Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti (27 Mart Pazar) Sandiya Zakir’i Kurtarır!

Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Mart Pazar Can Yoldaşım 240 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 240 bölüm özeti
 • 27 Mart Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 240 Bölüm Fragmanı
 • 27 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 241 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Mart Pazar Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Teröristler Zakir’i öldürmek ister. Sandiya gizlice Zakir’i kurtarır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti

Suraj altın kolyeyi vermek için alt kata gelmesi ile başlar. Suraj tatlıcı kızın evin içindeki ipleri söktüğünü görüp ona kızar. Sandiya o ipleri bağladığını, ondan sökmemesini ister. Minaklşi hemen araya girip, Suraj’ı odasına gönderir. Minakşi giderken Suraj’ın elindeki hediyeyi alır.

Lokhes ile Lalima, Suraj’ın Sandiya hakkında konuşurken gözlerinde ki parıltıyı fark etmişlerdir. İkisinin de yüzleri düşer. Lokhes ve Lalima üzüntülü bir şekilde Rathi evinden ayrılmak isterken, Minakşi ona Suraj’ın kolye aldığını söyleyip ona verir.

Sandiya teröristlerin arasında Sagarika olarak şehir dışına çıkmayı başarır. Yolculuğu kamyon arkasında gidecek olmasına aldırış etmeyen Sandiya, Chandu’nun gerçek kimliğini, şehirdeki bağlantılarını öğrenmeyi düşünür.

Chandu teröristlerin komutanı ile görüşür. Gerçek toplantı yeri hakkında birbirlerine bilgi verdikten sonra teröristlerin başında ki adam Sagarika’nın herhangi bir şeyden haberinin olup olmadığını sorar. Chandu da ona Sagarika’nın sadece dans etmeye gittiğini, başkaca bilgisi olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti (27 Mart Pazar) Lalima Suraj'ı Düşünür

Bharat Zakir’i odasına çağırır. Bharat Zakir’e yıllık izin almasını tavsiye eder. Zakir nedenini merak eder. Bharat Sandiya öleli 5 ay olduğunu, hala durumu atlatamadığını söyler. Zakir de birkaç işi kaldığını, sonrasında yıllık izine ayrılacağını söyler.

Santos Lalima’nın giderken moralinin bozulduğunu söyler. Arun da yalan üzerine evlilik inşa etmek istediğini söyler. Santos Lalima’nın alınıp alınmadığını merak eder.

Lokhes ve Lalima evlerinden gelen hediyelere bakarken, Lokhes Suraj’ın aldığı altın zincire bakar. Zincir de “S” harfini görünce Suraj’ın hala ilk eşi Sandiya’ya deliler gibi âşık olduğunu, geç olmadan bu işten vaz geçmesini ister.

Mohit Santos’un kaygısını bitirmek için Lokhes’i arar. Lohkes Lalima’ya söyler. Lakin Lalima telefonu açmak istemez. Mohit bu durumu Santos’a açıklayınca, Santos Lalima nişanı atmadan onu ikna etmeyi düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mohit Santos’a Lalima’nın telefonu açmadığını söyler. Santos endişelenirken, Mohit işleri olabileceğini, akşama kadar beklemeleri gerektiğini, ona göre yeni bir hamle yapacaklarını söyler. Santos Mohit’i haklı bulur.

Sandiya’nın içinde bulunan kamyon dinlenme tesisinde durur. Herkes dinlenme tesisinde çay alırken, Shekhar orada yöresel ürünler satan kadının yanına gider. Ona biraz para verir. Kadın onu tanıyamaz. Shekhar da kadına Vimal’in yakın arkadaşı olduğunu, ondan zamanında borç aldığını, şimdi ödeyebildiğini söyler. Sandiya Shekhar’ın yardımsever halini görünce şaşırır.

Minakşi ile Vikram, Sandiya öldüğü için emeklilik aylığı ve toplu ikramiyeyi almaya giderler. Görevli bazı formaliteleri hallettikten sonra çeki onlara vereceği sırada yeminli ifadenin olmadığını fark eder. Vikram nasıl yani der.

“Suraj bir daha evlenmeyeceğine dair yeminli ifade vermesi gerekiyor. Suraj bir daha evlenirse, maaşı kesilecek!”

Minakşi ve Vikram şok olur. Düne kadar Suraj’ın evlenmesini, Lalima’ya sari dükkanında ki kıyafetleri diktireceğini hayal ederken, bugün Suraj ile Lalima’nın evlenmesi Minakşi’nin işine gelmez. Virkam da Santos’a karşı çıkacak kadar güçlü olmadığını, söylese bile annesi onu dinlemeyeceğini ifade eder.

Minakşi kendince bir plan yapar. Emily’in yanına ağlıyor gibi yaparak gelir. Emily ona ne olduğunu sorar. Minakşi de Suraj’ın hala Sanidya’yı sevdiğini, Lalima’nın da günahına gireceklerini, bunun yanlış olduğunu söyler. Emily de aynı fikirde olduğunu dile getirince, Minakşi ona Suraj’ın hastalığı hakkında mektup yazmasını, Sandiya’nın yakın arkadaşı doktora bu mektubu gösterip ilaç yazdıracağını söyler.

Can Yoldaşım 240 Bölüm Özeti (27 Mart Pazar) Sandiya Zakir'i Kurtarır

Emily Minakşi’nin dediklerini kâğıda yazar. Minakşi kâğıda isim yazmamasını özellikle tembihler. Ertesi gün Santos Lalima’nın hala onları geri aramadığını görünce, kendisi bizzat gidip konuşmaya karar verir. Giderken de eli boş gitmemek için de hediye hazırlar. Minakşi bu hediyelerin arasında Emily’in yazdığı notu koyar.

Sagarika ve beraberindeki çalgıcı ekibi kamyon arkasında seyahat ederken, kamyon yavaşlar. Shekhar ona neden yavaşladığını sorar. Kamyon şoförü de polis memuru kamyonu durdurduğunu söyler. Çok geçmeden kamyonun ön tarafına Zakir biner. Aracının bozulduğunu, Puşkar’a kadar gidiyorsa götürmesini ister. Kamyon şoförü de kabul eder. Sandiya kamyon arkasında Zakir’i görünce şok olur.

Santos Lalima’nın evine hediyelerle birlikte gelir. Lalima açık açık Suraj’ın evliliğe hazır olmadığını, bu işin olamayacağını söyler. Santos oğluna zaman vermesini, yakında her şeyin hayal ettiğinden daha da güzel olacağını ifade eder.

Can Yoldaşım 240. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Lalima kararını verdiği, evliliğin kalple yapılacağını söyler. Santos ise son bir kez daha düşünmesini, yarına kadar ondan haber bekleyeceğini söyler.

Zakir kamyona biner ve birlikte seyahat eder. Zakir bir ara kamyonun arkasına bakar. Sandiya hemen kendisini gizler. Kamyon şoförü Zakir’den atıştırmalık yemesini ister. Zakir atıştırmalıkları yer yemez uykuya geçer.

Sandiya belli bir süre Zakir’in sesini duymayınca polise ne olduğunu sorar. Kamyon şoförü örgüte teslim edeceklerini, onu sorgulayıp öldüreceklerini söyleyince şok olur. Sandiya ne olursa olsun, Zakir’i kurtarması gerektiğini düşünür.

Santos eve gelir. Lalima’nın erkek kardeşi Mohit’i arar. Eşya gönderdiklerini ifade eder. Mohit de annesine söyler. Santos gelen eşyalar kendilerinin verdiği eşyalar olduğunu, Lamima’nın hediyeleri iade ettiğini düşünür. Santos gelen eşyalara baktığında, kız tarafının evlenmeden önce erkek tarafına aldığı hediyeler olduğunu görünce şok olur.

Lalima Santos’u arayıp kararını verdiğini, Suraj zaman istediğini, ona zaman vereceğini, evliliğe de evet dediğini söyleyince Santos çok mutlu olurken, Minakşi Lalima’nın mektubu okuyup okumadığını düşünür.

“Mohit Minakşi’nin mektubunu görüp, Suraj’ın ağzında yazıyor gibi Lalima’ya mektup yazmıştır. Mohit Suraj evlendiğinde kendisine gelecek olan motosiklet için bunu yapmıştır.”

Santos Rathi evinde düğün yapmayacağını, komşuların laf söz edeceğini bildiği için komşulardan uzak, Jaipur da düğün yapmaya kadar verdiğini söyler. Geç kalmadan yarın Jaipur’a gideceklerini söyler.

Sandya yolda kamyon şoförünün Raipur’a değil, Jaipur’a döndüğünü görünce bunu Shekhar’a sorar. Neden Jaipur’a gittiğini merak eder. Shekhar da sadece dans edeceğini, yerin önemi olmadığını söyler. Sandiya teröristlerin çok akıllı olduğunu, son anda adres değiştirdiklerini düşünür. Bunu Bharat’a ulaştırması gerektiğini düşünür.

Sandiya Zakir’in teröristlere teslim edilmeden önce karnı ağrıyor numarası yapar. Kamyon yolda dinlenme tesisinde durur. Sandiya lavaboya gider. Lavabonun penceresinden kaçıp, kamyondaki baygın Zakir’i sırtına alır. Onu buğday kamyonun kasasına koyar.

27 Mart Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'yı Görür

Shekhar ve adamları polisi bulamayınca şok olurlar. Sagarika olarak Sandiya da lavabodan yeni çıkmış gibi numara yapar. Sandiya ve Shekhar çalgıcı olarak konferans salona gelir. Sandiya kamyondan inerken, Suraj ve ailesi de arabadan iner. Lakin ikisi de birbirini göremez.

Sandiya dans edecekleri otele gelirler. Suraj orada çocuğa Hindistan bayrağı verir. Gelenlere dağıtmasını ister. Çocuk da ilk gelen Sandiya’ya verir. Sadiya Hindistan bayrağını eline alır. Orada Lalima’nın düğünü yazan çiçeği görür.

Sandiya çevrede Suraj’ın eski dükkanına ait tatlılıların dağıtıldığını, gelinin de Lalima olduğunu anlayınca, Lalima’yı tatlıcının kızı olarak hatırlar.

Sandiya banyo yapmak için gider. Yan tarafa Lalima gelir. Lalima bilekliğini düşürünce, Sandiya ona bilekliğini verir. Ayak üstü birbirlerini görmeden aşktan konuşurlar.

Sandiya banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarını etrafa savurur. Suraj’ın yüzüne su gelir. Suraj kimden geldiğini düşünürken, Suraj pencereden Sandiya’yı görür.

Zakir başında gecen olayı Bharat’a anlatır. Zakir eline verdikleri tatlıyı da gösterir. Bharat kamyonun izini süreceğini, onun tatile çıkması gerektiğini söyler. Zakir gittikten sonra Bharat tatlının içinde teröristlerin toplantısının yerini değiştirdiğini, Raipur değil, Jaipur da olacağını okur. Zakir’i kurtaran kişini de Sandiya olduğunu hemen anlar.

Bharat hemen bahse konu otele gelip, Sandiya’nın kaldığı odaya gizlice girer. Suraj Sadiya’yı gördüğü odanın önüne gelir. Rathi ailesi Suraj’ı odanın önünde görünce yanına gider. Suraj Sandiya’yı görüldüğünü ısrarla söyleyince Santos kapıyı çalar. Sandiya tam kapıyı açacakken, Bharat ve istihbaratçı kadın Sandiya’yı durur. İstihbaratçı kadın kapıyı açar. Sandiya da pencereden Rathi ailesini görünce şok olur.

Can Yoldaşım 240 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 241 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj kolyeyi vermek için alt kata gelir
 • Suraj Lalima’yı görür
 • Suraj Lalima’nın ipleri sökmemesini söyler
 • Lalima Suraj’ın kendisini sevmediğini düşünür
 • Sandiya kamyon kasasında Raipur’a gittiğini düşünür
 • Yolda Zakir’in aracı bozulur
 • Zakir kamyonu durdurup, içine biner
 • Teröristler Zakir’i bayıltır
 • Sandiya Zakir’i kurtarır
 • Sandiya Zakir’e gizlice not verir
 • Zakir notu Bharat’a getirir
 • Santos Lalima ile konuşur
 • Lalima evlenmekte vaz geçse de Mohit’in oyunu ile evliliği kabul eder

Can Yoldaşım 240 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Mart Pazar Can Yoldaşım 240. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Mart Can Yoldaşım 240 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 241 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 240 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 241 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Sandiya Lalime ile Suraj’in evlenecegini bilirse nasil bir tepki verir cok merak ediyorum. Yoksa gorevinden elmi ceker cok heyecanliyim.

 2. Sandiya Lalime ile Suraj’in evlenecegini bilirse nasil bir tepki verir cok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu