Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) Preeti’nin Sözleri

Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 24 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 24 bölüm özeti
 • 23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 24 Bölüm Fragmanı
 • 23 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Ağustos Salı Can Yoldaşım 25 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Ağustos Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Preeti’nin Santos’a Söylediği Sözler ” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Ağustos Salı Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti

Santos, Mohit’in odasına girmesi ile başlar. Santos, Mohit ile Sandiya’nın ne konuştuğunu merak eder. Mohit helmen yalan söyleyip yengesini odadan gönderdikten sonra Santos yengesi Sandiya ile ne konuştuğunu bir kes daha sorar. Mohit de havadan sudan diye cevap verince, Santos “O zaman neden terledin” diye karşı çıkar. Gerçekleri söylemesini, yalan söylememesini istese de Mohit yengesi ile ne konuştuğunu açıklayamaz.

Meenakshi evde olup biteni Vikram’ın sari dükkanında bahseder. Vikram nasıl olursa Santos, Sandiya’yı affedebilir diye şaşırır. Meenakshi de Santos’dan beklenmeyecek bir hareket olduğunu, buna canı çok sıkıldığını söyledikten sonra ikisinin (Sandiya ile Santos’un barışması) mevzusunda bir şeyler yapması gerektiğini söylese de Vikram Santos’un şerrinden korkar.

Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) Preeti'nin Sözleri

Vikram’ın duyarsız kalmasına sinir olan Meenakshi yanlışlıkla ağzından karakola şikayet mevzusunu kaçırsa da hemen onu toparlar. İşi şakaya vurur. Ancak Vikram eşinden şüphelenir.

Akşam Sandiya kendi yer yatağını, Suraj da kendi yer yatağını yapar. Her zaman olduğu gibi Suraj eşine yer yatağı yapma konusunda yardım ederken ikili birbirlerine bakar. Bu sırada Suraj’ın eli Sandiya’nın eline değer. Sandiya da yavaş yavaş Suraj’dan hoşlanmaya başlamıştır. Lakin bu durumu henüz kendisine bir itiraf edememiştir.

Akşam Arun eşi Santos’a teşekkür edip, gelini Sandiya’yı affettiğini söylese de Santos aynı fikirde değildir. Zira o Sandiya’nın hiç bir zaman kendi istediği çizgiye gelmeyeceğini, bu 15 günlük süreç içerisinde oğluna bunu kanıtlayacağını söyleyince Arun da şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ertesi gün Sandiya herkesten erken kalkıp banyosunu yapar. Zira Santos herkesin her gün banyo yapmasını, yapmayanlara da kötü baktığını evin hizmetçisi Chatturi söylemiştir. Sabah saat 7 de Suraj yanına gelir. Sandiya geç mi erken mi olup olmadığını, ev işleri konusunda nereden başlayacağını bilemediğini söyler.

Suraj, annesi ile eşinin arasının düzelmesi için Sandiya’nın istenilen bir gelin olması gerektiği için takıldığı her durumda yardım etmeye karar verir. Zeki ve başarılı biri olduğunu, sınavlarda bunu kanıtladığını, şimdi ise annesinin sınavından geçeceği konusunda emin olduğunu söyler.

Sandiya sabah erkenden işe başlar. Daha önce Santos’un iş paylaşımı yaptığı şekilde Meenakshi de evde çamaşır yıkamaya başlar. Tam rahata kavuşacağı sırada Sandiya’nın gitmemesi işleri bozduğunu düşünür.

Sandiya iş yaparken kapıya posta gelir. Sandiya evin tüm işlerini üstlendiği için postacının getirdiği evrakı teslim alır. Chavvi de bu sırada arkadaşı ile telefonda konuşur. Sınavlarda geçemediğinin belgesi geldiğini, ailesine göstermeden almasını söylerken Chavvi’nin gözü Sandiya’nın teslim aldığı postaya yönelir.

Can Yoldaşım 24 Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) - Sandiya Pazardan Eli Boş Döner

Sandiya evrakı Chavi’ye getirir. Chavvi hemen evrakını alıp uzaklaşmak ister. Sandiya “Sana neden evrak geldi?” diye sorduğu sırada Santos gelir. Olayın ne oldğunu sorar. Chavvi hemen Sandiya’ya iftira adar. Gelinlik vazifesi dışında kendisine gelen evrakları okumak istediğini, evde özel hayatı olup olmadığını sorgular. Kısaca Chavvi kendi açığını kapatmak için yengesinin baskı yaptığını söyler. Sandiya Chavvi’nin iftirası karşısında şok olur. Santos Chavvi’yi gönderdikten sonra çocuklarının hayatına müdahale etmemesini, evdeki görevleri yerine getirmesini sert bir dille söyler.

Santos, Sandiya’nın ev işlerindeki çalışmasını görünce ona pazardan alınacakların listesini verir. Tabi onu kağıda yazmak yerine her bir malzemenin kaç kilo olduğunu söyler. Sandiya da hepsini yeniden Santos’a söyleyince Santos şaşırır. Hemen gidip pazar alış verişini yapmasını ister.

Can Yoldaşım 24. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya pazara gider. Santos’un söylediği her malzemeyi pazardan tek tek alır. Sandiya eve geri döner. Santos alış veriş sepetinden sadece karnabahar çıktığını görünce şok olur. Sandiya neden eve bir tek karnabahar ile geldiğini şöyle anlatır

“Anne senin dediğin her şeyi pazarlık ede ede alıp eve doğru gelirken küçük bir çocuğun ağladığını gördüm. Tam da o sırada tekerlekli pazar arabası çocuğun üzerine kontrolsüzce geldiğini görünce, elimdeki malzemeleri atıp hızla çocuğu kurtardım. Sonra pazar poşetimi bıraktığım yerden geri almaya geldiğimde, pazara gelenlerin ayakları altında ezildiğini gördüm. O kargaşa da sadece karnabaharı kurtardım!”

Suraj da Sandiya’nın anlattığı olayı dikkatle dinler. Santos, Sandiya’nın babasına ve annesine hakaret vari konuşup, onların okuttuğunu ama hayat dersi vermediğini söyleyip alay eder.

Santos hakaretlerinde devam ederken “Yeter Artık” diyerek içeri Sandiya’nın en yakın arkadaşı Preeti gelir. Preeti Santos’un her defasında Sandiya’ya kızmasına karşı çıkar. Sandiya Preeti’nin susmasını istese de Preeti susmaz. Oğlu okumamış biri olduğunu, Sandiya bu hali işle üst düzey memurlarla evlenebileceğini, Sandiya bunu öğrendiğinde Suraj’ı bırakmayıp, ailesine sahip çıktığını ama Santos’un bu meseleyi öğrendiğinde ona yapmadığını bırakmadığını söyler.

23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Dikiş Dikmeyi Öğrenir

Suraj son yaşanan olaydan sonra annesinin tarafını tutunca, Preeti Suraj’ın da ağzının payını verir. Eşine hakaret edildiğini ama ses çıkartmadığını lakin buna karşı çıkanlara sesini yükselttiğini söyler. Sandiya zorla arkadaşını evden dışarı çıkarır.

Sandiya’nın arkadaşı Preeti gittikten sonra Santos Suraj’a dönüp bu işi Sandiya’nın planladığını, arkadaşı vasıtası ile kendisine hakaret ettiğini söyler. Sandiya arkadaşının geleceğinden bile haberi olmadığını söylemeye çalışsa da maalesef Santos kafasında ki gerçeğe inanıp, oğluna da gerçeğe inandırmaya çalışır.

Suraj Sandiya’ya bir şey demeden tatlı dükkanına gider. Kafasında Preti’nin söylediği;

“Sandiya isteseydi doktorla, mühendisle evlenebilirdi. Senin oğlun okumuş biri değil!”

Sözlerine canı sıkılır. Sandiya Suraj’ın tatlı dükkanına gidip gerçekleri bir kez daha söyler. Ona yalan söylemediğini, Preeti’nin gelmesinden ve söylediği hakaretleri planlamadığını söyleyip gideceği sırada Suraj Sandiya’yı durdurur.

Kolundan tutup hemen yanında ki bilezik satan seyyar satıcıdan bilezik almasını ister. Suraj bilezikleri seçer. Sandiya’da satıcı ile pazarlık etmesini ister. Sandiya adamın söylediği ilk rakamdan fiyatı biraz aşağıya çektirmeyi başarır. Ancak Suraj Sandiya’nın pazarlık konusunda henüz yeterli olmadığını, yapabildiği kadar pazarlık yapmasını, bu Santos’un hoşuna gideceğini açıklar.

Sandiya ilk defa kocasında bir hediye alır. Birlikte tekrardan tatlı dükkanına dönerken Suaj’ın çırağı Chotu yediği dondurmanın çubuğunu yere atar. Sandiya bunu görünce onu ikaz edip, sakaklarında ev gibi olduğunu, sokaklar temiz olması için ilk başta kendi davranışlarını değiştirmesini, çöpleri çöp kutusuna atmasını ister.

Chotu tatlıcı dükkanında bulunan raflardan malzeme alırken tabure kayar. Suraj onu yakalasa da tabure Suraj’ın ayağına düşüp kanatır. Meenakshi, Sandiya’nın yerine pazar yerine gidip alıp veriş yapar. Ancak Santos alış veriş sepetinin yırtık olduğunu, nasıl bu kadar dikkatsiz olabileceğini söyler. Sandiya bu sözden kendisine iş çıkartır. Gece boyu küçücük yırtığı dikmeye çalışır. Santos Sandiya’nın diktiği yeri görünce Sandiya’nın çuvalı dikemediğini söyler. Sandiya’nın canı sıkılı gider. Suraj ise çuvala bakınca Sandiya’nın çok güzel diktiğini görür. Sonstos gelinine Suraj’ın ayağına pansuman yapmasını ister.

Sandiya acıdan çok korkan Suraj’ın ayağına pansuman yaparken başka başka olaylardan bahsedip Suraj’ın ayağına pansuman yapar.

Can Yoldaşım 24 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 25 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Mpohit’in bilgisayarını görmez
 • Santos Sandiya’ya PAzardan alınacakları sözlü olarka söyler
 • Sandiya pazar alış verişini yapıp eve gelirken bir çocuğu kurtarır
 • Sandiya çocuğu kurtarırken tüm sebzeleri yere düşürür
 • Sandiya eve sebze almadan gelir
 • Santos gerçekleri duyunca Sandiya’ya kızar
 • Preeti’yi Sandiya’yı savunur
 • Preeti’nin sözleri Suraj’ın zoruna gider
 • Sandiya ev işlerini eksiz yapar

Can Yoldaşım 24 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 24. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Ağustos Can Yoldaşım 24 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 25 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 24 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 25 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu