Can Yoldaşım

SANDİYA ÖLDÜ MÜ? Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti (22 Mart Salı)

Sandiya öldü mü? Sandiya yaşıyor mu? Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Mart Salı Can Yoldaşım 235 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 235 bölüm özeti
 • 22 Mart Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 235 Bölüm Fragmanı
 • 22 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 236 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Mart Salı Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya’nın tabutu Rathi evine gelir. Herkesin aklında ki tek soru Sandiya öldü mü? Sandiya yaşıyor mu?” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti

Rathi evinde kapı çalması ile başlar. Santos Sandiya’nın geldiğini düşünüp kapıya koşar. Gelen Vikram’ın müşterisidir. Ona makbuzu vermeye gelmiştir. Rathi evinde yeniden bekleyiş başlar.

Zakir ve polis memurları, nehir de arama yaparlar. Lakin hiçbir yer de bulamazlar. Zakir amiri Bharat’ı arayıp Sandiya’yı bulamadıklarını söyler. Bharat Sandiya’nın çok iyi yüzücü olduğunu, başka bir yol bulup, trenden kurtulduğunu, aramaları bu yöne çevirmesini ister.

Zakir personele aramasını söyler. Tedbir amaçlı yakın hastanelere de bakmaya karar verir. Zakir, Sandiya’yı ile geçirdiği anılarını hatırlar ve çok üzülür.

Ved annesinin neden hala eve gelmediğini sorar. Lakin kimseden cevap alamaz. Emily Sandiya’nın geç geleceğini, sabah uyandığında annesinin evde olacağını söyleyip, ona güvence verir.

Suraj evde kalamaz. Babasını da alıp karakola gider. Karakol amiri Sandiya’nın göreve gittiğini, görevle ilgili detay veremeyecveğini, sabırla onun gelmesini beklemeleri gerekrtiğini ifade eder.

Ved odasına gider. Lakin bir türlü uyuyamaz. Herkes annesinin geleceğini söylediğini ama herkesin yüzünde endişe gördüğünü ifade eder. Misri ve Pari ona sabah annesinin gelmiş olacağını, merak etmemesini istese de Pari ve Mısri de Sandiya’nın başına bir şey gelmiş olabileceğinden şüphelenir.

Zakir tren kazasının olduğu bölgeye gelir. Kaza alnından sorumlu amir ile konuşur. Amir kapalı vagon içerisinde yanmış bir bayan cesedi olduğunu, Sandiya’nın tariflerine uyduğunu söyler. Zakir bunu kabullenemez.

Zakir Bharat’ın yanına gider. Yanmış cesedin Sandiya’ya ait olmayacağını söylese de Bharat elindeki delili Zakir’e gösterir. Gidip aileye haber vermesini ister.

SANDİYA ÖLDÜ!

Zakir ertesi gün Rathi evine gider. Herkes Zakir’in geldiğini görünce, meraklı gözlerle ona bakar. Zakir’in arkasında Hindistan bayrağına sarılmış bir tabut gelir. Tabutun üzerinden bir çelenk ve Sandiya’nın üniformalı resmi vardır.

Rathi ailesi şok olmuş gözlerle tabuta bakarlar. Zakir Rathi ailesine şöyle der.

“Memur Sandiya, kazada patlayan Sushmita ekspresinin vagonunda, görev esnasında ölmüştür!”

Suraj adeta şok geçirir. Hareketsizce tabuta bakakalır. Santos ise gözlerinden yaşlar süzülür ve ne diyeceğini bilemez. Ved hemen babasına sarılır ve ağlamaya başlar. Arun Sandiya’nın kolay kolay ölmeyeceğini, tabutun içindeki kişinin Sandiya olmadığını söyleyip, tabutu açmak ister. Zakir ona müdahale edip, cesedin yandığını ve tanınamayacak bir halde olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti Santos Zakir'den Hesap Sorar

Santos, Sandiya polis olurken, ailesi ile mesleğini birbirine karıştırmayacağına dair yemin ettiği anları hatırlarken, Suraj da Sandiya ile konuştuğu anları hatırlar.

Zakir Arun’u durdurur ve cesede DNA testi yaptırdıklarını, cesedin %100 Sandiya’ya ait olduğunu açıklar. Ved annesinin tabutunun başına gidip resmine bakar. Ondan uyanmasını ister. Rathi ailesi ağlar. Chavi Suraj’a sarılır ve Sandiya’yı kaybettiklerini, bunu kabul etmesinin çok zor olduğunu bildiğini ama kabullenmesi gerektiğini söyler.

Zakir Sandiya’nın tabutunun başında selam verip dışarı çıkar. Ağlayarak uzaklaşırken, Santos arkasında koşar. Onu durudur ve Suraj’ın onu aradığında Sandiya’nın başka bir yerde görevde olduğuna dair yemin ettiğini ama şimdi Sandiya’nın olmadığını, arkadaşını koruyamadığını söyler. Zakir göz yaşlarını tutamaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir, Santos ile konuştuktan sonra Bharat’ın yanına gider. Sandiya gibi önemli bir memurun öldüğünü ama buna rağmen görevin nasıl başarılı olabileceğini sorgular. Bharat da hedefine ulaşırken Sandiya’nın öldüğünü ama hedeflerine ulaştıklarını açıklar. Ona kazanın nasıl olduğunu gösteren olay yeri inceleme raporunu gösterir.

Rathi ailesinin erkekleri nehir kenarında toplanır. Cesedi son yolcuğuna uğurlamak için onu yakarlar. Ved de bu uğurlama sırasında hazır bulunur. Suraj, dışarıda olan olaylara karşı adeta kendisini kapatmıştır. Dışarıda neyin olduğunu algılayamadan, sadece söyleneni yapar.

SANDİYA ÖLDÜ MÜ?

Sandiya ormanlık bir alanda gösterilir. Bu sırada yanına Bharat gelir. Aslında her şeyin bir oyun olduğu ortaya çıkar. Bharat Sandiya’ya ne yaptığını sorar.

“Ben iyi bir anne, iyi bir eş ve iyi bir gelin olamadım. Benim cesedimi gören ailem ne acılar çekmiştir!”

Bharat onun iyi bir polis olduğunu, ülkesi için canını ve ailesini feda etmekten çekinmeyen biri olduğunu, şimdi operasyonun geriye kalan kısmına odaklanmasını ister.

3 Ay sonra…

Santos dizinin ilk bölümlerdeki gibi sinirli ve hataya yer olmayan kişiliğine geri bürünür. Mohit yeniden eve gelmiştir. Santos Mohit’in tarafında yer alır. Emily Mohit’in işkencelerine ve mobingine maruz kalır. Daisa ve mahallenin kadınları gelir. Sandiya öleli 3 ay olduğunu, artık hayatlarına dönmesini istese de Santos oralı olmaz.

SANDİYA ÖLDÜ MÜ Can Yoldaşım 235 Bölüm Özeti

Minakşi Santos’a çay verir. Bu ay ki dükkan kazancını 40.000 RS olarak verir. Santos şüpheli bir şekilde bakar. Bu sırada içeri Vikram gelir. Santos Vikram’ı yanına çağırır. Ona dükkanın bu ayki kazancını sorar. Minakşi çaktırmadan eli ile dördü gösterir. Santos bunu görür. Vikram annesinin korkusundan 50.000 RS der. Santos Minakşi’nin kendisini aldattığını, bir daha tekrarlarsa anensinin evine göndereceğini söyler. Minakşi ondan özür diler.

Bharat Garjana çetesine sızmaları için Sagarika olarak Sandiya’nın trenden kurtulduğu haberini yayar. Garjana çetesi bunu haber alır. Sagarika’nın tapınakta olduğunu öğrenirler. Garjana Sagarika’yı sorgulamaları gerektiğini, Himanshu’nun nişanlısı olduğu için kendi çetesi hakkında ne bildiğini öğrenmeleri gerektiğini, polis onu almadan onu sorgulamaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 235. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sagarika olarak Sandiya tapınakta, kazada ölen babası adına tören yapar. (Babası olarak rol yapan Bharat ölmedi. Sadece bir oyun) Bengalce tören yaptığı için tören sırasında dans eder. Polisler Sandiya’nın yanına gelir.

“Bayan siz Sagarika mısınız?”

Sadiya evet deyince polisler onu sorgulamaları gerektiğini söyler. Sagarika olarak Sandiya da babasının törenini yaptığını, tören bitiminde gelmek ister. Polisler dışarıda tören bitmesini beklerken Garjana çetesinin üyesi Chandu, davulcu kılığında tapınağa gelir. Davul çalar. Tören bitiminde davulu kırar ve içinde çıkan gaz bombasını ortaya atar. Bir anda her yer duman olur.

Chandu Sagarika sandığı Sandiya’yı kaçırır. Bharat ise güvenlik kamerasından planının tıkır tıkır işlediğini söyler.

Rathi evinde Sandiya ile tüm akrabalıkları bitirmek için tören yapılır. Tören bitiminde Zakir gelir. Devlet Sandiya’nın girdiği görevi çok önemsediğini ve görev sırasında hayatını feda ettiği için şeref madalyasına layık görüldüğünü söyleyip, Santos’a verir. Santos madalyayı alıp fırlatır. Sandiya’nın adını artık evinde anılmayacağını söyler.

22 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya'nın Son Yolculuğu

Teröristler Sandiya’yı ormana getirir. Sandiya’yı yatağa, yatağı da ağaca başlarlar. Altından ise ateş yakarlar. Garjana çetesinin lideri ona Himanshu hakkında sorular sorsa da Sandiya hiçbir şey bildiğini söyler. Garjana çetesinin lideri, Sandiya’yı daha doğrusu Sagarika’yı öldürme talimatı verir. Chandu buna engel olur.

Sagarika’yı kendi köylerinde tutacaklarını, birkaç gün sonra ona Himanshu hakkında ne bildiğini soracaklarını söyler. Çete lideri bunu kabul eder.

Sandiya Sagarika olarak Himanshu’nun ailesinin yaşadığı ve herkesin Garjana çetesini desteklediği nehir kenarında ki bir mahalleye gelir. Herkes Sandiya’ya meraklı gözlerle bakar. Oranın halkında biri onu mahalleye getiren çocuğa “Bu da kim?” diye sorar. Sandiya ile birlikte gelen çocuk, onun Sagarika olduğunu, Himanshu’un nişanlısı olduğunu söyler.

Çocuk Sandiya’yı Sagarika olarak Himanshu’nun annesinin yanına getirir. Himanshu’nun annesi Sagarika zannettiği Sandiya’yı görünce sinirlenir.

Can Yoldaşım 235 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 236 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rathi evinin kapısı çalar
 • Gelen Vikram’ın müşterisidir
 • Zakir Nehir de Sandiya’yı ekibi ile arar
 • Zakir Sandiya’yı bulamaz
 • Zakir Bharat’ı arayıp bilgi verir
 • Bharat arama çemberini genişletmesini ister
 • Kaza yerinden bayan cesedi bulunur
 • Zakir Sandiya’nın öldüğüne inanamaz
 • Bharat DNA testi yaptırdıklarını, onun Sandiya olduğunu söyler
 • Sandiya’nın cenazesi Rathi evine gelir
 • Santos Sandiya öldü mü? der
 • Zakir Görev sırasında Sandiya’nın öldüğünü söyler
 • Sandiya görev için öldü kurgusu yaptığı ortaya çıkar
 • Sandiya yaşıyor

Can Yoldaşım 235 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Mart Salı Can Yoldaşım 235. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Mart Can Yoldaşım 235 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 236 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 235 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 236 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Filizcim çok tešekkur ederis ellerinize salik yeni bolumleri nezaman yazacaksiniz umarim çok bekletmiceksiniz

  1. Santos’un komşusu Daisa. Kanal 7 onu sanırım Kamla diye seslendirdi. Orijinalinde Daisa (Komşu)
   Chandu ise Garjana haklı birbirine Chandu diye hitap ediyor. Örneğin Hatay da herkes birbirine “Edem”, iç Anadolu da “toprağım” hitapları gibi düşünebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu