Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti (25 Mart Cuma) Lalima Evlenmeyi Kabul Eder!

Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Mart Cuma Can Yoldaşım 238 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 238 bölüm özeti
 • 25 Mart Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 238 Bölüm Fragmanı
 • 25 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 239 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Mart Cuma Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Santos Suraj ile Lalima’yı evlendirmek ister Lalima evlenmeyi kabul eder. Paki ya Suraj!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti

Sandiya Pazar yerin de Manjari’nin verdiği malzemeleri satması ile başlar. Bu sırada Pazar yerine eli silahlı iki kişi gelir. Pazar yerine gelen eli silahlı kişiler, Himanshu’nun eşi Sagarika’nın kim olduğunu sorar. Chandu bunu fark eder ve Sagarika’ya kaçmasını söyler. Sangarika da neden diye sorar. Gelen silahlı adamlar onu aradığını, Himanshu’nun borç aldığı eli silahlı tefeciler olduğunu söyler. Sandiya hızla pazar yerinden kaçar.

Lalima Rathi evine gelir. Etrafta kimseyi bulmayınca “Kimse yok mu?” der. Suraj sesi duyunca odasında çıkar. Ona kim olduğunu sorar. Lalima tatlıcı dükkanını sahibi olduğunu ve laddu yaptığını, onun tatması ve değerlendirmesi için geldiğini söyler.

Suraj Lalima’nın yanına gider. Bu sırada Arun ve Santos odalarında çıkar. Santos Lalima’nın Suraj’dan etkilenmesini, Suraj’ın zihinsel olarak sıkıntılı olduğunu fark etmemesini içinde geçirir. Suraj Lalima’nın getirdiği laddudan yer. Suraj laddunun çok güzel olduğunu söyler.

Bu sırada yanına Santos gelir. Suraj Santos gelince odasına gider. Santos Lalima’ya neden geldiğini sorar. Lalima da ilk defa Laddu yaptığını, dükkânın eski sahibi Suraj’ın fikrini önemsediğini, ona tattırmak için geldiğini söyler. Lalima getirdiği tatlıdan Santos’a da ikram edip, tatlıcı dükkanına gider.

Santos bunun bir işaret olduğunu Arun ile paylaşır. Lakin Arun hala Suraj’ın yeni biri ile tanışmasının çok erken olduğunu, bunun ters tepebileceğini söyler.

Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti (25 Mart Cuma) Chandu Sandiya'ya Oyun Eder

Sandiya teröristlerden kaçar. Teröristler ise onu traktörle kovalar. Sandiya akan nehre gelir ve kaçacak yeri kalmaz. Sandiya orada silah fark eder. Chandu uzaktan izler. Aslında tüm bu olanları Chandu’nun oyunudur. Sandiya silah kullanmayı bilirse, hain olduğu da ortaya çıkacaktır. Sandiya oradaki silahı eline aldığında, operasyonun zaafa uğrayabileceğini düşüp daha önce eline hiç silah almamış gibi davranır.

Terörist Sandiya’yı traktörle ezmeye kalkışır. Sandiya elindeki silahı yere atıp öylece bekler. Bu sırada Chandu traktörün üzerindeki teröristi etkisiz hale getirmek için üzerine atlar. Sandiya bu fırsattan yararlanıp kaçar.

Sandiya köye geldiğinden olanları Chandu’nun annesine anlatırken, Chandu da terörist olarak gelen arkadaşlarına teşekkür eder. Sagarika’nın hain olup olmadığını test ettiğini, ikinci testten de geçtiğini, son bir test daha yapacağını söyler.

Minakşi pazara gitmek istersen Santos onu durdurur. İşler bitirip öyle gitmesini ister. Santos ona laddo verir. Minakşi şaşırmış bir şekilde yer. Santos ona laddonun nasıl olduğunu sorar. Minakşi de şöyle der.

“Tıpkı Suraj’ın yaptığı gibi”

Santos memnun olur. Onu Lalima’nın yaptığını söyler. Santos lafçı Minakşi’den Lalima hakkında bilgi alır. Lalima’nın hamarat ve becerikli bir kız olduğunu öğrenince, Santos onun Suraj için düşündüğünü ağzından kaçırır. Minakşi şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya köyde Chandu’un kız kardeşi ile konuşur. Aşk hakkında sohbet ederler. Narayani Manjari’ye neden katlandığını sorar. Sandiya da Suraj’ı hayal edip aşk için deyip durumu geçiştirmek isterken, Narayani aşkı hafife alan sözler sarf eder. Sanday da ona şöyle der.

“Narayani anlaşılan sen hiç âşık olmamışsın!”

Narayani Sagarika zannettiği Sandiya’nın yanından ayrılınca göz yaşlarını tutamaz. Bharat Sandiya ile görüştükten sonra Puşkar’a döner. Sandya’ya gerçeği söyleyemeyeceğini, Suraj’ın kafayı yediğini bilmesi halinde Sandiya görevi yarıda bırakacağını düşünür. Bharat Sandiya ile Suraj’ı bir araya getiremese de Sandiya’nın sattığı meyvelerden Suaj’ın tatmasını sağlayacağını düşünür.

Santos ile Arun Lalima’nın dükkanına gider. Lalima onları iyi bir şekilde karşılar. Santos Lalima’nın anne ve babasını sorar. Lalima da annesini çocuk yaşta kaybettiğini, babasını da geçtiğimiz hafta kaybettiklerini, sadece kardeşi hayatta olduğunu, ona da annesi gibi bakıp bu yaşa getirdiğini açıklar.

Can Yoldaşım 238 Bölüm Özeti (25 Mart Cuma) Lalima Evlenmeyi Kabul Eder

Santos Lalima’nın erkek kardeşinden Lalima’yı ister. Lalima’nın kardeşi ve Lalima şok olur. Satos gelini Sandiya’nın vefat ettiğini, Lalima da isterse onu gelini olarak görmek istediğini ifade eder. Lalima’nın erkek kardeşi Lalima’nın hiç evlenmediğini, Suraj’ın Lalima için uygun olmayacağını söyleyip, teklifi reddeder.

Bharat Rati evine kılık değiştirerek gelir. Minakşi onu dilenci zanneder. Bharat dilenci olmadığını, el yapımı yöresel lezzetler ile meyve sattığını söyler. Suraj el yapımı yöresel lezzetlere bakar ve onda Sandiya’nın kokusu olduğunu söyler. Suraj adamın getirdiği tatlıları alır ve parasını verir. Bharat onları bir araya getiremese de aşkı ve yaptığı tatlısı ulaştığını düşünür.

Can Yoldaşım 238. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Lalima’nın erkek kardeşine teklifini yapar. Lalima’yı iyi tanıdığını, inandığı değeri çok iyi bildiğini, Suraj’ın ikinci karısı olmasını ister. (Dini terimler var. İnandıkları dinde taptıkları kişinin ikinci defa evlenip mutlu olması v.s.)

Lalima Snatos’un konuşmalarından etkilense de Lalima’nın erkek kardeşi kibarca teklifi reddeder. Santos da ona düşünmesi için zaman verip hemen teklifi reddetmemesini ister.

Santos gittikten sonra Lalima’nın ile erkek kardeşi konuşur. Lalima Santos’un iki eş hakkında sarf ettiği ve dini duygularla anlatmasında etkilenir. Suraj ile evliliği kabul eder.

Arun ve Emily Suraj’ın hala kabinden Sandiya olduğunu, evlilik için erken davrandığını söylese de Santos inat eder. Suraj’ın yanına gider. Suraj odasında Sandiya ile evlendiği düğün videosunu izler. Kendi kendine konuşur. Santos Emily ve Arun’un doğru söylediğini, ondan gerçeği saklayarak evlendirmesinin daha doğru olacağını söyler.

25 Mart Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Suraj'ın Haline Üzülür

Minakşi Lalima’nın dikiş dikmeyi bildiğini, yakında Suraj ile evlenmesi halinde tüm dikiş işini ona ücretsiz yaptıracağını söylerken, Ved babasının Lalima ile evlenecek olmasını duyar. O sinirle Santos’a hesap sormaya gider. Lakin Santos Suraj’ın sağlık durumu iyi olmadığını, onun iyileşmesi için yaptığını söyler. Ved buna çok üzülür.

Chandu Sagarika’yı sarhoş edip ağzından laf almak işçin plan yapar. Sandiya sarhoş olduktan sonra saçmalamaya başlar. Chandu Sagarika’nın gerçeği ortaya çıkacağını düşünür.

Chandu herkesin içinde sarhoş bir halde dans eden Sagarika’nın ağzında bir şeyler kaçıracağını düşür. Sandiya sarhoş gibi yapıp, Manjari onu dövdüğünü anlatır. Geçmişi hakkında hiçbir bilgi vermez. Sagarika’nın hal ve tavırlarına bakan Chandu, kimsenin sarhoş bir halde gerçeği gizleyemeyeceğini, Sagarika’nın kendilerinden olduğuna inanır.

Sandiya ise bu sırada gözlerinin önüne içki içtiği fark eder etmez hemen içkinin tesirini azaltacak ot bulup yediği için geçmişi hakkında kimseye bilgi vermez.

Santos tapınağa gider. Din görevlisinden Suraj ve Lalima için nikah tarihi alır. Din görevlisi, 15 Ağustos da evlenebileceklerini söyler.

Can Yoldaşım 238 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 239 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chandu Sandiya’ya oyun oynar
 • Sandiya Pazar yerinden kaçar
 • Sanidya köşeye sıkışır
 •  Sandiya yine rol yapar
 • Chandu Sagarika’ya son bir oyun oynar
 • Chandu Sandiya’ya içki içirip konuşturmak ister
 • Sandiya yine oyuna gelmez
 • Santos Suraj için Lalima’yı ister
 • Lalima evliliğe evet der
 • Ved babasının evleneceğini öğrenir

Can Yoldaşım 238 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Mart Cuma Can Yoldaşım 238. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Mart Can Yoldaşım 238 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 239 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 238 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Mart Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 239 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu