Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti (31 Mart Perşembe) Sandiya Yakalanacak Mı?

Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım 244 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 244 bölüm özeti
 • 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 244 Bölüm Fragmanı
 • 31 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım 245 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya’nın kimliğini Manjari öğrenecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti

Sandiya’nın yabancı adamı gizlice takip etmesi ile başlar. Sandiya adamı ormanın içinde kaybeder. Yerde yeşil renkli taşları fark eder. Ancak takip ettiği yabancı adamı ormanda bulamaz.

Sandiya köye gelir. Köyde ona yakın olan çocuk kendi kalesini yaptığını, Sandiya’dan dikkatli olmasını ister. Sandiya kum ve çamurdan yapılan kaleye bakınca, ormanda gördüğü taşların aynısının orada da olduğunu fark eder. Sandiya çocuğa ormana gidip gitmediğini sorar. Çocuk da oraya gidenin cezalandırıldığını, kimseye söylememesini ister. Çocuk da Sandiya’nın ormanda gidilmesi gereken yasak bölgeye gittiğini fark eder.

Sandiya yeşil taşların sırrı ile yabancı adamın sırrını bulması gerektiğini düşünür. Aksi halde 2 Ekim de neler olacağını asla bulamayacağını düşünür.

Minakşi Lalima’nın sabah erkenden çıktığını, Suraj Lalima’yı evde göremediğinde kendilerini suçlayacağını söyler. Tam da bu sırada Lalima gelir.

Lalima elinde iki valizle geldiğini gören Minakşi “Hayırdır temelli kalmaya mı geliyorsun?” diyerek ona çıkışır. Lalima Sandiya’nın hayır kurumuna verilen kıyafetlerini getirdiğini söyler.

Minakşi Lalima’ya yine iftira atar. Lalima da hayır kurumuna verilen evrakı gösterir. Kendisinin okuma yazması olmadığını söyleyince, Mnakşi kâğıdı Mohit ile yazdığını ağzından kaçırır. Lalima Suraj’ı iyi etmek istemediklerini, onu iyileştirene kadar koruyacağını söyler.

Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti (31 Mart Perşembe) Lalima Ved'e Suçsuz Olduğunu Söyler

Lalima tapığına gidip dua eder. Suraj’a âşık olduğunu, Sandiya’nın yerini almayacağını ama Suraj’ın sevgisini istediğini ifade eder.

Lalima ise Suraj Rathi evinin önünde çocuklarla oyun oynarken, oradan geçmekte olan adamın taşıdığı malzemede ateşin yandığını görür. Lalima hemen Suraj’ın üzerine kapaklanır. Mahalleli de nişanlı bile olmayan Suraj ile Lalima’nın sarmaş dolaş hallerini görüp, laf etmeye başlarlar.

Manjari kamp alanında bayan teröristleri eğitir. Shekhar da eğitimi izler. Sandiya eğitim sonunda Sagarika’nın sonuncu olduğunu açıklar. Shekhar tüm bayanların ellerindeki silahları kafalarına dayayıp, tetiği çekmelerini ister. Sandiya dışında hiçbiri bunu yapamaz. Shekhar Sagarika’nın göreve seçildiğini, kendisine korkusuz insanların lazım olduğunu söyler. Sandiya şimdi planlarının ne olduğunu öğreneceğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi evinin önünde Lalima, Suraj’a sarıldığı için mahalleli Lalima’ya kızar. Onunla Suraj’ın bir akrabalığı olmadığı halde hem Rathi evinde kaldığını hem de herkesin içinde ona sarıldığını söyler. Minakşi onlardan özür diler. Santos Lalima’nın bunu neden yaptığını çok iyi bilir.

“Bu mesele bizim aile meselemizdir!”

Santos böyle diyerek çıkışır. Lakin Daisa “Aile meselenizi sokağa taşırmayın!” diyerek tepki gösterir.

Sandiya göreve gitmeden Shekhar yanına çağırır. Shekhar eline neşteri alıp Sandiya’nın koluna bıçağı getirir. Sandiya panik olur.

Shekhar Sandiya’nın koluna çip yerleştirir. Her konuşmasını dinleyeceklerini, işlerin ters gitmesi halinde ona yardım edeceklerini söyler. Sandiya artık polislerle ya da istihbarat görevlileri ile konuşamayacağını düşünür.

Can Yoldaşım 244 Bölüm Özeti (31 Mart Perşembe) Sandiya Yakalanacak Mı

Sandiya ile Manjari görev için yola çıkarlar. Köyden çıkmadan önce Sandiya ayağı burkulmuş gibi yapar. Manjari yola devam ederken, Sandiya Agrima Singh’in küllerini topraktan kazıp alır.

Sandiya sarisinin arasına külleri saklar. Manjari ile Sandiya Müslüman bir ailenin düğün törenlerine katılırlar. Erkek tarafının takacağı altın ve paralar sergilenir. Toplam değeri 21 Lakh olduğunu duyan Manjari, tam sırası der. Sandiya oraya dansçı gibi gelir. Manjari bu fırsattan yararlanıp, orada bulunan tüm altınları çalar.

Korumalar altınların çalındığını fark eder. Sandiya Manjari’ye altın çantasını verip arabaya gitmesini ister. Sandiya adamlarla baş eder. Sandiya’nın bilekliğinden sesler duyan Shekhar, Sagarika’nın başı belada olduğunu düşünür. Oysa Sandiya adamları alt edip, telsizden adeta şov yapmaktadır.

Manjari arabaya gider. Orada Sandiya’nın sarisini fark eder. İçindeki küpü gören Manjari, Sandiya’nın bir şeyler saklandığından emin olur.

Can Yoldaşım 244. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya silahlı adamları alt ettikten sonra telsizden sanki dayak yiyor numarası yapar. Atmaların onu silahla vurduğunu söyleyip kendi eline ateş eder. Bu sırada Manjari, Sagarika’nın eşyaları arasında kül görünce şüphelenir ve yanına gider. Sandiya’nın kendi kendini vurduğunu görünce şok olur.

Majari hemen geri arabaya gelir. Agrima Singh’i araştırmaya başlar. Yanında Sandiya’nın resmini görünce şok olur. Himanshu’yu öldüren de Sandiya olduğunu düşünür.

Sandiya koşarak arabaya gelir. Manjari ile birlikte köye doğru giderler. Sandiya bir gölün yanına geldiğinde dinlenmek ister. O bahane ile Sandiya, Agrima Singh’in küllerini suya bırakır. Bu sırada Shekhar  Manjari’yi arar. Shekhar onların iyi olup olmadığını sorar. Manjari iyi olduğunu, köye doğru geldiğini söyler.

31 Mart Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Singh'in Küllerini Suya Döker

Manjari Sandiya’yı orada öldürmek istese de köyde Sandiya’yı infaz etmeyi düşünür. Sandiya da yolda Manjari’nin birden değişen tavırlarını görünce şüphelenmeye başlar.

Sandiya Manjar’inin tuhaf davranışlarında şüphelenir. Yolda Manjari’nin çantası düşer. Bilgisayar da Agrima Singh ile kendisini resminin olduğu sayfayı görünce şok olur. Manjari hemen kaçmaya başlar. Sandiya peşinden gider.

Sandiya Manjari’yi uçurumun kenarında yakalar. İkisi kavga eder. Sandiya Manjari’yi uçuruma itse de Manjari son anda tutunur. Oradan geçen kişilerin sesini duyan Manjari, onlardan yardım ister. Sandiya yakalanmamak için saklanır. Adamlar gittikten sonra tekrar uçurumun kenarına geldiğinde Manjari’yi bulamaz. Bu sırada Shekhar ve adamları oraya gelir. Sandiya yakalandığını düşünerek gerilir.

Can Yoldaşım 244 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 245 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Mart Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yabancı adamı takip eder
 • Yabancı adam gizli geçitten geçer
 • Sandiya adamı gözden kaçırır
 • Sandiya teröristler arasında seçilir
 • Sandiya göreve gitmeden önce koluna çip yerleştirilir
 • Sandiya kolundaki çipi karşı tarafın vurduğunu bahane eder
 • Manjari Sagarika’nın gerçek kimliğini öğrenir
 • Lalima Suraj’a aşık olur
 • Lalima suçsuz olduğunu Ved’e kanıtlar

Can Yoldaşım 244 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 31 Mart Perşembe Can Yoldaşım 244. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 31 Mart Can Yoldaşım 244 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 245 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 244 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Nisan Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 245 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. malesef kanal 7 ya ezik bir kanal yada dizi seçimleri yanlıştır 8 yıldır hindistan rüzgarları esiyor kanal da ama başka ülkelerinin dizileri verilmiyor tamam dini bir kanal ama bu kanal da yapacak taşlar a topraklara inekler e filler e tapan insanlar yerine birazda bambaşka ülkeler e gitmeliler 10 ve 20 bölünm arası olabilir lakin kanal 7 kendini geliştiremeyen ezik korkak bir kanaldır öylede olmaya devam edecektir tayland ülkesindede kanal 7 var bizdede şimdi tayland kanal7 kanalından diziler almalı yanlız öpüşme yatak sahnelerini kesmeden vermeliler sonuçta kendi kanalıda dahil başka günlük dizilerdede yakınlaşma öpüşme sahneleri var rtük ceza kesmiyor niye tayland çin kore japonya dizilerinde rütük yokmu var ama dizi çektiklerine göre rtük ceza kesmiyor
  kimse dizi çekemezdi sürekli rtük ü söylemeye dursaydı rtük ü bahane etmeyelim yenilikçi olalım ezik olmadan yaz aylarını çin japonya kore tayland dizileriyle doktor dizileriyle taçlandıralımm

  1. Ama sen su an su sozleri hint dizileri sevmediginden, nefret etdiginden dolayi olabilir. Biz hint dizilerini cok seviyorus sen mesela sevmiyor olabilirsin.

 2. Hint filmlerinden memnunuz Kanal7 her zaman iyi programlarını seviyoruz Biz Hint dizilerini severek izliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu