Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti (18 Mart Cuma) Zakir’in Kararı!

Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Mart Cuma Can Yoldaşım 231 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 231 bölüm özeti
 • 18 Mart Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 231 Bölüm Fragmanı
 • 18 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 232 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Mart Cuma Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Zakir Chavi ile evlenmek istemediğini açıklar. Sandiya Zakir’e nedenin sorar. Zakir Emily’den hoşlandığını açıklar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 232 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti

Santos Suraj’a Chavi ile Zakir’i evlendirmek istediğini söyler. Tüm aileye bunu orada öğrenir. Minakşi, çok şaşırır. Zakir’in başka dine mensup olduğunu hatırlatır. Santos Sandiya’dan çok şey öğrendiğini, önemli olan aynı dine mensup olmak olmadığını, önemli olan insan olabilmek olduğunu söyler.

Arun Zakir’i sevdiğini, damadı olacağını duyunca, bunu memnuniyetle karşılayacağını ifade eder. Suraj da Zakir’in iyi biri olduğunu açıklar.

Suraj odasına gider. Sandiya ona havlu vermek istese de Suraj tek başına bütün işleri hallettiğini gören Sandiya, kendisine ihtiyacı olup olmadığını sorar. Suraj da turnuva sırasında bekarlık hayatına geri döndüğünü, bundan dolayı kendi işini yapmaya alıştığını söyler. Suraj yaralı koluna rağmen kıyafet giymeye çalışa da başaramaz. Sandiya naz yapar. İki arasında romantik anlar yaşanır.

Suraj ile Sandiya romantik anlar yaşarken, Mohit’in bağırmalarını duyarlar. Tüm aile alt kata gelir. Mohit Emily’i otel odalarından getirdiğini, otel de Zakir ile birlikte olduğunu iddia eder. Santos çocukları odasına götürmek için Minakşi’ye söyler. Lakin Pari gitmeyeceğini ifade eder. Minakşi, Golu ve Mısri’yi odasına götürür.

Mohit suçlamalarına devam eder. Kendi eşi Emily’i ucuz bir kadın gibi göstermeye çalışır. Emily Mohit’in düşüncelerini duyunca, göz yaşlarını tutamaz. Bu sırada Chavi ile Zakir gelir. Chavi otele kendisi gönderdiğini, Zakir’in gizli görevi için gerekli olduğunu söyler. Lakin Emily Mohit için değmeyeceğini, açıklama yapmasına da gerek olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti (18 Mart Cuma) Sandiya Bengalce Öğrenmeye Başlar

Emily Mohit’ten boşanmak istediğini söyler. Mohit de onu evden kovar. Emily ile Pari evden giderken Santos gelinini durdurur. Emily’e gelini değil kızı olduğunu, Rathi ailesi kızlarını hiçbir zaman dışarı atmayacağını söyler.

Chavi, Emily ile Pari’yi odalarına götürür. Santos Mohit’in karşısına geçip, kendi karısına iftira atan adamı evinden görmek istemediğini söyleyip ona tokat atar. Mohit Zakir ile Emily’i gördüğünü iddia etmeye devam edince, Santos Zakir’in Chavi ile yakında evleneceğini açıklar. Mohit bunu duyunca şok olur. Santos Mohit’i kovar ve bir daha evde Mohit adını duymak istemediğini söyler.

Sandiya ailesi ile geçirmesi için 10 gün süreyi iyi kullanmak ister. Suraj’dan saçına sündür sürmesini ister. Suraj şaşırır. Her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Sandiya sorun olmadığını açıklar. Sabah Sandiya otel inşaatı için mimarı eve çağırır. Suraj Sandiya’nın neden bu kadar acele ettiğini merak eder. Sandiya bir an evvel otel de onu görmek istediğini söyler.

Sandiya mimara otel çizimlerini ne zamana bitirebileceğini sorar. Mimar 20-25 gün içinde bitirebileceğini açıklar. Sandiya 20 gün çok olduğunu, 10 gün içinde bitirmesi gerektiğini söyler. Mimar karşı çıkar. Suraj ve Santos, Sandiya’nın neden bu kadar acele ettiğini merak eder. Sandiya da bir an evvel inşaatın başlamasını istediğini söyler.

İstihbarat görevlisi Sandiya’yı arar. Zakir ile birlikte acil gelmesini ister. Sanidya işten çağırdıklarını söyleyip, Rathi evinden ayrılır. Zakir Sandiya’yı bir eve getirir. Sandiya evin içinde Bengalce şarkı söyleyen video kaydını fark eder. İstihbarat görevlisi Sandiya’dan şarkı söylemesini ister. Sandiya dinlediği şarkının Bengalce olduğunu, Bengal dilini bilmediğini söyler. İstihbarat görevlisi ona bazı CD verir. Kısa sürede Bengalce dilini öğrenip, video kaydında olduğu gibi şarkı söylemesi gerektiğini ifade eder. Zira görevi bununla alakalı olduğunu ifade eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya görevin detaylarını sorar. İstihbarat memuru, Sandiya’nın yanına gelip şöyle der.

“Sen Kalküta’da doğdun. Rajasthan da büyüdün. Aslen Bengallisin. Babanın adı Shantanu Das. Senin adın da Sagarika Das. Şimdilik bu kadarını bilmen yeterli!”

Sandiya devlet güvenliği için Bengal dilini öğrenmesi gerektiğini anlar. İstihbarat görevlisi Bangal dilini öğrenebilmesi için hoca tutuklarını, 10 gün içinde dili konuşabiliyor olması gerektiğini ifade eder.

Sandiya derslerine odaklanırken, hedefinde kim olacağını merak eder. İstihbarat görevlisi “Himanshu Dubey” adında teröristi yakalamak istediklerini ama ellerinde delil olmadığını açıklar. Sandiya resme bakar.

Sandiya istihbaratçının getirdiği hoca ile tanışır. Öğretmen ona Bengalce öğretmeye çalışırken, Zakir de ona destek olur.

Can Yoldaşım 231 Bölüm Özeti (18 Mart Cuma) Zakir'in Kararı

Rathi evine Zakir’in annesinin gönderdiği bilezikler gelir. Minakşi altınları görünce çok ağır göründüğünü, Zakir’in annesi kesenin ağzını açtığını söyler. Santos mutlu olurken, Minakşi Chavi’nin ikinci defa evlendiğini ve her ikisinde de altın taktığını söyler.

Pari, Santos’un yanına gelir. Artık babası Mohit’i Emily’in yanında görmek istemediğini, daha önce ona söz verdiği için Emily’in yeniden evlendirmesi gerektiğini söyler. Santos Pari’ye söz verir.

Zakir ibadethaneye gelir. Orada dua eder. Bu sırada Emily’in hayalini görürü. Onu neden her gittiği yerde gördüğünü düşünür ve Chavi ile evlenmeyeceğini, Emily’e karşı hisleri olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 231. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi evin de Chavi ile Zakir’in nikah töreni için din görevlisi gelir. Lakin Zakir’in hala gelmemesi herkesi meraklandırır. Sandiya Zakir’i arar. Zakir çok önemli söyleyeceklerini olduğunu ifade der. Kısa süre sonra eve gelir. Sandiya ile Zakir odada gizlice konuşur. Zakir Chavi’ye karşı hiçbir his beslemediğini, Emily’den hoşlandığını söyler Bu nedenle evden ayrılmaya karar verdiğini ifade eder.

Zakir açıkça Chavi’den hoşlanmadığını, Emily’den hoşlandığını ama bu zamana kadar bunun farkında olmadığını, bugün farkına vardığını ifade eder. Sandiya açıkça doğruyu söylediği için ona teşekkür eder.

Santos imam nikahı kıyılacağını, damadın gelmesini ister. Sandiya alt kata gelir. Santos’a bunlara gerek olmadığını söyler. Santos neden diye sorunca Sandiya şöyle der.

“Zakir Chavi ile evlenmekten vaz geçti!”

Santos şok olur. Bu sırada Zakir valizi ile birlikte gelir. Chavi ona nedenini sorsa da Zakir onu affetmesini söyleyip, evden ayrılır. Minakşi ve Santos, Sandiya’dan Zakir’in neden vaz geçtiğini söylemesini istese de Sandiya bilmediğini açıklar.

18 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Notu Bulur

Sandiya gizli görev için tutulan eve gider. Orada Bengalce eğitim almaya devam eder. İstihbarat görevlisi planlarda değişiklik olduğunu, Himanshu yarın Sagarika (Sandiya) görmeye geleceğini, bir an evvel Bengalce öğrenip şarkı söylemesini ister. Sandiya ondan imkansız bir şey istediğini söylese de istihbarat görevlisi, görevin başarısı buna bağlı olduğunu ifade eder.

Sandiya sabahtan akşama kadar hem Bengalce çalışır. Hem de şarkı söyler. Gece eve geldiğinde Sandiya’nın sesi kısılmıştır. Suraj onu karşılar. Sandiya iş yerinde çok bağırdığı için sesi gittiğini söyler.

Suraj Chavi için üzüldüğünü söyler. Sandiya konuşamadığı için yazmaya karar verir. Zakir’in Chavi’den hoşlanmadığını, Emily’e karşı hislerinin olduğunu fark ettiği için evlenmekten vaz geçtiğini ama Emily’in de bundan haberinin olmadığını dile getirir.

Suraj Zakir’in duygularını öğrenince şok olur. Sandiya bu olayı belli bir süre saklamaları gerektiğini, aksi halde yanlış anlaşılacağını söyler.

Emily bunlardan habersiz Zakir’in evine gider. Minakşi de peşinden gelir. Emily ve Minakşi, Zakir’i Chavi ile evlenmek için ikna etmek isteseler de başaramazlar.

Minakşi eve geldiğinde Sandiya’nın yazdığı notu bulur. Notta yazılanları okuduğunda şok olur. Hemen salona gidip, her şeyi açıklar. Santos Zakir’in Emily’i sevdiğini öğrenince şok olur.

Can Yoldaşım 231 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 232 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Chavi ile Zakir’i öğrenir
 • Suraj Zakir’i destekler
 • Mohit Emily’e eve getirir
 • Mohit Emily’e iftira atar
 • Chavi gerçekler açıklar
 • Mohit sözlerinden pişman olur
 • Mohit, Chavi ile Zakir’in evleneceğini öğrenir
 • Santos Mohit’ie evden kocar
 • Sandiya gizli görev için çalışır
 • Zakir Emily’i sevdiğini far eder
 • Zakir’in kararını ev halkı öğrenir

Can Yoldaşım 231 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Mart Cuma Can Yoldaşım 231. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Mart Can Yoldaşım 231 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 232 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 231 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Mart Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 232 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu