Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti (3 Nisan Pazar) Sandiya’nın Kimliği Açığa Çıktı!

Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım 247 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 247 bölüm özeti
 • 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 247 Bölüm Fragmanı
 • 3 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 248 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shekhar, Sandiya’nın kimliğini öğrenecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti

Shekhar’ın konuşması ile başlar. Her yer de Sagarika’yı bulmasını adamlarından ister. Teröristler köyün her yerinde Sagarika’yı ararlar. İlk aramalarında Sagarika’yı bulamadıklarını söyler. Shekhar köye gelen son yabancılardan biri Sagarika olduğunu, içlerine giren hain bulunmadan Sagarika’yı ellerinden kaçırmayacaklarını söyler. Adamlarına köyün yakın çevresine, ormana da bakmasını emreder.

Sandiya nükleer silah yapılan laboratuvara girer. Orada Hindistan’ı yok edecek bombanın hazırlandığını görünce şok olur. Bu durumu hemen Bharat’a (istihbaratçı) haber vermek ister. Ancak yanlış bir hamlesi hem kendi hayatını hem de Hindistan’ı yok edebileceğini bildiği için dikkatli olması gerektiğini düşünür.

Sandiya neler yapacağını düşünürken, içeride çalışanlardan biri, bombayı uzaktan kontrol edebilecek kumandayı yerine koymaya götürür. Sandiya adamı gizlice takip eder. Adam gözlerini sisteme okutur. Kilitli kasa açılır. Sandiya bu kumandayı alıp, bombayı etkisiz hale getirmek ister.

Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti (3 Nisan Pazar) Manjari Konuşmaya Çalışır

Sandiya hemen içerideki güvenlik önlemleri için kurulan sistemleri çalıştırır. Biren alarmlar çalar. İçeride uzaktan kumandayı yerine koyan adam bile panik yapıp, oradan uzaklaşır. Sandiya gizlice girip, kumandanın kapısı kapanmadan onu almayı başarır.

Sandiya hızla laboratuvardan çıkmak istese de son kapının şifresini bulamaz. Bu sırada birinin geldiğini fark eder. Adam gelmeden Sandiya alnındaki sinduru (kırmızı toz boya) tüm numaraların üzerine döker. Sandiya hemen saklanır. Adam şifreyi girip dışarı çıkar. Sandiya da hemen arkasından sindurları olmayan tuşlara basıp, kapının kilidini açmayı başarır.

Sandiya ormanlık alanda üzerindeki radyasyondan koruyacak kıyafetleri çıkarıp toprağa gömer. Sandiya hiçbir şey olmamış gibi köye gider.

Lalima Suraj’ı evden gizlice çıkartıp, kendi ayarladığı kulübeye götürür. Orada şalını ateşe verir. Suraj dışarıda Lalima’nın yandığını görür. Lakin gözlerinin önüne Sandiya gelir. Santos ve Rathi ailesi Lalima’nın ne yaptığını haber alır. Hemen olay yerine giderler. Suraj Lalima’yı kurtarmak istese de ateşten çok korkar. Santos bu olaya son vermesini istese de Lalima artık çok geç diyerek, sadece Suraj’ın kendisini kurtarabileceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shekhar, Manjari’nin yanına gider. Manjari’nin konuşmaya çalıştığını görünce ondan köyüne gelen, içlerindeki hainin kim olduğunu söylemesini ister. Ancak Manjari başaramaz.

Sandiya Sagarika olarak köye gider. Köy girişinde onu Sajni karşılar. Herkesin onu aradığını, nereye gittiğini sorar. Sagarika olarak Sandiya da ormana odun toplamaya gittiğini ama bulamadığını söyler. Sajni oğlunu kurtardığı için ona tatlı yaptığını söyler. Sandiya tatlıdan yedikten sonra evde işleri olduğunu söyler. Hemen eve gider.

Sandiya teröristlerin nükleer bomba ile ilgili meseleyi, istihbaratçıya bilgilendirmek ister. Lakin lazer kalemin şarjının olmadığını fark eder. Sandiya hemen onu şarj olmasını bekler.

Shekhar Manjari’nin konuşamadığını görünce oradan gitmek için ayağa kalkar. Bu sırada Manjari’nin elindeki tableti tamir ettiklerini söyler. Manjari birden hareketlenmeye çalışınca, Shekhar Manjari’nin boşu boşuna hareketlenmediğini, tabletin içinde önemli bir bilgi olacağını söyler.

Shekhar tableti açıp içine bakınca, Müfettiş Singh ile Sandiya’nın resmini yan yana görünce şok olur. Shekhar Himanshu’yu da öldüren Sandiya olduğunu, kendi içlerine Sagarika olarak girdiğini anlar.

Can Yoldaşım 247 Bölüm Özeti (3 Nisan Pazar) Sandiya'nın Kimliği Açığa Çıktı

Sandiya akşama kadar lazer kalemin şarj olmasını bekledikten sonra ormana gidip nükleer silah hakkında istihbaratçıyı bilgilendirmek ister. Bu sırada Shekhar ve silahlı adamları Sandiya’nın etrafını sarar. Sandiya karşısında Shekhar’ı görünce şaşırır. Shekhar Sandiya’ya tokat atar.

“Hain Sandiya Rathi!”

Deyince Sandiya kimliğinin açığa çıktığını anlar.

Suraj yanmakta olan Lalima’yı kurtarmak için kulübeye girer. Santos oğlunu durdurmak istese de başaramaz. Arun hanımına ellememesini, Suraj’ın Lalima’ya Sandiya demediğini, onu adı ile hitap edip kurtarmaya gittiğini söyler.

Suraj ve Lalima yangında yaralı olarak kurtulurlar. Hemen hastaneye kaldırılırlar. Suraj yangın korkusunu yenmiştir. Doktor bunu büyük bir mucize olduğunu söyler. Suraj Ved ile konuşur. Artık ona sahip çıkacağını söyler.

Lokhes ablasına artık Suraj’ı iyileştirdiğini, bu işe girmeden önce kendisine söz verdiğini, şimdi Suraj ve ailesinden temelli uzak kalacağını söyler. Bu sırada yanlarına Santos gelir. Onu artık gelini olarak görmek istediğini söyler.

Lokhes, Santos ve Lalima Suraj’ın odasına giderken, Suraj da Ved’in üzerini giydirir. Suraj gazetede Sandiya’nın resmini görünce şok olur. Sandiya yüzünü örtü ile kapatıp, düğünde dans ettiği görüntüleri gören Suraj, resmi Ved’e gösterir. Ved sadece gözleri gözüktüğünü, buradan annesinin olup olmayacağını bilemediğini ifade eder. Suraj ise Sandiya’yı çok iyi bildiğini, annesini de alıp sağ salim Puşkar’a döneceğini söyler. Suraj hazırlanıp hemen yola çıkar.

Santos ve Lalima Suraj’ın odasına gelirler. Santos Suraj’ı lavaboda olduğunu düşünse de Ved babasının gittiğini, annesini getirmek için hastaneden ayrıldığını ifade edince, herkes şok olur.

Can Yoldaşım 247. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ülkesini güvenliği için her şeyi yapacağını söylerken, Shekhar ülkeyi yok edeceğini söyler. Sandiya ile Shekhar kimin daha doğru yolda olduğu konusunda tartışırlar.

Rathi ailesi Suraj’ı almaya odasına geldiklerinde onu bulamayınca şaşırırlar. Ved’e babasının nerede olduğunu sorar. Ved de babasının gittiğini, annesini almak için yola çıktığını açıklayınca, tüm aile şok geçirir. Ved gazetede Sandiya’nın sadece gözlerinin gözüktüğü resmini gösterir.

Minakşi ve Santos hemen resme bakar. Minakşi sadece gözlerin belli olduğunu, gözleri Sandiya’ya benzese de insan insana benzediğini, Suraj’ın yine delirdiğini söyler. Arun hemen doktorun yanına gidip, Suraj’ın yine aynı olduğunu söylemeye gider. Mohit ve Vikram da dışarıda Suraj’ı bulmak için çıkar. Santos Lalima ve Lokhes’e bakıp ağlar. Zira Suraj ile Lalima’yı evlendirmek isterken, Suraj’ın yeniden Sandiya’nın peşinden gitmesi, Santos’un moralini bozar.

Sandiya askeri cipin arkasına elleri ile bağlanır. Shekhar cipi sürerken, teröristler yerde sürüklenen Sandiya’ya bakıp güler. Sandiya ağaçların arasından geçerken bir ağaca ipi bağlar. Cipin üzerine ağacı tutan terörist yere düşer. Sandiya elindeki ipi çözüp kaçmaya başlar. Bir uçurumun kenarına geldiğinde, Sandiya dondurmacıyı fark eder. Elindeki nükleer bombanın kumandasını dondurmacının sepetine atmayı başarır. Çok geçmeden teröristler tarafında yakalanır.

3 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya Teröristlerin Elinden Kaçar

Sandiya sorguya çekilir. Teröristler ölümden korkmayan Sandiya’ya işkence edeceklerini söyler, Shekhar ise Sandiya’nın elindeki kumandayı vermesini ister. Sandiya sesini dahi çıkartmaz. Shekhar Sandiya’nın cezası olarak nükleer bombayı, Sandiya’nın ailesinin de olduğu Puşkar’a atacaklarını söyler. Sandiya elleri zincirli bir halde bağlandığı yerden kurtulup, meseleyi istihbaratçıya bildirmesi gerektiğini düşünür.

Suraj Sandiya’nın dans ettiği düğünün olduğu bölgeye gelir. Sandiya’yı yakında bulacağını düşünür.

Suraj gazetede yazan adrese gitmek için çevrede ki kişilere düğün salonunun adresini sorar. Herkes yakın zamanda düğün olduğunu ve orada büyük servet çalındığını söyler.

Bharat Sandiya’dan mesaj alırken, Sandiya’nın lazer kaleminin şarjının bittiğini öğrenir. Sadece 2 Ekim tarihini yazdığını duyan Bharat, yakında Sandiya’dan yeni bilgiler almayı düşünür. Bu esnada düğün salonunda ki korumalar kendilerini darp eden peçeli kadın hakkında konuştukları yönünde bilgi alır. Gidip onları susturmayı düşünür.

Suraj yolda giderken Santos onu arar. Suraj iyi olduğunu, yakında Sandiya’yı da alıp eve geleceğini merak etmemesini, hiç olmadığı kadar iyi olduğunu ifade edip, ondan dua ister.

Suraj yolda giderken Bharat’ın aracı bozulur. Suraj bahse konu adrese gelip, güvenlik görevlisinden bilgi alır. Adam kadının çok eğitimli olduğunu, kendisini öldürebilecek imkanı olduğu halde öldürmediğini söyler. Bu sırada Bharat da düğün salonuna gelir. Suraj’ı orada görünce şok olur.

Sandiya ellerindeki zincirlerden kurtulmak için plan yapar. Sajni eşini telefonla arar. Sagarika’nın hayatından endişe ettiğini, onu bir daha göremediğini söyler. Çocuğunu ölümden kurtardığını, onu bulmasını ister. Adam da telefonu kapattığını düşünüp cebine koyar.

Teröristlerin başı ile Shekhar kendi aralarında konuşurlar. Sagarika içlerine hain olarak girdiğini, aslında polis olduğunu, yakında onu öldüreceklerini konuşurlar. Sajni de tüm bunları telefonda duyunca şok olur. Sajni Sandiya’nın her ne kadar polis olsa da oğlunu kurtardığını düşünür.

Teröristlerin başı ile Shekhar, Sandiya’nın yanından ayrılır. Sandiya önce zincirlerden kurtulur. Eline aldığı silahla kendisini vurmak isteyen teröristlere ateş edip, hızla ormana girer. Shekhar bundan haber alır. Sandiya kendi bölgelerinden çıkamayacağını, mayınları aktif ettiğini, Sandiya mayınları görürse ormanda saklanacağını, onu eli ile koymuş gibi bulacaklarını söyler.

Can Yoldaşım 247 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 248 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya teröristlerin nükleer planını öğrenir
 • Sandiya nükleer bombanın kumandasını çalar
 • Manjari konuşmak ister
 • Shekhar Manjari’nin tabletinde Sandiya’nın polis resmini görür
 • Shekhar Sandiya’yı yakalar
 • Sandiya bombanın kumandasını dondurmacının aracına saklar
 • Sandiya kaçmayı başarır
 • Lalima Suraj’ın yangın korusunu yenmesini sağlar
 • Sruaj gazetede Sandiya’nın peçeli resmini görür
 • Suraj Sandiya’yı bulmak için düğün salonuna gider

Can Yoldaşım 247 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Nisan Pazar Can Yoldaşım 247. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Nisan Can Yoldaşım 247 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 248 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 247 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 248 Bölüm fragmanı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu