Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti (4 Nisan Pazartesi) Sandiya Yaşıyor!

Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 248 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 248 bölüm özeti
 • 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 248 Bölüm Fragmanı
 • 4 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Nisan Salı Can Yoldaşım 249 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Sandiya’nın yaşadığını öğrenir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Nisan Salı Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti

Suraj’ın güvenlik görevlisine Sandiya’yı sorması ile başlar. Güvenlik görevlisi Sandiya’yı tanımadığını söyleyince, ona gazeteyi gösterir. Adam da ona yakınlardaki köyden bahseder. Kendisine saldıran kadının eğitimli olduğunun çok açık olduğunu ama kendisini öldürme imkânı varken bunu yapmadığını söyler. Suraj güvenlik görevlisine Sandiya’nın resmini gösterip, %100 onun Sandiya olduğunu tespit etmek ister.

İstihbarat görevlisi Bharat oraya gelir. Suraj’ı orada görünce şok olur. Hemen onların yanına gider. Güvenlik görevlisine “Ben senin patronunum. Neden vaktini boşa harcıyorsun?” der. Güvenlik görevlisi afallar. Bharat çaktırmadan cebinden polis kimliği çıkartır. Güvenlik görevlisi polis kimliğini görünce şok olur. Suraj’a bilgi vermekten vaz geçer.

Suraj adamın ses tonunu tanıdık hisseder. Geçmişe gider ve kendisine tatlı getiren satıcı olduğunu, onun kesinlikle Sandiya ile bir bağı olduğunu hatırlayınca hemen yanına gider. Suraj açık açık Sandiya nerede diye sorar. Adam Sandiya’yı tanımadığını söylese de Suraj onu evinde gördüğünü, kendisine tatlı sattığını, o tatlıyı Sandiya’nın yaptığını söylese de istihbarat görevlisi bunları kabul etmez.

Santos oğlu için endişelenirken, Ved annesinin geleceği konusunda kendisinden emindir. Minakşi ölen kişinin geri nasıl geleceğini sorar. Arun doktordan bilgi aldıklarını, Suraj’ın sağlığında bir sıkıntı olmadığını söyler. Vikram da ilk defa Sandiya’nın yaşadığı hissi içine geldiğini ifade eder.

Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti (4 Nisan Pazartesi) Suraj Güvenlik Görevlisi ile Konuşur

İstihbarat görevlisi Suraj’ın yanından ayrıldıktan sonra adamlarından Suraj’ı derdest edip, onu Puşkar’a götürmelerini ister. Suraj ensesine aldığı darbe ile bayılır. Bir adam Suraj’ı cipe bindirir. Suraj bu sırada baygındır. Bir süre sonra Suraj kendisine gelir. Görevli memur Suraj’ı Puşkar’a bırakacağını söyler. Suraj adamın boynuna sarılıp, arabayı durdurur.

Sandiya teröristlerin çemberinden çıkmak istese de köşeye sıkışır. Yerdeki çamura batıp, onların gitmesini bekler. Onlar gittikten sonra kendi hazırladığı yer altında bir odanın içine girer. Oda içinde silah ve kıyafetleri görünce geçmişe döner. Bharat’ın kendisine açığa çıkması halinde gizlenecek bir yer ayarlaması gerektiğini anlatan o anı hatırlar.

Teröristler Sandiya’yı arasalar da ormanlık alanda bulamazlar. Sandiya ikinci adım olarak ormanlık alandan çıkıp, pazar yerine gitmeyi düşünür. Ertesi gün Sandiya bir grubu takip eder. Teröristler onları durdurur. Hepsinin yere çökmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Teröristler yüzü kapalı kızdan, yüzünü açmasını ister. Lakin kız açmayınca hepsi ona silahını doğrultur. Kadın mecburen yüzünü açar. Sandiya oraya gitmiş olsaydı yakalanacağını düşünür. Başka bir plan yapar. Grubun geçmesine izin verildikten sonra, Sandiya yüzünü örtüp hamile gibi davranır. Doğum sancısı çektiğini söyler. Teröristler ona yardım eder. Kadınlar onu ebeye götürmek istese de Sandiya kocasının onu pazar yerinde beklediğini söyler. Sandiya yüzü kapalı bir şekilde sedye ile pazar yerine teröristler tarafından getirilir.

Sandiya pazar yerinde kocasına gideceğini söyleyip, izini kaybettirir. Suraj da aynı pazara gelir. Oradan bir sindur kutusu alır. Sandiya’yı gördüğünde ona vereceğini söyler. İstihbarat görevlisi Sandiya’dan uzun zamandır haber alamadığını, pazara gelirse görüşebileceğini düşünüp, etraf da Sandiya’yı aramaya başlar.

Suraj sindur satan adamdan sindur aldıktan sonra yüzü kapalı Sandiya ile çarpışır. Sandiya Suraj’ı fark etmeden kaçar. Suraj da Sandiya’yı fark etmez. Sandiya pazar yerinde Bharat’ı ararken, her yerde teröristlerin onu beklediğini, hatta onu aradığını görür.

Sandiya pazar yerinde istihbarat görevlisi Bharat ya da onun adamını bulup, nükleer silahtan bahsetmesi gerektiğini, bunu söylemeden ölürse her şeyin boşa gideceğini düşünür. Sandiya uzun aramalardan sonra, Bharat’ın kılık değiştirmiş bir halde görür. Hemen onun yanına giderken, Shekhar onu yakalar ve boynuna bayıltıcı ilaç uygular.

Can Yoldaşım 248 Bölüm Özeti (4 Nisan Pazartesi) Sandiya Yaşıyor

Suraj pazar yerinde eşini gören ya da tanıyan var mı diye sorar. Suraj Shekhar’ı ve yanında ki kadını görür. Lakin kadının yüzü kapalıdır. Suraj adama kadına ne olduğunu sorar. Shekhar da eşi olduğunu, acelesi olduğunu söyler. Suraj adama karısının resmini gösterip, onu tanıyıp tanımadığını sormak isterken, Shekhar oradan gider.

İstihbarat görevlisi Bharat Suraj’ı orada görür. Onu pazar yerinden çıkarırken, Suraj’ın telefonu yere düşer. İstihbarat görevlisi Suraj’a ne yaptığını sorar. Suraj da karısını aradığını söyleyince, adam operasyonu tehlikeye atıyorsun der. Suraj karısının yaşadığını ve operasyonda olduğunu fark eder ve eşi Sandiya’nın yaşayıp yaşamadığını duymak ister.

“Evet! Polis memuru Sandiya Rathi yaşıyor ve şu an çok tehlikeli bir görevde!”

Suraj bunu duyunca gözlerinden yaşlar süzülür. Tam da bu sırada Sandiya’nın yakın arkadaşı Sajni elinde telefonla oraya gelir. Sandiya, Ved ve Suraj’ın resminin olduğu telefonu Suraj’a verir.

“Sen Sagarika’nın kocası mısın?”

Bharat Suraj’a kaç göz işareti yapıp, inkâr etmesini isterken, Sajni Sagarika’nın başına gelenleri, adının Sandiya olduğunu, teröristler onu aradığını tek tek anlatır. Suraj ve Bharat duydukları karşısına şok olur. Suraj Sajni’den yardım ister. Sajni de köye yakında adam alınacağını, onlarla birlikte köye girmesini sağlayabileceğini söyler.

Can Yoldaşım 248. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sajni Suraj’ı köye tatlıcı olarak girdirebileceğini, yakında bir kutlama yapılacağını, bu kutlamada tatlı yapılacağı için onun girmesini sağlayacağını söyler. Sajni gittikten sonra Bharat ile Suraj arabaya binerler. Suraj görev için hazır olduğunu söyler. Lakin Bharat Sandiya’nın eğitimli olduğunu, bu eğitime rağmen Sandiya orada kaldığını, eğitimsiz birini oraya gönderemeyeceğini söylese de Suraj aşkın gücü olduğunu söyler.

Suraj ertesi gün köye gitmek için tatlıcı kılığına girer. Teröristler onu araba ile almaya gelir. Suraj kutlamalar için giden diğer adamlar gibi köye gitmek için arabaya binerler. Sajni de kocasını takip edip, Sandiya’nın tutsak edildiği yeri öğrenmek ister.

Sajni kocasını takip ederken, Shekhar’ın da terörist olduğunu gören Sajni, hemen saklanır. Teröristler kendi aralarında Sandiya’nın artık kaçamayacağını, ayaklarının kırdıklarını, yardım olmadan ayakta bile çok zor durduğunu söyleyip, keyifle gülerler.

4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yakalanır

Shekhar Sandiya’yı köyün ortasında elleri ve kolları bağlı bir şekilde getirir. Onun Sagarika olmadığını, içlerine sızmış polis olduğunu açıklar. Terör örgütü onu hükümete ders vermek adına Sandiya için köyün ortasına bir kişilik yer yapıp, onun orada aç ve susuz ölmesini sağlayacaklarını söyler. Kısa sürede Sandiya’nın kalacağı tek kişilik yer inşa edilir.

Suraj köye tatlıcı olarak gelir. Teröristler ona kalacağı yere götürürken, Suraj Sandiya’nın çok yakında olduğunu hisseder. Adamlar ona kalacak yer verir. Kutlamalara kadar orada kalmasını söyleyip giderler. Suraj orada bulunan su şişesinden su içmek istese de içinde su değil, tatlı olduğunu fark eder. O tatlıyı yeğince, istihbarat görevlisinin ona getirdiği tatlı olduğunu, onu da Sandiya’nın yaptığını anlar. Daha önce aynı odada Sandiya’nın kaldığını anlayan Suraj, yakında onu bulacağını düşünür.

Can Yoldaşım 248 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 249 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’yı bulmak için yola çıkar
 • Suraj Sandiya’nın resminin çekildiği düğün salonuna gelir
 • Suraj Güvenlik görevlisine Sandiya’yı sorar
 • İstihbarat görevlisi buna engel olur
 • Suraj istihbarat görevlisini tanır
 • İstihbarat görevlisine Sandiya’yı sorar
 • İstihbarat görevlisi tanımadığını söyler
 • Sandiya teröristlerin elinden kaçıp, pazar yerine gelir
 • Shekhar Sandiya’yı yakalar
 • Suraj pazat yerinden Sandiya’yı tanıyan olup olmadığını sorar
 • İstihbarat görevlisi Suraj’ı köşeye çekip gerçekleri anlatır

Can Yoldaşım 248 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 248. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Nisan Can Yoldaşım 248 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 249 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 248 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Nisan Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 249 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu