ın annesi de Avinash için tezahürat yapar. Avinash annesini de o halde görünce çok mutlu olur.

Sandiya istihbarat memuru ile görüştükten sonra dışarı çıkar. Zakir Sandiya’dan özür diler. Görevin çok gizli olduğunu, bundan dolayı ona bilgi veremediğini, bazı testlerden geçmesi gerektiği söyler. Sandiya morali bozuk bir halde çıkar. Zakir ona ne olduğunu sorar. Sandiya hayır diyeceğini söyleyince, Zakir şaşırır.

Abhay hücum için çıksa da Suraj onu alt etmeyi başarır. İlk yarıda alınan karşılıklı puanlarla iki takımda eşit puanlar elde eder. İlk yarı son bulur.

Avinash’ın yanın annesi ile kardeşi Prakash gelir. Prakash kardeşi Avinshs’a tam bir kabaddi oyuncusu olduğunu, şampiyon takıma yakışacak kalitede olduğunu söyler. Avinash annesinin ayaklarına dokunup, onlardan özür diler. Prakash Avinash ile gurur duyduğunu söyler. Avinash annesi ile barışmasını sağlayan Suraj’a teşekkür etmek ister. Rrem Suraj’ın soyunma odasına gittiğini söyleyince, Avinash’ın aklına dolabın üzerine koyduğu dambıl gelir.

Can Yoldaşım 230 Bölüm Özeti (17 Mart Perşembe) Suraj Kupayı Kazandı

Avinash koşarak soyunma odasına gitse de yetişemez. Suraj’ın omuzuna dambıl düşer. Doktor hemen müdahale eder. Lakin Suraj’ın omuzunun çıktığını ve maçta devam edemeyeceğini söyler. Tüm takım arkadaşları bunu yapan Avinash’a tepki gösterse de Avinash pişman olduğunu söyleyip özür diler.

Suraj takımını yalnız bırakmamak adına omuzu çıkık bir halde maça devam etmek ister. Aditi yok dese de Suraj takımın yanında olacağını söyleyerek maça çıkar.

Abhay Suraj’ın sakat şekilde oynamayacağını, hakem ile konulup onu oyundan atmak istediğini babası ve koçu Mahendra’ya söyler. Mahendra onlar için iyi olduğunu, artık Suraj’ın oyun oynayamayacağını söyler.

Sandiya maça gelir ve Suraj’ın omuzunun çıkı bir halde oynamasına canı sıkılır. Santos oğlunun canından endişe ederken, Ved babasının görevi için her şeyi yapacağını söyler. Bu sırada Sandiya istihbaratçının söylediği sözleri hatırlar.

Can Yoldaşım 230. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj sakat bir halde maça çıkar. Abhay Suraj’ın ilk hamleyi yapmasını bekler. Suraj omuzu çıkık bir halde hücum yapar ve takımına sakat bir halde sayıyı kazandırır. Abhay çok sinirlenir. Abhay karşı takıma üçüm için gider. Lakin Suraj ve diğerleri Abhay’ın kendilerinden puan almasına izin vermez. Suraj ikinci yarıda omuzu sakat bir halde yine sayıyı kazandığını gören Abhay takımına Suraj’ın bir daha geldiğinde, onu sakatlayacak kadar vurup düşürmelerini ister.

Zakir Chavi’nin yanına gelir. Gizli bir görev için makyaj yapmasını, dışarıdaki görünümü değiştirmesini ister. Chavi bu konunda Emily’in daha yetenekli olduğunu söyler. Emily’e rica eder. Emily de dediği yere geleceğini söyler. Zakir dediği saatte karakola gelmesini ister. Mohit ise uzaktan Zakir ile Emily’in konuştuğunu görünce, olayı yanlış anlar.

Suraj maç skoruna bakar. Her iki takımında 36 puana sahip olduğunu görünce, son hücum için kendisi çıkar. Suraj karşı takımdan sayı almak için hamle yapsa da kendi sahasına gelmeden yakalanır. Agni takımının tüm oyuncuları Suraj’ın üzerine çullanır. Suraj çizgiye dokunmak istese de eli çizgiye değmez. Hücum süresi bitimide Agni takımı sayıyı aldıklarını düşünüp, maçı kazandıklarını söyler.

Aditi ve Santos çok üzülür. Lakin hakem kamera kayıtlarına bakılmasını ister. Suraj karşı takımla mücadele ederken, Suraj’ın ayağı çizgiyi geçtiğini görünce, sayıyı Rajputan takımına verir. Rajputan takımı maçı kazanır. Kupayı alır. Suraj maçın ve turnuvanın adamı seçilir ve para ödülünü kazanır.

17 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya'ya Araba Çarpar

Rathi ailesi Suraj’ın sonunda dediğini yapıp hem kupayı hem de para ödülünü kazandığı için çok mutlu olur. Maç sonucunda hepsi yürüyerek eve giderler. Yolda Sandiya istihbarat görevlisinin kendisine söylediklerini düşünürken, bir araba Sandiya’ya çarpar. Sandiya hafif sıyrıklarla kazandan kurtulur.

Suraj hemen Sandiya’yı hastaneye götürür. Doktor hafifi yaraları olduğunu, önemli olmadığını söyler. Sandiya bu sırada ölümden koktuğu, kocasını ve oğlunu yalnız bırakmamak adına görevi istemediği ama ölümün her an yanında olduğunu, ölümden kaçamayacağını, bundan dolayı görevi kabul etmesi gerektiğini düşünür.

Sandiya hastane çıkınca acil işi olduğunu söyleyip ofisine gider. İstihbarat görevlisi ile online görüşür. İstihbarat görevlisine görevi kabul ettiğini, adını bakanlığa iletmesini ister. İstihbarat görevlisi adını çoktan ilettiğin, 10 gün sonra gizli göreve başlayacağını, su süreç içerisinden ailesi ile iyi vakit geçirmesini ister.

Emily Zakir’in dediği otele gelir. Orada polis memuruna makyaj yapıp görünümü değiştirir. Mohit Emily’i adım adım takip eder. Zakir ile Emily’i yan yana uzaktan görünce, artık boynuzlandığını da resmi olarak kendince kanıtladığını düşünür.

Suraj mahalleye gelir. Mahalle de kahraman gibi karşılanır. Santos çok mutlu olur. Rathi ailesi eve girer. Bugün ikinci mutlu haberi vereceğini, Chavi’nin de Zakir ile evlenmeye karar verdiğini açıklar. Lakin evde Emily’i göremeyince, Mohit ile Emily’i merak eder. Chavi Emily’in iş için çıktığını, Mohit de işleri olduğunu söyleyip ayrıldığını söyler.

Can Yoldaşım 230 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 231 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj takımına moral verir
 • Sandiya istihbarat dairesine gider
 • Sandiya Chander’in polis olduğunu öğrenir
 • İstihbarat görevlisi Sandiya’ya onu test ettiklerini söyler
 • İstihbarat görevlisi Sandiya’ya ülke için gizli görev vermek ister
 • Sandiya görevi hemen kabul eder
 • Memur görevin sonunda ölüm olduğunu söyler
 • Sandiya düşünmek için zaman ister
 • Suraj son maçını kazanır
 • Sandiya’ya araba çarpar
 • Sandiya ölümün her an gelebileceğini düşünüp, gizli görevi kabul eder

Can Yoldaşım 230 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Mart Perşembe Can Yoldaşım 230. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Mart Can Yoldaşım 230 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 231 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 230 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Mart Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 231 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu