Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti (29 Mart Salı) Müfettiş Singh Esir Düşer!

Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Mart Salı Can Yoldaşım 242 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 242 bölüm özeti
 • 29 Mart Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 242 Bölüm Fragmanı
 • 29 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 243 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Mart Salı Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Müfettiş Sing Sandiya’yı yolda görüp, onu köye kadar takip eder. Teröristler Singh’i yakalar. Müfettiş Singh Esir Düşer!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti

Suraj elindeki Sandiya’nın resmini kuyuya düşürmesi ile başlar. Suraj’ın akli dengesinin bozuk olduğunu bilen Lalima, su kuyusuna kendisi girmek ister. Orada bulunan halatı beline bağlar. Suraj da halatı sıkıca tutar. Lalima su kuyusuna inip, Sandiya’nın resmini almayı başarır.

Suraj Sandiya’nın resmini alınca, Lalima’ya defalarca teşekkür eder. Onun bu iyiliğine karşı onu evine kadar bırakacağını söyler. Lalima da tamam der. Tapınaktan çıkacakken kapının kilitlendiğini görür. Etrafa bakınsalar da bekçi çoktan evine gitmiştir.

Sandiya gece dışarıda dans ekibi ile birlikte uyur. Bir arada dışarıda yatarlar. Sandiya birinin eksik olduğunu fark eder. O kişinin ayaklarını kamyonun deposunun orada fark eder. Onun Chandu olduğunu, çipi almaya çalıştığını anlar.

Sandiya gizlice yatağından kalkıp Chandu’nun kim olduğunu bakmaya giderken, dans ekibinden birisi “Sagarika nereye gidiyorsun?” diye onu durdurur. Sagarika olarak Sandiya da susadığını, su içmeye gittiğini söyler. Adamda oraya kadar gitmesine gerek olmadığını, yanında sürahi olduğunu söyleyip, Sandiya’ya suyu verir.

Sandiya suyu içip yeniden yatıyor gibi yapar. Suyu veren adam uyuduktan sonra Sandiya tekrardan kalkar. Gizlice kamyonun yanına giderken, Chandu da çoktan çipi deponun yanındaki yerden alıp, onu başka bir yere saklamaya götürür.

Sandiya kamyonun etrafında onu bulamaz. Yolun kenarına kadar gelse de kendi ekibinden kimseyi bulamaz. Bu sırada otoban da seyahat eden Sandiya’nın eğitmeni ve hocası Agrima Singh, yolda Sandiya’yı fark eder. Hemen durur. Lakin Sandiya’yı bir daha göremez. Agrima Singh Sandiya’nın tren kazasında öldüğünü, bunun nasıl mümkün olamayacağını düşünür.

Agrima Singh hemen Zakir’i arar. Lakin konuşamadan telefonun pili biter. Zakir telefonla Agrima Singh’i arasa da ulamaz. Telsizden ulaşmaya çalışır. Merkezden Agrima Singh’in izinde olduğu bilgisini öğrenir.

Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti (29 Mart Salı) Lalima Suraj'ın Eve Getirir

Rathi evinden Suraj’ın hala eve gelmemesi, herkesi derinden üzer. Emily Zakir’i arayıp ondan yardım istemeyi düşündüğü anda kapı çalar. Santos kapıyı açtığında onun Lokhes (Lalima’nın kardeşi) olduğunu görür. Lokhes Rathi ailesini suçlayıp, ablasının eve gelmediğini, kendilerini kandırdığı için mahkemeye vereceğini söyler. Bu sırada Daisa ve mahallenin kadınları gelir. Suraj’ın delirdiğini, Lalima ile evlenecek olmasını dahi duyar.

Lalima ise Suraj tapınağın içerisinde küçük bir kulübe de otururlar. Lalima Suraj’ın kanayan eline pansuman yapar.

Sandiya üzerinden siyah bir örtü ile bir adamı fark eder. Gizlice bir yere gittiğini fark eder. Onu arkasında takip eder. Chandu teröristlerle telefonda konuşup, çipi sakladığını haber eder. Chandu arkasını döndüğünde Sandiya saklanır ve saklandığı yerden onun Shekhar olduğunu görünce şok olur.

Shekhar herkesin yattığı yere gider. Sandiya odan önce gidip yatağa yatar. Shekhar herkesi uyandırıp yola koyulma vakti geldiğini söyler.

Müfettiş Singh Sandiya’nın gideceği kamyonun en tepesine binip, onunla seyahat eder. Shekhar köye geldiklerini söyler. Agrima Singh gizlice saklandığı yerden bakar. Herkesin Sandiya’ya Sagarika dediğini duyunca, onun gizli görevde olduğunu anlar.

Mohit, Emily’nin telefonun da Zakir’i aramaya çalıştığını fark eder. Ona kızar. Emily de Suraj’ı bulmak için ondan yardım istemek istediğini ama aradığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Lalima Rathi evine gelir. Minakşi kardeşi Lokesh’in gelip fırça attığını, yeterince hakaret yediklerini söylediği anda Lalima Suraj’ı getirir. Suraj Lalima’nın elini tutar ve içeri girmek istemez. Suraj Lalima’ya Sandiya’nın yaşadığını onlara söyle der.

“Evet Sandiya yaşıyor! Ben bu konuda Suraj’ın yanındayım!”

Diyerek Suraj’ın yanında olduğunu, onun huyuna suyuna gitmeye çalışır. Lalima Suraj’a iyi bakmasını Santos’dan rica eder. Suraj Lalima olmadan Rathi evine girmeyeceğini, kendi ailesi onu kandırıp başka biri ile evlendirmeye kalktığını söyler.

Kamyonun tepesinde olan Müfettiş Singh Sandiya’nın dikkatini çekmek için kendi cüzdanını Sandiya’nın önüne atar. Sandiya cüzdanı görüp kime at olduğuna bakarken, kamyon hareket eder. Sandiya o cüzdanın Müfettiş Singh’e ait olduğunu anlayınca şok olur. Köyde onu tespit etmeleri halinde öldüreceklerini düşünür.

Sandiya müfettiş Singh’in yakınlarda olduğunu fark eder. Manjari’nin yanına gider. Yemek yerken bilerek sorun çıkartır. Gelin kaynana kavgası sokağa taşar. Garjana halkı da onları izler. Sandiya burayı yöneten Garjana güvenlik güçlerinden yardım isteyeceğini, kaynanasında bıktığını, kendisini buraya getiren kişilerin buna çözüm bulması gerektiğini söyler. Sandiya kendisini köye getiren küçük çocuğu fark eder. Ona kendisini komutanın yanına götürmesini ister.

Can Yoldaşım 242 Bölüm Özeti (29 Mart Salı) Müfettiş Singh Esir Düşer

Rathi evinde Suraj odasına çıkar. Herkes Lalima’ya Sandiya’nın yaşadığını söyleyerek Suraj’a güvence vermesine kızar. Lalima bunu neden yaptığını söyleyeceğini ama öncesinde kendisine mektubu Suraj yazmadıysa kimin yazdığını sorar.

Mohit ve Minakşi gerilir. Emily mektubu Minakşi’in kendisine yazdırdığını, Suraj’ın hastalığında bahsettiğini söyler. Arun mektup da hastalık yazmadığını, Suraj’ın özür mahiyetinde yazılmış bir mektup olduğunu söyler. Emily mektuba bakında onun Mohit’in el yazısı olduğunu söyler. Mohit mecburen itiraf etmek durumunda kalır.

Minakşi Mohit’in bunu motosikleti almak adına yaptığını söylerken, Mohit Minakşi’nin bu olaydaki çıkarını bulamadığını ama kesinlikle bir çıkarı olduğunu söyler. Vikram da Sandiya’nın emekli maaşını almak için yaptığını açıklayınca herkes şok olur.

“Ben buraya inandığım dinimin yönlendirmesi ile geldim. Görüyorum ki Suraj’ın ailesine karşı korunmaya ihtiyacı varmış!”

Diyerek Lalima Rathi ailesinin çıkarcı ve Suraj’ı düşünmeye tavırlarını eleştirir. Santos ailesinin düştüğü durumu görünce çok utandığını söyler.

Agirma Sing, kamyonun üzerinden gizlice takip eder. Chandu yani Shekhar teröristlerin yanına gider. Jaipur’un en güvenlikli yerinden çipi çaldığını söyleyip, ona çipi verir. Agrima Singh Sandiya’nın çok ama çok gizli ve bir o kadar tehlikeli bir görevin içinde olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 242. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi ile Mohit, Santos’dan özür diler. Minakşi Sandiya ile Suraj’ın ilk evlendiği yılları Sandiya’ya çok güvendiğini ama onun güvenlerini boşa çıkarıp, Suraj’ı bu halde bıraktığını söyler Mohit de onu destekler ve Lalima’nın da aynısını yapacağını, ona güvenmemesini ister. Lalima, Suraj ile Santos’un arasına set kurduğunu, artık Suraj’ın Santos’a inanmadığını ve güvenmediğini söyler. Santos Mohit ve Minakşi’nin sözlerinden etkilenir.

Agrima Singh gizlice Chandu ile teröristlerin konuşmasını dinler. Chandu çipi ona verir. Chandu, Charlie’nin ne zaman geleceğini sorar. Teröristler de haber verdiklerini, yakında burada olacağını söyler. Çok geçmeden Charlie gelir. Çipi teslim alır.

Sandiya küçük çocukla birlikte teröristlerin yaşadığı ormanlık bölgeye gelir. Çocuk daha fazla gelemeyeceğini, içeride vahşi hayvanlar olduğunu söyler. Sandiya tek başına ormana gider.

Agrima Singh bisiklete monteli telsizi fark eder. Telsizi açar. Bu sırada Bharat ve adamları, Garjana bölgesinden sinyal geldiğini fark eder. Teröristleri Sinyalin sesini fark eder. Hemen etrafı arama başlar. Chandu çok geçmeden Müfettiş Singh’i bulur.

29 Mart Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Müfettiş Singh'i Kurtarmak için Ormana Girer

Teröristler Müfettiş Singh’i yakalar. Teröristler ona kim olduğunu, neden burada olduğunu sorar. Müfettiş Singh de Puşkar polis teşkilatından olduğunu, müfettiş Singh olduğunu söyler. Teröristler ona cesaretinden dolayı alaycı bir dille onu tebrik eder. Birazdan öleceğini söyler. Müfettiş Singh asla korkmadığını söyler.

Sandiya ormanın içinde kaybolur. Kendisine bit yol bulup, bir an evvel müfettiş Singh’i bulması gerektiğini düşünür.

Suraj Lalima’yı Chavi’nin odasına getirir. Sandiya’yı bulana kadar evinde kalmasını ister. Suraj odasına gider. Lalima Suraj gittikten sonra bir kilim alıp dışarı çıkar. Bu sırada Minakşi Lalima’nın hangi hakla Rathi evinden kaldığını sorar. Lalima ona cevap bile vermeden avluya gidip, kendisine yer yatağı serip, orada uyur.

Teröristler Hindistan halkı ve hükümeti için ne planladıklarını anlatan video kaydını Agrima Singh’e izletir. Sonrasında onu serbest bırakacaklarını, gidip herkse bu planından bahsetmesini ister. Müfettiş Singh bulunduğu topraklara teröristlere ait olmadığını, kendilerine eğitim verilirken asla kaçmayı öğretmediklerini söyleyince, teröristler Agrima’nın iki bacağından vurup yere düşürürler. Sandiya silah sesini duyar. Sese doğru koşmaya başlar.

Can Yoldaşım 242 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 243 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Lalima Sanidya’nın kuyuya düşen resmini alır
 • Suraj Lalima’ya teşekkür eder
 • Suraj ile Lalima tapınak da kilitli kalırlar
 • Lokhes Rathi evine gelip ablasının eve gelmediğini söyler
 • Tüm komşular Suraj’ın delirdiğin ve Lalima ile evlenmek üzere olduğunu öğrenir
 • Lalima Suraj’ı Rathi evien getirir
 • Lalima kendisine Suraj’ın mektup yazmadığını, mektubu kimin yazdığını sorar
 • Mohit ile Minakşi’nin foyası ortaya çıkar
 • Lalima Rathi ailesinin çıkarcı olduğunu söyler
 • Santos ailesinin yaptıklarını görünce utanır
 • Suraj Lalima’nın evde kalmasını ister
 • Agrima Singh teröristlerin yaşadığı köye gelir
 • Teröristlerin amacını öğrenir
 • Agrima Singh esir düşer
 • Sandiya onu kurtarmak için ormana gelir

Can Yoldaşım 242 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Mart Salı Can Yoldaşım 242. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Mart Can Yoldaşım 242 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 243 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 242 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 243 Bölüm fragmanı fragmanı yayıncı kuruluş tarafından yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu