Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti (30 Mart Çarşamba) Agrima Singh Öldü!

Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 243 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 243 bölüm özeti
 • 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 243 Bölüm Fragmanı
 • 30 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım 244 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Agrima Singh teröristler tarafından öldürülecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti

Terörist Müfettiş Singh’i vurması ile başlar. Terörist önce sağ, daha sonra sol ayağına ateş eder. Müfettiş Singh yere düşer. Terörist onunla alay eder. Ülkesini kurtarmaktan bahsettiğini, iki kurşun yedikten sonra yerden kalkamadığını söyler.

Singh ondan yani teröristten su ister. Aslında amacı para kasasının olduğu yerdeki suyu alma bahanesi ile onu yakmaktır. Terörist başka yerden su getirip onu almasını ister. Singh ayağa kalkamasa da sürünmeye, suyu almaya çalışsa da terörist her defasında bir adım geri gider. Müfettiş Singh’in halini gördükçe güler. Singh’in daha fazla gücü kalmaz ve olduğu yere düşer. Teröristler kutlamak yaparken Müfettiş Singh, yerinden kalkıp para kasasını yakar. Shekhar, Müfettiş Singh’in omuzuna ateş eder ve Müfettiş Singh orada ölür.

Sandiya silah sesini duyar. Sesin geldiği yere gider. Birkaç terörist ölen polis Agrima Singh’i ormana atarlar. Hayvanların yiyeceğini söyleyip giderler. Teröristler gittikten sonra Sandiya, amirinin yanına gelir. Onun nefes almadığını görünce şok olur.

Sandiya ormanın derinliklerinde amirine son görevini yapar. Onunla geçirdiği güzel anıları düşünür. Teröristlerden intikam almak için orada yemin eder.

Gece Santos uyuyamaz. Arun neden uyuyamadığını sorar. Lalima meselesi olup olmadığını sorar. Santos da evet deyince Arun Suraj’ı onunla evlendirmek için can attığını, şimdi Lalima Suraj ile ilgilendiği için neden korktuğunu sorar. Santos da Sandiya’ya yıllarca güvendiklerini ama Sandiya görevi uğruna hiç düşünmeden oğlunu terk ettiğini söyler.

Ertesi gün Lalima doktorun yanına gider. Suraj’ın durumunu anlatır. Doktor durumun kritik olduğunu, Suraj’ı stresten uzak tutması gerektiğini söyler. Lalima onu iyileştirmek için elinden geleni yapacağını söyler.

Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti (30 Mart Çarşamba) Sandiya Bharat'ın Yanına Gelir

Ertesi gün Shekhar kapının önünden geçerek, Sandiya Agrima Singh’in ölümünü hatırlar. Eline aldığı su kabını Shekhar’ın kafasına atmak ister. Lakin tüm teröristleri yok etmek için sabretmesi gerektiğini düşünür.

Shekhar yanına gelir. Bu sırada Manjari ile Sagarika, gelin kaynana kavgası ederler. Sagarika olarak Manjari’nin ondan istediği parayı vereceğini, babası tren kazasında öldüğünü, babası emekli olduğu içi kendisine de emekli maaşı bağlanacağını söyler.

Mohit ile Minakşi, Suraj’ın Lalima ile nişanlandığı ana ait resmi Suraj’a göstermesi halinde Suraj Lalima’dan nefret edeceğini düşünürler. Lalima tam da bu sırada yanlarına gelir. Resmi onların elinden alır. Santos da oraya gelir. Lalima Suraj’ın doktoru ile görüştüğünü, ikinci bir krizde Suraj’ın ölebileceğini, onu stresten ve büyük şoklardan uzak tutmaları gerektiğini ifade eder.

Santos Lalima’nın gerçekten Suraj’ın iyiliği için çabaladığını düşünürken, Minaki Rathi evinin gelini olduğunu, onu evinden atacağını söyleyip Lalima’yı dışarı atmaya çalışır. Bu sırada Ved onları durdurur.

“Eğer Lalima’yı evden atarsan babam da gider!”

Deyince Minakşi Lalima’yı evden atamaz. Ved ile Lalima arasında ki sevgi de burada başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya babasının emekli maaşını almak için şehre, Manjari ile gitmek için köyden yola çıkarlar. Traktörün üzerinde giderken, Sandiya İstihbarat elemanını fark eder. Ondan yer fıstığı satın alma bahanesi ile ona nereye gittiğini, gitti yerde Bharat’ın her şeyi ayarlamasını isteyen mektup verir.

Sagarika olarak Sandiya ile Manjari, emeklilik ofisine giderler. Orada görevli olarak Bharat onları karşılar. Bharat ne için geldiklerini sorar. Sagarika olarak Sandiya da babasının emekli maaşı için geldiğini söyleyince, Bharat kimlik bilgilerini kağıda yazmasını ister.

Sandiya kâğıda babasının kimlik bilgilerini değil, Agrima Singh’in elinde bulunan 2 Ekim notu ve onun ölümünü, Chandu’nun Shekhar olduğunu tek tek yazar.

Bharat notu okuyunca şok olur. Manjari notta ne yazdığını sorar. Bharat öfkeyle ayağa kalkar. Sagarika’nın babası terörist olduğunu, Hindistan hükümetine karşı gelen, Himanshu ve çetesi ile iş birliği içinde olduğunu, utanmadan gelip maaş istediklerini söyler. Bharat işi daha da abartıp, Sandiya’nın yüzüne mürekkep atar. Sandiya’nın yüzü kapkara olur.

Sandya sinirle köyüne geri döner. Shekhar Sagarika’nın yüzünü görünce nasıl olduğunu sorar. Manjari de ona olup biteni anlatır. Sandiya onların güvenini kazanmak için kendisini asmak ister. Shekhar Sagarika zannettiği Sandiya’nın yanına gelir.

Can Yoldaşım 243 Bölüm Özeti (30 Mart Çarşamba) Agrima Singh Öldü

Sandiya kendisini asmaya çalışır. Shekhar yanına gelir. Onu durdurur. Sagarika’ya intikam almak için aralarına katılmasını ster. Sagarika olarak Sandiya da bilmezden gelir. Shekhar ona teröristlerin neler yaptığını, devlete nasıl karşı geldiklerini tek tek anlattıktan sonra yarın onlara katılacağını, hazır olmasını ister.

Emily Lalima’ya battaniye getirir. Lalima uyanır. Emily Lalima ile konuşur. Suraj’a neden ölen eşinin yaşadığı yönünde umut verdiğini, gerçeği öğrendiğinde daha da çok yıkılacağını sorar. Suraj’ın üzülmesini istemediğini söyler. Lalima Suraj’ı ailede düşünen birini gördüğü için sevindiğini söyler.

Manjari gece uyanır. Sagarika’yı yanında bulamayınca dışarı bakar. Sandiya bu sırada Agrima Singh’in küllerini toprağa gömer. Manjari Sagarika’nın toprağa bir şeyler gömdüğünü fark eder. Bunu Shekhar’a haber vermeye gider. Sandiya bunu fark edip, küllerin yerini sari ile değiştir. Shekhar oraya gelir. Sagarika’ya ne sakladığını sorar. Sandiya da öfkesini taze tutmak için sarisini gömdüğünü söyler. Zira o saride mürekkep lekesi vardır. Shekhar herkesi evine gönderir. Sandiya da yine paçayı yırtar.

Can Yoldaşım 243. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chandu yani Shekhar, Sagarika’yı teröristlerin yanına getirir. Teröristlerin başını görünce şok olur. Zira o köydeki Sajni’nin kocasıdır. Tröstlerin ikili hayat yaşadıklarını, bu sayede yakalanmadan hayatlarına devam ettiğini düşünür.

Teröristlerin başında ki adam ona yemin ettirdikten sonra Sandiya terörist kıyafeti giyer. Çaylakların eğitildiği yere gelir. Orada bayan eğitmeni görünce şok olur. Zira o da müstakbel kayın validesi Manjari’dir. Onu görünce Sandiya’nın dili tutulur. Zira silah ile uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğü Manjari, teröristleri eğiten biri olduğunu görünce ne diyeceğini bilemez.

Manjari Sagarika’yı görünce güler. Ona silah atar. Sandiya silahı ilk defa görmüş gibi davranır. Onda hedef ateş etmesini ister. Sandiya bilerek başka bir yöne ateş eder. Sandiya orada bulunan içi su şişeleri vurunca, herkes panikler. Sandiya neden onların paniklediğini anlayamaz.

Manjari Sandiya’ya ceza verir. Elindeki silahla kamp alanında koşmasını ister. Sandiya oradan aldığı gaz bombasını yere atar. Birden her yer duman olur. Sandiya su kovalarını, nehir duyu ile değiştir.

Lalima Suraj’ın yanına gelir. Sandiya ile konuştuğunu söyleyince herkesi şok olur. Suraj ise Sandiya’nın ne dediğini sora. Lalima Sandiya’nın görevde olduğunu, Ved’e iyi bakmasını ister. Suraj’dan Ved’e banyo yaptırmasını ister. Emily Ved’e banyo yaptırdığını söylese de Suraj, Sandiya istediği için Ved’e banyo yaptırır.

30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj Faturayı Görür

Sandiya Agrima Singh’in elinde yazan 2 ekim tarihinin amacını ya da hedefini öğrenmesi gerektiğini, bunun için de her yolu denemeyi düşünür.

Büyük bir eylem için hazırlık yapılır. Manjari en iyisi seçileceğini söyler. Sandiya planı öğrenmek için gönüllü olur.

Sandiya Sagarika olarak Shekhar’a kendisini kanıtlaması için bir şans ister. Shekhar şimdilik düşüneceğini söyler. Sandiya Shekhar‘ı gizlice takip eder. Teröristlerin tedavisi ile ilgilenen bir eve gelir. Orada yabancı bir adamı gören Sandiya, onun Hintli olmadığını fark eder. 2 Ekim de ne olacağını merak eden Sandiya, bu adamı takip etmesi gerektiğini düşünür.

Mohit ile Minakşi, Sandiya’nın evdeki tüm kıyafetlerini hayır kurumuna bağışlar. Suraj Sandiya’nın kıyafetlerini bulamayınca şok olur. Çok geçmeden eve hayır kurumu görevlileri gelir. Onlara kıyafet bağışında bulundukları için memnuniyetlerini dile getirip, bağışçının adının da yazdığı makbuzu verir. Suraj makbuzu okuduğun da şok olur. Zira makbuz da Lalima adı yazmaktadır.

Lalima Sandiya’nın kıyafetlerini asla vermediğini, olayla da kalasının olmadığını söyler. Minakşi Suraj’ı hayal kırıklığına uğrattığını bahane edip, Lalima’yıu evden kovsa da Suraj buna engel olur.

“Söz ver bana! Sandiya’yı bulana kadar bu evden ayrılmayacaksın!”

Lalima daha da önce verdiği sözün arkasında olduğunu söyleyince, Mohit ve Minakşi sinir olur.

Sandiya yabancı adamı takip eder. Yabancı adam nehri geçtikten sonra ormana girer. Sandiya adamı takip ederken gözden kaybeder.

Can Yoldaşım 243 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 244 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Agrima Singh teröristlerin parasını yakar
 • Teröristler Agrima Singh’i öldürür
 • Sandiya Müfettiş Singh’i ormanda ölü olarka bulur
 • Sanidya amirine son görevini yapar
 • Lalima doktorla konuşur
 • Minakşi Lalima’yı evden göndermek için oyun oynar
 • Sandiya Agrima Singh’in öldüğünü Bharat’a iletir
 • Sandiya teröristlerin arasına katılır
 • Sandiya Agrima Singh’in elinde yazan 2 Ekim tarihini araştırmaya başlar

Can Yoldaşım 243 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Mart Çarşamba Can Yoldaşım 243. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Mart Can Yoldaşım 243 Bölüm fragmanı. yayıncı kanal tarafından yayınlanmamıştır.

Can Yoldaşım 244 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 243 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 31 Mart Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 244 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu