Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti (2 Nisan Cumartesi) Sandiya Teröristlerin Planını Öğrenir

Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 246 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 246 bölüm özeti
 • 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 246 Bölüm Fragmanı
 • 2 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım 247 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Raja’yı hastaneye götürecek. Teröristlerin nükleer bomba yaptığını öğrenecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti

Sandiya Himanshu’nun resmini Manjari’ye göstermesi ile bölüm başlar. Sandiya resimlerin arasında ki zehri alıp, Manjari’ye yedirmek isterken, bir adam onları durdurur. Teröristlerin başında komutan ile Sajni’nin oğlu kan kusmaktadır. Kamp alanında ki şifacı Narayani, hemen çocuğun yanına gider. Teröristlerin başında ki adam da Manjari ile Sagarika’yı yalnız bırakmaz.

Sandiya hemen çocuğun yanına gider. Onun nasıl hastalandığını Sajni’ye sorar. Sajni de ormanlık alana gittikten sonra kötü olduğunu karın ağrısı ile başladığını, şimdi ise kan kustuğunu söyleyince, Sandiya’nın aklına yabancı adamı ararken, ormanda farklı taşları hatırlar. Çocuğun hastalığı ile o taşların bir bağı olduğunu düşünür.

Suraj gece uyuyamaz. Alt kata gelir. Santos neden oğluna uyuyamadığını sorar. Sura da Sandiya’yı rüyasında gördüğünü, kendisine bir şeyler söylemek istediğini ama anlayamadığını söyleyince Lalima’nın canı sıkılır. Zira Suraj’a Sandiya’nın öldüğünü kabul ettirmek adına, Sanidya’ya ait kıyafeti ve ona ait sinduru sürse de amacında başarılı olamaz. Minakşi Lalima ile dalga geçer.

Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti (2 Nisan Cumartesi) Sandiya Raja için Endişelenir

Minakşi 2 gün içinde Suraj’ın deli olmadığına dair raporu aldıramadıkları takdirde, mahalleli zorla Suraj’ı akıl hastanesinde rapor aldırmaya götüreceğini, Lalima Suraj’ı dışarı çıkardığı için onun başını yaktığını söyler. Lalima inandığı değerlere güvendiğini, kendisini yarı yolda bırakmayacağını söyler.

Santos Lalima ile Zakir’in yanına gider. Santos ondan yardım ister. Lalima Zakir’e Suraj’ın aklı dengesini kaybettiğini, daha doğrusu Sandiya’nın ölümünü duyduktan sonraki şoku hala atlatamadığını, bu konunda yardım istemeye geldiklerini söyler. Santos, Lalima ve Zakir, Rathi evine gelir.

Minakş dalga geçmek için “Zakir ne almaya geldiniz, Chavi… Emily… Pardon çay kafe demek istedim!” diyerek dalga geçer. Zira Rathi ailesi Chavi ile Zakir’i nişanlamak isterken, Zakir Emily’e aşık olduğu için Minakşi bu olaya dikkat çekmek ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Sajni’nin çocuğu Raja’ya bakınca, onda Ved’i görür. Bir tarafta Manjari’yi öldürme görevi, diğer tarafta ölüm döşeğinde Raja’yı görür. Evladından annenin ayrılmasına gönlü razı gelmeyeceğini söyler. Sandiya Raja’nın şehir hastanesinde bakılması gerektiğini, aksi halde çok geç olacağını, ona destek vermesi halinde onu hastaneye götüreceğini söyler. Sajni ona yardım edeceğini söyler.

Sandiya gizlice orman yolunda gidip ana yola çıkar. Teröristler Sandiya’yı durdurur. Nereye gittiğini sorar. Sandiya da tatlı satmaya gittiğini söyleyince, teröristler onun geçmesine izin verir. Sandiya hızla Raja’yı şehir hastanesine ulaştırır.

Can Yoldaşım 246 Bölüm Özeti (2 Nisan Cumartesi) Sandiya Teröristlerin Planını Öğrenir

Zakir Rathi evine gelir. Suraj’ın yanına gider. Elinde teren maketi ile Sandiya’nın öldüğü kazayı ona anlatır. Suraj bir kez daha şok olur ve Sandiya’nın ölmediğini, onun yaşadığını söyler. Kendisini odaya kilitler.

Sandiya Raja’yı hastane ulaştırır. Doktorlar ilk tespitlerine göre onun radyasyona maruz kaldığını söyler. Sandiya mümkün olmayacağını söylese de doktor kan tahlilinde belli olacağını açıklar. Kan sonuçları çıkar. Sandiya kan sonuçlarını aldığı anda Shekhar gelir. Doktorun verdiği kan tahlili sonucunu alır. Sandiya Shekhar’ı görünce şok olur.

Can Yoldaşım 246. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi Suraj’dan kapıyı açmasını ister. Lakin içeriden ses gelmeyince Santos, Vikram ile Mohit’e kapıyı kırmalarını ister. Rathi ailesi kapıyı kırp içeri girdiklerinde Suraj’ın içeride kaskatı kesildiğini, hareketsiz boş boş baktığını görünce endişelenirler.

Santos oğlunu hareket ettirmek istese de Suraj kendisini dış dünyaya kapatmıştır. Santos Ved’in bir sıkıntısını söyler. Normalde Suraj bunu duyunca hareketlenmesi gerektiğini bilen Santos, Suraj’ın hareket etmediğini görünce morali bozulur.

“Lalima her şey senin yüzünden oldu. Ved şimdi de babasını kaybetti!”

Diyerek Minakşi ortalığı bir kez daha karıştırır. Bu sırada içeri mahallenin kadınlarından biri gelir. Yarın dışarıda toplu kutlama yapılacağını söyler. Santos katılmak istemediğini söylese de Lalima katılacaklarını söyler. Santos Lalima’ya neden diye sorar. Lalima son şansları olduğunu, başarısız olmaları halinde Suraj’ı uzak bir yere götüreceğini, mahalleliye Suraj’ı asla vermeyeceğini söyler.

Sandiya raporda yazanı görmeden Shekhar alır. Shekhar Raja’yı hastaneden çıkarıp köye getirir. Sajni oğlu Raja’nın iyileştiğini görünce mutlu olur. Komutan da oğlunun iyileştiğini görünce, Sagarika’ya kızamaz. Shekhar da Sagarika’nın radyasyondan haberi olmadığını söyler. Sandiya gizlice rapora bakar. Raporda radyasyona maruz kaldığını görünce, ormanlık alan gidip araştırma yapar.

Sandiya ormanlık alanda renkli taşların olduğu yere gelir. Orada bilerek ateş yakıp gizlenir. Çok geçmeden kimyasal giysilerle kendilerini koruyan adamlar çıkar. Sandiya adamlardan birini etkisiz hale getirir. Diğer gelenle birlikte gizli geçitten geçip, içeri girerler.

2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya Raja'yı Hastaneye Getirir

Shekhar’ın Hindistan devletinden çaldığı çipi orada görür. Etrafına bakında onların nükleer bomba yaptığını anlayınca şok olur. Teröristleri çok hafife aldığını, planları ülkeyi yok etmek olduğunu düşünür. Bir şey yapıp, onları durdurması gerektiğini hisseder.

Köyde Sajni Sagarika’yı arar. Lakin bulamaz. Ona teşekkür etmek istediğini ama köyde olmadığını kocası ile Shekhar’a söyler. Shekhar şüpheli bir şekilde düşünür.

Lalima Suraj’ı daha önce gitmediği bir tapınağa götürür. Orada hazırda bir ambulans bile ayarlar. Din görevlisi ile görüşür. Ona ateş yakmasını, Suraj’ın ateş korusunu yenmek istediğin, şok geçirmes halinde ambulans ile hastaneye götüreceğini, Suraj’ın ateş korkusunu yenesi için elinden geleni yapacağını ifade eder.

Shekhar her yerde Sagarika’yı arar. Lakin bulamaz. Bu sırada Narayani, Manjari’nin iyileşmeye başladığını, kendisine bunu yapanı söyleyebileceğini ifade eder. Shekhar Manjari’nin yanına gider.

Can Yoldaşım 246 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 247 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Manjari’yi öldüremez
 • Sajni’nin çocuğu hastalanır
 • Köyde Sajni’nin oğlu Raja’nın durumu kötüleşir
 • Sandiya teröristlerinden gizlice Raja’yı hastaneye getiri
 • Sandiya Raja2nın nükleer zehirlenmesine maruz kaldığını öğrenir
 • Suraj Rüyasında Sandiya’nın güdüğünü ama ne dediğini anlayamadığını söyler
 • Lakima’nın Sandiya’yı öldüğünü Suraj’a anlatamaz
 • Zakir Tren kazasını Suraj’a anlatır
 •  Suraj’ın durumu daha da kötüleşir

Can Yoldaşım 246 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 246. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Nisan Can Yoldaşım 246 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 247 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 246 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Nisan Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 247 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu