Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti (28 Mart Pazartesi) Suraj Gerçeği Öğrenir!

Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 241 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 241 bölüm özeti
 • 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 241 Bölüm Fragmanı
 • 28 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Mart Salı Can Yoldaşım 242 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Lalima ile evleneceğini fark eder. Sandiya Chandu’yu bulamaz!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Mart Salı Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti

Bharat Sandiya ile konuşması ile başlar. Son bir görevi kaldığını, Hindistan’ın güvenliğine karşı eylem yapacak kişileri bulup, onları adalete teslim etmesini, bunu Sandiya’dan başkasının yapmayacağını söyler. Bharat Sandiya’ya kulaklık verir. Uzakta olduğu sürece kulaklıktan konuşmasını ister.

Sandiya bugün hem Chandu’nun kim olduğunu bulacağını hem de eylemini sonlandırıp, ailesinin karşısına çıkacağını, onlara ölmediğini söylemek için sabırsızlandığını düşünür.

Aynı otelde Suraj ile Lalima’nın evlilik hazırlıkları vardır. Lakin Suraj Lalima ile değil, Sandiya ile nikah tazelediğini düşünür.

Santos gelinin kardeşi Lokhes’in yanına gider. Minakşi bunu fırsata çevirip, nikah sırasında yanacak odunları değiştirir. Zira Suraj ateşi gördüğünde Sandiya’nın öldüğünü hatırladığı için Santos bir hafta boyunca odunu suda ıslatmıştır. Suraj ile Lalima’nın evliliğini durdurmak isteyen Minakşi de bu evliliği durdurmak için yaş odunlarla kuru odunların yerini değiştirir.

Sandiya ile birlikte dans ekibi güvenlik noktasında geçerken, Sandiya Bharat’ın giriş de görevli olduğunu fark eder. Sandiya Sagarika olarak güvenlik noktasından geçtikten sonra, Chandu Sagarika’ya dans sırasında giyeceği elbiseyi verir. Sandya da neden kıyafetin değiştiğini sorar. Chandu, önemli olan dans etmesi diyerek durumu geçiştirse de Sandiya kıyafet, planın bir parçası olduğunu anlar.

Hindistan’ın bağımsızlık günü için gösteriye bakan gelir. Bakan konuşma yaptıktan sonra dans ve gösteri ekibi olarak Sandiya ve ekibi sahneye çıkar. Şarkı eşliğinde Hindistan’ın bağımsızlığını daram olarak anlatırlar. Gösteri bittikten sonra Sandiya Shekhar’ın orada olmadığını fark eder. Sandiya Shekhar’ın peşinden gider.

Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti Sandiya Gösteri Ekininde Yer Alır

Suraj ile Lalima da aynı otelin diğer salonunda düğün için hazırlanır. Suraj din görevlisinin yanına oturup, Sandiya zannettiği Lalima’nın gelmesini bekler. Minakşi ve Lokhes Lalima’yı yüzü kapalı gelinlikle oraya getirir.

Sandiya bir adamı fark eder. Telsizden Bhaat’ı çağırır. İstihbarat görevlileri bir adamı çevreler. Sandiya adamı orada konuşturmak istese de adam bir şey bilmediğini söyler. Bharat oraya gelir ve adamın kendilerinden olduğunu, hain ya da terörist olmadığını söyler. Sandiya ellerinde sadece teröristlerin buluşacağı kişinin adı “Crish” olduğunu söyler.

Bharat Crish’in tek başına bir anlam taşımadığını, bir olayın ya da bir yerin kısaltılmış adı olabileceğini düşünürken, aklına gösteriye gelen bakan olduğu gelir. Sandiya bakana bir şey olmadan onu salondan çıkarmaları gerektiğini söyler.

Gösteri salonunda yangın alarmı çalar. Sandiya ve Bharat bakanı güvenli şekilde dışarı çıkartırken, Bharat yangın alarmı kargaşa çıkartmak için yapıldığını, arka planda başka bir şey yaptıklarını söyler. Sandiya salonda dışarı çıkışında orada bir tabloda “Crish” yazının bir kısmında fark eder. Güç odasına gider. Bu sırada Shekhar güç odasında ki görevliyi öldürüp, içerideki çipi çalar. Sandiya çip odasına gittiğin de onun çalındığını fark eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ile Lalima için din görevlisi nikah törenine başlayacağı sırada elektrikler kesilir. Santos bundan istifade edip din görevlisinin önündeki kuru odunları, ıslak odunlarla değiştir.

Sandiya güç odasında çıkıp Bharat ile görüşmek isterken, herkesin kargaşa içinde kaçıştığını görür. Sandiya herkesi sakinleştirmeye çalışırken Shekhar, Sandiya’nın elini tutar. Shekhar ona nerede olduğunu, uzun zamandır aradığını söyler. Sandiya da kargaşayı bahane eder.

Mohit ile Santos düğün öncesinden gizli bir görüşme yapmıştır. Mohit düğün sırasında ateşin yanmamasını bahane edip, din görevlisinin ritüelleri yapmasına engel olup, sadece nikah memuru gelip evraklara imza atması halinde, düğünü resmi olarak gerçekleştirmeden bahseder.

Santos ışıklar gittikten sonra düğün için ateşin yanmadığını da bahane edip Lokhes’e nikah memuru ile düğün yapmak istediklerini, resmi evraka imza atıp düğünü bitirmek istediklerini, uğurlu zamanın kaybetmek istemediklerini söyler. Lokhes de ablasının evlenmesini istediği için bunu kabul eder. Vikram ve Mohit nikah memuru almaya giderler. Çok geçmenden nikah memuru gelir.

Can Yoldaşım 241 Bölüm Özeti (28 Mart Pazartesi) Suraj Gerçeği Öğrenir

Sandiya tapına gidip ağlar. Görevi başaramadığını, Chandu’nun kim olduğunu, güç odasında çalınan çipe engel olmadığını söylerken, küçük bir kız oradan ateş alır. Yan tarafta düğün yapan Suraj’ın yanına getirir. Bu sırada Suraj nikah memurunun getirdiği evrakı imzalar. Lalima imzalayacağı sırada Suraj ateşi görür.

Suraj ateşi görür görmez kriz geçirir. Santos onu sakinleştirmeye çalışırken, Minakşi Suraj’ın yine delirdiğini söyleyip, olayı abartır. Lokhes de kardeşini deli Suraj ile az kalsın evlendireceklerini söyler.

Ved babasının Lalima ile evlendirdiklerini söyler. Suraj bunu duyar ve annesi Santos’a bunun doğru olup olmadığını sorar.

Can Yoldaşım 241. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj Ved’in sözlerini Santos’a sorar. Santos cevap vermez. Suraj her dakika Sandiya ile birlikte olduğunu, Sandiya varken kendisini kiminle evlendirmeye çalıştığını sinirle sorar. Lakin kimse cevap veremez. Santos en sonunda oğluna şöyle der.

“Oğlum Sandiya üniformasını giydi ve görevde yaşamını yitirdi. 6 aydır Sandiya yok. O öldü!”

Suraj buna inanmaz. Ved’e cevap vermesini, annesinin nerede olduğunu söylemesini ister. Ved babasına sarılır. Suraj gerçekle yüzleşir.

Sagarika olarak Sandiya ve dans ekibi köye doğru geri giderler. Yolda dinlenme tesisinde durunca, Sandiya Chandu kamyonda seyahat edenlerden biri olduğunu, çipi de kamyonda sakladığını düşünür. Sandiya deponun içinde çipi bulur.

Santos her yerde Suraj’ı arasa da onu bulamaz. Ved’e sorar. Ved de babasını görmediğini söyler. Santos boş resim çerçevesi görür. Santos o resim çerçevesini içinde Sandiya’nın resminin olduğunu hatırlar.

Suraj Sandiya’nın resmini alıp tapınağa gider. Tapınak da eşinin nerede olduğunu, onu bulmak için dua ederken, Lalima da aynı tapınak da dua eder. Suraj’ı fark eder. Suraj ailesinin kendisini kandırdığını, hiç tanımadığı kişi ile evlendirmek istediklerini fark ettiğini dua ederken söyler. Lalima bunu duyar ve Suraj’ın bu olaydan haberi bile olmadığını fark eder.

28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Chandu'yu Bulmaya Çalışır

Suraj kendisine zarar vermeye başlayınca Lalima oraya gelir. Sandiya’nın ölmediğini söyleyip, onunla yakınlık kurar. Suraj ilk defa birisi Sandiya’nın ölmediğini söyleyince çok mutlu olur. Lalima Suraj’ı eve götürmek ister. Suraj dirense de Lalima Sandiya’yı bulmak için deyip tapınaktan çıkarır. Yolda Sandiya’nın resmi kuyuya düşer.

Sandiya çipin yerini tespit ettikten soran Chandu’nun kim olduğunu tespit etmeye gelir. Yolda polis kontrol arttığını, başları belaya girecek diye çok korktuğunu söyler. Shekhar hemen teröristlerin başını telefonla arar. Polis kontrolü arttırdığını, ne yapmaları gerektiğini sorar. Teröristlerin başında ki adam da orada kalmasını, güvenlik azalınca gelmesini ister.

Can Yoldaşım 241 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 242 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Bharat Sandiya’ya kulaklık verir
 • Sandiya gösteri salonuna gider
 • Sandiya Hindistan’ın bağımsızlığı için Drama yapar
 • Chandu güç odasında çipi çalar
 • Sandiya çipi çalanı bulamaz
 • Suraj Lalima ile evlenirken ateşi görür
 • Suraj kriz geçirir
 • Ved babasının başkası ile evleneceğini söyler
 • Suraj annesinden hesap sorar
 • Lokes kardeşinin deli Suraj ile evlendirmek istemez

Can Yoldaşım 241 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Mart Pazartesi Can Yoldaşım 241. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Mart Can Yoldaşım 241 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 242 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 241 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 242 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu