Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti (1 Nisan Cuma) Manjari Ölmedi!

Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım 245 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 245 bölüm özeti
 • 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 245 Bölüm Fragmanı
 • 1 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 246 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Manjari’yi ö kendi gerçek polis kimliğini bildiği Manjari’yi öldürmek istese de Manjari felç olur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti

Sandiya ormanlıkta Manjari’yi ararken teröristler Sandiya’yı orada bulurlar. Teröristler Sandiya’nın yanına gelir. Sagarika’yı komutanları çağırdığını söyleyip, sinirli bir şekilde onu kampa götürürler.

Sandiya, gerçek kimliğinin ortaya çıktığını düşünür. Shekhar ve teröristlerin başında ki adam ona Manjari’nin nerede olduğunu sorar. Sandiya bilmediğini söyler. Komutan Sandiya’nın başına silah tutar. Sandiya her ihtimale karşı belinde sakladığı silahı eline gizlice alır.

Kamp alanında ki hemşire Manjari’nin uçurumdan düştüğünü, yaralarının ağır olduğunu söyler. Sandiya Manjari’nin çaldığı altınları da orada olduğunu görünce hemen rol yapmaya, kaynanasını kurtarmalar gerektiğini söylemeye başlar.

Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti (1 Nisan Cuma) Sandiya Yakalandığını Düşünür

Shekhar Manjari’nin nasıl bu hale geldiğini Sagarika olarak Sandiya’ya sorar. Sandiya da içeride silahlı adalarla mücadele ederken, altın çantasını Manjari’ye verip, adamlarla kendisi uğraştığını, orada kurşun yediğini ama kaçmayı başardığını, kamp alanına zorla geldiğini söyler. Manjari’yi de bir daha görmediğini açıklar.

Sandiya Manjari’nin felç olmuş halini görünce ona iyi davranıyor gibi yapar. Shekhar’dan Manjari’nin inandığı dinine göre tapınağa götürüp, onun adına dua etmek istediğini söyler. Shekhar Manjari’yi tek başına göndermeyeceğini, Manjari örgüt için değerli olduğunu, onu adeta bir ordu ile koruyacağını açıklar. Sandiya bir şekilde Manjari’yi orada öldürmeyi düşünür.

Rathi evinde mahalleli Suraj’ın deli olduğunu öne sürterler. Lalima buna karşı çıkar. Adamlar Suraj’ın deli olup olmadığına dair rapor almalarını, almadıkları takdirde polis zoru ile aldırıp, onu deli hastanesine yatıracaklarını söyleyince, Lalima 3 gün içinde raporu aldıracaklarını ifade eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ved babasının deli hastanesine gideceğini düşünüp ağlarken, Lalima babasına bir şey olmayacağını söyler. Bu sırada Lokhes gelir. Lalima’yı Rathi evinden götürmek ister. Lalima Suraj’ı iyileştirene kadar Rathi evinden ayrılmayacağını, Suraj iyileştikten sonra onun dediğini yapacağına dair söz verir.

Sandiya Shekhar’ı kandırır ve Manjari’yi tapınağa getirir. Her yerde terör örgütünün adamları konumlanmıştır. Sandiya Manjari’yi tapınağa getirir. İçeride din görevlisi olarak kılık değiştiren istihbaratçıyı görünce sevinir.

Can Yoldaşım 245 Bölüm Özeti (1 Nisan Cuma) Manjari Ölmedi

İstihbaratçı yalandan ayin yapar. Her yeri duman edip, hasta olan kişinin içeceği suya zehir katar. Ayin bittikten sonra din görevlisi olarak istihbaratçı suyu Sandiya’ya verir. Sandiya Manjari’ye suyu içirmek istediğide Shekhar şöyle seslenir.

“Sagarika Dur! Burada her şey test edilecek. Manjari bizim için çok önemli. Din görevlisi hazırladığın suyu sen içeceksin! “

Sandya içinde zehir olduğunu bildiği ilacı istihbaratçının içmesi halinde öleceğini çok iyi bildiği için Shekhar‘a karşı gelmek istese de Shekhar kararından dönmeyeceğini söyler.

İstihbarat görevlisi de adeta din görevlisi gibi zehirli suyu içer. Belli bir yere geldiğinde, Sandiya Manjari’ye kalmayacağını söyleyip onu durdursa da Shekhar birçok tapınak olduğunu, bu din görevlisini gözünün tutmadığını söyler. İstihbarat görevlisi hazırladığı zehirli suyun tamamını içmek durumunda kalır.

Can Yoldaşım 245. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

İstihbarat görevlisi, din görevlisi olarak tüm zehirli suyu içtikten sonra ayinin tamamlanması için Sandiya’ya Hindistan cevizi verip, hızla tapınaktan uzaklaşır. Sandiya bir an evvel istihbaratçının hastaneye yetişmesini umar.

Sandiya köye gelince, Hindistan cevizinin içine yerleştirilmiş bir mektup ve telefon bulur. Mektup da ormana sakladıkları lazer kalemi ve bu kaleme yazdığı her şeyi yakında ki alıcılar sayesinde, merkeze geleceğini söyler. Sandiya hemen kalemi alır ve yaşadıklarını aktarır. Bu sırada İstihbarat görevlisi yoğun bakımdadır.

Santos Lalima’nın yanına gelir. 3 gün içinde Suraj’ı eski haline getirme konusunda her türlü desteği vereceğini söyler. Lalima Sandiya’nın kıyafetini giyer. Sandiya gibi alnına sindur sürer. Minakşi onunla dalga geçer. Başkasının sindurunu sürdüğünü söylese de Lalima tek amacı Suraj’ı iyileştirmek olduğunu söyler.

Lalima Sandiya gibi Suraj’ın odasına gider. Suraj uyandığında onu çok özlediğini söyler. Suraj içtiği ilaçlarında etkisi ile Lalima’nın yüzüne baksa da karşısında Sandiya olduğunu zanneder.

Sandiya ormanda Bharat’ın kendisine ulaştırdığı lazer ile Manjari’nin gizli bir yere götürüldüğünü, onun nerede olduğunu bilmediğini, konuşması halinden ölebileceğini açıklar. Bu sırada istihbarat görevlisi Bharat’ın sağlık durumunu sorar.

1 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Lalima Sandiya'nın Öldüğünü Söyler

İstihbarat görevlisi Bharat yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi verir. Defalarca kalbi dursa da sonunda hayata tutunmayı başarır. Sandiya lazer kalemle mesaj iletebildiği gibi aynı kalem sayesinde kendisine gelen mesajı da okur. İstihbarat görevlisinin ilişildiğini öğrenince mutlu olur

Lalima Suraj’a kendisini Sandiya gibi gösterir. Onunla önce iyi konuşur. Ardından ışıklar söner ve kendisinin öldüğünü, artık bu gerçeği kabul etmesini söyleyip saklanır. Suraj şok olur. Ertesi gün Santos Suraj’ da Sandiya’nın öldü gerçeğini kabul edip etmediğini dikkatle izler. Suraj her zamankinden daha farklı davrandığını görür.

Sandiya kaynanası Manjari’nin sağlık durumunu merak ettiğini söyler. Shekhar’dan onunla görüşmek için izin ister. Sonunda izin çıkar. Sandiya Manjari’nin yanına gitmeden önce güvenlik kontrolünden geçer. Üzerinde kesici, delici silahları telsim eder. Sandiya bunun olacağını tahmin ettiği için bir gece öncesinden Manjari’ye zehir hazırlamıştır. Sandiya Manjari’nin yanına geldiğinde onu seviyor gibi davranıp eline zehir alır. Bu sırada birisi dur diye bağırır.

Can Yoldaşım 245 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 246 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Teröristler Sandiya’yı yakalar
 • Shekhar Sandiya’ya Manjari2Yi sorar
 • Manjari felç olaka bulunur
 • Sandiya yalan söyler
 • Sandiya Manjari’yi öldürmek için tapınağa götürmek ister
 • Tapınakta istihbarat görevlisi kılık değiştirip Manjari’yi öldürmek ister
 • Shekhar zehirli suyu din görevlisi sandığı istihbaratçının içmesini ister
 • Bharat zehirli suyu içer

Can Yoldaşım 245 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Nisan Cuma Can Yoldaşım 245. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Nisan Can Yoldaşım 245 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 246 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 245 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Nisan Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 246 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu