Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti (20 Mart Pazar) Sandiya’nın Son 3 Günü!

Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Mart Pazar Can Yoldaşım 233 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 233 bölüm özeti
 • 20 Mart Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 233 Bölüm Fragmanı
 • 20 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 234 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Mart Pazar Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya görevine gitmek için son 3 günü olduğu için çok duygulanır. Gitmeden önce Santos ile Emily’i barıştırır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti

Himanshu ilke Suraj’ın sari dükkanında konuşması ile başlar. Himanshu ona nişanlısının resmi telefonda olduğunu söyleyip telefonunu çıkarırken, Sandiya hemen istihbarat görevlisi Bharatı arayıp, durumdan haberdar eder. İstihbarat görevlisi de hemen Himanshu’yu arayıp, Sagarika’nın hastalandığını, hemen eve gelmesi gerektiğini söyler.

Himanshu panik içinde Suraj’a verdiği telefonu alır. Suraj’ın seçtiği iki sariyi de satın alıp, hızla Sagaraka’nın yanına gitmek için yola çıkar.

İstihbarat görevlisi Sandiya’yı arar. İlk tehlikeyi geçtiklerini, şimdi daha büyük sorunları olduğunu, hemen eve gelmesi gerektiğini, Himanshu’ya Sagarika’nın hastalandığını söylediğini açıklar. Sandiya panik içinde taksiye binip, Bharat’ın evine doğru gider. Santos Sandiya’ya seslense de duymaz. Santos Sandiya’nın neyi olduğunu merak eder.

Suraj Santos ile konuşur. Sandiya’nın planını uygulamaya koyar. Suraj ellerinin alerji olduğunu söyleyip, Emily’in de ananasa karşı alerjisi olduğunu hatırlatır.

Mısri reçel yapar. Santos Mısri’nin yaptığı reçeli çok sever. Mısrı aynı reçeli Emily’e de verdiği, dışarı da çıktığını söyler. Santos ona reçelin içinde ananas olup olmadığını sorar. Mısri de olduğunu söyleyince, Santos panik olur. Arun da bu oyunun içindedir. Emily ile akrabalık ilişkisi kalmadığı için endişe etmemesini ister. Lakin Santos içten içe endişelenir.

Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti (20 Mart Pazar) Sandiya Bharat İle Konuşur

Sandiya Himanshu’dan önce Bharat’ın evine gelir. İçeri girer girmez kapı çalar. Bharat kapıyı açmak istese de Sandiya kıyafeti hazır olmadığını söyler. Bharat kapıyı açmadıkları takdir de kendilerinden şüphe etmeye başlayacağını söyler. Sandiya odaya girer. Bharat da kapıda duran Himanshu’ya kapıyı açar.

Himanshu içeri gerer girmez Sagarika’yı sorar. Bharat da odasında olduğunu söyleyip zaman kazanmak istese de Himanshu hemen içeri girer. Sandiya her tarafını battaniye ile kapatmıştır. Himanshu onu o halde görünce endişelenir. Bharat bu sırada Sandiya’nın evli olduğunu belli eden boynundaki mangalsutrasını fark eder. İstihbarat görevlisi Sandiya’ya kaş göz işareti ile onu saklamasını ister.

Himanshu Sandiya’nın mangalsutrasını fark etmez. Bharat tapınak ayininden bahseder. Himanshu da tapınağa gitmeden evlenmek istediğini açıklar. Bharat hemen kabul etse de Sandiya sessiz kalır. Bharat Sagarika (Sandiya) cevap vermesini ister. Sandiya hemen geçmişe döner ve Bharat’ın planını düşünür. Görevi gereği onunla evlenmeye hazır olduğunu biraz isteksizce söyler.

Himanshu gittikten sonra Sandiya onunla asla evlenmeyeceğini, hayatta bazı değerlerin olduğunu evlilik de bu değerlerin başında yer aldığını söylese de istihbarat görevlisi amacını unutmamasını, gerçek bir evlilik olmayacağını, görevine odaklanmasını ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya görevini yerine getirmek istese de ailesine ve mesleğine başlarken yemin ettiğini, bundan dolayı aslan evlenmeyeceğini söyler. Bharat ise Sandiya görevin gerekliliği konusunda tartışırlar.

Sandiya Emily ile Santos’un arasını düzeltmek için yaptığı plandan haberdar olur. Mısri Santos’a Emily’in sefer tasına yaptığı reçelden koyduğunu söylediğini Sandiya ile paylaşır.

Sandiya ve Suraj, Emily ile birlikte Santos’un yanlarına gelmesini bekler. Suraj annesinin çocuklarına kızdığını ama hiçbir zaman onlardan nefret etmediğini söyler. Sandiya da Santos’un sevgisine güvendiğini, yakında geleceğini söyler. Emily bekledikçe ümitleri tükenir. Tamda ümidini yitirdiği sırada, Santos’un sesini duyar.

Santos içeri girer. Emily’den yemeğini yiyip yemediğini sorar. Emily henüz yemediğini söyler.

“Sakın onu yeme. İçinde ananas var. Senin ona karşı alerjin var!”

Santos derdini anlatırken, orada Sandiya ve Suraj’ı fark edince bunun bir oyun olduğunu anlar. Santos sevgisine yenik düştüğünü söylerken, Sandiya Emily’in eşinden dolayı gelin kaynana ilişkisi olduğunu ama aradaki akrabalık kalktıktan sonra Emily ile anne kız olduklarını, bu bağında hiçbir zaman kopamayacağını söyler. Santos ile Emily orada barışır.

Can Yoldaşım 233 Bölüm Özeti (20 Mart Pazar) Sandiya'nın Son 3 Günü

Sandiya Santos’un konuşmalarından bir fikir edinir. Himanshu’yu tapınağa götürmeden önce evlenme olayını nasıl iptal edeceği fikri gelir. Hemen bu fikri istihbarat görevlisi le paylaşır. İstihbarat görevlisi Sagarika’nın babası olarak Himanshu’yu evine davet eder. Bharat Himanshu’ya Sagarika’nın diyeceği bir şey var der. Himanshu da merakla Sagarika zannettiği Sandiya’nın ne diyeceğine kilitlenir.

“Dün sen tapınağa gitmeden evlenmek istedin. Ben ise sessiz kaldım. Aslında sessizliğim seninle evlenmek istemediğim için değil, ölen annemin vasiyeti aklıma geldiği içindi. Annem ölmeden önce Kolkata tapınağında, eş olacak kişi ile dua etmemi istemişti!”

Himanshu bundan hoşlanmadığını ama Sagarika için bunu yapacağını söyleyip evden ayrılır. Bharat Sandiya’nın zekâsı ile övünür. Daha önce benzer bir plan yaptıklarını, suçları bu sayede oraya çıkardıklarını, şimdi farklı bir tapınak da bunu yapacaklarını söyler.

Can Yoldaşım 233. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Himanshu gittikten sonra Sandiya ve Bharat planlarından bahseder. Bharat 3 gün sonra tapınak planını hazır edeceğini, ailesi ile 3 günü geçirmesini, bir daha dönüp dönememe konusunda şüpheleri olduğunu söyler.

Sandiya Bharat’ın yanından ayrılır. Suraj da Chavi ile konuşur. Olayda Emily’in masum olduğunu, ailesinde huzursuzluk çıkmasını istemediğini söyler. Bu sırada Emily Chavi’ye çay getirir. Chavi yengesi Emily’e sarılır. Aradaki küslük biter.

Rathi ailesine mahallenin kadınları gelir. Mahallede bir tiyatro gösterisi yapmak istediklerini, yakışıklı kralı Suraj’ın oymamasını istediğini söyler.

Sandiya görevden döner. Rathi evine nasıl geldiğini hatırlar. Anne ve babası öldükten sonra, Arun ve Santos’u nasıl anne ve babası bildiğini tek tek hatırlar.

Bharat’ın sözleri kulaklarında çınlarken, Suraj yanına gelir. Neyi düşündüğünü sorar. Sandiya da ailesini düşündüğünü söyler. Mahallenin kadınları Suraj’ın hala yakışıklı olduğunu, şimdi bile evlenmeye kalksa birçok aday bulacağını söyler. Sandiya sinir olur.

Tiyatro oyununda baş rol de yer alan Suraj, ilk karısı öldükten sonra ikinci biri ile evlendiği hikâyeyi duyan Sandiya, kıskanır ve Suraj’a küser. Suraj ona neden küstüğünü sorar. Sandiya da ikinci defa evleneceğini söyler. Suraj sadece bir oyun deyip, durumu geçiştirmek istese de Sandiya yakında gideceği için çok üzülür.

20 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya'nın Resmini Görür

Santos gece rüyasında Suraj’ın ikinci defa evlendiğini görür. Korku içinde uyanır. Arun ona ne olduğunu sorar. Santos da gördüğü rüyayı ona anlatır. Sabah Santos gördüğü rüyayı herkese anlatır. Din görevlisinde anlamını soracağını söyler. Sandiya belli etmese de içten içe yıkılır. Santos’a dönüp şöyle der.

“Anne merak etme. Suraj oynayacağı rol de iki defa evlendiği için gündüz gördüğün olaylar rüyana yansımış!”

Santos endişelenir. Sandiya ise yaşayacaklarını az çok tahmin ettiği için üzülür. Sandiya bir sonraki gün otel temeli atılacağını haber eder. Minakşi neden bu kadar çabuk temel attıklarını merak eder. Sandiya da Suraj’ın hayalini kısa sürede gerçekleştirmek istediğini açıklar.

Suraj ile Sandiya, Suraj’ın oymayacağı oyunda tatlıcının kızı Kaka ile konuşmaya gider. Tatlıcı kızını oyunda oynattıkları için çok mutlu olduğunu söyler. Oysa Sandiya aynı rolü üstlenip, Suraj’ın yanına dişi sinek bile yaklaştırmak istemezken, Kaka role çok hevesli olduğunu görünce, Suraj da bir şey demez. Sandiya Kaka’yı korkutur. Suraj kendisini kıskanan Sandiya’yı görünce çok mutlu olur.

Ertesi gün temel atma töreni yapılır. Sandiya Rathi evinden ayrılmadan önce Suraj’ın hayalini gerçekleştirmek için adım attığını gördüğü için mutlu olur. Ved de sonunda babasının gerçekten otel sahibi olduğunu söyler.

Ved annesinin telefonunu alır. Ved telefonda Sandiya’nın Belgal kıyafeti ile resmini görür. Bunu Santos’a gösterir. Santos şüphelenir ve Suraj’a gösterir. Suraj da polis şenliklerinde Sandiya’nın giydiği kıyafet diyerek durumu geçiştirir.

Can Yoldaşım 233 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 234 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Bharat Himanshu’yu telefonla arar
 • Bharat Sagarika’nın hasta olduğunu söyler
 • Suraj Himanshu’nun nişanlısının remini göremez
 • Bharat acil olarak Sandiya’nın eve gelmesini ister
 • Sandiya Himanshu’dan önce Belgal deki eve gider
 • Himanshu hiçbir şeyden şüphelenmez
 • Bharat Himanshu’ya tapınağa gitmeleri gerektiğini söyler
 • Himanshu evlenmeden gitmeyeceğini açıklar
 • Sandiya Himanshu’yu tapınağa evlenmeden gidebilmek için plan yapar
 • Sandiya Emily ile Snatos’u barıştırır
 • Suraj’ın otelinin temel atma töreni yapılır

Can Yoldaşım 233 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Mart Pazar Can Yoldaşım 233. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Mart Can Yoldaşım 233 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 234 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 233 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 234 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu