Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti (26 Mart Cumartesi) Suraj Lalima ile Nişanlandı!

Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 239 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 239 bölüm özeti
 • 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 239 Bölüm Fragmanı
 • 26 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Mart Pazar Can Yoldaşım 240 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Santos Suraj’a yalan söyler. Suraj Sandiya ile nişanlandığını zannederken, Lalima ile nişanlanır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Mart Pazar Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti

Din görevlisinin Santos’a 15 Ağustos da Suraj ile Lalima’nın evlenebileceğini, bir sonraki tarihin 6 ay sonra olduğunu açıklar. Santos Lalima’yı bir an evvel gelini yapmak istediklerini söylerken, Lalima’nın kardeşi Lokhes ise eniştesi Suraj ile tanışıp, ona adetlerine göre şeker yedirmek ister.

Santos Lokhes ile Suraj’ı düğün günü tanıştırmak ister. Zira Suraj olmayan Sandiya ile konuştuğu için adı deliye çıkmasını istemez. Santos Lokhes’e yalan söyleyeceği sırada, Suraj Ved’e çağırır. Lokhes Suraj’ın evde olduğunu anlayınca yanına gider.

Suaj karşısında bir kez görüştüğü Lokhes’i görünce şaşırır. Adeta neden geldin dercesine bakar. Lokhes enişte deyip ona tatlı yedirir. Santos Suraj’a kendince açıklama yapar. Lokhes’in tatlıcı dükkanını çalıştırdığını, tatlı yaptığı için ona ikram etmek istediğini söyler. Lokhes gittikten sonra Santos bir yalan uydurur ve Suraj’ın bunu normal gibi karşılamasını sağlar.

Sandiya ile Sajni en yakın pazara gelirler. Sandiya orada istihbaratçı Bharat’ı görünce bir bilgi vermeye geldiğini anlar. Sandiya yanında ki Sajni’ye bilezik almaya gideceğini söyleyip ayrılır. Sandiya Bharat’ın yanına gelip, bileziklere bakarken, Baharat ona yaptığı tatlıları Suraj ve Ved’e yedirdiğini açıklar. Sonrasında 15 Ağustos da Chandu’nun köyden çıkıp, toplantıya gideceği bilgisi geldiğini, onu bulması için bir fikir olacağını söyler.

Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti (26 Mart Cumartesi) Lokhes Suraj'a Enişte Der

Sandiya Bharat’ın sattığı bileziklerden alır ve dikkat çekmeden Sajni’nin yanına gider. Ona Pazar da olmayan başka malzemeleri nasıl temin edebileceğini sorar. Köyden biri ya da birileri çıkıp çıkmadığını sorar. Sajni de gösteri için davul çalanların çıktığını söyleyince, Sandiya’nın aklına biri gelir.

Suraj ile Santos araba ile eve giderken, Suraj yolda Sandiya’yı gördüğünü düşünür. Oysa Lalima terzide 15 Ağustos için kendisine kıyafet beğenmektedir. Suraj, Sandiya deyip arabadan dışarı çıkar. Lalima terzinin yanından ayrılır. Suraj onu bulamaz.

Sandiya Shekhar’ın yanına gider. Sajni ile konuştuğunu, şehre gideceğini duyduğunu, şehirden gelirken kendisine ilaç getirmesini ister. Shekhar önce duraksar. Ardında alabileceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Shekhar’a etkinlikler de neler yaptığını sorarken, oraya köyden bir kız gelir. Shekhar‘dan daha pahalı kıyafetler almasını ve verdiği parayı da artırmasını ister. Shekhar dans grubunda bir tek o bayan olduğu için onun dediklerine boyun eğer. Dansçı kız gittikten sonra Sandiya çok havalanmış der. Sandiya’nın aklına bir fikir gelir.

“15 Ağustos da ben bu dansçı kızın yerine geçmeliyim!”

Diye düşünür. Lokesh Rathi evine gelir. Ondan Lalima’nın nişanı hakkında konuşur. Minakşi basit bir nikahla evleneceklerini söylerken, Lokhes buna karşı çıkar. Santos her iki aileden bir cenaze çıktığı için düğünü ve nikahı basit tutmak istediklerini açıklar. Buna karşın Lokhesh de şöyle der.

“Babam bize ölümde hayatın bir parçası Derdi. Bu sebeple Lalima’nın nişanını yapmak istiyoruz. Hem de bugün olmasını istiyoruz. Zira bugün babamızın doğum günü!”

Santos Lokhes’e olacağını, Lalima’nın hazırlanmasını ister. Suraj orada Lokhes’i göründe ne olduğunu sorar. Santos oğluna yalan söyler. Lokhes gittikten sonra Sandiya ile nikah tazeleyeceklerini söyleyerek Suraj’ı kandırır.

Can Yoldaşım 239 Bölüm Özeti (26 Mart Cumartesi) Suraj Lalima ile Nişanlandı

Arun eşi Santos’a Ankur meselesini hatırlatır. Sandiya ile evlenirken Ankur’un kendilerine yalan söylediğin, şimdi aynı şeyi Santos kendisinin yaptığını söyler. Santos ise kendisinin aç gözlü olmadığını, Ankur’un aç gözlü olduğunu, kendisi sadece oğlunun ruh halini düzeltmek istediğini ifade eder.

Sandiya Manjari ile birlikte ormanda odun toplamaya gider. Orada dansçı kızı görür. Arıların soktuğunu görünce bir fikir aklına gelir. Sandiya dansçı kızı salıncağa oturtup, kendi şalını ona verir. Salıncak da oturup, ona dinlenmesini söyler. Bu sırada Manjari Sagarika’nın salıncakta oturduğunu düşünüp, onu iter.

Dansçı kız yere düşer ve ayağını incitir. Manjari onun Sagarika değil, dansçı kız olduğunu görünce şok olur. Dansçı kız da Shekhar‘ı arayıp, dansa gidemeyeceğini Sagarika’dan bildirmesini ister.

Can Yoldaşım 239. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Shekhar’ın Manjari ile konuşur. Dansçısını yaraladığını, şimdi işleri nasıl yapacağını sorar. Bu sırada Sandiya Sagarika olarak orada şarkı söyler. Shekhar Sagarika’nın kendisi ile etkinliğe geleceğini söyler. Manjari kararsız kalır. Sagarika Manjari’yi ikna etmek için herkesin içinde dans edemeyeceği, çok utandığını söyler.

Sandiya bilerek teklifi reddederken, Manjari de Sagarika’nın istemediği bir şeyi zevkle yaptığını bildiği için bu yola başvurur. Manjari de kararını verdiğini, Sagarika’nın dansçı olarak Shekhar ile gideceğini söyler. Lakin bir şartı vardır. Dans gösterisine kadar ev işler ve köy işleri aksayacağını söyler. Shekhar Manjari’ye para verip, onu ikna eder.

Manjari gittikten sonra Sagarika, Shekhar’a kendi hayatını iki kez kurtardığını, bu sayede borcunu ödemek istediğini söyler. Shekhar ondan valizini hazırlamasını ister.

Santos’un yalanına inanan Suraj, Sadiya ile üçüncü kez evleneceğini düşünüp ona altın zincir alır. Vikram zincirin parasını öderken canı sıkılsa da Suraj’a hiçbir şey belli etmez.

26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chandu ile Manjari Tartışır

Lalima Rathi evine gelir. Ved ile konuşmak ister. Santos Ved ile Lalima’yı tanıştırır. Lalima ile Ved’in görüşmesi iyi geçer. Santos bu anları izledikten sonra çok iyi karar verdiğini düşünür.

Sandiya pazara gelir. Bharat’ın bilezik sattığı yerde başka birini görünce, yerine başka istihbaratçı geldiğini düşünür. Onun yanına gidip, kırık bilezik verdiğini bahane ederek tartışır. Laf arasına 15 Ağustos ile ilgili bilgi verir.

Kız tarafı olarak Lokhes ve Lalima Rathi evine gelir. Suraj ise Sandiya ile yeniden evleneceğini düşünüp sevinir. Zira Suraj hala Sandiya’nın öldüğünü kabullenmez.

Santos oğlu Suraj’ın yanına gider ve şöyle der.

“Oğlum Sandiya ile aşkınızın büyümesi ve güçlenmesi için birbirinizi görmeden aynalara bakarak nişanlanacaksınız!”

Suraj bu fikri beğenir.

Erkek tarafından sadece Lokhes gelir. Suraj oturur. Lalima da yanına oturur. Lakin ikisi de birbirlerine sırtı dönük şekilde otururlar.

Lalima Suraj’ı aynanda göçüp gülümser. Sıra Suraj’ın aynadan Sandiya’yı görmesine gelir. Mohit bu sırada Lokhes’in üzerine meyve suyu döker. Lokhes üzerini değiştirmeye gittiğinde, Emily Sandiya’nın resmini kaldırır. Suraj aynadan Lalima’yı değil, Sandiya’yı görür.

Nişan yüzükleri değişimi tamamlanır. Suraj nişanlandığı Sandiya’yı görmeden odasına gider. Vikram ile aldığı altın zincir aklına gelir. Onu geri vermediği için kendisine kızar.

Lokhes kendi adetleri olduğunu, evin içindeki tapınağa Lalima’nın iplik bağlaması gerektiğini söyler. Santos sorun olmayacağını, Lalima’nın iplik bağlayabileceğini söyler. Lalima evin içindeki tapınak da iplik bağlarken, Suraj elinde altın zincir ile aşağı gelince Lalima ile karşılaşır.

Suraj’ın geldiğini gören Santos ve Menakşi şok olur. Zira Suraj Lalima gerçeğini bilecek. Lalima da Suraj’ın zihinsel problemini bilecektir. Minakşi ve Santos gergin bir şekilde Suraj ve Lalima’ya bakar.

Can Yoldaşım 239 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 240 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Düğün tarihini belirler
 • Lokhes Suraj’a enişte der
 • Suraj anlamaz
 • Lokhes Lalima ile Suraj’ın nişanlanmasını ister
 • Santos Suraj’a çaktırmadan nasıl yapacağını düşünür
 • Santos’un aklına bir fikir gelir
 • Santos birbirlerini görmeden nişan yapacaklarını açıklar
 • Suraj nişanlanırken aydan Emily Snadiya’nın resmini gösterir
 • Suraj Sandiya ile nişanlandığını zanneder
 • Sandiya Shekhar’ın dans ekibine dahil olur

Can Yoldaşım 239 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Mart Cumartesi Can Yoldaşım 239. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Mart Can Yoldaşım 239 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 240 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 239 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Mart Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 240 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Bu sandiya’nin yapdiğina ne diyecemi bilemiyorum da santoşda boş durmuyor ha
  Ikiside başina buyruk
  Teşekkürler Filiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu