Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti (23 Mart Çarşamba) Sandiya İçlerine Sızar!

Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 236 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 236 bölüm özeti
 • 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 236 Bölüm Fragmanı
 • 23 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım 237 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya örgütün içine sızmayı başarır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti

Sandiya Himanshu’nun annesi Manjari’nin yanına gelmesi ile başlar. Manjari ona uğursuz deyip Sandiya’yı dövmeye kalkar. Orada bulunan bir Bayan, Sandiya’ya yardım eder. Manjari Sagarika’nın (Sandiya) saçını kesmek istese de bayan buna engel olur. Tamda bu sırada süslü bir bayan gelir. Manjari’ye bağırır. Sagarika’yı çete lideri gönderdiğini, birkaç gün köylerinde kalacağını, daha sonra gideceğini, huzuru bozmamasını ister. Bunun üzerine Manjari, Sagarika’ya zarar vermekten vaz geçer.

Sandiya Bharat istediği gibi köye onlardan biri gibi sızmıştır. Şimdi ikinci aşama olarak kimin ne yaptığı, işleyişinin nasıl olduğunu çözmekte olduğunu düşünür.

Rathi evinde Suraj otel inşaatı ile ilgi telefon görüşmesi yapar. Bu sırada Ved annesinin madalyasını sakladığı vazoyu düşürür. Karanlıkta kaldıkları için Santos koşarak oraya gelir. Ved annesinin adının anılmasının dahi yasakladığı Rathi evinde, annesinin madalyasını gördüklerinde kendisine kızacaklarını düşünür.

Santos kırılan vazo parçalarını toplarken Ved gerilir. Bu sırada Minakşi ile Emily gelir. Emily Ved’in panik hallerine bakar ve onun vazoya baktığını görür. Emily dikkatlice Santos’un topladığı vazoya baktığında, yerde Sandiya’nın şeref madalyasını görür. Emily, Santos fark etmeden “Anne bunları ben toparlarım.” der. Santos vazonun kırılan parçalarını bırakır. Suraj ile birlikte dışarı çıkar.

Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti (23 Mart Çarşamba) Manjari Sandiya'ya Eziyet Eder

Emily kırılan vazo parçaları arasında madalyayı alır. Herkes gittikten sonra Ved’e verir. Mutlu olup olmadığını sorar. Ved annesi öldükten sonra Emily’i annesi olarak görür.

Sabah Sandiya Manjari’nin evinden uyanır. Uyanır uyanmaz Manjari’nin kendisine baktığını görünce korkar. Manjari Sandiya’ya oğlu Himanshu’nun gelin getireceği sırada çok heyecanlı olduğunu ama oğlu şimdi öldüğü için bu duyguları yaşayamadığını, ondan verdiği bilezikleri ve altınları takmasını ister. Sandiya bir önceki gün bileziklerini kırıp adeta kendisini öldürmek isteyen Manjari’nin, bir gün içinde değişen tavrı karşısında çok şaşırır.

Sandiya Manjari’nin değişen tavırları karşısında şaşırır. Onun istediğini yapmaya karar verir. Ağır mücevherleri takar. Üstüne bir de gelinlik giyer.

Sandiya ritüellerin bittiğini düşünse de Manjari ona geleneksel yemeklerini yapmasını ister. Sandiya bilmediğini söyleyince, Manjari ona öğreteceğini söyler. Sandiya gelinliği ve altınları çıkartmak istese de Manjari ritüellerin tamamlanması için gelinlikle ve altın takılı iken yapmasını ister.

Sandiya Manjari’den öğrendiği yemeği yaparken eli yanar. Oradan geçmekte olan bir bayan, Manjari’ye neden kıza işkence yaptığını sorar. Manjari de oğlu Himanshu onu görmeye gittiğinde öldüğünü, Sangarika’nın uğursuz olduğunu söyler.

O bayan Sandiya’nın eline krem sürer ve ona ilk yardımı yapar. Sonrasında Manjari’nın işkencesinden kurtarıp, köy halkının katılacağı bir etkinlikten bahseder. Sandiya herkesin gelip gelemeyeceğini sorar. Bayan da ona herkesin katılacağını söyleyince, örgütün beyni olan Chandu’nun da orada olacağını, Bharat’ın istediği kişinin kim olduğunu öğreneceğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi Rathi evini süpürürken sinirlenir. Santos’un Sandiya öldükten sonra değişen tavırlarına dikkat çeker ve şöyle der.

“Sandiya öldü gitti. Başımıza gardiyan gibi Santos’u bıraktı!”

Minakşi evi süpürürken bir görevli gelir. Görevli “Burası Sandiya Rathi’nin evi mi?” diye sorar. Minakşi de yeni bir madalya getirdiysen karakola teslim et der. Adam Sandiya görev başında öldüğü için ailesine devlet tarafında yüklü miktar da para ve aylık olarak maaş bağlanacağını söyler.

Minakşi hemen adamın peşinden gider. Adam Suraj’ın evraka gözlerinin önünde imza atması halinde, maaşın bağlanacağını haber verir. Minakşi adamı gönderdikten sonra Suraj’a evrakı nasıl imzalattıracağını düşünür.

Can Yoldaşım 236 Bölüm Özeti (23 Mart Çarşamba) Sandiya İçlerine Sızar

Yashoda ile Sagarika (Sandiya) konuşur. Yashoda Manjari’nin ona izin vereceğini, gösteri için onu götüreceğini söyler. Sandiya buna çok sevinir. Zira Chandu’nun artık kim olduğunu öğrenme vakti gelmiştir. Sandiya gösteri alanına gider. Etrafına bakınır. Orada dikkat çeken birini bulamayınca oradaki çocuğa şöyle der.

“Nişanlım Himanshu, Chandu adını çok söylerdi. Kim bu Chandu?”

Diye sorar. Çocuk da “Ben sana söyleyeyim” der. Tüm çocuklar birbirlerine Chandu deyince Sandiya şok olur. Oradaki bayanda köye ilk geldiğinde kendisine de aynı şakanın yapıldığını, köyde herkes birbirine Chandu dediğini duyunca, Sandiya şok olur. Zira görevin ikinci ve en önemli aşaması Chandu’yu öğrenip, daha sonra planlarından haberdar olmaktır. Lakin gerçek Chandu’nun kimliğini bilmediği için ne yapacağını düşünür.

Gösteri başlar. Çocuklar devlet düşmanı olarak yetiştirilir. Gösteri sonunda tüm çocuklar işte hain diyerek oklarını Sandiya’ya yöneltirler. Sandiya korkudan ne yapacağını bilemez. Bu sırada polis maketi getirilir. Çocuklar polis maketine saldırır. Sandiya çocukların beynini yıkadıklarını, gerçek kimliği ortaya çıkması halinde, oradan sağ çıkamayacağını anlar.

Minakşi memurun dediklerini Vikram ile paylaşır. Suraj’ın da düzenli bir geliri olması için emekli maaşını almak istediğini söyler. Vikram annesi Santos’dan çekinir. Minakşi ona güvence verir ve Santos’un duymayacağını söyler.

Can Yoldaşım 236. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya gittiği köyde çocuklar gösteri yaparken, Sandiya’nın ayağını akrep sokar. Sandiya acı içinde kıvranır ve bayılır. Chandu oraya gelir. Sandiya’nın daha doğrusu Sangarika’nın ne bildiği bilmeden ölmesine izin vermeyeceğini söyler. Chandu kendi kardeşini oraya getirir. Kardeşli Sandiya’nın yağındaki zehri çeker. Sandiya kendisini gelir. Manjari onun uğursuz olduğunu söyler.

Minakşi Suraj’ı Ved’in okul toplantısı adı altında imzasını attırmak için plan yapar. Suraj tam dışarı çıkacakken, Santos onu fark eder ve Suraj’ın dışarı çıkmasına engel olur. Santos Minakşi’ye kızar.

Suraj’ın uzun bir müddet çıkarı çıkmasına engel olacağını söyler. Minakşi planının başarısız olduğu görünce sinirlenir. Lakin vaz geçmez.

Garjana Sandiya’yı sorguya çeker. Onlar hakkında ne bildiğini sorar. Himanshu ona ne deyip demediğini merak eder. Sandiya hiçbir şey bilmediğini söylese de adam ikna olmaz. Adam Sagarika’nın nasıl tren kazasında ölmediğini sorar. Sagarika olarak Sandiya da kaza öncesi lavaboya gittiğini, kazanın da bu sırada gerçekleştiğini söyler. Adam hemen kaza tutanakları ile Sagarika’nın söylediğini karşılaştırır. Sagarika’nın doğru söylediğini anlayınca onun hiçbir şey bilmediğini düşünür. Adamlarına onu öldürme talimatı verir.

23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Minakşi Çeki Alır

Minakşi Santos’u evden göndermek için plan yapar. Komşuların laf söz ettiğini, tapınağa bile gelmedikleri hakkında konuştuklarını söyleyince, Santos tapınağa gitmeye karar verir. Santos gittikten sonra Minakşi emeklilik memurunu eve davet eder. Vikram Suraj’ı kandırır. Otel inşaatı için bazı evraklara imza atması gerektiğini söyler. Minakşi de emeklilik memuruna Suraj’ın hala depresyonda olduğunu, eşi hakkında sorular sormamasını ister.

Vikram ile Minakşi’nin oyunu ile Suraj evraka imza atar. Emeklilik memuru gitmeden Minakşi’ye çek verir. Suraj birkaç dadika sonra da yanan ateşi görünce Sandiya’nın yanarak öldüğü anları hayal edip çok kötü olur. Santos eve geldiğinde Suraj’ın kriz geçirdiğini fark eder. Hemen ona sakinleştirici yapar.

Sandiya ölmek üzere. Bharat ona can simidi olarak bir bilgi vermiştir. Sagarika olarak Sandiya ne işe yaradığını bilmediği bir not olduğunu, nişanlısı ölmeden önce kendisine verdiğini, Manjari’nin evindeki çantasında olduğunu söyler. Örgüt elemanları hemen çanta içindeki şifreyi bulur. Chandu da onun banka şifresi olduğunu anlar. Şifreyi girdiğinde paraya ulaşır. Hepsi çok sevinirken, Sandiya güvenlerini kazandığını düşünür.

Can Yoldaşım 236 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 237 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Manjari Sandiya’yı dövmeye kalkar
 • Köyün kadınları Sandiya’yı kurtarır
 • Himanshu’nun annesi Sagarika olarak Sandiya’ya eziyet eder
 • Sandiya görevi gereği Chandu’nun kim olduğunu bulmaya çalışır
 • Köyde herkes birbirine Chandu dediğini duyunca şok olur
 • Köyde etkinlik düzenlenir
 • Sandiya’yı akrep sokar
 • Chandu Sandiya’yı kurtarır
 • Rathi evine devlet memuru gelir
 • Sandiya öldüğü için emekli maaşı ve ikramiye vereceklerini söyler
 • Minakşi plan yapar ve Suraj’ın imzasını alır

Can Yoldaşım 236 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 236. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Mart Can Yoldaşım 236 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 237 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 236 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 237 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Garjana Hindistan’ın aykırı halkı. Bağımsızlık isteyen halk olarka düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu