Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti (21 Mart Pazartesi) Operasyon Günü!

Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 234 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 234 bölüm özeti
 • 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 234 Bölüm Fragmanı
 • 21 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Mart Salı Can Yoldaşım 235 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya operasyon günü için hazırlanır. Santos Sandiya’yı trende görür. Tren Kaza yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Mart Salı Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti

Bharat’ın konuşması ile başlar. Zakir ve Sandiya da Bharat’ın planını dikkatle dinler. Sandiya ve Zakir dışında göreve katılacak diğer personellerin amirleri de Bharat’ın planını dinler.

Bharat Sagarika ve onun babası olarak Himanshu’nun yanında olacaklarını, trenin bahse konu köprüye geldiğinde, son üç vagonu Sandiya ile Zakir’in ayıracağını, son üç vagonda sadece Himanshu’nun kalacağını ve tren kazasında tek onun öleceğini, tren ilk tünelden çıktıktan sonra tüm polislerin 9 saniye içinde nehre atlamaları gerektiğini, aksi halde trende kalmaları halinde öleceklerini, tek tek anlatır. Hiçbir aksaklık istemediğini yeniler.

Bharat Sandiya’ya belli bir süre evden ve ailesinden uzak kalması gerektiğin, Himanshu’nun ölümü sıradan bir ten kazası gibi gözükmesi gerektiğini ifade eder. Sandiya geçmişini düşünür ve üzgün bir dille tamam der.

Santos annesinin rahatsızlandığını öğrenir. Suraj’a otobüs için bilet almasını ister. Suraj otobüs de yer bulamadığı için tren için bilet alır. Lakin Suraj’ın aldığı bilet, Sandiya’nın operasyon yapacağı trenin biletidir.

Suraj eve gelir. Gece odasından mumlarla süslenmiş olduğunu görünce şaşırır. Sandiya’ya evlilik yıl dönümleri olup olmadığını sorar. Sandiya hayır diyerek ona bir hediye verir. Eski anılarını albüm yaptırmıştır. Sura albüme bakar ve son sayfaların boş olduğunu fark eder. Suraj neden onun boş olduğunu sorar. Sandiya gelecek güzle günleri eklemek için der ve birbirlerine sarılır.

Sandiya uzun bir üre ailesinin yanına gelemeyeceğini bildiği için görevlin aksaması yada aksilik çıkması halinde ölebileceğini bildiği için içten içe ağlar. Bu sırada Ved kapıyı çalar. Suraj Santos’un trenle annesinin yanına gitmesi konusunu söylemeyi unutur.

Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti (21 Mart Pazartesi) Santos Sandiya ile Konuşur

Sabah tüm aileye mutlu bir şekilde kalkar. Suraj herkese kendi elleri ile jelebi hazırlar. Suraj Sandiya’ya jelebi vermek istese de Sandiya yemez. Santos buna dikkat eder. Nede yemediğini sorar. Sandiya oruç tuttuğunu söyleyince, Santos bu zamanda iyi bir koca bulmak isteyenlerin oruç tuttuğunu, Suraj gibi bir kocası olduğunu söyler. Sandiya aslında oruca gireceği operasyon için tutmaktadır.

Mahalle de yapılacak olan tiyatro gösterisi için herkes kendi rolüne çalışır. Santos Sandiya’nın Suraj ile birlikte karı koca olarak oynamayacağını bildiği için endişelenir.

Rathi ailesi hep birlikte mahalledeki tiyatro salonuna gider. Herkesi rollerini ezberler. Sandiya hikâyeye göre Suraj’ın ilk karısı olarak rol alır. Sandiya öleceği sırada Suraj hikâyeye bağlı kalmaz ve ilk eşinin ölmesine engel olur. Minakşi senaryoyu karıştırdıkları için perde arkasından kızar. Perde kapanır ve Suraj’a ne yaptığını sorar. Suraj dayanamadığını söyler.

Tiyatro gösterisini izleyenler de hikayenin böyle olmadığını, Suraj’ın canlandırdığı karakterin ilk eşi öleceğini, ikinci eş ile mutlu bir hayat süreceğini söyler. Emily izleyenleri yerlerine oturmasını ister ve perdeyi açar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Suraj’ın ilk eşi olarak şöyle der.

“Ben şimdi öleceğim ama karşına çıkan her kadının ruhunda olacağım!”

Sandiya hikâyeye göre ölür ve Suraj’ın ikinci karısı olarak rol alır. İzleyenler Sandiya’nın performansından etkilenir ve ayakta alkışlar.

Santos tiyatro gösterisi sonrasın da gelininin yanına gider. Onu ağlarken görür ve onunla yalnız konuşmak için yanına gider.

“Sandiya neden ağlıyorsun? Son zamanlarda çok değiştin. Her şeyi bir an evvel yapmak istiyorsun. Telefonunda Bengal kıyafetleri ile resmini gördüm. Suraj bütün bunları sormamamı söylese de ben dayanamadım!”

Sandiya merak etmemesini, sıkıntının olmadığını söyler.

“Sandiya ne olursa olsun sana bir şey olacak olursa oğlum da ölür. Oğlum ve sana bir şey olmayacağına dair söz ver!”

Suraj her zaman geri döneceğini, Suraj’ın yanında her zaman yer alacağını söyler.

Sandiya akşam Suraj’ın aileyi yönetmesini, Ved’i okutmasını, her zaman onlarla olacağına dair bir mektup yazar.

Can Yoldaşım 234 Bölüm Özeti (21 Mart Pazartesi) Operasyon Günü

Ertesi sabah Sandiya tüm ailenin mutlu bir halde olduğunu görür. Sonunda istediği olduğunu düşünürken, Suraj Santos’un Kolkata’dan Ajmer’e trenle gideceğini, annesinin rahatsızlandığını söyler. Sandiya aynı trenle gideceklerini duyunca şok olur.

Sandiya, Santos ve Suraj’ın da aynı trende olacağını duyar duymaz, Santos’un yanına gider. Santos ona Kota’ya gideceklerini, Suraj’ın ona söyleyip söylemediğini sorar. Sandiya haberinin olduğunu, Kota’nın yakın olduğunu, araba ile gitmesi gerektiğini söylese de Santos taksi çok para isteyeceğini, trene ile daha ucuz seyahat edeceğini söyler.

Sandiya Santos’u ikna edemeyince hemen Bharat’ı arar. Bharat Suraj ile Santos’un seyahat edeceği vagonların numarasını sorar. Sandiya koltuk ve vagon numaralarını söyler. Bharat sorun olmayacağını, operasyon yapılacak son üç vagondan uzakta seyahat edeceklerini açıklar.

Sandiya, evden ayrılacak olan Suraj ve Santos’a aarti töreni yapar. Santos ve Suraj gittikten sonra Sandiya Emily ve Minakşi’nin yanına gelir. Sandiya evin kasasının anahtarını cebinden çıkarıp Minakşi’ye verir. Minakşi şok olur. Anahtarı istemediğini söylese de Sandiya evin tüm yükünü, Emily ile birlikte katlandıklarını, anahtarın da Minakşi de durması gerektiğini söyler. Emily’e de Ved’e iyi bakması için tembihler.

Emily ve Minakşi vedalaşır gibi işe gittiğini, her zaman ki gibi gidip geleceğini söylese de Sandiya sonunu bildiği için eltilerine sarılır. Sandiya evden çıkarken arkasına bakar ve belki de bir daha göremeyeceğini düşünür.

Can Yoldaşım 234. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos ve Suraj, tren istasyonuna gelir. Ortada bulunan banka oturur. Çok geçmeden Sagarika olarak Sandiya ve yanında istihbarat görevlisi Bharat ile terörist Himanshu gelir. Himanshu biletin hangi vagonda olduğunu kontrol edip geleceğini, Sagarika ile Bharat’ın orada durmasını ister. Sandiya çevreye bakarken, Suraj ve Santos’u görür. Sandiya hemen Suraj ve Santos’un bulunduğu yeri Bharat’a söyler. Bharat sivil polislere işaret verir.

Himanshu gelir. Vagonun arkalarda olduğunu söyler. Bharat’ın çağırdığı sivil polisler, Sandiya’ya etten kalkan olur. Suraj ve Santos’un yanından geçerken Suraj fark etmeden gider.

Himanshu ve Bharat trene binerken Sandiya kararsız kalır. Bharat görevini hatırlamasını, zaafa düşmemesini ister. Sandiya trene biner.

Sagarika olarak Sandiya ve Bharat, Himanshu ile birlikte son vagona geçerler. Çevresine hemen sivil polisler vagona gelir.

Zakir görevi gereği son üç vagonu birbirinden ayıracağı için oraya yakın oturur. Tren hareket eder. Birkaç durak sonra Santos, Suraj’dan çay ister. Suraj istasyonda duran trenden inip çay aldığı sırada tren hareket eder. Suraj trene binebilmek için son vagona binmek durumunda kalır.

Operasyon öncesi son duraktan ayrıldığını fark eden Sandiya, diğer personele haber vermek için Himanshu’nun yanında ayrılıp, lavaboya gideceğini söyler. Sandiya tüm sivil polisleri hareke geçirir. Suaj da vagonlar arasında geçip annesinin yanına giderken, saatini yere düşürür. Onu bir türlü bulamaz.

Zakir telsizden Sandiya’ya son üç vagonda ayrılmasını ister. Sandiya son vagondan ayrılırken, Suraj’ın orada olduğunu görür. Sandiya başını kapatıp Suraj’a saatini verir.

Suraj başı kapalı kızın dokunuşunu, Sandiya’nın dokunuşuna benzetse de Sandiya’nın trende olmayacağını, onun Puşkar da görevde olduğunu düşünür. Suraj son üç vagondan geçip güvenli vagona girdiği anda Santos işle karşılaşır. Santos oğluna kızar. Neden geç kaldığını sorar. Bu sırada Zakir son üç vagonu ayırır. Santos son anda Sandiya’yı Bengal kıyafeti ile orada görür. Santos şöyle bağırır.

“Gelinim Sandiya!”

Suraj Santos’un bağırdığını duyunca son vagona bakar. Lakin bulundukları vagon ile Santos’un gördüğü vagon birbirinden ayrılır ve tünele girerler.

Son üç vagon birbirinden ayrıldıktan sonra Bharat Himanshu’ya oyunun bittiğini söyleyip, onu bayıltana kadar döver. Sonrasında tüm polisler ikinci tünele vagon girmeden trenden ayrılır. Herkes köprüden suya atlar.

Son üç vagonda patlama olur ve trende kalanlar ölür. Santos ilk durak da iner. Sandiya’yı son vagonda gördüğünü son vagonun patladığını söyleyip, kaza yerine gelir. Basında hemen olay yerine intikal eder. Yerde yaralarılar sedye ile götürülür.

21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Tren Kaza Yapar

Suraj Sandiya’nın trende olmadığını, telefonla onu arayacağını söyler. Lakin Sandiya’nın telefonu kapalıdır. Zakir ve Bharat ile birlikte 150 sivil polis nehirden çıkıp araçlara binerler. Zakir Sandiya’yı sorar. Bharat Sandiya’nın diğer araca bineceğini söyler.

Suraj Sandiya’ya ulaşamayınca Zakir’i arar. Santos’un trende Sandiya’yı gördüğünü ama emin de olamadığını, trenin kaza yaptığını söyler. Zakir de Sandiya’nın görev başında olduğunu, görev sırasında telefonu kapalı olabileceğini söyleyip, onlara güvence verir.

Zakir Santos’un Sandiya’yı trende gördüğünü haber verirken, Suraj da Santos’a Zakir ile konuştuğunu Sandiya’nın görev başında telefonu kapalı olduğunu söyler. Santos ile Suraj tren kazasının olduğu yerden ayrılır.

Zakir araçlar arasında Sandiya’yı ararsa da bulamaz. Bu durumu hemen Bharat’a söyler. Bharat Sandiya’nın nehirde olabileceğini söyler. Zakir ve birkaç görevli Sandiya’yı bulmak için nehre geri dönerler.

Santos ve Suraj eve gelir. Suraj trende olup bitenleri ailesine anlatır. Santos’un Sandiya’yı terende gördüğünü söyler. Bu sırada kapı çalar. Santos Sandiya’nın geldiğini düşünüp, sevinçle kapıyı açtığında şok olur.

Can Yoldaşım 234 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 235 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Bharat görev paylaşımı yapar
 • Himanshu’nun operasyon sonunda öleceğini açıklar
 • Bharat Sandiya’ya kararlı olmasını ister
 • Sandiya eve gelir
 • Evde herkesle tek tek vedalaşır
 • Santos annesinin rahatsızlandığını öğrenir
 • Santos trenle gitmek için Suraj2dna bilet almasını ister
 • Suraj Sandiya’nın operasyon yapacağı aynı trene bilet alır
 • Sandiya Suraj’ın da aynı trende olacağını öğrenir
 • Bharat sorun olmayacağını açıklar
 • Trenin son üç vagonu raydan çıkarken, Santos Sandiya’yı görür
 • Santos Sandiya’nın öldüğünü düşünür

Can Yoldaşım 234 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 234. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Mart Can Yoldaşım 234 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 235 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 234 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 235 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizcim çok tešekkurler lutfen yeni bolumi hizla yazarmisiniz Sandiya olecekmi bizi çok merakda koymayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu