Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti (24 Mart Perşembe) Suraj Lalima ile Tanışır!

Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım 237 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 237 bölüm özeti
 • 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 237 Bölüm Fragmanı
 • 24 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Mart Cuma Can Yoldaşım 238 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj tapınakta gördüğü Lalima’yı Sandiya zanneder. Santos bunu fark edip Lalima ile tanışır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Mart Cuma Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti

Teröristler Sandiya’yı öldürmek üzereyken bölüm başlar. Chandu araya girer ve teröristlere bunu durdurmasını ister. Sandiya Himanshu ölmeden önce kendisine bir not bıraktığını söyler. Sandiya çantasında olduğunu söyler. Teröristler hemen çantanın içindeki otu alır. Chandu bunun şifre olduğunu düşünür. Himanshu’nun vermek için köye getireceği şifre olduğunu anlayan Chandu hem şaşırır hem de şüphelenir. Zira çok zeki olan Himanshu, hiçbir şifreyi etrafa yazmayacağını çok iyi bilir.

Chandu Sagarika’yı köye geri götürür. Teröristlere Sagarika’nın arkasında biri yada birileri olduğunu, Himanshu sağa sola şifre yazacak adam olmadığını, her şeyi hafızasında tuttuğunu, köyde Sagarika’yı an ve an güvenlik kamerasından izleyip, onun karasında ki kişiyi bulacaklarını açıklar.

Suraj sinir krizi atakları geçirir. Santos oğlunun kafasına su döker. Bu sırada elektirler kesilir. Emily ona gaz lambası getirir. Suraj gaz lambasından korkup bir kez daha kriz geçirir. Her yanan ateşi görünce Sandiya diye bağırır.

Eve doktor gelir. Doktor Suraj’ı belli bir süre ateşten uzak tutmaları gerektiğini söyler. Minakşi onun pastacı olduğunu, yıllarca patsa ve tatlı yaptığını, şimdi büyük bir otel açmak istediğini söyler. Doktor Suraj’ın zihni yerine gelene kadar buna izin vermemelerini, zira büyük bir krizde Suraj’ın komaya gireceğini açıklar.

Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti (24 Mart Perşembe) Suraj Kriz Geçirir

Santos Sandiya ölüp gittiğini, ölürken oğlu ile hayallerini de öldürdüğünü söyler. Sandiya ise bu sırada tekrardan köye gelir. Orada bir cep telefonu fark eder. Chandu da güvenlik kamerasından Sandiya’yı an ve an izler.

Sandiya adıma adım telefona yaklaşır. Ved’i aramak istese de çevresinde birileri onu izlediğini düşünüp telefonu almaz. Chandu Sangarika’yı takip eder. Sagarika köyün içindeki tapınağa gider. Orada ağlayarak dua eder. Chandu oraya gelir. Neden ağladığını sorar. Sagarika olarak Sandiya da babasını kaybettiğini, nişanlısı öldüğünü ve hiç tanımadığı yer de sorguya çekildiğini söyler. Chandu şöyle der.

“Eğer masumsan yakında ortaya çıkar. Özgürce gidebilirsin!”

Sandiya köye gelmek için çok çaba harcadığı için oralı olmaz.

Ved babasının Sandiya dediğini duyar. Ved annesi Sandiya’nın babasına bakması için dediği sözlerini hatırlar. Hemen babasına battaniye getirir. Emily ona ne yaptığını sorar. Ved de annesinin ona verdiği öğüdü yerine getirdiğini söyler.

Ved babasının yanında ayrılırken ağlar. Emily ona neden ağladığını sorar. Ved de annesi Sandiya için herkes kötü olduğunu söylediğini, gerçekten kötü olup olmadığını sorar. Emily de Sandiya’nın iyi bir anne ve iyi bir eş olduğunu söyleyince, Ved çok mutlu olur.

Chandu Sandiya’nın köyden biri gibi giyinmesi için ona sari almaya götürür. Sandiya orada birkaç kıyafet beğenir. Eve geldiğinde Himanshu’nun annesi tarafından işkence görür. Chandu henüz evli olmadığı halde Himanshu’nun annesi Manjari’nin işkencesine kimsenin katlanamayacağını, Sagarika’nın bir şeyler sakladığını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manjari evden gider. Chandu da Sandiya’yı denemek için ona para verir. Köyden gizlice gidebileceğini söyler. Sandiya köye gelmek için çok çalıştığını, şimdi giderse operasyon başarısız olacağını, gitmediğinde ise hain olduğu ortaya çıkacağını düşünür.

Suraj odasında konuşur. Arun ve Santos, Suraj’ın kiminle konuştuğunu merak eder. Odaya girdiklerinde Suraj, Sandiya’ın hayali ile konuştuğunu görünce şok olurlar. Suraj annesine tapınağa gitmek istediğini söyler. Santos ağlayarak birlikte gideceklerini söyler.

Chandu Sandiya’yı alıp otobüse durağına kadar getirir. Sandiya geri dönmesi için bir plan yapması gerektiğini ama yanında ki Chandu’nun da zeki olduğunu, en ufak hata operasyonun da mahvolması anlamına geldiğini düşür. Chandu ona bilet ve para verir. Sandiya otobüse biner.

Can Yoldaşım 237 Bölüm Özeti (24 Mart Perşembe) Suraj Lalima ile Tanışır

Emily, Suraj ve Santos tapınağa gider. Suraj dua ederken, tıpkı Sandiya ile ilk tanıştığı tapınak sahnesinde olduğu gibi Suraj’ın yanına bir kız gelir. Kızın adı Lalima’dır. Suraj onu Sandiya zanneder.

Santos dua ederken Suraj’ın arktık aşk acısı çekmemesi ister. Bu sırada Lalima ile tanışır. Lalima’nın sözlerinden etkilenen Santos tapınaktan dışarı çıkar. Bu sırada Suraj’ın ayakları sıcaktan acır. Lalima Suraj’ın ayaklarına su döker. Suraj Sandiya öldükten sonra ilk defa gülümser.

Santos eve geldiğin de durumu Arun’a anlatır. Arun da Suraj’ın hala Sandiya’yı sevdiğini, başka birini hayatına kabul etmeyeceğini söyler. Lakin Santos kararlıdır. Onu bulup, gelini olmasını isteyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 237. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya otobüse biner. Artık her şeyin bittiğini düşünürken orada bir hırsız fark eder. Sandiya bilerek kendi parasını çaldırır. Arkasından yalandan koşar ve yetişemez. Chandu onu izler. Sandiya yalandan ağlayıp, parasız kaldığını söyler.

Chandu uzaktan izler ve ona inanır. Bu sırada oradan geçmekte olan teröristlerin başı ile onun eşi Sagarika zannettikleri Sandiya’yı görür. Bayan Sandiya’yı yanına alır. Müstakbel kaynanasına yalan söyleyeceklerini, onunla birlikte şehre gittiklerini söyleyip, Manjari’yi ikna edeceklerini söyler.

Teröristlerin başı ile eşi köye gelir. Himanshu’nun annesi Manjari ile konuşur. Sagarika’yı şehre götürdüklerini, ona kızmamasını söyler. Manjari kızmak için bahane arar. Manjari ona ceza olsun diye köyün malzemelerini pazarda satma görevi verir. Sandiya Bharat’ın sözlerini hatırlar. İstihbarat görevlileri de o pazarda olduğunu bildiği için Manjari’nin bu işkencesine katlanmak durumunda kalır.

Santos Minakşi ile konulur. Mahallerinde yakında ölen biri olup olmadığını sorar. Minakşi de Lalima’nın babası vefat ettiğini söyler. Santos o kızın adının da buna benzediğini hatırlar. Santos Minakşi’ye Lalima nerede oturduğunu sorar. Minakşi bilmediğini ama haftanın belli, günleri pazara geldiğini söyler. Santos Lalima ile buluşmak için pazara gider. Lakin orada konuşamaz.

24 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya İstihbaratçı ile Gizlice Konuşur

Santos üzülerek eve gelir. Lalima ise ölen babasının yerine Suraj’ın eski şekerci dükkanını açar. Santos bu anlarda pencereden bunu görünce şok olur.

Santos hemen şekerci dükkanına gider. Lalima ile tanışır. Suraj’ın dükkanını satın alan adamın kızı olup olmadığını sorar. Kız da babasının vefat ettiğini, kardeşine bakmak için artık şekerci dükkanını kendisi çalıştıracağını söyler. Santos ona dua edip eve gelir.

Sandiya pazar gitmek için acele eder. Pazarda çevresine baksa da istihbarat görevlilerini göremez. Bharat ya da adamlarının gelmediğini düşünüp üzülür. Tam da bu sırada Bharat farklı bir kılıkla onun sattığı malzemeleri almak için gelir.

Sandiya laf arasında Chandu’yu bulamadığını, köyde herkes birbirine Chandu dediğini, onun hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacı olduğunu söyler. Bharat araştıracağını söyledikten sonra Sandiya, Suraj ve Ved’i sorar. Bharat Sandiya’ya gerçekleri söylemez. Hepsinin iyi olduğunu söyleyip Sandiya’yı kandırır.

Can Yoldaşım 237 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 238 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiy canını kurtarmak için şifreyi söyler
 • Chandu ölen Himanshu’nun şifreyi aklında tuttuğunu ahtırlar
 • Chandu Sagarika’dna şüphelenmeye başlar
 • Chandu Sagarika’nın erişebileceği yere telefon bırakır
 • Sandiya görevine sadık kalıp telefonu eline almaz
 • Suraj ateş gördüğü anda kriz geçirir
 • Doktor Suraj’ı ateşten uzak tutmalarını ister
 • Otel inşaatı durdurulur
 • Chandu Sagarika’nın hain olup olmadığını öğrenmek için plan yapar
 • Suraj tapına gittiğinde Lalima ile karşılaşır

Can Yoldaşım 237 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Mart Perşembe Can Yoldaşım 237. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Mart Can Yoldaşım 237 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 238 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 237 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Mart Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 238 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Bharat Sandiyaya niye yalan soyluyorki? Sandiya Suraj ve Ved’in nasil oldugunu sordugunda Bharat yalan soyleyip iyi oldugunu soyluyor ya. Eger gercekleri soylerse Sandiya gorevden el cekmek durumunda kalir bence.

  1. aynen o sebeple İstihbarat görevlisi Sandiya’nın görevinden zafiyet vermemesi için Suraj ve Ved’in durumu hakkında yalan söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu